Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Bavíme se o tom, že je to chyba. Proč? Protože není fér, aby nováček šel s osmičkovým prémiákem do bitvy mezi zkušenější. Když jsem začínal, hrr dopředu, vystřelit, sakra, někdo mě dal..další tank...jo, když jsou takoví dva v četě, osmičky jsou 4 na každý straně, tak počítat s výhrou se nedá.

 

Jel jsem Mlíko 48. 3 osmičky v četě (IS-3,IS-3,T32) 42% win, 400 WN7. Zajeli na to nejhorší místo, já bránil se šestkama proti enemy osmičkám. Ti tři borci proti sobě měli šestky a jednu osmu (Pershinga). Celkem dali 1200dmg. My na druhý straně nevydrželi (já 5k dmg proti zelenomodrým IS-3 v četě).

Prostě není fér, aby si nováček koupil osmičku a šel to kazit ostatním, když o hře nemá ani páru. Na osmičkách není čas se učit taktiky a mapy. Tohle sice byli neprémiová borci, ale jako srovnání jak by to vypadalo s nováčkem v osmičce víc než dobrý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera malinovka fialovej PAD  AMX 50B...napsal ****MM****WOT a rozjel se v před... nic nerozsvítil,hned byl mrtvej....,vyhráli jsme ...tomudle říkáš jak...super hráč,tak se to hraje,protože s ním souhlasím,protože bych to udělal taky tak?! .....

Souhlas. Byl to blbec. Neuměl vyhodnotit situaci, kdy se odpojit. Já mám zatím úspěšnost 100% a nikdy to nebylo víc jak 7:15...

(ne, že bych to dělal pravidelně, jen opravdu vyjímečně...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OT: no tak třeba u MOTOREK to tak je - podle věku "dostaneš" ŘP na omezenou skupinu strojů... a IMHO je to tak v pořádku. V případě aut by se to také mohlo ujmout, není to (skoro) nic proti ničemu, přičemž to má spíše pozitiva nežli negativa ;-)

no a podle čeho tam jsou pozitiva nežli negativa....50letej nikdy nejezdil na motorce a koupí si litr a .... chcete mě něčím tu uplácat,ale v zápětí to je vlastně se mnou...když chceš kup si to...

A není třeba lepší jako v Japonsku, že tam když nezvednou motorku,tak na tu nebudou jezdit? i v 21 letech můžeš položit mašinu a když ji nezvedneš aby jsi s ní odjel,jsi v čudu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Ty víš Švejku, že tě mám rád, ale tohle trochu přeháníš, chlape.   :biggrin:

 

Kdybych to obrátil proti tobě, tak jsi taky srab, protože kempíš s TD vzadu a necháváš jiné ubožáky, aby ti dopřáli tvoje nadprůměrné stat  :sick:  :sleep:  :ohmy:  :pinch:

 

Což je blbost. děláš ve hře jen svou práci, to samé artynář.

 

Přidávat osobní sympatie hráčů dle toho, co hrají za typ vozidla je IMHO zcela mimo mísu.

 

Taky mne irutuje, když vidím, rudocha, který nemůže mít vyexpenou 100% osádku na daný typ, jak s artynou otočí, vystřelí bez doměření, nejenže trefí, ale dá mordu za plno nebo dokonce ammo rack. Já doměřuji jako tydýt, se serverovým zamařovačem, se 100% osádkou a pufne mi to vedle za 0 dmg.

 

Ale tohle není vina toho rudého hráče, ale noob friendly politiky WG.

V tomhle mě nepřesvědčíš. S TD už tolik nehraju, takže takový TD šílenec jako dřív už nejsem. Vím, že artyny nasadil WG. Jasně, že MM vytvořil WG.....ale to přece nesnižuje vliv" hrdinství" při hře s arty. Najednou všem vadí TD. Předtím 5 medka.... Jenže všehny tyto stroje se musí dostat sakra blízko k enemákovi. i TD. Díky novým zvlněným mapám a stupidnímu spoting systému je "dálkové"snipení už dávno pryč......co si člověk neudělá to nemá. Proč miluju hellcata? Tohle je budoucnost...věže, rychlost, deprese a dostatečné penetrace. Co z toho nemá 10 medko? Pořád tu vzpomínáte na OP TD....ale včem je T62 horší? Má všechno...pancíř, rychlost, penetraci, obratnost, hpčka....že sním se sním blbci na publiku chtějí přestřelovat s Fochem nebo Object 268 v uličce Himmlu....to je věc jiná.

Můžeme tu diskutovat hodiny co je či není OP.....ale artyny se liší snad vším. Demaskovat je není *****, některé jsou rychlejší jak medka, mají zásobníky,....a díky MM jsou schopny splešem zabít. A to vše dělají na dálku...nehnou prdelí, čekají až vše odřou kolegové v tancích. Klik klik....z rohu mapy nebo TD stylem při losu kdy jsou v topu a je město. Je mi jedno, když je jedna na hru....to člověk o ní neví. Ale to co jsem včera zažil mi zas osvěžilo dobu, kdy jsem zkoušel Object 268....v počátcích. Arty peklo....škoda, že je do WOtu vůbec WG nasadilo. Bylo by po hádkach....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím co se děje,ale poslední dobou se nějak extrémě nedaří.WN 7 mám 1632.Za poslední týden 1330 a za poslední den 1030.Jak se mi daří názorně ukazuje poslední bitva s JP II na perlové řece.10 výstřelů,9zásahů a 3 průstřely.Od T32 se mi odrazilo 5 střel(z toho 2xzlato).Střílel sem do boku.Ta T32 mě dala.Napsal mi že nechápe,že sem ho nedodělal.Ta T32 nakonec vyhrála enemákům bitvu.

Kdybych byl pitomec a dělal chyby,tak to pochopím.Ale mapy znám,chovám se opatrně,kryju se,jedu vyzkoušené postupy,mám vycvičenou posádku,trefuji se ale není mi to nic platný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím co se děje,ale poslední dobou se nějak extrémě nedaří.WN 7 mám 1632.Za poslední týden 1330 a za poslední den 1030.Jak se mi daří názorně ukazuje poslední bitva s JP II na perlové řece.10 výstřelů,9zásahů a 3 průstřely.Od T32 se mi odrazilo 5 střel(z toho 2xzlato).Střílel sem do boku.Ta T32 mě dala.Napsal mi že nechápe,že sem ho nedodělal.Ta T32 nakonec vyhrála enemákům bitvu.

Kdybych byl pitomec a dělal chyby,tak to pochopím.Ale mapy znám,chovám se opatrně,kryju se,jedu vyzkoušené postupy,mám vycvičenou posádku,trefuji se ale není mi to nic platný.

Ono je to jak na houpačce, uvidíš. Za týden můžeš mít EFR 2000. Mě pár měsícu hru ovlivňuje lagování....a od posledního patche už moc. Myslel jsem si, že to je dědkem PC, ale není. Spousta kluků má ty samé problémy.

Tomuhle říkám problém....chci trefit hit point a jsem přesvědčen, že jsem ten poklop či průzor trfil, ale udělá to dííííng. Jenže opravdu to trefilo poklop? Díky cukatůře kolikrát netrefím jasný cíl....střílím do země či do šutrů nebo na duchy, protože tank už je pryč. Lostů díky tomu už ani nespočítám...snad to dá WG do pořádku....oprovdu už to nejde hrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen jedno po tobě chci. DOKAŽ TO !!! Svůj EFR sleduju docela dlouho a to ještě žádný XVM v bitvách nebyl a vím, že to nebylo víc jak 1200, když jsem se o tom porpvé dozvěděl. Někdo mi to totiž vmetl, že jsem lama a mám nízký EFR. Asi Bobby a nebo někdo takový, už nevím. Takže to co jsi ty srovnával není to stejné o čem já píšu. Ten bod 2 nechápu protože když máš 27 000 bitev s W/L 49%, tak musíš vyhrávat jak na běžícím páse abys to dostal nahoru byť jen o procento. To ví každý, kdo umí počítat ale jestli chceš, tak to klidně spočítej přesně. Každopádně mi oba statistické údaje lezou nahoru díky tomu, že jsem přestal expit. To je jisté.

 

co chceš dokazovat......tohle jsi napsal :

 Takže za ty skoro 2 roky jsem měl asi 27 000 bitev a W/L 49% a EFR ani ne 1200, tuším, že to bylo asi 1100, už nevím jistě. No, a teď mám 30 000 bitev, tak si zkus spočítat, jaký jsem musel dávat W/L abych to dal na 53% a jaké jsem musel dávat výkony abych měl EFR 1479. Jednoduchá matematika, co?

59% W/L a 1880W/7 za posledních 60 dní, to je průměrný hráč?! A to prosím tam bylo i nad 2000W7 a nad 60% W/L. Ty asi máš nějaké divné představy o průměru, že?

 

1000 bitev s 1800WN  s 53% (9000 bitev s 1700WN s 57%) z 27 000 na 30 000 bitev by ti to nehodilo dnešní 1479WN s 53% ....měl jsi lepší průměrné  staty, toď vše

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Svejk:asi jo.snad se to spraví.Ta průbojnost mě opravdu trápí.V další bitvě jsem vystřelil pouze 4x a jednou prostřelil.Vím kam střílet,ale jako by to bylo začarovaný.LAGy jsou klasika.Nezřídka mi tanky poskakují,ale aspoň mě to udrží ve hře.Byly doby kdy mě to ze hry vykoplo.Momentálně se hodnoty ustálily na fps 14-17 a Ping 80.Takže to jde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co chceš dokazovat......tohle jsi napsal :

 Takže za ty skoro 2 roky jsem měl asi 27 000 bitev a W/L 49% a EFR ani ne 1200, tuším, že to bylo asi 1100, už nevím jistě. No, a teď mám 30 000

Já mám pocit, že to Kanár přepísknul s počtem bitev. V té době kdy údajně končil rychlé expení byl tak asi na 22 000 bitvách. EFR snad odpovídá, ale win určitě sedí. Tedy aspoň tak nějak to bylo v nějaké diskuzi kolem jeho výsledků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomuhle říkám problém....chci trefit hit point a jsem přesvědčen, že jsem ten poklop či průzor trfil, ale udělá to dííííng.

 

Možná protože průzory a poklopy jsou u spousty tanků jen textura a ne weakspoty... :sad: viz moje zkušenost s WZ-120...

 

Je někde obrazová databáze weakspotů jednotlivejch tanků?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To prece ale nejde....nebolej te oci?

Já to mám podobný. Už rok mám fps kolem 25 a velice často to začně cukat...to je fps i 5-12 ....ona hra už strašně dlouho lehce cuká...hraju jinou hru, oči si zvyknou a pak zapnu WOT. A čumím jak vyoraná myš. cuk cuk cuk cuk....lehké ale stále trhání. Máš pravdu. Pro oči to musí být chuťovka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co chceš dokazovat......tohle jsi napsal :

 Takže za ty skoro 2 roky jsem měl asi 27 000 bitev a W/L 49% a EFR ani ne 1200, tuším, že to bylo asi 1100, už nevím jistě. No, a teď mám 30 000 bitev, tak si zkus spočítat, jaký jsem musel dávat W/L abych to dal na 53% a jaké jsem musel dávat výkony abych měl EFR 1479. Jednoduchá matematika, co?

59% W/L a 1880W/7 za posledních 60 dní, to je průměrný hráč?! A to prosím tam bylo i nad 2000W7 a nad 60% W/L. Ty asi máš nějaké divné představy o průměru, že?

 

1000 bitev s 1800WN  s 53% (9000 bitev s 1700WN s 57%) z 27 000 na 30 000 bitev by ti to nehodilo dnešní 1479WN s 53% ....měl jsi lepší průměrné  staty, toď vše

Asi jsi zapoměl, že se EFR měnil. Toť je to co ti nesedí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale chápu moc dobře....chápu realné věci,chápu imaginární věci.... bavili jsme se o hře takové, kde můžeš za peníze udělat cokoliv a můžeš psát o tom kraviny,můžeš tu nadávat,můžeš se utopit(tím pádem jsi ještě horší než červená paprika co čeká,že si aspoň jednou vystřelí do konce bitvy) ty jsi poukázal na realitu,která se nedá posuzovat s hrou (to je můj názor ...jiní mají jinej) šáhnul jsi na auto a na řidičák,potom jsi to stočil rovnou na F1,že jsi rovnou nenapsal raketu....mohl jsem to stočit na sport ohledně hokeje...proč si člověk koupí brusle za 1000kč když si to jde zkusit a nekoupí si brusle střední cesta cca za 5000kč? protože se řídí tvojí strategii a na ten hokej se vykašle protože zjistí, že ho bolej nohy a že tohle to a tam to,ale když si koupí pořádné brusle...ejhle ono to drží nohu ,ono to pomalu bruslí samo(nadhodnocené musíš stále kmitat nohama) a co takhle hokejka...koupím si ji za 500kč ono to bude stačit a ono to nejde střílet....ale když si koupíš za 2000 a přesně tvoji tvrdost co ti vyhovuje a ouho ono to jde ....a přesně o tom to je...každej si to udělá po svém a ty lepší poraděj co ajak i ve WOT a ne hned proč si kupuje tohle či tohle...že bych se smál zrovna člověku,že neumí bruslit a má brusle za 10 000kč, tak je má... a že není nebezpečnej,je ublíží sobě a okolí,ale kde se to jako má naučit...v obejváku???? Takže vidím,že na ledě je na dvě věci a co řeknu mu jsi hňup jdi si nastřídačku,tady nemáš co dělat nebo to zabalím a jdu se slíknout,že to nemá cenu.... A to můžu pokračovat tenis-raketa-míče...soupeř

tady to forko má pomoci někomu,poradit,ale vždy tu vidím první...tenhle s tím nemá hrát neumí to.....a mezi řádky je jsem lepší než těch 15 lidí ale oni tu hru nechápou,jen JÁ.... ale oni to chápou ...chápou to přesně podle sebe ne podle tebe nebo někoho jiného a hrajou to jak to (ne)uměj.

Ano štvou mě hráči na topu co jsou červení,ale s nima počítáš, že jsou mimo hru,ale nepočítám s těma co se na to vykašlou jako ty...

včera malinovka fialovej PAD  AMX 50B...napsal ****MM****WOT a rozjel se v před... nic nerozsvítil,hned byl mrtvej....,vyhráli jsme ...tomudle říkáš jak...super hráč,tak se to hraje,protože s ním souhlasím,protože bych to udělal taky tak?! .....

Ty píšeš ale uplně o něčem jiném než já... :confused:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Svejk:asi jo.snad se to spraví.Ta průbojnost mě opravdu trápí.V další bitvě jsem vystřelil pouze 4x a jednou prostřelil.Vím kam střílet,ale jako by to bylo začarovaný.LAGy jsou klasika.Nezřídka mi tanky poskakují,ale aspoň mě to udrží ve hře.Byly doby kdy mě to ze hry vykoplo.Momentálně se hodnoty ustálily na fps 14-17 a Ping 80.Takže to jde.

To tě obdivuju, s tímhle zvládat hrát. Já zkoušel kdysi WoT na jiném PC, kde bylo FPS okolo 15 a nebyl jsem schopný uhrát, natož trefit, vůbec nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem ve vyšších třídách jsem musel dělat násobky převážně na 3 pokus :sad:. Pak jsem šel raději do low, kde to rozděluje techniku lépe. Asi druhá s dvojkou byla vtipná. Doly bez čet a enemák s nepatrně lepší technikou. Risknul jsem to a pokusil se o hill. Enemáci překvapili. Přifrčeli ve třech místo 1-2 a já byl první tuhej bez pomoci, což se ve 2 třídě občas stává. Bitva vypadala dost špatně a pak se to přiklonilo na naší stranu. Na závěr zůstal už poslední enemák co byl většinu času na kopci ze kterýho si dojel pro obránce. Capovat zadkem ke střelci se dvoum našim moc nepovedlo. On pak vyrazil pro naší poslední třetí arty co měla jen 4HP a on jen 26. No podle všeho se enemákovi zdálo, že už má dost killů (10) a tak spáchal sebevraždu. Předpokládám, že skočil z hillu směrem k naší základně :smile:.  Nestačil jsem mu ve hře poděkovat za darovaný win.        

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...