Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Já se teď mořím s tanky, které potřebuji proexpit na VIII tier. :-( Takže AMX 13 75, ARL 44 atd. :-(

nevím jak jsi to myslel ty, ale já to myslel tak, že se mi daříjen díky tomu, že hraju jenom S hetzerem :) vysoký tiery se mi válí v garáži a není chuť s nima hrát...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se nám to sobotí a já mám následující plán:

 

- dnes v odpoledních hodinách odjezd do Č. Budějovic

- večer přivítání s bratrem na nádraží

- konzumace tataráku

- odchod s bratrem a tátou do Sport baru na Budvar a fotbal

 

- sobota - celodenní akce ,,30 narozeniny,, pivo, pivo, sele, pivo, pivo.

 

- neděle - Jihočeská kačena k obědu

- rozloučení, nástup do autobusu a útrpný návrat domů

- radostné přivítání se s kamarádkou

 

Nesáhnutí na tanky do pondělí.

 

Přeji všem mnoho úspěchů na poli válečném a hezký víkend.   :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se nám to sobotí a já mám následující plán:

 

- dnes v odpoledních hodinách odjezd do Č. Budějovic

- večer přivítání s bratrem na nádraží

- konzumace tataráku

- odchod s bratrem a tátou do Sport baru na Budvar a fotbal

 

- sobota - celodenní akce ,,30 narozeniny,, pivo, pivo, sele, pivo, pivo.

 

- neděle - Jihočeská kačena k obědu

- rozloučení, nástup do autobusu a útrpný návrat domů

- radostné přivítání se s kamarádkou

 

Nesáhnutí na tanky do pondělí.

 

Přeji všem mnoho úspěchů na poli válečném a hezký víkend.   :Smile_trollface-3:

sele a pivo bylo minulý víkend tak tenhle strávím hraním, snad to klávesnice a myš přežijou ve zdraví.. ;-) i tobě hezký víkend a ať ti plány vyjdou :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že jsem na tanky už nějakou dobu nesáhl. Stáhl jsem si tolik obdivovaný War Thunder a zařadil se mezi tamní lůzy kategorie NOOB Obecný. Velmi mě překvapilo, že moje grafika, která tanky rozkouše na minimální detaily, tamní grafiku zvládá bez problémů. Dostávám jen zatím neuvěřitelně na zadek. Bez PÚ to taky na dlouhodobější hraní nevypadá, protože si ani střední tiery nebudu moct finančně dovolit. Nicméně je to zábava, mám WIN hrozně mizerný, ale vůbec to neřeším. Nejvíce mě dostalo, když jsem se v historické bitvě vrhl se Spitfirem střemhlavě dolů, v rychlosti 600 km/h mi došlo, že letím asi moc rychle, a o chvilku později se mi utrhlo křídlo. To jsem si říkal: Ty bláho, ty jsi fakt hroznej NOOB :)

 

Takže všem, kterým WoT začíná více lézt na nervy než je bavit, jako to byl můj případ, radím: Nainstalujte si na odregování něco jiného. A třeba se pak rádi vrátíte :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co na tom, že se s denní dobou mění složení tanků ve frontě apod.

Nejlíp se hraje dopoledne, zejména proto, že v ten čas bývá minimum desítek ve frontě... Naopak hrát třeba T7 TD večer (nedejbože v četě) je skoro jistej průser...

tobě se nikdy nestalo že jsi byl nucen hru vypnout třeba na půl hoďky a po opětovným zapnutí se ti brutálním způsobem změnil MM??? někdy používám restart hry abych se vymanil ze sérií lostů nebo losů kdy mě to s pětkovym medkem hází z 80% mezi sedmy.. a funguje to.. jinak souhlasím, že se s denní dobou mění složení tanků ve frontě.. o tom žádná..

 

a abych nebyl OT tak včera se hrálo docela fajn.. akorát mi chvilku trvalo než jsem vymazal tu minisérii 5 lostů co jsem měl na začátku hraní.. Stug, PzlV a Grille w/l 66%.. uvidíme jak se s nima bude dařit dneska, když je na ně ta akce.. :Smile-playing::Smile_kamikaze:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohl by namísto těch hádanic tady někdo udělat tabulku, kterou artynu se vyplatí koupit před pačem a pak po pači prodat a vydělat? Dík.

 

 

Kanáre, pořád na ně nadáváš, ale vydělávat na nich chceš? Hyeno :-)

 

To je jak lidi co nádávají na Viětnamce a pak jezdí na výlety do Holešovický tržnice. Ale s tou tabulkou tajně souhlasím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petr: U těch strojů je toho dost, ale jak píšeš, práce na několik měsíců. Pročíst všechny příspěvky, uznat, co je a není korektní, upravit některý zastaralý... 

 

Tak, zapl jsem WOT a OPĚT nezklamalo!  :teehee:

 

BobbyKiller, JejKey: prosím o vaše odborné vyjádření, jakožto zastávačů názoru, že všechno funguje jako hodinky.

Problém - Jedu s E-75, Ap munice (avg 248mm pene tzn 180-300mm - fuj, to je kravina), proti mě  IS-3. Stojí lehce za skálou, na podvozek bych si musel vyjet. Ale vím, že má weakspot jako kráva nad dělem, kde má pancíř cca 50mm (historicky měl tuším 30mm, pokud si ho s něčím nepletu), prostě plech. Tak mu tam střelím.

i5H8.jpg

 

Co dělám špatně? Úhly sem nepleťte, v pohodě to probije i T29 čumák na čumák. Navíc byl ještě lehce z kopce. Takže 50mm plech vs 250mm penetrace. Co vy na to?

 

Z jinýho soudku.

U IS-7 jsem vystřelil do boku pod úhlem cca 75°. Střela do představnýho pancíře. Střela cinkla. Podle 3D modelů má představený pancíř 30mm. Cinkl. 

Opravdu se mám cítit dobře a užívat si, jak krásně mi to cinká? To, že čelně neprobiju IS-7 vanu ani s E5...už si zvykám.

 

Tohle sakra nefunguje! A kdo tvrdí opak, lže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanáre, pořád na ně nadáváš, ale vydělávat na nich chceš? Hyeno :-)

 

To je jak lidi co nádávají na Viětnamce a pak jezdí na výlety do Holešovický tržnice. Ale s tou tabulkou tajně souhlasím.

Na vietnamce nenadávám a jednou za 2 roky si tam koupím kecky a jednou za 5 let rifle. :biggrin:  Nadávat na artyny je věc jiná. Na ty nadávám protože kazí hru a sám je už dávno prakticky nehraju. Batartynu se chystám po pači prodat a nakoupit artyny a nehrát s nimi a pak je prodat je snad něco jiného, než s nimi hrávat, ne? Když už je do té hry dali aby oni vydělávali, tak proč bychom si nemohli přivydělat i my?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlásím, že se mi dneska nedaří ani pitchu. ostatně to můžete vidět v mým podpise. dmg za bitvu si myslím solid, většinou s osmičkama, hituju co můžu a prohrávám.

 

vůbec jsem z toho poslední dobou nějakej přinasranej. včera jsem ani nešel na CW, protože předchozí den to bylo úplný fiasko. jak v CW tak v četách. v CW jsme dostali třikrát po sobě přes pitchu, dvakrát od VLK a jednou od nějakýho klanu kterej jsem ani neznal. všichni max žlutý staty a přejeli nás jak nic. hodně frustrující (k našemu dobru nutno připočítat že jsme měli nedostatek techniky na danou mapu.. ale za to si vlastně taky můžeme sami). od VLKů (Valkyria) to až tak překvapující nebylo, ale taky nás přejeli až moc lehce. co jsme na ně šli předtím tak toho moc nepředvedli, ale po poslední zkušenosti o nich mám mnohem vyšší mínění. fakt hráli dobře, překvapivý útoky, koncentrovaná palba, mě třeba smázli aniž bych byl spotlej.. prostě tušili že tam na tom fleku někdo bude čumět, tak tam vyslali salvu a bylo. dost dobrej klan, vypadali jsme oproti nim jak malý bezvýznamný lamky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...