Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Dnešek zatím dost drsnej. Zatím 5x prohra již při odpočtu. Měla být i po šestý, ale naštěstí obě nepřátelský topky udělali chybu, když nejeli zatýkat a ani bránit. Tudíž s velkým štěstím výhra na cap a to se u takto dané bitvy poštěstí tak 1x z 50 bitev. Sedmá bitva konečně při odpočtu nejistá, ale bohužel opěr prohra. Snad se začnou objevovat více nerozhodnuté bitvy při odpočtu a win lost se pak s trochou přičinění vyrovná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to dnes vzdal. Dalších 5 bitev. 1x výhra, 2x prohra již při odpočtu a ještě 2 další prohry. Ty byli takové divné tak jsem juknul na topky. Naše nahráno 500,600,2400 bitev celkem a u nepřítele 800, 3600, 4800. Nakládačky 2-5:15 by člověk snad ještě překousnul, ale po každé bitvě číst od nepřítele "GG" mě fakt už nebaví. Škoda, že se za takový GG nefasuje v další deseti hrách post úplně dole a to by nemuselo jít o prohrané bitvy. Zas tak ošklivý bych na pisálky GG v celkem jasných bitvách nebyl.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Scholastikus

Před nějakou dobou se zde řešili Poláci. Hodně často se zde uvádí, jak Poláci špatně hrajou. Na to musím prostě reagovat. Když nějakej Polák zahraje dobře (viděl jsem jich dost hodně), tak se nic neděje, jen se to přejde. Naopak pokud zahraje špatně, tak se na Poláky pořádají hony. Je nutno pamatovat na to, že hru hraje hodně dětí. A děti neřeší, zda vyhrajou nebo prohrajou, jen si jdou zastřílet. Wot hraje spousta i českejch dětí, ale u nich se nenadává, že ? Sám jsem potkal tyto české děti např. Jara42, TankistkaMartina, Doprdelesvami, Rudovlasasonja, Kukinaac, Carramba66. Nejsou o nic lepší/ horší než polské či německé. Proto říkám problém není v národnosti, ale ve věku hráčů. Také však musím zmínit jednu věc. Nepamatu ji se, že bych v chatu viděl hrubě nadávat nějakého Poláka, zato Čehů už jsem viděl mnoho/často. Takže pokud bych to měl srovnat, který národ je horší, tak v tomhle směru by to vyznělo bohužel pro nás. Pokud jde o to nadávání. Jinak v chatu nenadávám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jako včera pohoda....16:1..za to zítra....13h v práci, to PC ani nezapnu.

Jen mě dneska překvapil počet artyn.....a to i na low třídách. Ale snad to byla jen náhoda.

 

jj počet artyn velký mino jedné bitvy vždy min 3 arty

jinak včera a dnes katastrofa, samí nooooobíci, nejde hrá :Smile_confused:

dnešní poslední bitva, Ferda, 6 x zásah T34, 4 x penetration, 2 x zasažen a to hodilo celkem 295 DMG dolů

ať mi někdo tvrdí že hra není zanipulovaná, záznam mám

"Běloruští *****" .... :Smile-playing:

naštěstí to je jen hra :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, mám osobák 11 killů s VK3001P :Smile_mellow: ...

Ale že se mi to se strojem, kterej perfektně ovládám prostě nestane...a vytáhnu tuhle srájdu a ... dneska 20 bitev na recenzi a na ostup k Tigeru P. Hrálo se mi s ním moc dobře. Díky reloadu nemusím moc řešit, že půlka střel cinkne. ale chci se ho už zbavit, dnešek byl výjimka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera děs běs, hlavně s AMX105AM (4ková žabí artyna), tam jsem vyhral snad napošestý, přesto, že jsem nešel pod 1k dmg na hru, v jedný hře proti osmičkam dokonce 2,5k dmg. Ale konečně jsem si pořídil top dělo na t28prot. a docela se mi zamlouvá :)

 

A dneska... paráda, skoro všechny násobky napoprvý, několik top gunů, zítra by moch konečně winrate poposkočit o procento na 56% :)

 

A vyhlašuju rubriku "retard dne": sm0kyCZE. Úmyslně mě zabil, když jsme capovali, já měl 1 hp a 4 killy, asi záviděl, je to čech, takže to sem s radostí napíšu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím, sice je to z neděle a dneska teprv budu hrát,ale po 2900 bitvách jsem konečně sejmul jedinou artku na tieru 5 která mi unikala takže v dolech další zářez a m41 je v mém seznamu konečně :-),ale asi je to proto že bud jsem měl smůlu a taky že furt spíše vidím hummel či su-8 ale tato artka zas tak častá není..hezký zbytek dne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera děs běs, hlavně s AMX105AM (4ková žabí artyna), tam jsem vyhral snad napošestý, přesto, že jsem nešel pod 1k dmg na hru, v jedný hře proti osmičkam dokonce 2,5k dmg. Ale konečně jsem si pořídil top dělo na t28prot. a docela se mi zamlouvá :)

 

A dneska... paráda, skoro všechny násobky napoprvý, několik top gunů, zítra by moch konečně winrate poposkočit o procento na 56% :)

 

A vyhlašuju rubriku "retard dne": sm0kyCZE. Úmyslně mě zabil, když jsme capovali, já měl 1 hp a 4 killy, asi záviděl, je to čech, takže to sem s radostí napíšu.

 

 

No hele ja asi tak pred tydnem hral za su 26. Mel jsem 9 kilu a ke konci do me zacal strilet nas sturmpanzer 2 s 0 kousky:D Akoze ignoroval jsme ho, radeji jsem chtel dat jeste posledniho enemaka no. Ale to jsou proste nymandi no, co jsou pomaly a mysli si, ze jim clovek krade fragy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když máte v týmu 8 červených a váš top tank E100 má EFR 560, tak se můžete i ******!!!

 

Porážka

Bitva: Útesy 15. ledna 2013 22:09:55

Vozidlo: T54E1

Získáno zkušeností: 1 326

Získáno kreditů: 62 565

Úspěchy v bitvě: Válečník, Odstřelovač, damage 4854, 6 kousků a to s takovou plečkou americkou blbou!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se mě dnes nějakej blbeček snažil shodit do vody na Lakevillu... ignore...pak to do mě napral. Tak jsem ho se svou T40 zpražil, parchanta malýho. Bylo to při stavu 8:14 a nudil se blbeček...

 

Celkově, co jsem dnes zažil, to jsem neviděl za celou svou kariéru. Teď večer jsem dal pár bitev a... někdo capuje, naši se mydlej u enemy báze. Náš Wolverine na naší bázi s ER 1000 jim šel naproti, enemy capnul... 9 tanků 4. a 5. tieru (2x artina) nedokázalo sundat jedno KV se 200HP... další blbeček vyjel při capování z krtuhu, aby zabil artinu, smaozřejmě chcípl a byla z toho na capování remíza... a po šňůře výher s T49 jsem dostal 5 proher a 2 remízy za sebou, abych neměl W/L moc nad 50% ... to byly najednou samý 7. a 6. tiery, týmy d**ilů. Uninstall. Zase na nějaký čas :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak za mě takový normál. Win kolem 50%, tedy po vyškrtnutí jasných proher při odpočtu. Ještě nedávno jsem byl názoru, že se nechá při troše snaze a umu uhrát win na 50% a po několika posledních dnech považuji za normál, tedy průměr co dovolí los něco kolem 49%.

 

Můj dnešní průměr expů by zvládl možná nějaký lepší skript.

 

PS: To mě přivádí k logické úvaze. Nemá zde čistě náhodou někdo nějaký link či kontakt v tomto směru? Aby nedošlo k porušení pravidel fóra, tak prosím případné info přes MP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...