Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Kam člověk vleze, tam je plamenná diskuze mimo téma. Od denního hlášení bych čekal ***** denní hlášení, výpadky, lagy a jak se komu dařilo... Každý zajímavý téma, kde si chci něco přečíst je ********* kecama o artynách, o tom jak WG vydělává atd. To, co tady probíráte teď, snad patří někam do Mechaniky hry, ne? Téma Odpovede vývojarov je to samý, zajebaný kecama, který patřej do artyhumusu a jinam. Něco od vývojářů aby člověk hledal půl hodiny. A moderátoři co? Nic... Jo a klidně mi to zase mínusujte jako minule, když jsem si dovolil podotknout, že off topic je off topic.

Včera dobrý, 7 her s T-29 a jedna trollí s T-14 a goldama..., win 75% :pirate:



 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A copak já jsem nějak proti tomu? A nebo si myslíš, že jsem až tak blbý, že tohle nevím? To, že WG manipuluje s kdečím je prostě fakt a jen blázen a ty to nechce připustit. Typuju, že do tieru 6 a nebo možná i 7 s tím srovnáváním W/L WG ani nic nedělá ale u vyšších tierů je to jisté. Ostatně ten patent si nedávali kvůli tomu abys ty mohl říkat, že je to jen patent a že to nepoužívají :smile:

stejně  mě bavíš :), ty který by jsi WG neuvěřil ani nos, mezi očima se tady najednou oháníš jejich dokumentem jako biblí :) Všiml jsi si, , že ten patent popisuje MM který byl tak před rokem? A který je ted úplně jiný? A jak do tvé teorie zapadá to, že WG chce dělit statistiky ,aby byl zvlášt random a zvlášt CW a roty?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když pominu vše okolo, tak proč od posledního patche hodně lidí zde brečí že se prostě nedaří, jsou na spodu nebo jsou v týmu retardů. Proč já když jsem se blížil k 51% jsem po patchy šel rapidně dolu, prohra za prohrou i když půměrná zkušenost a nastřílený dmg šel nahoru, proč drtivá většina proher skončila mohutným rozdílem a po pár minutách ?

Ono v odpovědích WG nebo kde jasně stálo, že pokud je hráč delší dobu úspěšný, začne ho MM nasazovat do těžších situací. To se (podle mě) děje jen způsobem mixování hráčů do obou týmů a typem techniky, která je proti sobě nasazená. Takže i když umíš, sice nastřílíš dost dmg a máš třeba i dost expů, ale pokud jsi lost, tak ti průměr expů stejně spadne dolů v závislosti na určitém časovém úseku, kdy prohráváš. To jak dlouhé ty intervaly jsou nikdo neví, nicméně jejich existenci WG potvrdilo a tím i ty šňůry. A asi taky to může záviset na tom v jakém tieru se člověk pohybuje a s čím nejvíc hraje a jak často. Jeden taky pak čumí, jak může MM vyvážit četu 3xT34 četou ELC, Pz38nA a Stuartem. Buď háže prostě 3:3 nebo...je to debil, abyh se vyhnul konspiracím :tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Biggu a Kanáre nechte toho.. Jste jak malý děti.. řešte si to přes PM stejně nic nevyřešíte.. akorát to tu zasere.te flaimem.. Ty vaše hádky to je na 2-3 stránky.. :-(

 

 

Poslušně hlásím že jsem včera dostal pozvánk do klanu.. Black Angels s tím že by mě moc chtěli protože jsem borec!! Tak jsem se na ně mrknul ;-) velitel 33 bitev a náborář 237 bitev.. Už chápu proč jsem jim připadal jako borec :-D :-D S díky jsem je odmítl a popřál jsem jim mnoho štěstí a napsal jim ať to zkusí znova za rok.. Co já vím třeba už budou lepší než já a ještě budu rád..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím že jsem včera dostal pozvánk do klanu.. Black Angels s tím že by mě moc chtěli protože jsem borec!! Tak jsem se na ně mrknul ;-) velitel 33 bitev a náborář 237 bitev.. Už chápu proč jsem jim připadal jako borec :-D :-D S díky jsem je odmítl a popřál jsem jim mnoho štěstí a napsal jim ať to zkusí znova za rok.. Co já vím třeba už budou lepší než já a ještě budu rád..

 

No přeci - když jsi v klanu, tak jsi největší extramegasuperkrutopřísnýSKILLER... nebo tak alespoň můžeš na noobíky působit :-D

 

Tohle (= za každou cenu být v klanu / mít klan) nechápu stejně jako snahu o co nejrychlejší dostání se na 10. tier... prostě nechápu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Mimochodem, když mě kdysi dávno takto napadal tuším Biggpete, jestli ne on, tak se omlouvám ale někdo to byl a já mu napsal, že se za rok na těch EFR1500 dohrabu, tak se mi vysmál.

Byl jsem to já a bylo to trochu jinak. Ty jsi mi říkal že za rok budeš mít stejný EFR jako já (už nevím proč, na co jsi se vymlouval). No uběhl skoro rok, z toho jsem na to půl roku ani nešáh a pořád si myslím že máš co dohánět ;)

 

Každopádně neber to jako povyšování Kanáre, však se známe :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem to já a bylo to trochu jinak. Ty jsi mi říkal že za rok budeš mít stejný EFR jako já (už nevím proč, na co jsi se vymlouval). No uběhl skoro rok, z toho jsem na to půl roku ani nešáh a pořád si myslím že máš co dohánět ;)

 

Každopádně neber to jako povyšování Kanáre, však se známe :)

A myslíš, že kdybys hrál, tak že by ti to vylezlo víc? Myslím si, že každý má nějaký strop a z toho se pak už jen těžko dá někam posunovat bez nějaký opravdu velkých obětí. Já to bral vždy tak, že můj strop je někde jinde a že díky tomu halabala hraní nebo expení, chcete-li mám ty staty poněkud jinde. Svého jsem už vlastně dosáhnul a teď už si budu jenom užívat..... :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že jsem právě odjebal Leoparda prototypa, který měl EFR 456 ( nechápu, jak se k tomu tanku dostal ) a stál celou dobu na tom kopečku vlevo vedle báze na mapě Doly. Celý tým ho prosil aby jel někam něco dělat, třeba spotovat, když neumí nic jiného a on se ani nehnul. Já tam střílel s Tortlilou jako o život a ten debil se mi tam akorát motal. Nakonec jsem se n a s r a l a na 4 rány ho odpravil a je mi dobře na duši protože, jak říká Švejk, je třeba ty blbce mlátit a mlátit a mlátit!!! :Smile-izmena:. Bitvu jsme vyhráli protože nám vůbec nechyběl, jelikož za těch 10 minut nedal ani prd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že jsem koupil T-44 a v absolutním stocku s ní chtěl dát násobek. Byl jsem pozitivně překvapen, že je to docela hratelný stroj, ale měl jsem výborný MM (neboli zvýhodnění prvních pár bitev). I tak se povedlo až napočtvrté - v jedné bitvě jsem s 1k damage přestřílel všechny ve svém týmu, a to tam osmiček bylo hodně. To bylo trošku smutné.

 

Taky hlásím Mastery badge: Ace Tanker na T110E5, neboli něco, co se mi na M103 překvapivě nepovedlo. Stačilo k tomu otočit bitvu, dát něco přes 5k damage a 7 killů. A nějaký reset base. Skončilo to 15:12 a bylo to EPIC, měl jsem výbornou podporu týmu - například když se na mě valila ta desítková německá TD obluda a já prosil arty o pomoc, tak mu přilétla pecka za 900, což rozhodlo v můj prospěch. Naše T21, hráč s ratingem rudým jako víno, navíc vydržel skoro do konce hry, kdy za velmi nahnutého stavu prorazil a dojel pro artyny, které taky obě dostal (já měl přitom už jen 21 HP a celou dobu od nich čekal ránu do zad, když jsem se vracel do základny, a to se díky tomu nestalo). Tým prostě překvapil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už vlastně včera provětrána garáž, vytaženy rezavé ikony WOT-Ferda, King tiger, Typ 59, IS8.. atd.. dlooouho jsem na ně nešáh a výhry jen lítaly.

Konečný result-20 bitev 17 WIN.. a nějaký vytrolený HT s M12, to už byla jen třešnička na konec-včetně "cheatera" co vykántroval artynu na mým místě, kam sám jezdím. :Smile_trollface-3: :Smile_trollface-3: takže dnes to šlo.. proč asi? :biggrin: :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak toto sa mi este nestalo!!! idem s batchatom do bitky nacitalo -okamzite ma vyhodil server.Ked som sa dostal spet bol som utopeny na opacnom konci mapy polovica nasich  tankov sa vobec nehla enemaci jazdili jak po cintorine a strielail nas ako terce na strelnici.TO skurvene WG asi uz fakt nevie ako ma ovplivnit vysledok bitvy.!!!!!!

 

Kosak a kladivo by povedal" nie je bug-nepozorujeme"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...