Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Poslední dou jsem zjistil, že se mi nějak zajídá losování map. Proč se mi proboha už několikátý  večer po sobě protočí v těch pár hrách 3-4x mapa Stupidní údolí, když třeba Malinovku a Himl jsem nepotkal už 3 dny? Docela bych odcenil, kdyby WG do dalších patchů místo

 

přidávání technologických stromů  Rumunska a Cookových ostrovů dala

 

raději jednoduchou funkci- možnost zablokovat si alespoň jednu mapu, kterou zkrátka hrát nechci.

 

S prvním souhlas...

 

...a tím druhým si to ZABIL :laugh:

:thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

po dlouhé době se opět hlásim.

Předminulý týden mě hra už ani nevím čím pořádně nakrkla tak jsem se rozhodl že si udělám menší pauzu a taky že jo z minulého týdne 2 dny hraní + včerejšek. Člověka to víc baví když k tomu sedne 2x do týdne a tolik se nevzteká. Asi to tak budu dělat častěji nebo implementuji 2 dny v týdnu nehraní alespon si člověk odpočine od těch tajtrdlíků na publicu.

Jinak přemýšlim jestli Panter nebo znovu Tiger koupit, asi si budu muset hodit mincí jinak se asi nerozhodnu :Smile_trollface-3: .

Také už je v garáži Somua tak jsem zvědav.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes poprvé otestoval, jak se hraje na účtu, kde je W/L 44% a W7 kolem 650. Losy jsou stejně blbé, jako mám na mém účtu ale to jsem předpokládal. Ovšem hraní, to je jiné kafe. Na co zamířím to trefím a co trefím, to má maximální HP dole !!! Ještě budu pár bitev absolvovat ale i tak si myslím, že jsem měl s tím speciálním bulharem pro lamky pravdu. Děkuji tímto za zapůjčení účtu k experimentování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hlavně s tou možností blokace mapy (map)by získali celkem přesný přehled o tom ,jaké mapy si hráči přejí, respektive jaké mapy nechtějí. V návaznosti na tom by mohli případně přizpůsobit tvorbu nových map. Nicméně zůstává otázka, jestli je vůle a zájem  ze strany WG vůbec se něčím takovým zabývat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hlavně s tou možností blokace mapy (map)by získali celkem přesný přehled o tom ,jaké mapy si hráči přejí, respektive jaké mapy nechtějí. V návaznosti na tom by mohli případně přizpůsobit tvorbu nových map. Nicméně zůstává otázka, jestli je vůle a zájem  ze strany WG vůbec se něčím takovým zabývat. 

kdyby byl... co myslíš? Už by se asi něco dělo  :biggrin: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes poprvé otestoval, jak se hraje na účtu, kde je W/L 44% a W7 kolem 650. Losy jsou stejně blbé, jako mám na mém účtu ale to jsem předpokládal. Ovšem hraní, to je jiné kafe. Na co zamířím to trefím a co trefím, to má maximální HP dole !!! Ještě budu pár bitev absolvovat ale i tak si myslím, že jsem měl s tím speciálním bulharem pro lamky pravdu. Děkuji tímto za zapůjčení účtu k experimentování.

nic víc než náhoda.. přenechal jsem můj starý účet (w/l 46%, wn7 900) švárovi a synovcovi a občas jim tam při akcích nahraju nějaký stříbrňáky, nebo vyjezdím nějaký to vybavení a nepozoruju jakýkoliv zvýhodnění v čemkoliv.. průměrná dmg i % zásahů se liší jen velmi málo.. jedinej ale velmi podstatnej rozdíl při hraní na starym účtu je to, že se tak nenervuju a hru si víc užívám, páč vůbec neřeším pokles nebo růst statů..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celej den se bavím solo na pobliku s Obj. 268. Celej večer jsem nucen u toho popíjet vodku abych se dostal na stejnou vlnu. Oneshot od ******* Vehicle 183 to uzavřel. Už je to odinstalovaný. Ještě jednoho panáka a pak spát :-)

nevím nemám projeto hafo TD a vlastním jen X obj268,ale pro mě je to ultimátní stroj....rostřílet focha155 face to face neříkám, že je to lehký ale jde to a dle statů tam žádná lamka neseděla .... ukrutně se u něho bavím.... někdy teda dingne i t71 a potom ještě schodí pásy tanku co je bokem a máš ho na ránu,ale s tím hold se musí počítat...neměl by jsi pít a možná by ti to šlo,ale moralizovat tě nebudu....

teď opět dobrá akce AMX50B....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak Joe střílej premium municí také :-)

 

A proč? Naládoval jsem goldy do E5 a z 11 mi do IS7 prošly tři (viz první screen). Když vytáhnu IS7 neprostřelím nic kdybych se posr... (viz. druhý screen). Tak co, na co utrácet. Máš prohrávat, prohráváš ale větší bezmoc než dnes jsem ještě nezažil. Z 30ti her mám 24 proher. To jsem za ty dva roky ještě neviděl. Já holt nemám tanky do téhle současné hry. Vezmu IS4 během vteřiny dostanu odnikud tři rány, všechny přes 800 a v klidu dohořím. Během vteřiny z plných na nulu? To už se nedá s HT vůbec hrát a medka a TD mě nebaví. Udělali z HT totální kašpárky a doufám, že až to u WT spustí, že neudělají stejnou chybu, jako ty ****** z Minsku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

P.S. Všichni střílí goldama. Vopruz!

Vítej na publiku, resp vysokých tierech. Tam si i Nejtvrdší TD nabijou goldy proti osmičkám, aby náhodou necinkli. Říkám tomu cink fobie. A já tu E3 taky začal ládovat goldama. Hold to CWčka chtěj no...jinak na publik absolutně netřeba...

 

Jsou jiný časy, lidi prostě neumí hrát. A ti modří - fialoví... kolik z nich to má nahráno bez goldů, nebo jen v minimální míře?

 

Dnešek cajk. 19:1. 6 her sólo public, násobky. Parádička.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco ohledně pene...

Když to nejde tak, musí to jít jinak. Prostě zkusit změnit styl hraní, jet jinam, zkoušet. Ne vždy to jde...ale většinou ano. Aspoň se něco nastřílí, když ne výhra.

I já s tou T32 bez goldů mezi desítkama dávám aspoň 1500 dmg bez goldů. Prostě to chce zkoušet, čekat a hledat situace. 

 - teď se bavím čistě o nasázení dmg.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...