Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Hmm, tak mi trochu ujely nervy kvůli camperům a jsem zabanovanej až do zejtra do odpoledne....  :Smile-angry:  projel jsem 4 hry za sebou 1:15, 2:15, 0:15 a 3:15 a další hru zůstaly 4 tanky bez hnutí na bázi.. tak jsem se po 4 minutách vrátil, po varovným výstřelu oneshotnul Stuga, poškodil KV2, pak mě narvala arty, tak šla taky na ránu a už to bylo...

ještě že mám přístup k jinýmu účtu.. tak jsem nahrál 700k čistýho bez premka a vyrobil 2x zlatý "M" u Stuga a PzlV a už mě ten ban ani tak nese.. neštve.. :Smile_popcorn:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak po dnesnich (vcerejsich) bitvach s Crusadrem jsem si uvedomil ,ze s tim plivatkem misto dela nemam sanci bitvu nejak ovlivnit. A kdyz spotuju tak muj tym stejne nestrili a kdyz se nahodou snazim neco utocit, tak to jde jenom me nesmi trefit spojenec s houfnici a nebo arty, ktere je jedno kam a do koho strili. Takze moje zhodnoceni je, ze o vikendu uz asi nikdy hrat nebudu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodně mě krká počítání expů. to muselo být v Minsku zase veselo, když to vymýšleli. Nastřílím největší dmg z týmu, odingám 4k ale protože jsou naše artyny imbecilové, tak na jednu stranu mapy prostě nevystřelí (tím jsme tu bitvu prohráli) a já dostanu míň expů, protože nemám škodu způsobenou nasvícením a ten klaun s Löwe co byl celou dobu zalezlej na bázi a dostřílel mnou načaté tank dostane o 200 expů víc. To je ale  kravina.

 

shot019sos.jpg

Upraveno uživatelem Piratx_CZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lowe je premiak. Aj ked nastriela menej dmg dostanes viac expov ako aj kreditov.

 

Jasně, ale jsou tam další a principiálně mě štve, že pokud máš artynu blbce, tak se to odrazí i na tvých expech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodně mě krká počítání expů. to muselo být v Minsku zase veselo, když to vymýšleli. Nastřílím největší dmg z týmu, odingám 4k ale protože jsou naše artyny imbecilové, tak na jednu stranu mapy prostě nevystřelí (tím jsme tu bitvu prohráli) a já dostanu míň expů, protože nemám škodu způsobenou nasvícením a ten klaun s Löwe co byl celou dobu zalezlej na bázi a dostřílel mnou načaté tank dostane o 200 expů víc. To je ale kokotina.

no ono to závisí i na tieru tvého tanku a tieru tanků který si poškodil a na počtu killů.. pokud on dorazil nějaký osmy a tys otvíral šestky a sedmy tak má expů víc.. je ale pravdou že nastavený to mají blbě...

jo a nemají náhodou prémiáky zvýšenej jen příjem kreditů?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, víkend takové nic moc hraní. Jak dobře píše Reeki , čím vyšší tier tím vzrůstá imbecilita hráčů.

Na T-54 si pomalu zvykám, šikovné medko :-). Pořízeno WZ 111 1-4 čínská HT devítka a v základu je to téměř o ničem, dělo ze 110 je na tento tier prostě slabé...a bohužel stock tank nerozhoduje bitvu. Co mě poslední dobou drásá nervy jsou naprosto IDIOTSKÉ čety....v desítkové bitvě máme KV1s a Hellcata jen proto že idiot s T21 neví jakej má MM ( !!!!!! ) .Smutné je že šlo o českej klan.

Díky akci jsme znovu pořídil KV1, Stugga a M4 a odreagovával se....

Trojnásobky končí zítra ráno pokud se nepletu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víkend celkem dobrý, pořídil sem v akci za 50% Hummela a střídal ho s Panzr IV a vydělal asi 800 k stříbrných.

Win 68 a 65%, což je docela dobré, po těch hrůzách co sem měl v pracovním týdnu, kdy sem se snažil jak ***** a nepřelezl win 40%.

Navíc se mi včera povedla epická bitva s Panzr IV na Lakeville, kdy sem dal 8 kusů a jelikož sem zbyl poslední, tak taky zajistil win týmu (viz. vlákno-pochlubte se s výsledky). Dostal  sem 2 medajle a ještě válečníka a odstřelovače. :Smile_great:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 dny jsem na to nesáhnul. 3 dny!!  Myslím na tanky.

 

A ten mír v duši. Japak vám to šlo přes víkend?

 

jakej mír v duši? dle toho jak jsi se poslední tři týdny rozplýval nad hraním se souklanovci, tak bych čekal absťák jak hrom :-P

Jinak až na 24h ban bylo všechno v poho.. Týmy a MM nevybočovaly z normy, jen mi cinkala goldová houfnička na PzlV (je to v Ulevte si) ale jinak dobrý :-)

Jaký bylo selátko?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jakej mír v duši? dle toho jak jsi se poslední tři týdny rozplýval nad hraním se souklanovci, tak bych čekal absťák jak hrom :-P

Jinak až na 24h ban bylo všechno v poho.. Týmy a MM nevybočovaly z normy, jen mi cinkala goldová houfnička na PzlV (je to v Ulevte si) ale jinak dobrý :-)

Jaký bylo selátko?

 

Selátko nebylo, drobná změna. Byly steaky, Argentina, plemeno Angus ............. prostě paráda. Odpo pak vepřové a kuřecí kusy na grilu.

Hraní se souklanovci je paráda, proti publicu super, ale poslední hry v rotě mne stály nervy a kopce stříbrných. A několik málo her solo, minulý týden, také vyzkoušelo mou přirozenou chladnokrevnou povahu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mastím jenom Hetzera, asi 2x jsem dal Ferdu kvůli násobkům a pak jsem zkoušel Tigera kterýho jsem si koupil v akci a chci ho prostě mít z nostalgie... Vysoký Tiery nevím, měl jsem strašně málo bitev, ale sekám teď Hetzera s houfnicí a paráda. Strašně vysoký w/l. S kámošem jsem dal asi 20 bitev v četě a jenom 2 prohry. A i když se nám vůbec ve hře nedařilo, tak stejně výhra. Asi 3x jsme dostali tu medaily když mají oba 3 killy a jednou se nám povedlo, že měl každý 5 killů. Přes víkend mám na něm w/l cca 80-85%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodně mě krká počítání expů. to muselo být v Minsku zase veselo, když to vymýšleli. Nastřílím největší dmg z týmu, odingám 4k ale protože jsou naše artyny imbecilové, tak na jednu stranu mapy prostě nevystřelí (tím jsme tu bitvu prohráli) a já dostanu míň expů, protože nemám škodu způsobenou nasvícením a ten klaun s Löwe co byl celou dobu zalezlej na bázi a dostřílel mnou načaté tank dostane o 200 expů víc. To je ale  kravina.

 

shot019sos.jpg

 

Jak už tu bylo psáno: za poškození / zničení nižších tierů je méně expů, navíc jsou "bonusové" expy (tuším) za první poškození tanku, za damage tanku, který si nasvítíš atd. atd.

Ale taky mě to občas ser... štve :-)

 

Lowe je premiak. Aj ked nastriela menej dmg dostanes viac expov ako aj kreditov.

 

Blbost :-) více stříbrňáků ano, více expů URČITĚ NE. Premiáky mají ještě levnější opravy nežli "obyč" tanky daného tieru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už zajíždím Leo1 :smile:

 

jinak teď už můžu bilancovat, LeoA už je z garáže venku po cca 300 bitvách, ale je to super stroj, dělo občas netrefí, ale pro mne porovnání E50 a LeoA vychází lépe Leo. O DOST LÉPE.

 

tož tak, zase někdy napíšu nějaký moudro :ohmy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

tak sobota to bylo pouze sranda bitvy s 3x T18, měli jsme win 80% a k tomu 4x zásadní přínos. Včera jsem již jezdil normálně a win lehce nad 60%., i tak jeden zásadák+ bratři ve zbrani. Jinak o víkendu jsem si počet Válečníků zaokrouhlil na 50. A překonal jsem další metu a tj 8.000.000 stříbrných.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...