Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Kdes toto proboha viděl?! Hraju za TD asi tak často, jako lamka za artyny a nikdy jsem s žádným TD nedal spleší ani jedno HP!!! Tabulkové bláboly od WG nejsou pro mě a nikdy nebyly směrodatné ale pouze to co vidím a zkusím ve hře sám. 400HP na spleš?! Panebože, to je artyna ne?!

neviděl, vyzkoušel :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera cestou z práce jsem se fakt těšil, že si odehraji pár pětinásobků na vozidlech které expím.

 

V četě s kolegou z klanu, celkem se dařilo, ale to přestalo v okamžiku, kdy jsme vlezli do hry s devítkami - to je děs, co jezdí na nejvyšších tirech. Já vím, že se furt opakuji dokola, ale to nejde nekomentovat. 

 

Dali jsme 3 hry, já s E-75, on s britským HT, každou hru jsme měli oba 4000-5000 dmg, suverénně nejlepší z týmu, ale prd platné, 2 prohry jedna remíza.

 

Vrcholem byl borec s AMX 50B, WR 39%, WN6 218 (sic!) to je humus velebnosti - s tím AMX měl WR 34%, to už musí snad tu hru sabotovat, aby tohodle dosáhl.

Na Rybářském přístavu spolehlivě vjel do křoví v rohu mapy, kde celou hru jen točil věží. Psal jsem do chatu, když to bylo 6:13, aby ho reportovali jako bota, namachrovaní pitomci odnaproti se jen posmívali, nějak jim asi nedošlo, že příště ho mohou mít v týmu oni.

 

Ta hra skutečně přestává být hratelná, já si dal více než měsíc pauzu, Švejk chce skončit, Bad Boy je taky z té loterie otrávený, to není náhoda, že ta hra nutně otráví, hráče, kteří něco umí (já se mezi ně nepočítám, jsem jen poučená lama). 

Ono to věčné vztekání a nervování člověka jednou unaví tak, že si uvědomí.....je to jenom hra a těch je víc....WG zatím hřeší na známý fakt, že je zatím jediný, kdo takovou hru udělal.....ale jak je vidět, dlouho tomu tak nebude. Ten Čínský plagiát je morální humus, ale každá konkurence je dobrá....vždy pomůže. Číňané budou moci konkurovat hlavně cenou, to bude jejich šance jak přetáhnout hráče z WOT. Páč si nemyslím, že by systém hry moc zlepšili....kopie často zkopírují i to špatné......Ale pro nás by to mohlo být pozitivní. Většina fakanů moc peněz nemá a tak snad začnou pařit Asijskou kopii.....uvidíme.

Nicméně po ukončení prémka buď skončím nadobro, nebo si dám pauzu s otazníkem. Peníze už jim do hry nedám a bez pěkné garáže a dalších vymožeností z premium účtu hrát moc nechci...už jsem si na to zvyknul.

WG by mělo otočit o 180 stupňů.......WG ví, kolik hovad to hraje..proto zavadí různé vyúkové akademie apod. Ale stále jde proti proudu...kdo má nervově vydržet hraní...kdy člověk dělá maximum za fakany v týmu a WG mu ještě háže klacky pod nohy.....jejich "náhoda" prvek je sprotá sabotáž hry, která straní noobíkům.....těm je jedno jestli jednu hru jeho T40 trefí pěkně co má a pak další dvě netrefí Kv1 na 250m....tihle hráči stejně střílí od pasu bez 100% zaměření...a nějaké předsazení na jedoucí tank? Pro ně Sci fi....

Člověk se snaží...míří jak debil...předsadí a má radost, že praxe není zbytečná, páč jedoucí tank, který hraje klasický kamikaze styl a je v něm lama...trefí....a trefí ho i podruhý...Jenže lama jede dál....stále plná....

Tohle je ta zábava? Ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera celkem bída, win 47%  týmy na pikaču. Je velmi deprimující být sám zelený mezi rudými a dát 4 killy ze 6 co jsme uhráli. a takových her bylo víc.

Ale konečně sem s pomocí 5 násobků doexpil to 3 dělo na AT-8 a to je paráda jak to sype za 150 HP každé necelé 3 sec. Dal sem si válečníka a hru moc užíval, protože ty předchozí 3 guny jsou nemožnej vopruz, musel sem pálit většinou goldy,  abych vůbec něco prostřelil a ty prodělky byly děsivý. :facepalmic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

švejku moc to žereš, ona totiž lidská blbost je nekonečná a s demencí hráčů nedokáže udělat nikdo nic ani WG . Většina zkušených hráčů se randomu vyhýbá jako čert kříži a pokud nejdou nuceni expením, ani tam moc nelezou, Hrají roty a turnaje,

Já vím, že těch debilů se nejde zbavit..to po WG ani nechci...jen chci aby nás nehal být....nic víc nic míň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak v Minsku už to definitivně přehnali. Myslel jsem, že když už udělali z desátého tieru deathmatch s pěti artynama, tak že nebudou ovlivňovat skóre. Není tomu tak. Ti dementi nasrali to ovlivňování výsledků a diskriminaci jednoho týmu i sem. Že je to na pátém tieru, prosím, je potřeba nováčky trochu podržet ale desátý tier? To snad ne.

 

shot057vov.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera se mi vrátilo vše i s úrokem. Losy děs, co mne však vytáčelo nejvíc, je ten vojeb WG. Abych z 8 střel netrefil ani jednou stojící tank, pokud už trefil, tak jen odraz a to vše opakovaně ...... Prostě dle těch opilců v čele s lhářem Serbem, ze dne na den zapomenu mířit, doměřovat, předsadit .... 

Ale jsem optimista, vím, že bude hůř.

 

to máš z toho že jsi se včera rouhal.. všemocný WG si toho všiml a ztrestal tě :-P

 

Mno já si k tomu sedl včera po 22hod, že si dám pár her než půjdu spát.. nějak jsem nevěděl co hrát.. a protože nemám jinou artu než SU26 a ta už je prakticky nehratelná, tak jsem jí prodal a zkusil jsem němce.. Že jsem se na to nevyprdnul..

 

Skočil jsem na Grille se základním kanónem a posádkou na 75%. Děs, běs a hrůza.. :@ což o to, pecky to občas dávalo slušný, ale ty týmy.. když mám se šestkama a sedmama nějvětší DMG, nejvíc killů a expů, když vyjíždím scoutit pro Heavyny a podobný zhovadilosti, tak už je fakt něco špatně.. Tohle fakt není nic pro mě.. Jo můžu týmu pomoct k výhře, ale to by ti dementi taky museli něco zahrát..

 

Jinak opět se mi potvrdila zkušenost, že při nočním hraní je nejvíc výsledků 3:15, 15:5 apod.. Nevím čím si to vysvětlit, asi že víc "dospělých" hráčů používá XWM a dle toho hrají.. Vysoká šance na win? Tak přejedou mapu bez zastávky.. Nemáme šanci? Tak všichni zalezou a nechají se vystřílet jako ovce.. :@

 

Díky marné snaze dostat win nad 50% jsem u toho seděl celou noc a šel jsem rovnou do práce.. Teď toho lituju.. :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanáre zapni to co máš na hlavě a podívej se na poloměr spleshe u velkorážových nádojů. A pokud třeba s E 100 neumíš dát IS -7 za 400 DMG spleshí, tak se s tebou neco špatně, a asi nejsi tak dobrý hráč , jak nám tady neustále předhazuješ. Pak se podívej na premium ammo toho angličana a zabal mi nějaký dobrý vzorek slivky, vypiju ho na tvoje zdraví :)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

švejku moc to žereš, ona totiž lidská blbost je nekonečná a s demencí hráčů nedokáže udělat nikdo nic ani WG . Většina zkušených hráčů se randomu vyhýbá jako čert kříži a pokud nejdou nuceni expením, ani tam moc nelezou, Hrají roty a turnaje,

 

Víš Pete, tohle zní hezky, ale rota funguje někdy kolem 20.  a spíše až 21. hodiny a do té doby buď hrát tedy dle tvé teorie nebudeš nebo musíš strpět random.

 

A protože v týdnu nemohu být u compu do noci, tak mi zbývá varianta b(rod) :-)

 

O turnajích se nebavím, to zcela nárazová záležitost. A samozřejmě, když expíš vozidlo, které v rotě neudáš, tak ti nic než random public nezbývá. 

 

Mezi námi, přijde mi trochu úchylné řící - "no public, co by jsi čekal". To je na můj vkus hodně smířené, což je zcela zcestné.

 

Jsem platící zákazník a chci u hry relaxovat, ne se rozčilovat, nad marností mého účinkování ve hře. 

Když prohra, tak taková, že to bude +- vyrovnaný boj a ne prohry, které jsou jasné v okamžiku načtení složení týmů. 

 

Viz včerejší zážitky s Pz. IV - 2 hry v četě, zcela dole, my oba zelení v čele tlupa rudých IS. Tigrů a dalších noob sedmiček.

Takové hry jsou jen ztráta času, protože tam neuděláš nic. Dáš sice 2000 dmg, oba jste v čele týmu v konečných výsledcích, ale ve výsledku lejno z toho.

Mne nebaví tam být jen do počtu, být to kvalitní tým, tak i tank dole v tabulce má svoje místo, ale tohle je prostě o ničem.

 

To nemluvím o tom, že si WG jistí svoje 50 : 50, tím, že lepší hráče v četě dává příliš často aby to byla náhoda proti vozidlům o tier výše. My byly jediné pětky ve hře - kromě artyn. 

 

Tohle není prostě náhoda. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanáre zapni to co máš na hlavě a podívej se na poloměr spleshe u velkorážových nádojů. A pokud třeba s E 100 neumíš dát IS -7 za 400 DMG spleshí, tak se s tebou neco špatně, a asi nejsi tak dobrý hráč , jak nám tady neustále předhazuješ. Pak se podívej na premium ammo toho angličana a zabal mi nějaký dobrý vzorek slivky, vypiju ho na tvoje zdraví :)))

 

To mě zajímá, jak se dá dát E100 někomu 400 DMG spleší? Spleš funguje jen u HE munice, ne? To mám vystřelit vedle jeho boku? Můžeš to prosím trochu rozvést?  Na ISU s BL-10 se mi jednou podařilo dát splěší cca 250 HP, ale to byla haluz. Nenapadlo mě, že by to vlastně mohlo fungovat i "záměrně"....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou jenom teorie a ten nový Superbebíčkovač je tu tak málo, že zatím jsem ho při něčem takovém neviděl. Ten to třeba umí ale zatím ho nemám a jedno TD není v tomto sporu důležité. Bylo by velice podivné, když bych za ty tisíce výstřelů nikdy něco nesplešnul, byť jenom náhodně. Nehledě na to, že kdyby to bylo tak, jak on tvrdí, tak by se to setskara často ve hře používalo. Jestli jsem já blbec, tak asi těžko bude blbec každý, kdo s TDéčkem hraje. A já nikde nepsal, že jsem nějaké eso, tak nevím co do mě ryje!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, tady máš můj web a pak mě můžeš urážet ty blbečku! Není to sice nic moc ale od roku 1990 se živím sám, to znamená SÁM, nemám zaměstnance. Koupil jsem před 10 roky barák za 750k a dnes má hodnotu 5mega. žiju si spokojeně a dlužím už jenom 60k a že tebe sere, že mě sere WoT, tak to je tvůj problém ale já rozhodně nebudu chválit něco, co má tolik evidentních chyb o kterých ví skoro každý, kdo to hraje víc jak půl rok a které by se daly lehce opravit.

 

http://www.rvfstudio.cz

 

Tvůj webík znám (pro Švejka - opravdu to není taková práce, má ho v profilu zde na foru, takže to, že ho tady uveřejnil v postu, IMO nic moc neznamená), takže představu o tom, co děláš, zhruba mám také... K baráku gratuluju, ale o to abychom si tu honili e-pindíky co kdo má nebo nemá, mi opravdu nešlo...

 

Mně nevadí, že ty máš námitky proti WoT, je to Tvůj názor (byť je pozoruhodné, že tak, dle tebe, blbé hře jsi věnoval tolik ze svého života, ale to je tvoje volba), jen mi přijde ubohý plácat ručičkama nad tím, že někdo někomu vykradl jeho nápad a práci (a podobnost PT a WoT asi nebude "neúmyslná a náhodná"). Speciálně mě s tímhle sejří číňani, kteří oprásknou opravdu skoro cokoliv a pak to prodávají a vzhledem k tomu, že jich je bambilion a jsou největším věřitelem USA, tak to jak bratia slováci říkají "maj v p*če" a můžou být v klidu, že by s nima kdokoliv jakkoliv hnul.

 

Sice jsem z webu pochopil, že SW vývojář asi nejsi, nicméně ty grafické návrhy, co děláš, u těch bys asi taky nebyl rád, kdyby je někdo vykradl, jen drobně pozměnil a pak prodával, co? Stejně tak, ať je WG jakýkoliv, tak nebudu chválit číňany za to, že jim vyčorovali jejich projekt, který je, nezávisle na tom, co si o té hře myslíš ty, komerčně úspěšný a populární. 

 

Z tohoto pohledu nemám nejmenší důvod měnit nic ani na svém tvrzení, že podobnou radost nad tím, jak někdo někomu vykrádá práci a nápady a prodává je pod svou značkou, projevují obvykle lidé, co sami nevymysleli nebo nevytvořili nic, co by někomu stálo za to ukradnout nebo okopírovat, protože povětšinou to tak opravdu bývá, bez ohledu na to, jestli zrovna ty máš barák za pět míčů, nebo chaloupku na kuří nožce ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera expeno...pak jsem zkusil vydělávat s T34...rány z boků za 0 dmg, lítalo to do aleluja, dát na 1000dmg byl svátek (fakt jsem koukal, jak tragicky jsem vypadal, ale prostě přer tu náhodu jak píše Svejk to nešlo). Artiny řádily... večer četa, T29 dobrý, losy celkem fajn, i ve třech v půlce losů top, S Hellcaty na dně tabulky. A když top, bylo o bitvě rozhodnuto. Demence je neuvěřitelná, dokonce i s Cruiserem 0:3... dám jich 8, jsme 4 na T18, jede po mně, uberu, je blíž, za nula pásy...hmm, žádnej detrack (!), jede dál, další rána a houfnice mě vyřešila. Ti tři mu nebyli schopní vzít zbývajících 39HP...

 

Vyexpen WZ 131, teď ještě WZ 132 na roty, ale přes násobky, není kam spěchat. Diablo bohužel ještě problémové, od kámoše musím získat funkční instalaci na nejnovějších patchi, takže ještě pojedu lehce tanky, hezky se mi to natáhlo...publk je ******, koncept je ******, náhody jsou ******...jenže když chci jet roty, časem ESL nebo CW, tak expit musím...využil jsem prémka na 3 dny, bez něj bych to nedal ani náhodou, s ním je to jiná liga...XP nad 1000 nejsou problém u dobrých strojů, sakra, chápu, jak se vám to pánové hraje, to se dá pomáhat i goldovými střelami a být v plusu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou jenom teorie a ten nový Superbebíčkovač je tu tak málo, že zatím jsem ho při něčem takovém neviděl. Ten to třeba umí ale zatím ho nemám a jedno TD není v tomto sporu důležité. Bylo by velice podivné, když bych za ty tisíce výstřelů nikdy něco nesplešnul, byť jenom náhodně. Nehledě na to, že kdyby to bylo tak, jak on tvrdí, tak by se to setskara často ve hře používalo. Jestli jsem já blbec, tak asi těžko bude blbec každý, kdo s TDéčkem hraje. A já nikde nepsal, že jsem nějaké eso, tak nevím co do mě ryje!

neryju do tebe, jen jsem nucen občas reagovat na tvé nesmysly, co tu tlučeš hráčům do hlavy.  To že jsi nikdy dal na TD poškození splashí, je tvůj problém, a  že by to nešlo nebo nefungovalo pravda není. S E 100 jsem zlikvidoval spleshí IS-7 na 3 rány. Byla to sice haluz , ale fungovalo to pěkně. A to že eso jsi píšeš dost často :))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen počkej až tam dáš tu devadesátku...to pak budeš zaměřovat stejně dloho jako nabíjet..... :tongue:  Jinak ten tank je opravdu fajn, ale nijak OP mi teda nepřijde. Jó, kdyby ta 90-tka měla německou přesnost a rychlejší zaměřování, tak určitě ano, ale takhle mi to přijde jako celkem vybalancovaný. Mám pravidelně v lose dost desítek a devítek na které mi třeba přijde o fous lepší T44, páč má nižší siluetu a dá se s ní líp zaškodničit. Na druhou stranu je fakt, že nejsem rozenej "medkař", takže tam může být ta chyba.... :biggrin:

ta 90ka by měla zaměřovat stejně dlouho jako ta 88ka. počítal jsem s tím, tohle se dá ošéfovat modulama. nejdřív jsem přemejšlel jestli stabilizér nebo pohon děla.. nakonec jsem dal ten stabík

když se mrkneš sem, tak Jingles tam má stabilizátor a míří to OK, to kolo se díky tomu nikdy nezvětší tak aby to zaměřovalo dlouho

 

 

víš co má hrozný zaměřování? T34. fakt hovadsky dlouhej aiming a reload. s tím snajprovat, to je pro fajnšmekry :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u této hry mám pocit ( od posledního patche ), že hra se snaží co může srazit na 50% Mě celou dobu šel dmg nahoru, i zkušenosti, ale w/l jsem hodně spadnul. Včera jsem měl bulhara snad u každý hry. Neni možný, abych s Ferdou na max. s TOP dělem a dobrou posádkou měl na odstřelování úspěšnost zásahu tak každou 5 ránu. To o tom jestli jsem vzal HP ani nemluvím. Nejlepší bylo když se na mě včera z poza baráku ( tak max 5 délek tanku ode mě )vyřítila KV-5, plně nastavená bokem, věděl jsem o ní že se blíží, zbývající HP cca 320 - na jednu ránu v poho a střela udělala nějakou šílenou žabku tak délku tanku a pak zmizela. Já si asi fakt začnu nahrávat bitvy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlásím že po čtyřech prohrách v řadě s Pattonem, hlavně kvůli idiotům v heavynách, jsem to vypnul a jdu hrát Heroes 6. hlavní problém hry na publiku nejsou artyny, nic takovýho, problém jsou zbytečný neschopný lamy v heavy tankách. lidi co trpí představou, že armor a dělo jim vynahradí jejich neschopnost. lama v IS-7 má 20k bitev, s tím konkrétním tankem něco přes 2000, ale win ratio s ním 41%? ten člověk si ani neuvědomuje jak je k ničemu. nebo mu to je jedno, což je ještě horší. pochybuju že za tu dobu vůbec přišel na to, že na ten tank patří doplňky, moduly nebo jak má přecvičit posádku. odhaduju že 50% techniky na publiku jsou heavyny, a tak 90% z těch hráčů hraje tužku. to je to proč public smrdí. dokud mě nevezmou někam do klanu, abych mohl hrát čety, tak tu hru nezapnu, sólo už do toho nejdu

 

jo a Heroes 6 to je boží hra :] naposledy jsem hrál snad trojku? už ani nevím. tenkrát mě to taky dost chytlo. hrozně se mi líbí jak je ta hra komplexní ale zároveň přehledná a dobře ovladatelná. krásná grafika, chytlavá hratenost, kouzla, meče, hordy nepřátel na vykosení, dlouhá životnost. ta hra prostě nemá chybu! a je to fakt epický. jenom blbá tutoriálová mapa mi trvala snad dvě hodiny na dohrátí aniž by mě nudila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...