Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

pravidlo číslo 1 pro hráče TD: nikdy nespolíhejte na to, že vám spoluhráči budou krejt *****! zvlášť pokud jedou v X tieru a střílí si po čem chtěj, třeba po ptákách nebo po úplně nedůležitejch targetech. například dneska takovej Lynx_cz, kterej si jede ve svý IS-7, střílí si po nepřátelský T110E4, přičemž nepřátelskej BatChat v tu chvíli páchá zvěrstvo v našich řadách (mimochodem i na mě v Objektu 704) a on milej Lynx ho měl celou dobu ani ne 100 metrů od sebe, i ve chvíli kdy batman přebíjel. místo toho střílí po T110 která je úplně mimo linii. tomu říkám týmová hra!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pravidlo číslo 1 pro hráče TD: nikdy nespolíhejte na to, že vám spoluhráči budou krejt *****! zvlášť pokud jedou v X tieru a střílí si po čem chtěj, třeba po ptákách nebo po úplně nedůležitejch targetech. například dneska takovej Lynx_cz, kterej si jede ve svý IS-7, střílí si po nepřátelský T110E4, přičemž nepřátelskej BatChat v tu chvíli páchá zvěrstvo v našich řadách (mimochodem i na mě v Objektu 704) a on milej Lynx ho měl celou dobu ani ne 100 metrů od sebe, i ve chvíli kdy batman přebíjel. místo toho střílí po T110 která je úplně mimo linii. tomu říkám týmová hra!

Koukám, že pokud mladý nebudou hrát pořádně, změním heslo a už jim ho neprozradím :Smile-angry: . Ale oba mladý hrajou většinou dobře. A jejich 7-mi letá ségra (v tý už prsty nemám) má dovolenou jen T2LT.

Od rána jsem v háku a ta plečka co tam mám to neutáhne (vono je to dobře, protože bych si nevydělal ani na slanou vodu :Smile_Default: )

Upraveno uživatelem Lynx_cz {_SV_}
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak určitě, nikdy sem nebyl nějakej skiller. ale tigr vůbec neni ve wot rovnej svýmu ménu. dyť mám problém někdy ze strany probít věž vo tier vyšších hevyn, a to neni fajne. mířím dobře avim co to je úhel (pro hnidopichy). u ISka eště nemám top gun, ale už teĎ je to mnohem lepší tank. věž docelá dingá a někdy i korba. zatimco tigra penetrujou tier6 medka zepředu do věže na několik set metrů, a to fakt neni v pořádku.

***** please, zkoušel jsi Panthera? Pak teprve říkej co není rovný svýmu jménu. Jinak Tiger a IS dingá přibližně stejně, akorát Tiger má 2 výhody, a to že se může natočit a má o 200hp+.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda švejku ty jsi mi zase dal,jak teď mám prosím tě vysvětlit svýmu klukovi doma kterej chce hrát tanky jako jeho táta že nemůže že je fakan co nemá ve hře co dělat a kazí hru švejkovi a podobným ty jo fakt nevím jak mu to říct :Smile_confused:

 

No co mu třeba říct, že je ještě moc malej, aby to hrál.. že by mu to nešlo a jen se u toho trápil... a ostatní taky...

Když by chtěl mariáš, tak ho taky vezmeš ? Aby si "zahrál" ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cek pride z prace chce si v klidu zahrat copak to jde ? nejde sam imbecilove hrajou, co sou na zakladne napr s IS a jen tocej delem a kdyz enemaci prijedou tak toci delem dal a nez si vybere koho je po nem, zase vytocenej jak kliste

 

Točej dělem, páč se rozhlížejí po okolí a prohlíží si tančíky. Buď dobrák a poraď jim, že když budou držet pravý myšítko, můžou se rozhlížet i bez točení dělem :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem to zabalil hodně brzo, hrál tak hdoinu, ale stihll koupit už přes měsíc vyzkoumnou E-75ku. Furt byla nějaká akce a tudíž jsem rval stříbrňáky do lékárniček, hasičáků, nabijáků, stabilizátorů atd.

 

Zase jsem na skoro na nule, takže musím ještě dokoupit top dělo, věž, pásy a lepší motor.Samořejmě si na to vydělat. Bude dlouhý víkend, tak budu točit T34 a Rejži, to je otázka večera. Docela se na tu ésedmapětku těším, dal jsem si s ní pár her na testu a je to držák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

xardak: 5 bitev se mi povede dát tak leda když jsem "časově omezen" a musím v hodinu H někam odejít, variantně když jsem utahanej a chci jít brzo spát...jinak to je přesně jak říkáš:

 

a) nedaří se: no sakra, to se přece už musí zlomit

b) daří se: no tak teď to přece nevypnu, zase se chvíli daří, tak ještě něco dám :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cek pride z prace chce si v klidu zahrat copak to jde ? nejde sam imbecilove hrajou, co sou na zakladne napr s IS a jen tocej delem a kdyz enemaci prijedou tak toci delem dal a nez si vybere koho je po nem, zase vytocenej jak kliste

mno já bych řelk že to byl klasickej bot :Smile-izmena: nebo synek vlezl taťkovi na pc, spustil to a pak se jen kochal :Smile_blinky:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

xardak: 5 bitev se mi povede dát tak leda když jsem "časově omezen" a musím v hodinu H někam odejít, variantně když jsem utahanej a chci jít brzo spát...jinak to je přesně jak říkáš:

 

a) nedaří se: no sakra, to se přece už musí zlomit

b) daří se: no tak teď to přece nevypnu, zase se chvíli daří, tak ještě něco dám :-)

To důvěrně znám. Systém výherního automatu. Akorát, že ve Wot jdou dolů staty a psychická vyrovnanost, v druhém případě se degraduje hodnota peněženky a životní úroveň :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě WoT nijak extra psychicky směrem dolů neovlivňuje... možná krátkodobě, ale když už mě to s..e hodně, tak to prostě vypnu a jdu dělat něco jinýho.. abych se nasíral kvůli hře a vydrželo mi to nějakou signifikantně delší dobu, to období mám dávno za sebou... V podstatě jsem si tak jednou uvědomil, že je to jen halda barevnejch bodů na obrazovce, tak proč se tím nasírat ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem hrál s nějakým polákem, který měl T28 a jak viděl, že jsem dal v té bitvě 4 kousky s Mlékem 1948, tak mi začal psát v garáži a chtěl mě do roty. EFR měl asi 880 a tak by to byla dvojka jako prase ale měl jsem takovou náladu, že mi bylo všecko jedno a tak jsem s ním pár bitev dal. Vyptával se na kde co a hllavně, kam má jet a kde má stát a jak střílet a tak. Postupně jsem zjsitil, že neví vůbec, že je nějaký EFR, že je nějaký Dossier, žejsou nějaké hitzóny a prostě nevěděl snad krom ovládání tanku vůbec NIC!!! A to bude někdo, jako WG, Silent Stalker a další idioti tvrdit, že se dělit hráče nedá protože by se nic nenaučili !!! Tento si aspoň uvědomoval, že narazil na někoho lepšího a že bude dobré se na něco zeptat. Podotýkám, že boreček uměl dobře anglicky, což já neumím ani málo, takže on si může najít informace kdekoliv a jak vidět, tak nenašel. Co teprve ti, kterým je všecko jedno? Jo, a on byl členem nějakého klanu samozřejmě, takže ty klany, to je také hrůza, když nedovedou své lidi trochu motivovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem hrál s nějakým polákem, který měl T28 a jak viděl, že jsem dal v té bitvě 4 kousky s Mlékem 1948, tak mi začal psát v garáži a chtěl mě do roty. EFR měl asi 880 a tak by to byla dvojka jako prase ale měl jsem takovou náladu, že mi bylo všecko jedno a tak jsem s ním pár bitev dal. Vyptával se na kde co a hllavně, kam má jet a kde má stát a jak střílet a tak. Postupně jsem zjsitil, že neví vůbec, že je nějaký EFR, že je nějaký Dossier, žejsou nějaké hitzóny a prostě nevěděl snad krom ovládání tanku vůbec NIC!!! A to bude někdo, jako WG, Silent Stalker a další idioti tvrdit, že se dělit hráče nedá protože by se nic nenaučili !!! Tento si aspoň uvědomoval, že narazil na někoho lepšího a že bude dobré se na něco zeptat. Podotýkám, že boreček uměl dobře anglicky, což já neumím ani málo, takže on si může najít informace kdekoliv a jak vidět, tak nenašel. Co teprve ti, kterým je všecko jedno? Jo, a on byl členem nějakého klanu samozřejmě, takže ty klany, to je také hrůza, když nedovedou své lidi trochu motivovat.

 

To nic není.Já jsem zjistil,že existuje rychlonabíják,bino nebo malá sada nářadí asi po 3000 bitvách.Taky jsem zjistil,že mám sklad plný haraburdí a posádka má nějáké specializace.

 

PS:nejsem idiot,ale jsem trochu líný :Smile_honoring:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem hrál s nějakým polákem, který měl T28 a jak viděl, že jsem dal v té bitvě 4 kousky s Mlékem 1948, tak mi začal psát v garáži a chtěl mě do roty. EFR měl asi 880 a tak by to byla dvojka jako prase ale měl jsem takovou náladu, že mi bylo všecko jedno a tak jsem s ním pár bitev dal. Vyptával se na kde co a hllavně, kam má jet a kde má stát a jak střílet a tak. Postupně jsem zjsitil, že neví vůbec, že je nějaký EFR, že je nějaký Dossier, žejsou nějaké hitzóny a prostě nevěděl snad krom ovládání tanku vůbec NIC!!! A to bude někdo, jako WG, Silent Stalker a další idioti tvrdit, že se dělit hráče nedá protože by se nic nenaučili !!! Tento si aspoň uvědomoval, že narazil na někoho lepšího a že bude dobré se na něco zeptat. Podotýkám, že boreček uměl dobře anglicky, což já neumím ani málo, takže on si může najít informace kdekoliv a jak vidět, tak nenašel. Co teprve ti, kterým je všecko jedno? Jo, a on byl členem nějakého klanu samozřejmě, takže ty klany, to je také hrůza, když nedovedou své lidi trochu motivovat.

Zrovna jsem psal někomu jinému, že pro WG je patrně podstatnější masa hráčů, která se bez nastudování nějakých principů pustí do hraní a placení. Přípomínky erudovaných hráčů jsou i jim naprosto u zadku a spíš osinou v gatích, pokud to koliduje s touhle filozofii. Teď se tomu dá hezkej kabátek a vnitřek bude hnít dál. Včera bylo na síti v 23 hod. 101k hráčů! S množstvím klesá kvalita, pochybuju, že by se 2/3 z nich zabývaly nějakou logikou hry. Ona ji patrně taky čím dál víc ztrácí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je důležité si uvědomit, že to je pouze hra, která je od slova hrát. Já budu radši hrát hru, kterou hraje 100.000 lidí, z toho většina trotlů, než zapnout bitvu a čekat 5min než se naskládá potřebný počet lidí.

Hraju to proto, abych se odreagoval, ne útočil na rekordy v EFR...

 

edit: a že je pro WG důležitější kvantita než kvalita je celkem pochopitelné, dělají to pro zisk, jako každá firma, moc nechápu proč se kvůli tomu tolik lidí rozčiluje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože, když je někde tolik lidí, tak by nebyl problém je nějak rozdělit. Třeba jenom tak, že utvoří dvě nebo tři kategorie a ty se přihlásíš, kam je ti libo.

 

No a pak bude většina nadávat, jak jsou hry nehratelné, protože je to háže jen mezi dobré hráče.. Od skillování jsou roty a clanové bitvy, public je na odreagování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a pak bude většina nadávat, jak jsou hry nehratelné, protože je to háže jen mezi dobré hráče.. Od skillování jsou roty a clanové bitvy, public je na odreagování.

 

Čítaj pozornejsie .. písal: ". Třeba jenom tak, že utvoří dvě nebo tři kategorie a ty se přihlásíš, kam je ti libo."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...