Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Včera se konečně zase dařilo.S kocourem jsme řádili na Stug a 9x výhra v řadě.Neskromně musím říci,že jsme nastříleli i za tým,který téměř vždy stál za prd.Pak sme si dali četu s frenkem a zůstali s dvěma šestkama proti pěti enemákům s toho 2x8 a 1x 7 tier.Napřed sme si vyslechli o noobech a pak sme je všechny vykostili.Prostě supr večer.Už sem skoro WG zatratil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se, myslel jsem to tak. Já nízké tiery prakticky nehraju, takže jsem to blbě napsal. Sorry.

 

P.S. Já zapomněl, že je to tu samý skiller tieru 2.   :-)

to P.S. jsi si mohl odpustit i když je tam ten smajl.. to že nehraju (nechci hrát) X neznamená že vraždim začátečníky na ll. tieru (i když spousta hráčů to dělá).. nebudu kritizovat tvoje hraní, nestojí mi to za 2 strany flejmu a i ty si příště rozmysli než do někoho rejpneš ;-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohuzel ne.... co je nizsi tier? Dvojky? Tam nic nejak extra aktivne nehraju - jen v nouzi nejvyssi... ale o co jde, jak se to projevuje?

Ono je to jinak. Čety jsou znevýhodněné na všech tierech, kromě tieru 10 ale to je jen proto, že už nelze nic vyššího postavit.... :biggrin: A jen tak mimochodem, už o tom i WG někde pustilo nějaký ten žblept. Jesli nevěříš, tak si dělej záznamy o tom, kolikrát budeš hrát proti vyšším tierům jako sólo a kolikrát v četě. Na tieru 2 je 80% čet proti tieru 3. Naštěstí to nejde dávat proti tieru 4. Uvšem taková četa na tieru 8, to je zas 70 -80% bitev proti desítkám a devítkám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je to jinak. Čety jsou znevýhodněné na všech tierech, kromě tieru 10 ale to je jen proto, že už nelze nic vyššího postavit.... :biggrin: A jen tak mimochodem, už o tom i WG někde pustilo nějaký ten žblept. Jesli nevěříš, tak si dělej záznamy o tom, kolikrát budeš hrát proti vyšším tierům jako sólo a kolikrát v četě. Na tieru 2 je 80% čet proti tieru 3. Naštěstí to nejde dávat proti tieru 4. Uvšem taková četa na tieru 8, to je zas 70 -80% bitev proti desítkám a devítkám.

A proto hrajem nejvíc tier 9-10 čety....tam nám může MM políbit prd** :devil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hellcat je prakticky už nepoužitelnej... MM děsivej... prakticky neustále dole + pravidlem jako bonus dostanete tým samej řízků a je vymalováno.

S E50M se daří.... 
Cromwell mi dělá většinou radost.

 

Koupil jsme si dnes na nervy celej dort s malinama .... už je půlka sežraná... :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prvních 6 her pohoda...i další celekem dobrý. Ale kluky v četě překvapila jedna věc.....z 23 her jsme byli jen jednou top. Skoro vždy jsem byli dole...ale tak dole, že naše 6 četa byla proti 7 enemy četě...naštěstí rudé peklo bylo skoro vždy u enemáků...tak se dařilo.

Den mi skazlilo jediné....již tradičně..arty. Dnes se opět pěkně množily...ale poslední hra s hellcatem mě vytočila do ruda.

Tým byl složen pouze ze 3x7 pak 3x6 a zbytek 5 a 4 ...každá strana měla 3 artyny. Enemák měl 2x7 artynu a Hummla.

80% našich si GW Panther mohl dát jen splešem.....Jak to dopadlo? Vyhrála ta strana, která měla lepší artyny....no my je neměli....artyny to rozsekaly na kaši. Tak jsem jim vynadal do růžových holek a vypnul jsem to. WG to s tím MM pro arty totálně zesr.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čety se dají hrát solidně, ale chce to 3 stejný stroje. Nebo aspoň druh.

 

Koupil jsem kvůli rotám a ESL T32. Takže mohu znovu (už asi popáté) expit posádku na T40.

Dále včera a dnes šestkový roty. Sakra, Hellcate, co se děje? Míval jsem celkem často kolem 2k dmg, teď jsem rád za 1200. Když se dařilo, tak se na 300-400m trefila půlka (dřív většina), z toho probila opět půlka (takže čtvrtka vystřelenýho)... dnes jsem byl díky tomu solidně nasejřenej, protože se kvůli tomu i jedna hra prohrála. Prostě jsem stál, enemáci bokem a já trefil jednu ze 4...

Co se týče celku, poslední dobou šíleně dingám. Až se divím. 

 

Střely skrz tank jsou ve větší míře jak kdy dřív. Střely do baráku, když zpoza něj a namířím na nepřítele se taky opět zvyšují...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes to stálo opět z prd,jednou M103 odrazila cely zasobnik goldu z T57,pak si me Tigr prostreloval jak papir..strasne nevyzpytatelna hracka,s kterou si zatim neumim hrat..dnes kluci z klanu hodily odkaz na forum na tuhle ficuru do widli,takze pokud se vam nechce chodit na net a hledat,v kolik se jede CW,mate to na plose i s casovym upozornenim 15 a 5 min pred bitvou..vyzkouseno,funguje,ovsem jen ta 0.5 u me.Link:http://code.google.com/p/wotcwtimer/

ba8910f62b3230db86d1f93bc5e4922a.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera 12 bitev v cete 12 vyher za sebou a hrali jsme prakticky jen 10 tiery, takze to byl zazrak, nebo porouchane prepocty regulace vyher u WG, ale je fakt, ze falesny win 8 preletel pres 3 litry   :-)

 

p.s. Brzo prijde trest ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera 12 bitev v cete 12 vyher za sebou a hrali jsme prakticky jen 10 tiery, takze to byl zazrak, nebo porouchane prepocty regulace vyher u WG, ale je fak,t ze falesny win 8 preletel pres 3 litry   :-)

 

p.s. Brzo prijde trest ...

 

Jj trest přijde záhy. Tři dny jsem byl jak Alenka v říši divů. Dostával jsem solidní týmy a hrálo se vcelku pohodově. Býval jsem někdy top, někdy uprostřed a někdy dole. Včera jsem se tomu musel smát. Cokoliv jsme vzal do pracek, tak jsem byl věčně dole. A to se nebavím o četě. 4 vs6, 5vs7, 6vs8. A tak pořád dokola. S osmičkouvou artynou jsem musel najezdit 7 her, abych udělal dvojnásobek. Prostě na palici. Ale aspoň jsem si za včerejšek dal dva Válečníky. 

Jen jsem koukal na ty staty, co se s nimi děje, když furt prohráváte a je jedno, jestli máte, nebo nemáte nastříleno. Ale vcelku už mi to začíná být jedno. jen si říkám, že čím lepší zelené staty člověk honí, tím horší má potom týmy  :tongue: . 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čety se dají hrát solidně, ale chce to 3 stejný stroje. Nebo aspoň druh.

 

Koupil jsem kvůli rotám a ESL T32. Takže mohu znovu (už asi popáté) expit posádku na T40.

Dále včera a dnes šestkový roty. Sakra, Hellcate, co se děje? Míval jsem celkem často kolem 2k dmg, teď jsem rád za 1200. Když se dařilo, tak se na 300-400m trefila půlka (dřív většina), z toho probila opět půlka (takže čtvrtka vystřelenýho)... dnes jsem byl díky tomu solidně nasejřenej, protože se kvůli tomu i jedna hra prohrála. Prostě jsem stál, enemáci bokem a já trefil jednu ze 4...

Co se týče celku, poslední dobou šíleně dingám. Až se divím. 

 

Střely skrz tank jsou ve větší míře jak kdy dřív. Střely do baráku, když zpoza něj a namířím na nepřítele se taky opět zvyšují...

Hellcat je pořád v poho, jen je opět nepřesný jako před 8.6....od posledního patche zas přestřeluje jako blázen. Člověk míří na jedoucí nebo stojící tank...pod věž....není daleko a stejně se koule najednou zvedne a přestřelím i o metr či dva. Někdy se tomu musí člověk už smát. Jinak s tim dingáním...popravdě on dingal pořád. To je jedna z jeho slabších stránek...nikdy nevíš jestli to projde...Hellcat je schopný v poho vydignat i KV1 a pak penetrovat KT...když chci jistotu tak rvu do hitpointů goldy. Jenže ten stroj má tak žalostně málo nábojů, že vozím je 7 goldíků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak by mě zajímalo, proč Kanár tak brečí na Fochem. Mojí T110E5 teď utočil devítkový Foch. Ta svině je rychlá jako medko a nabíjí taky tak rychle. Neskutečné UFO.

Tentokrát musím potvrdit, že i přes obecně dobré staty hráčů s Fochem(9 třída) je to pro mě průměrné TD. JT,Object či T30 jsou jinde. TD může jezdit třeba 90km...může mít pancíř třeba 500mm, ale když má kanon na nic, tak to není dobré TD. Td dělá kanon...

Expil jsem s ním desítku, pak jsem ho prodal, páč k čemu expit desítku když ji někdy nerfnou.....

Měl jsem sním dobré hry, ale jinak nuda. Vydrží...jako sviňe, to ano. Ale gavno rozdá. Má jen o malinko rychlejší reload než JT, ale na ránu dá většinou hluboko pod 400. Průmě byl někde kolme 360dmg. To je ubohost. navíc i přes pene 257 ukrutně dingá..nevím proč,ale každá třetí dingla. A pak jeho další nevýhoda....kterou mají snad všechny FR TD. Když nedoměříte i přesný kanon na 100%, tak jste schopni trefit hlínu i na 50m....to když srovnám JT, který může střílet z 50% zaměření....a dává většinou kolem 500.

Foch je rychlík a v některých situacích je ukrutně nebezpečný, ale když ho potkám, tak si zněj nic nedělám. Není to soupeř....JT si ho vyndá neskutečně rychle..i díky směšnýmu počtu hp francouze.

A k tématu topicu:

Mám dnes ráno čas....tak si jdu dát sám pár her...druhá hra..v týmu tři team killeři, třetí hra 3x hráči afk, čtvrtá hra dva hráči stříli na základně do hranice dřeva..celou hru...

Vypnul jsem a hrál Code name panzer...někdy je ta singel hra balzám na duši :biggrin: .. ikdyž i tam mě angláni rozmatlali..a hádejte čím....jo ....jo ..artynama :devil: :biggrin: .

Jenže tady šlo dát loading :tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hellcat je pořád v poho, jen je opět nepřesný jako před 8.6....od posledního patche zas přestřeluje jako blázen. Člověk míří na jedoucí nebo stojící tank...pod věž....není daleko a stejně se koule najednou zvedne a přestřelím i o metr či dva. Někdy se tomu musí člověk už smát. Jinak s tim dingáním...popravdě on dingal pořád. To je jedna z jeho slabších stránek...nikdy nevíš jestli to projde...Hellcat je schopný v poho vydignat i KV1 a pak penetrovat KT...když chci jistotu tak rvu do hitpointů goldy. Jenže ten stroj má tak žalostně málo nábojů, že vozím je 7 goldíků.

hellcat je imho porad stejnej, podle me ten bordel delaj ty podelany lagy a ping 

vcera kupodivu ping 40-50 misto 80-120 co sem mel posledni dobu a najednou ejhle da se hrat pomerne slusne...tymy neresim ale trefuju se vic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera podle předpokladu jsem byl spíše fialovej vzteky, ale nebudu se rozčilovat, bo mi praskne žilka a já budu vláčet po zbytek života nohu za sebou, v lepším případě. Dovolím si apelovat na ty startfire, aby si našli jinou hru....

 

Takze waltere, vcera vlastne normalni stav ve hre :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...