Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Dneska uz ma mause fakt kazdej debil. Treba tenhle http://worldoftanks.eu/community/accounts/500637780-gabarron/ EFF 800. Usmevny je jeho WL 33 % na E100.

Na Himmelu jsme byli na kopci, on Mysaka, ja JPE100 a dal jsem mu do veze za 1000HP. On se nastval a rozjel se na me pres cely to nadvori okolo hradu, jen aby me to oplatil. To ze na nej moji hraci strilej ho moc nebralo. Vez mel porad natocenou ke me, takze jsem nemusel ani mirit... Dostal za dalsich 1000 a pak shorel, nevim kdo ho sejmul... Fakt hruza :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Artyn sice ubylo ale ty co ve hře jsou, jsou daleko nebezpečnější, protože za ně hrají většinou dobří hráči. Měl jsem tendenci je podceňovat ale to s touhle ránou skončilo. One shoot, one dead body.

 

shot070rkr.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedu s KV-1 na mapě Westfields do vesnice a z poza baráku si to hrne KV-5. Tak si říkám co tam ta T8 proti mému tieru dělá ? Tak jsem ji střelil do naúhlovanému spodku a kupodivu to prošlo za 820 dmg. Ta KV-5 se potom hned schovala. Pak vylezl z poza kopečku T-57 či něco podobného, otočil jsem se na něj a vtu chvíli mi došlo že jedu s ISU-152 a ne s KV-1 :-). Nicméně jsem situaci zvládl. Stává se vám to taky ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedu s KV-1 na mapě Westfields do vesnice a z poza baráku si to hrne KV-5. Tak si říkám co tam ta T8 proti mému tieru dělá ? Tak jsem ji střelil do naúhlovanému spodku a kupodivu to prošlo za 820 dmg. Ta KV-5 se potom hned schovala. Pak vylezl z poza kopečku T-57 či něco podobného, otočil jsem se na něj a vtu chvíli mi došlo že jedu s ISU-152 a ne s KV-1 :-). Nicméně jsem situaci zvládl. Stává se vám to taky ?

 

No, kdyz jsem zacinal, tak jsem jednou chtel vzit VK 2801... Bitva zacala, ja se rozjel kupredu scoutovat, klickoval jsem, aby me nekdo nesejmul a v pulce mapy si rikam, ze to nejak nejede. No a mel jsem Grille :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera se dařilo relativně slušně, na to, že jsou prázdniny. Nejvíc překvapila bitva, kdy proti nám nastoupila TOP četa, 3 fialový hráči s KV-1S a KV-2 s trolkanonem.. U nás klasika, šance na Win tuším 35%. Říkám si, ty nás roznesou během chvíle. Ale kupodivu, náš tým se kousl a vyhráli jsme 15:8 a to jsem ještě jednoho našeho točkanona s KV-1S poslal do garáže já, když považoval za vtipné, že mě bude neustále narážet do Hellcata.

Jinak mám pocit, že Malinovku a Prochorovku asi WG vymazali z WoT, už jsem je neviděl ,ani nepamatuju. Zato korejský pojeby hraju s železnou pravidelností.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes Batman. Ten mi prostě zlepšuje náladu. Dokonce jsem se po řádění koukl na staty a zase u něj o něco stouply  :biggrin: Potom večer četa 3* T29, vydělal jsem si, co jsem s Batem za dva dny ztratil a ještě k tomu zabil Golase, když jsem zrovna dostal dorážecí ochranu. Byl jsem na ránu (cca 120HP) KV-1S mi trefila pásy, Cometa taky (měla mě jak na talíři), potom přifrčel golas v T25 AT, poslal další do pásů, stačilo otočit věž a bylo. Takže den super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po několikadenní pauze v hraní jsem dnes provětral AT 2, když už je ta akce. Většina bitev s tierem 5, jen ve dvou byly sedmičky. Celkově Wins/Battles: 13 (22) (59.09%). Až na jednu naprostou haluz na Arktidě, kdy jsem neudělal ani bod a rozstřílel mě Stug, kterýho jsem ani nezahlídl, to vcelku i šlo. Občas jsem se teda divil, kudy se jim povedlo mě prostřelit, ale řekl bych, že je to goldama. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se zopakuju: Co je sakra VK 72.01k? Vypadá to podle googlu jako vež z Lowe a dělo z E100. V životě jsem o tom neslyšel. 

Je to HT X. tieru. Nedá se koupit ani vyexpit.

 

Bude se o něj nejspíš bojovat v další kampani CW, jako nyní o M60. Ale to jen moje domněnka.

Pak je jestě nějaké ruské HT, Obj. ??, byl tady o tom post.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím že jsme rád že je víkendové hraní za mnou :-) Neustálý příval skillerů jako mariancotta nedělá dobře mé nervové soustavě.

Co víc dodat, já také fatal zalamil, utopil jsem se s T62A v Dubovém lesíku, jel jsme po okraji a najednou....hups...., mno lamík :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...