Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Kde jsem něco takového napsal? A pokud přesouváš mojí reakci, přesuň i tu tvou, aby diskuze dávala smysl.

Tady :

... ale rozumím totiž logice kanárova názoru - a to je ta, že stovky bitev na něj serou ostatní, proč by to on nemohl dělat jim. Ta logika tam je - ač není zrovna morálně ušlechtilá

 

A tvůj příspěvek jsem přesunul na tvou výslovnou žádost, tak nevím proč brbláš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes katastrofa ta T30 je desnej vrek, to delo je k placi, je sice hezky ze da jednou za rok 900 dmg ale to je vsechno jestli je T30 TDcko tak ja sem Jezisek, totalne nepresny a dinga to az to nehezky je, e-75 t32 t34 a podobne z boku kolmo podotykam kolmo a mirim na vez spis nebo mezi vez a podvozek a ding nebo pasy dole, to je parada za 1600 granat 21 s reload a pak tohleto tady, nabiji to jak artyna tak to muze aspon mit presnost, hnus velebnosti, plnej zamerovac a leti to do prdele , sem nervni jak sanky v lete !!!!

 

a demence neuveritelna lidi co jezdej s 88 na e-75 a vkcku, nebo se 122 z IS na is-4,8 a pod. takovy lidi bych vrazdil , ty maj hrat tetris nebo hrat si na pisku a ne tohle !!!!

 

ted si vemte kdyz chytnete topiky s takovou vybavou do toho 10 dingnete 10 to leti jinam, fakt parad :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tři týdny pěkné hry a hlavně zábava. Pak stačí jeden den a má sto chutí s tím seknout. Nejde o losty, nemůže být každý den posvícení, ale o tu nezábavnost. Dneska to bylo po celou dobu dle této šablony...a to bylo jedno jestli jsem jel 3 či 8 třídu.

- 80% dole...MM dneska šílený

- když jsem byl dole, tak jsem navíc měl neuvěřitelně špatný hráče..

- když jsem zahrál pěkně ...byl lost

- když byl win tak jsem si moc nezastřílel

- neuvěřitelná smůla....po celý den.

 

Lituji, že jsem si vyprázdnil ignor list, páč skoro každou hru si tam jen tak někoho z našich vyberu....pánové..ono je skoro jedno jakého blba si rozkliknu...oni snad mají všichni 40-46%!

Ze zvědavosti jsem koukal třeba na tři poslední v expech za hru...bez rozdílu ultra hovada. V jedné hře!

To není možný....že jsem byl vždy proti, ale demence a hlavně neskutečná nekvalita je už tak rozlezlá, že je třeba aby Wg zasáhlo.

Zítra sesmolím mail a pošlu ho na jejich offico mail. Normálně tam slušně napíšu co se děje a jestli stím hodlají něco dělat. A když odpoví tak jak čekám, tak je po Švejkovsku pošlu do prdele. Klidně ať si mě zabanujou na trvalo. Páč všeho je moc.....Nechci pořád hrát 2 až 5 třídu...ale zkuste vzít 8 a být dole.....to co předvadějí ti imbeciliózní zhovadilý pobeďarovaný či senilní desítky....to by správce z pohádky S Čerty nejsou žerty, okomentoval slovy: Darební jinoši! :Smile_teethhappy:

No jdu se vyzvracet a pak vyspat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem si tak brblal po Malinovce s anglánem "Cruiser Mk IV" ... brbly brbly a najednou koukám, že sem jich sestřelil 12. Někdy to jde i když člověk nechce a ještě u toho jí večeři....

 

Jinak hezkej příspěvek Švejku ... poprskal sem si monitor. :-) Tyhle stavy jsem měl před 14 dny. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není. Ale vzhledem že na A10 mám optiku a posádku se 100% pochybuji že fratík měl lepší dohled. Nic méně to je jedno, páč jsem moc vymýšlel až jsem dovymýšlel. Ještě teď mě to štve. Taková škoda.

 

Tak to máš pravdu, že by to byla velká náhoda kdyby měl posádku na 100%. Jinak jsou si ty stroje v základu v dohledu rovný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdy se prostě daří, někdy ne, to je prostě tak, hlavně je třeba to moc nežrat, dyt je to jenom hra.

 

Občas mě tady přijde že jsou tu jenom samý supermani co nikdy chybu neudělaj, já třeba někdy zalamím až bída, ale abych se z toho věšel to ne. jedu další hru, nebo se na to vyprdnu. Ale co jsem tak za spousty dní vyporozoval tak mám svoje pravidla a těch se držím.

 

1) Když se daří, tak hrát co nejdýl,střídat tak max 2 - 3 tanky, vykašlat se na celou garáž

2) Když se nedaří, tak se na to vyklašlat, protože když se to snažím zlomit, tak je to ještě horší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že včera na Dolech jsem s KV-1 zas po čase prožil dobrou bitvu, 6 killů, ale hlavě, naše medka jezdily, vyháněly ty jejich jak myši z děr, pomalu jsem jel směrem k enemy base a podával pomocnou, 85 mm. ruku, kde bylo třeba.

Dobrá hra s VK3002DB, myslím Přístav, jel s HT přes město, vopruzoval, dal si IS a Tigera a snad nebyl za lamku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím že včera obstojné, velké zkklamání zažívám nyní s Lowe a SU-122-41, u toho prvního se mi nějak blbě hraje, u druhýho je nyní velmi zlý MM, hrát neustále proti 5 devítkám se mi moc nechce, zas tak dobré to TD není.Nu uvidíme, kdyžtak půjde světem. Nedivíms e švejkovi že se rozčiluje, ona ta kvalita jde díky více hráčům co neustále přichází logicky dolů, jenže pak když je to tank v topu a visí na něm bitva a je to ultralamík je to k naštvání, když se mrknete v posmrtném režimu jak to válí. Včera mě vytočil jeden superz***d , s T30 mě vystrkoval na Karelii aby si z mé IS-8 udělal štít, resp. z mého vraku, ještě si block na chatu chváli...., stejně ho arty sundala ,já mu napálil jednu a že mě bude reportovat. Může být rád že jsme ho neměl po ruce, co nesnáším bytostně je lidská bezohlednost.IS-8 točím stále, přícházím jí na chut a již jsme zahlédl stín smějící se IS-7, která je nedočkavá na místo v mé garáži.Nu je pátek, víkendové ježdění a ty nervy přede mnou :-)

 

Siemka všem :-) a Švejku hlavu vzhůru, platíš daň rozpínavosti a reklamě WG.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera sem zůstal doma, protože sem nachcípanej, navařil kotle čaje se zázvorem, zabalil do deky a sednul k tankům. Za celej den sem dal 50 bitev a dařilo se jako už dlouho nee viz. tabulka

z PlanetWot

Name Total Per battle Victory ratio: 64% Battles: 50 Efficiency: 2225.15 Average tier: 6.98 Experience: 37528 750.56 Capture points: 323 6.46 Defense points: 30 0.6 Damage: 67145 1343 Kills: 70 1.4 Spotted: 76 1.52

Akorát se dneska budu bát zapnout tanky, páč lepší průměr WG neodpouští a co se včera dařilo, tak dneska mi nalosují tak, aby se vůbec nic nedařilo :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem si tak brblal po Malinovce s anglánem "Cruiser Mk IV" ... brbly brbly a najednou koukám, že sem jich sestřelil 12. Někdy to jde i když člověk nechce a ještě u toho jí večeři....

 

Jinak hezkej příspěvek Švejku ... poprskal sem si monitor. :-) Tyhle stavy jsem měl před 14 dny. :-)

 

12ks...ty jatkaři :Smile_teethhappy:

Ono, když jsem ráno kouknul na planet WOT, tak jsem měl celkový win za včerejšek 61%. Což není špatný. Spíš mě otrávili ti hráči....to byla sešlost. Doufám, že už je nepotkám ( já vím jsem blázen :Smile_teethhappy: ).

Já nejsem naročný...mě stačí spoluhráči s 48-49% winem a 0,5 killem za hru....to už chci tak moc? :Smile_trollface-3::arta:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12ks...ty jatkaři :Smile_teethhappy:

Ono, když jsem ráno kouknul na planet WOT, tak jsem měl celkový win za včerejšek 61%. Což není špatný. Spíš mě otrávili ti hráči....to byla sešlost. Doufám, že už je nepotkám ( já vím jsem blázen :Smile_teethhappy: ).

Já nejsem naročný...mě stačí spoluhráči s 48-49% winem a 0,5 killem za hru....to už chci tak moc? :Smile_trollface-3::arta:

 

Tak to už se blížím Vašim parametrům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...