Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Myslím, že jako potvrzení toho, že WG i kdyby mělo tisíc špičkových testerů, tak je to uplně stejný výsledek, jako kdyby jim to netestoval nikdo je fakt, že každý dnes už ví, že i 3 těžké arty na tým je pro zkažení hry moc ale oni nejen, že stále tvrdí, že 5 bude furt a nic se měnit nebude ale dokonce tvrdí, že přidáním tieru 9 a 10 v artynách jejich počty sníží. Potřebují na toto nějakého testera a nebo názor hráčů?

Pravda pravdouci.

WG ani testery moc nepotrebuje, kdekdo jim dela testera zcela zdarma (pripadne za to i plati). Lidi budte soudni a nedelejte to:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, nemám artyny vůbec rád, ani je moc nehraju, ale dobrej hráč v arty je neocenitelnej.Navíc nyní co poštelovali ten MM a jsou hry bez artyn tak si normálně zoufám....každej hraje jako by měl tank nesmrtelnej....naprostá absence, jako Komančové při nájezdu...a to je vskutku zábava, ona ta artyna ve hře donutí ty hráče aspoň trochu opatrnosti....něco jiného je jejich počet když se to na vysokých tierech sejde 4-5 na každé straně..to je už o ničem, ale artyny do hry podle mého prostě patří a to jsem měl názor je ze hry vyloučit, nene, názor po shlédnutí " Legií Nesmrtelných " byl změněn. :-)

Jedna dvě artyny jako podpora ....vítám :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže to ti WG nezařídí. Když se koukneš, kolik jich vždy čeká ve frontě, tak je to jasné. Proto tvrdím, že by bylo lepší, kdyby je artyny vůbec nenapadly a nebo, když by si nevšimli, že jim tolik vynášejí, což by museli být asi hodně blbí. :Smile_Default: Takže...?...PRD! Jak přidají další 2 tiery, tak bude každý chtít artynu desítku a tak bude muset nahrát o dalších tisíce bitev navíc, než teď a bude jich teda jak much a ne, že méně, jak WG tvrdí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aspoň budou mít míň HP a půjdou líp střílet. Nebo daj 1500HP, ať si to hráči rozeberou? ... když vidím, že medko (třeba Batchat) má o 200 HP míň jak o tier níž TD (Tortoise)... absolutně původní koncept hry v hehe. Bože, nevzpomínat, TD byly TD..ne, dost.

 

Dnešní večer byl celkem srandovní, dokonce srandovnější, než když jsme s Bobem i přes válečníky prohrávali. Osobní rekord:

ab7Ve.th.jpg

Zásadní přínos, 11 kousků a prohra. Poslední mě narvala T18 zezadu, kdy jsem 8s před tím dorážel tři tanky a jaksi jsem nestíhal opravit pásy a ujet...a ještě k tomu s Cruiserem na Himmlu...chvilku jsme měli úsměv na tvářích, protože vztek tady neměl šanci. (Bránil jsem sám proti šesti, poté, co mi zemřel parťák...škoda, že mi neoznámil, který nepřítel mu nejvíc leze krkem.

 

Následně mě během dneška jistý človíček nazval králem, když jsem vystřílel poslední 4 enemáky mrknutím oka (chudáci skoro nevěděli, odkud to lítá):

Ak6aC.th.jpg

Hláška z Postradatelných 2: Rest in pieces! - perfektní :Smile_teethhappy:

 

Rota. Kámoš mě natáhl někam, kde byly prý primárně Hellcati, no, nakonec to poskládali i takto:

KMCZm.th.jpg

Vůdce byl lehce šílenej a dost jsem s ním nesouhlasil, ale vycházelo mu to (hodně jsme tam toho s kámošem vystříleli...), takže ***** byla neskutečná a ještě k tomu výhry.

 

Odpoledne expení IS-3, zítra snad dodělám a budu mít zas chvíli klid. Pak ještě AT2 a můžu koupit nějakýho mazlíka...třeba Pz IV + goldy? :Smile_ohmy:

 

Kdo tvrdí, že je hnus šikanovat amatéry na 2. tieru,tomu odpovím, že je hnus nechat se šikanovat artinama na tier 8+. Navíc u dvojek jedna chyba stojí život. Takovej Pz II. v zádech je konečná. Prostě dnešní večer luxus největší :Smile_Default:

 

PS: Potřebuju hitzony na KV-4. Dnes jsem ji s T34 třikrát cinkl goldem do věže, s IS-3 dvakrát kolmo do toho panelu jak je řidič, cinklo vše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už "jen" 10 000XP na IS-8. Přemýšlím, jestli IS-3 zůstane v garáži pro 8. roty...nebaví mě...Pročetl jsem si téma o IS-8...pápá IS-7...do toho nejdu, šel jsem do toho s tím, že si užiju OP IS-4 a už tam není...

 

Já si IS-8 vyexpil už někdy minulý týden, ale aktuálně mi chybí cca 2.000.000 stříbrňáků.... a vzhledem k tomu, že jsem si vyexpil i T-29, tak mi vlastně chybí další 2.000.000 stříbrňáků (cena tanku + potřebné "blbosti") :-/

 

Už jsem se i díval na WG nabídku "Dorazily posily" (nebo jak se to jmenuje - 3.000.000 stříbrňáků plus PÚ plus zlaťáky plus kdesi cosi), jak jsem na oba tanky "nabrnkaný"... ale naštěstí mi zavčasu svitlo, že tudy určitě NE :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všichni se shodnem,že artyny jsou to největší zlo co tuto hru vyloženě ku....

 

...nejvíce hru kazí kvalita hráčů, která kolísá od tvorů s IQ na úrovní tasemnice po borce, kteří znají každou mapu do posledního místečka, ovládají bravurně vozidla a taktiku hry.

 

A musí spolu hrát, toto je největší zlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...nejvíce hru kazí kvalita hráčů, která kolísá od tvorů s IQ na úrovní tasemnice po borce, kteří znají každou mapu do posledního místečka, ovládají bravurně vozidla a taktiku hry.

 

A musí spolu hrát, toto je největší zlo.

 

To zas ne, já bych viděl problém v jazykové bariéře a lidským EGU. Jednou na Kampánii zbyl kámoš a T-26 proti Minimausovi, kámoš připravenej střílet, namířenej na enemáka, jen ho spotnout. Tý T-26 jsme radili, kudy jet a co dělat. Očividně nerozuměl, ale podle klikání na mapu asi něco pobral. Jel tedy skoro tak, jak jsme chtěli. Pak byl rozstřílen (neměl dohled a nejel zcela přesně...). Mě by spíš zajímalo porovnání s USA serverem, tam by musela rozumět většina, předpokládám, že by se tam dalo i trochu taktizovat a ne jak u nás.

 

Dnes vypnuto. S Cruiserem 5x proti 3. tierům, 3x proti 2. To ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

To zas ne, já bych viděl problém v jazykové bariéře a lidským EGU. Jednou na Kampánii zbyl kámoš a T-26 proti Minimausovi, kámoš připravenej střílet, namířenej na enemáka, jen ho spotnout. Tý T-26 jsme radili, kudy jet a co dělat. Očividně nerozuměl, ale podle klikání na mapu asi něco pobral. Jel tedy skoro tak, jak jsme chtěli. Pak byl rozstřílen (neměl dohled a nejel zcela přesně...). Mě by spíš zajímalo porovnání s USA serverem, tam by musela rozumět většina, předpokládám, že by se tam dalo i trochu taktizovat a ne jak u nás.

 

Dnes vypnuto. S Cruiserem 5x proti 3. tierům, 3x proti 2. To ne.

no nevim.. tenhle příklad zrovna není z těch který by mě měly přesvědčit.. tyhle bitvy na malých tierech jsou dost specifický (hodně začátečníků a dětí) a vy jste toho ubožáka vlastně navedli enemákovi před lauf.. Spíš souhlasím se Zdeňkem..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už dělali EU1 a EU2, tak to měli rozdělit automaticky tak, že všechny s eff nad 1000 to bude připojovat na 2ku a bylo by hotovo.

 

Dokonce by ani nemuseli hráče nijak nutit. Úplně by stačilo, kdyby šlo vybrat stejně, jako se vybírají ty jejich stupidní mody, tak jestli chce hráč hrát bitvu, kde bude nějaké rozdělení podle kvality hráčů, či chce být hozen do bitvy bez rozlišení kvality hráčů. Je to naprosto jednoduché, každý by si vybral podle svého gusta a zájem hráčů by sám ukázal, co preferují. Je jen otázka, jestli by to takhle chtělo WG.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vznáším tímto požadavek na okamžitou změnu hlášení "Máme je!" na "Máme tě na háku!" nebo také v něčem pikantnějším.

Včera zachraňuji prohranou bitvu s Matildou jako poslední proti 6 enemy. Daří se mi je celkem separovat pohybem mezi domy až zůstávají pouze poslední dva. S polovičním hp a viditelnou číslovkou 7 ve skóre mám velké ambice na vítězství a enemy to ví a snaží se schovat. PzIII ani nevystrkuje nos, Crusader je odvážnější. A pak přišel na řadu bulhar. 1. má rána "Máme je!" za nula, od míjí, druhá rána "Odrazila se!" za nula, on mi shazuje pásy, třetí rána "Máme je!" za nula, on mě dělem s potenciálním poškozením 55hp na ránu sebere okolo 180hp a je po mě. Zřejmě trefil munici, ale nechápu jak, když jsem v tu chvíli byl postaven přímo čelem k němu. Takže další bulhar. Myslel sem, že polknu myš i s kabelem a zajím to klávesnicí nalámanou na čtverečky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sturm555- ty jsi totiž vůbec nepochopil, že to je pro tvé dobro, ten do hry implementovaný generátor šťastné náhody :Smile_Default: . Dělá to přeci hru nepředvídatelnou a zajímavější a takhle to chceme a bez toho nemůžeme být.

A pokud nějakou takovouhle evidentní stupiditu ve hře nahrajete a navíc, čím bude blbější a stupidnější, tím lépe, tak jí můžete poslat WG a představte si to, oni to dokonce zveřejní na svých ofiko stránkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...