Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Dnes krásná bitva T32.

 

Osmičky top, Arktida. V levýh horním rohu se držím s 2x KV-1S proti T-34-3, Black Prince, FCM 50t a KV-1S... ze 17 zásahů jsem 7x probil, T-34-3 do mě střelila 4x, z toho 3x trefila poklop. FCM jsem nebyl do věže schopnej probít, T-34-3 byla zas ultra krutej sniper... vyhráli jsme, ale byl to humus. Co je pecka, trefili mi dělo. Potom jsem trefoval a probíjel víc jak předtím a ještě k tomu za jízdy... něco je špatně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....

Co je pecka, trefili mi dělo. Potom jsem trefoval a probíjel víc jak předtím a ještě k tomu za jízdy... něco je špatně.

To je jasný, posádka ti kašle na údržbu a nečistí po střelbách lauf. Teprve  ta střela od nepřítele ti ho pořádně protáhla, tak to potom šlo hned lépe. Dal bych jim 5 ostrých a uvidíš, příště se ti kanon bude jen blýskat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je jasný, posádka ti kašle na údržbu a nečistí po střelbách lauf. Teprve  ta střela od nepřítele ti ho pořádně protáhla, tak to potom šlo hned lépe. Dal bych jim 5 ostrých a uvidíš, příště se ti kanon bude jen blýskat.

Jasně. Ale vážně. Já snad začnu střílet i za jízdy, protože dneska jsem to udělal ve dvou hrách a nestačil jsem se divit, jak to fungovalo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně. Ale vážně. Já snad začnu střílet i za jízdy, protože dneska jsem to udělal ve dvou hrách a nestačil jsem se divit, jak to fungovalo...

Kdyby jen střelba za jízdy... Určitě znáte stav, kdy vám 2-3x za sebou digne enemy, ačkoliv by to podle všech zákonitostí mělo projít. V ten okamžik se vykašlu na nějaké míření na weaksponty, normálně dám autozaměření a najednou, voalá,  střela projde. Možná náhoda, ale spíš mám neblahý pocit, že to je důsledek toho, jak se postupem času snaží být WoT čím dál víc lammer friendly :sad: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepší metoda jak zlomit sérii záhadných minutí bylo přepnout se do arkády, odzoomovat co to dá, až je enemák takhle malinkej, a plácnout jí po něm - 75% prochází. Jak je to možný nevím.

 

Jo a včera sem procházel WoTarmory (nebo jak se to teď jmenuje) a zjistil sem že čím novější tank tak tím má míň weakspotů - většinou se omezujou na tenčí místa pancíře, ale jak kdysi fungovalo že tiger měl slabší místa vepředu u řidiče a střelce nebo podobně u dalších tanků (u VeKy36 to byl tuším i ten obří poklop zboku) tak to už dnes vůbec neplatí. Na tancích jsou desítky děr, kde byl prořízlej pancíř, krytej maximálně sklem nebo vůbec (typicky ruská T-54 nebo čísnký Typ 59, ty maj hned vedle laufu dvě díry jak tele, jednu na kulomet a druhou na zaměřovač, nebo třeba někteří amíci nebo němci s jejich pozorovacíma štěrbinama na věžích - nic. Všechno to je jen výstupek s texturou a stejným tlustopancířem.

 

Co z toho plyne? Znalost reálné techniky je v týhle hře dávno pasé, jediný co ukáže skutečný slabiny je nějakej hnusoskin s vyznačenejma zónama :sick:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pomůže. Když vystřílíš enemákům top hráče, hnedka je proti tobě nanic tým také :)

:biggrin:  :biggrin:  :biggrin:  Ale je to tak, pokud budu mít možnost vystřelit na dobrého hráče, byť má papírově slabší kus techniky, než točkanon stojící vedle něj, raději jí pošlu tomu dobrému hráči. Vyplácí se to, alespoň tedy většinou .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hellcat je imho porad stejnej, podle me ten bordel delaj ty podelany lagy a ping 

vcera kupodivu ping 40-50 misto 80-120 co sem mel posledni dobu a najednou ejhle da se hrat pomerne slusne...tymy neresim ale trefuju se vic

Posledných pár dní ( týždeň cca ) prudké zlepšenie. EU1 mal dlhodobo priemerný ping okolo 49 ( v extrémoch v garáži cez 150 !!! ) , teraz si drží stabilných 21. Pritom odkedy presmerovali CW na EU2, tak bol EU1 v úplných lagovacích sračkách. Posledné 2 dni hrám EU1 only a nemôžem si vynachváliť - čisto a jasne, bez sekancov !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím proč, ale asi mohu hrát jen v noci. :-) Přes den dostávám katastrofické týmy a následuje porážka za porážkou. Až teprve okolo 24h se to nějak srovnává a hry jsou vyrovnané. 

To znamená že se dá něco vůbec uhrát a na konci se rozhoduje mezi několika tankama.
(nemám barvičky takže netuším kolik je rajčat na které straně)

 

Ač hraju rád TD (a hrál jsme je vždy - ale max 8tier) tak teď je to opravdu už přehnané... pokud vytáhnu E50-M tak je na každé straně 5x Objectů 268 ... + 2x JgPE100, 2x Foch 3x arty a dvě medka...  (bohužel to jedno medko jsem já) :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera neskutený večer a nehápu,jak mi to zahýbalo se staty,hecl jsem se na X cetu,napsal klukum z klanu a jelo se..jeden object 268,druhy FV183 UFO,ja jen s batakem...jediny lost asi z 15 her a to az posledni bitvu,kdy jsem stejne usinal nad klavesnici..cap 0,def 0 jen me meli problem zabit a ja zabijel jak o zivot plus win rate se zapoitava do WN7??vazne nechapacka.. :Smile_trollface-3: Navic ve full X bitve jsme byli jen jednou..vetsinou jsme byli 3-5 Xtek to byla jatka..jinak ano FV se spotem je neskutecny masakr,tolik tanku na jednu ranu sem v zivote nevidel(vetsinou 1500+ ohynek) :Smile-tongue:

b7b782c31da082010a3584521b8995b2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, den abstinence je za mnou... další dva zbývají. Naštěstí víkendová akce krom posádky nic moc.

 

Rozjel jsem co-op Dead Space 3. Zvláštní. Víc jsem se nervoval, kdy hra hodí bluescreen, než kdy na mě kdo zezadu vyskočí... problém byl snad vyřešen, musely se natvrdo odinstalovat ovladače AMD a pak znovu nové nainstalovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak expím SU-152. Střílím AP, HE i goldy. Zatím to jde dobře. Zrovna jsem potkal nějakého borce z HUGO. Sundal jsem ho a okamžitě jsem byl nazván BiA gold noob a ještě daleko horšími výrazy. Potkal jsem při hře plno členů HUGA a vždycky to byli slušní a dobří hráči. Tenhle frajer mě vyvedl z iluze, že by snad mohl existoval klan slušnáků z ČR. Holt nikdo nemůže být dokonalý :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s těma artynama jsi to přehnal, těch už fakt moc nejezdí v 10kových bitvách

jj to byla jen ta jedna poslední hra kde mi ruply už nervy (kdy byly 3 arty na každé straně).... jinak jsou většinou 1 -2 arty

 

Co mne ještě štve je nějaký bug, který dělá to že když jsem ve sniper režimu, tak mi cuká tankem... říkám si kdo do mne sakra narazil.... koukám se okolo a nikde nikdo.... zaměřím... a zase to udělá znova....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda dnes to byla síla. Po 25 nudných bitvách byl W/L 5/20. :sad:  Naštěstí tu máme low třídy, kde to až tak blbě nerozděluje techniku a nedegradují los čety. Tam se dařilo lépe a celkový denní win parádních 40%. Za několik posledních týdnů nejdelší série proher 9, ale ve výhrách si budu muset asi počkat do verze 2.3  :smile: Poslední dny se celkem daří, ale to dávám tak 10 bitev. Jednou se hře víc věnuju a je to katastrofa.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včerejšek byl jak na houpačce. Respektive když jsem hrál sám, losy byly vcelku vyrovnané. Držel jsem se někde na 58% W/L. Pak jsme začali četu a byla to katastrofa. 8 proher v řadě. Jedna výhra a dalších 6 proher v řadě. Tak jsem to vypnul. Večer jsme dali rotičku for fun. V záklaďácích už jsme vcelku sehraní a poměr byl z 23 her, 17 výher. Takže nakonec úspěšný den a dobrá zábava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...