Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Brutální večer

 

38 bitev 28 win. Zisk bez PU a Prem tanků 550 000. Jezdili se tanky jak T54, tak hlavně HellCat pro zábavu. Dneska mně hra fakt bavila. Medaile nepočítám, ale třeba 6 bratrů ve zbrani opravdu potěšilo. Takhle kdyby to šlo pokaždé.

 

 

Bylo to mnohdy hezké když s Helcatem v dvojici nastřílíte víc než celý tým dohromady. Běžně se dařilo dávat v četě 4000 hp a víc. Na to že jsem se k hraní vrátil před týdnem po dlouhé době, mi tohle spravilo náladu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechapem,ako moze dat kanon na FV215b ktory ma poskodenie 400, Is-7 ranu za 1800Hp.To co je 400% bulhar?Keby ma dal do municie na jednu ranu.To pochopim.Ale zostalo mi 10% HP.Takze ma dal tak skoro na ranu??

 

Mohl to být soustřel, třeba zamaskovaný TD, nebo cokoliv jinýho... Taky se mi takhle "povedlo" dát s T-43 za 500 :) chvilku sem nechápal ale pak sem si všimnul tanku za mnou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechapem,ako moze dat kanon na FV215b ktory ma poskodenie 400, Is-7 ranu za 1800Hp.To co je 400% bulhar?Keby ma dal do municie na jednu ranu.To pochopim.Ale zostalo mi 10% HP.Takze ma dal tak skoro na ranu??

 

Otázka je, jestli tě trefil tenhle

 

shot019ltl.jpg

 

 

nebo tenhle

 

shot020gwg.jpg

 

U toho druhého by to sedělo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešek s T-29 epický..a před pěti minutami jsem zažil asi nejlepší hru za celou dobu,křičel sem,bušil pěstí do stolu,měl návaly tepla a zimy..no dokonce si oba naši sedli a čučeli,a nadávali a JP který mě nehal ve štychu..ale prostě nádhera..já ten stroj miluji..

8ea53bf67b0f82af057f0bbc71f74797.jpg7a99c316d08352bf9bf48475e6a55a54.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wg su fakt asi debili.Cim novsia mapa-tym vacsia *********.Uz Perlova ***** je super.100 m od teba je tank ale o poschodie vyssie.Potrebujes GPS a 5 minut kym prekluckujes na jeho uroven,aby si mohol strielat.A ******* udolie je uplne super.Nevidis ani ***** strielat nemozes na nikoho lebo furt je tam kartonova krabica(cinsky domcek) alebo suter alebo nieco ine.To su mapy na orientacny beh a nie na tankove bitky.Uz vidim Žukova ako planuje tankovu bitku v ******* ryzovych poschodovych poliach.

Upraveno uživatelem Lynx_cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wg su fakt asi debili.Cim novsia mapa-tym vacsia *********.Uz Perlova ***** je super.100 m od teba je tank ale o poschodie vyssie.Potrebujes GPS a 5 minut kym prekluckujes na jeho uroven,aby si mohol strielat.A ******* udolie je uplne super.Nevidis ani ***** strielat nemozes na nikoho lebo furt je tam kartonova krabica(cinsky domcek) alebo suter alebo nieco ine.To su mapy na orientacny beh a nie na tankove bitky.Uz vidim Žukova ako planuje tankovu bitku v ******* ryzovych poschodovych poliach.

 

Špatný topic.

 

viz http://www.worldofwars.cz/index.php/topic/2719-ulevte-sivstup-na-vlastn%C3%AD-nebezpe%C4%8D%C3%AD/page-62

Upraveno uživatelem Lynx_cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze poslusne hlasim, zacal jsem hrat v 16:30 a po 67 bitvach koncim uz me to neba 2:15 rano....40 bitev win(59,7%)....celkem jsem najel expu 55 567.....a stribra 1 300 000....expil jsem hlavne typ 58 a OBJ 704 a parkrat sem to prolozil lowe...

z typa 58 na IS2 mi po dnesnim hrani chybi uz jenom 20k expu...

z obj 704 na obj 268 po dnesnim hrani mi chybi uz jenom 27k expu...

celkem sem se bavil pri ty akci za dmg 30%kreditu navic :-D skoro kazda bitva mezi prvnimi tremi az na par omylu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem si konecne poridil focha....a velike zklamani ne kvůli tanku ale ti bezmozci na tieru 8-10 to je maras....a mm to je taky bordel co mi to porad hazi...40% sance a sam to vyhraju tak abych nebyl ztratny tak mi wg da další moznost s sanci 30% na vyhru...no není to krasa?vzdy 2-3 prohry a 1 vyhra..samo vždy v top 3 takze aspoň financne nejsem ztratny ale ztracim nervy uz....(asi zacnu hrat strategii první vyvrazdit svůj tym a pak se pustim na zbytek)


 


 


Nenávidím public..........


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už nejraději hraju jen druhou třídu. Občas jsou tam taky dost pomatený losy, ale něco se nechá i tak uhrát. Ve vyšších třídách to stojí za prd. Neviditelný TD a moc velký mapy. TD jako stodola a ono to není v lese vidět ani na 70 m to je hnus. Tolik bugů a podivností kolem WoT co jsem dnes viděl tu už dlouho nebylo. Asi jediný + je to, že jsem doexpil AT 8 a zároveň tou poslední bitvou vytáhl jeho win přesně na 50% a hned to letělo z garáže. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem hrál stug skrz zvýšený příjem kreditů.Tolik proher jsem nezažil dlouho.Jeden náš Pz IV s houfnicí mě dal na ránu,když z frustrace,že nic v bitvě netrefil si potřeboval ulevit.Nahlásil jsem ho,ale nevím zda je to něco platné.Každopádně jsem byl se svou hrou spokojený a celkem dost jsem vydělal.Takže spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Již delší dobu mi vrtá hlavou proč má americké T34 tak velké dělo.

Vždy jsem se ho bál, ale po zjištění jeho parametrů jsem došel k názoru že je to celkem **** oproti IS-3.

Otázka zůstává, proč amíci mají tak předimenzované vnější průměry hlavně děl ? Dokáže to někdo vysvětlit ? A nebo je chyba v modelu ruské 120mm BL-9S?

 

Dela_T8.jpg?ver=0

Upraveno uživatelem Lynx_cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...