Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Dostala se mi do rukou E-75. Ano. Už vím, proč jsem s tanky přestal a jedu jen výjímečně rotu něbo nižší četu.

 

Goldy. Artypárty. +-25% (jó, není nad to 2x po sobě do vany penetrovat E-100 a pak 4x cinknout). A WG kurvítka.

Win 3 z 8. Ač jsem býval v top dmg i mezi desítkami, čelně jsem si vyndával jiné desítky, vše k hounu. Musím říct, že WT je super hra. Jde o skill. Teda aspoň mi to tak přijde. Prostě mu to křídlo ustřelím, nebo neustřelím. Občas mě něco naštve, ale spíš to jsou mé chyby a mám se hodně co učit. Když se snažím, enemák jde k zemi. ...WOT? Použiju hlášku po startu bitvy: Holy ****!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bude mi někdo tvrdit, že WG nemanipuluje s těmi, kdo mají vysoký W/L.... :devil:  Pořídíl jsem si Hetzera a PzIV s houfnicemi. Všecko to má minimálně 3 perky a veškeré doplňky. Začala jízda, která trvala několik dní a měl jsem W/L nad 60 i nad 70%. Poslední 3 dny se můžu i ***** !!! To si nedovedete představit tu námahu abych se udržel na 50%. Prohrávám bitvy, kde mám šanci i vyšší, jak 70% !!! Nadřu se jak hovado, nastřílím neskutečný damage a killů mám jak kdybych obsluhoval plynovou komoru a ne tank. Všechno marné! Je to náhoda?! Proč jsem si skoro 14 dní hrál jenom tak lážoplážo, zábavička, pif paf killečky a jen to šumělo ty výhry a najednou je to jak galeje?! Tomu, že to není zmanipulované může věřit leda Bobbyšestivrah ale já teda nee...... :mad:

Upraveno uživatelem Piratx_CZ
chápu,ale proč hned takhle..Piratx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už budu zalezlej před artynama i když budou jenom dvě. Hummel dal mému KT zepředu za litr? To je ale kravina. A vhledem k tomu, že nerf artyn podle všeho nebude, tak už se nedá hrát jinak, než kempit jako debil. Už aby vymyslel někdo něco jiného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že včera, díky spolehlivým spoluhráčům z čety, jsem opět dosáhl slušného celkového výsledku. Pravdou je, červenoprdelníků, s inteligencí těhotné jepice, WG nasazuje v losech neskutečné množství, mám dojem, že si je Lukašenci pěstují. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jděte už do háje s dělením hráčů podle barev. Kdybys Lipferte neměl ve hře červené, nebyl bys zelený. Každý to nemůže umět tak jako ty. Tak public nehraj a máš klid. Jenomže oni tě na planetě vopic k CW moc nepustěj, co?

Upraveno uživatelem Piratx_CZ
mín tohoto díky.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jděte už do haje s dělením hráčů podle barev. Kdybys Lipferte neměl ve hře červené, nebyl bys zelený. Každý to nemůže umět tak jako ty. Tak public nehraj a máš klid.

 

Nepůjdu do háje ani k šípku, když dovolíš. Sám jsem býval červený a snažil se s tím rychle něco udělat.  :Smile_amazed:

Upraveno uživatelem Piratx_CZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bude mi někdo tvrdit, že WG nemanipuluje s těmi, kdo mají vysoký W/L.... :devil:  Pořídíl jsem si Hetzera a PzIV s houfnicemi. Všecko to má minimálně 3 perky a veškeré doplňky. Začala jízda, která trvala několik dní a měl jsem W/L nad 60 i nad 70%. Poslední 3 dny se můžu i ***** !!! To si nedovedete představit tu námahu abych se udržel na 50%. Prohrávám bitvy, kde mám šanci i vyšší, jak 70% !!! Nadřu se jak hovado, nastřílím neskutečný damage a killů mám jak kdybych obsluhoval plynovou komoru a ne tank. Všechno marné! Je to náhoda?! Proč jsem si skoro 14 dní hrál jenom tak lážoplážo, zábavička, pif paf killečky a jen to šumělo ty výhry a najednou je to jak galeje?! Tomu, že to není zmanipulované může věřit leda Bobbyšestivrah ale já teda nee...... :mad:

Mám stejné pocity s Loltraktorem, koupil sem ho kvůli převráceným CW, které mají začít 10. června. Z počátku pohoda, killy se jen sypaly, posádka se pěkně expila. Poslední 3-4 dny nedám s loltraktorem ani dvojnásobek a po 2-3 prohraných bitvách jej znechuceně odkládám. Pravidelně jezdím proti 2 tieru, kde se rychlopalná breda moc nechytá a často proti mně bývá záplava T18. Vždy podobný průběh, já nepenetruju a pak jdu na ránu z houfnice do šrotu.

Upraveno uživatelem Piratx_CZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po třech dnech jsem ty tanky zapl a hned, jak jsem se v noci probudil, mozek měl rozřešený, co chce napsat.

 

Viděl jsem to video, ASAP rozhovor s nějakým pánem, vysvětloval změny v 0.8.6. Působilo to uklidňujícím dojmem, vypadalo to, že se snaží udělat hru uživatelksky příjemnou, dobrý.

 

Jenže nám se pořád něco nelíbí. Když to tak vemu, tak lidi jako BobbyKiller píšou, jak se nám pořád něco nelíbí. Tímhle videem by mohl argumentovat a podpořit svou WG svatou vizi. Ale když se nad tím člověk zamyslí, hezky to vypadá, že? Chtějí hru zlepšit, přidávají pancíře, upravují děla, munici, maskování. Ale největší problémy které nás tíží? Artypárty a náhoda  +-25%? Artiny jsou náš problém, ale systém náhody veškerý ty WG reálnější úpravy pro lepší požitek stejnak ruší. Uberou o 10 mm pene? Fajn, už nemám pene 180-340, ale jen 185-335...rozdíl jako kráva, hned ta hra bude příjemnější.

 

Píšu to proto, protože mě včera dokonale sejřilo, co se E-75 v mých rukou dělo. IS-3 za jízdy pod lehkým naúhlováním mě vzala do boku za jízdy a vzala munici, já jsem kolmo dotyčnou IS-3 z boku dal za 0. Asi ultra krutej představnej pancíř (jaká náhoda, i s Hellcatem to jde celkem dobře probít). To o probití E-100 a následnému nekonečnému cinkání jsem už psal...

 

Doexpím tu E-75 a s WOT laskavostmi končím. Nehratelno. WT sice neumím, ale nějako se mi líbí ten systém. Zatím nemám skoro nic proti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jděte už do *** s dělením hráčů podle barev. Kdybys Lipferte neměl ve hře červené, nebyl bys zelený. Každý to nemůže umět tak jako ty. Tak public nehraj a máš klid. Jenomže oni tě na planetě vopic k CW moc nepustěj, co?

Nepůjdu do **** ani k šípku, když dovolíš. Sám jsem býval červený a snažil se s tím rychle něco udělat.  :Smile_amazed:

 

ježíš tak si aspoň roztrhejte občanky ať je nějaká prča :Smile_trollface-3:

Upraveno uživatelem Piratx_CZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po třech dnech jsem ty tanky zapl a hned, jak jsem se v noci probudil, mozek měl rozřešený, co chce napsat.

 

Viděl jsem to video, ASAP rozhovor s nějakým pánem, vysvětloval změny v 0.8.6. Působilo to uklidňujícím dojmem, vypadalo to, že se snaží udělat hru uživatelksky příjemnou, dobrý.

 

Jenže nám se pořád něco nelíbí. Když to tak vemu, tak lidi jako BobbyKiller píšou, jak se nám pořád něco nelíbí. Tímhle videem by mohl argumentovat a podpořit svou WG svatou vizi. Ale když se nad tím člověk zamyslí, hezky to vypadá, že? Chtějí hru zlepšit, přidávají pancíře, upravují děla, munici, maskování. Ale největší problémy které nás tíží? Artypárty a náhoda  +-25%? Artiny jsou náš problém, ale systém náhody veškerý ty WG reálnější úpravy pro lepší požitek stejnak ruší. Uberou o 10 mm pene? Fajn, už nemám pene 180-340, ale jen 185-335...rozdíl jako kráva, hned ta hra bude příjemnější.

 

Píšu to proto, protože mě včera dokonale sejřilo, co se E-75 v mých rukou dělo. IS-3 za jízdy pod lehkým naúhlováním mě vzala do boku za jízdy a vzala munici, já jsem kolmo dotyčnou IS-3 z boku dal za 0. Asi ultra krutej představnej pancíř (jaká náhoda, i s Hellcatem to jde celkem dobře probít). To o probití E-100 a následnému nekonečnému cinkání jsem už psal...

 

Doexpím tu E-75 a s WOT laskavostmi končím. Nehratelno. WT sice neumím, ale nějako se mi líbí ten systém. Zatím nemám skoro nic proti.

Zvedáku, proč to budeš doexpovat, když chceš skončit? :) Není to zbytečné? :) A důležité je, aby jsi hrál co tě baví :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Píšu, dostala se mi do rukou E-75, ne, že jsem vyexpil E-75. On je to dokonalej stroj, bohužel nutně potřebuje četu, aby se dostala nad 50% win (zatím jsem s ní byl vždy top dmg i mezi desítkami, když mě nezrubaly artiny). Jenom mě štve, co vše kazí skvělej požitek ze hry. Všechno co teď WG dělá je fajn, jen to je nic oproti hlavním problémům.

 

Sakra, to prémko dělá divy.. jedna hra s GW Tigerem, 6 s E-75 (50% win...) a průměrný expy 1500...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ať mi nikdo netvdí, že WG nemá zmanipulovaný winrate. Když se s nějakým tankem dostanu nad 60% ,tak najednou dostávám týmy dementů, kteří neumí ani základní principy hry, jako je capnout, nebo jet bránit, rozdělit se na víc stran atd....., nehledě na to, že začnu být vespodu tabulky. a vzhledem k tomu, že začnu postupně prohrávat, tak se winrate zase blíží k 50%.

 

Po dosažení hranice cca. 50% se začne zase dařit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra. Teď jsem zapl tanky, dal násobek s WZ-132, vlastně nedal, jaksi jsem byl v top 3. dmg, ale byla to prohra. Potom roty, kde se pro změnu jaksi nevedlo, no, z toho co kluci říkali, a z toho, co jsem já dokázal cinknout mi je na zvracení a alt+F4 to vyřešil.

 

KV-1S, že cinká zezadu na nějakou dálku je běžný. Že ho cinknu zezadu kolmo vedle kulometu s Hellcatem, WG táhněte se svojí náhodou do "zadku".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal jsem si férovku T110E5 vs IS-7. Nárazník na nárazník. Dvakrát jsem dostal. Vždy byl na ránu. Postřeh? Čelně s pene 270mm neprobiju. Když už byl nějak bok, střely v něm zmizely. Vana cinkla i čelně. Díra pod mantlem, když zvedl dělo cinkala (lol)... věž vedle mantlu hned u podvozku prošla v 50%... já nevím, jestli mám fakt Bulhara jak sviňa, nebo je IS-7 pevnější, než všichni na fóru popisují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak koukam, ze se svet WoT toci dal...

Takze dnesek byl ve znameni kultury. Nekdo na chatu pred case cosik psal o ACCA/DACCA.

Tak fajn a mam jejich brnensky koncert zasebou. Show naramna, slapalo to spickove. Jeden hit AC/DC stridal druhy.

Takze ja jsem s dnesnim dnem ci spise vecerem naramne spokojen.

 

Jeste jedna vec. Videl jsem slunce dele nez 3 minuty a spousty prekrasnych zenskych. Jak je v Brne zvykem. Je to proste zlata lod.

 

''akadaka'', kocicky, klid na dusi a WoT v ******. Krasny pozdrav z Brna a dobrou s kobrou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...