Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak s tím bych s dovolením nesouhlasil. Že je na dmg a pene nějakej rozptyl a počítá se to na každou ránu, OK, proč ne.

Ale mít "Bulhara" předem danýho na celou bitvu, to bych považoval celkem na prasárnu...

 

Mně je totiž míň proti srsti, že to bude na každou ránu +/-25% náhodně a můžu mít tedy občas smůlu, než, že mi někdo před bitvou nalosuje nějakou kurvící konstantu a řekne "tak chlapečku, a v týhle bitce si ani neškrábneš" :Smile-izmena:

 

Můj osobní pocit je, že to není na celou bitvu.

Pokud nějaký tým dostává hodně na ***** (přesila nepřátel dvoj a více násobná) tak je konstanta jeho zbývajících hráčů dle mého poupravena k lepšímu. V praxi to většinou znamená, že mají na poslední výstřel větší štěstí. Pokud nepřátelé přijíždí po jednom a obránce nemá poškozené dělo či mrtvého střelce, tak si může na dobré obranné pozici dost dobře zastřílet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, ono toho bude více, co nám WG tají.

 

Ale odbočím zpět k topiku.

 

 

Jinak včera super roty. O víkendu jsem si koupil Sporťáka a fakt je to suprový tank. Medko se 122mm dělem. Nevím přesně, kolik jsme toho uhráli, ale tak z 15 her jsme vyhráli odhadem 11. A to jen proto, že jsme pak hráli osmičkovou rotu, tam je holt konkurence holt vyšší.

Taky jsem si pořídil T34, sice odjeto jen pár her, ale zatím dost dobré dojmy. Známé nectnosti - pomalý RoF, měkký spodek - ale s nabijákem a 100% osádkou to nabíjí za 12,25 s a na každé mapě se dá spodek schovat.

A pokud musí T34 dopředu - když je v čele týmu,, tak v souboji 1 na 1 s jiným HT 8. tieru má více než slušnou šanci, dmg a penetrace jeho děla je exceletní. A nyní to nejdůležitější.

Pokud se 5x za hru trefím, tak pod 50k stříbrných nejdu. A z těch pár bitev jsem měl 50k kreditů jen jednou, jinak kolem 75k a to jsem žádné zázraky nepředváděl, jako moneymaker je T34 excelentní.

 

Někdy v půlce července jsem byl dost WoT znechucený, kvůli tomu, co se děje o prázdninách s kvalitou hráčů, naštěstí pro mne, jsem byl osloven Hanouja s nabídkou, která se neodmítá (slovy dona Corleoneho :Smile_glasses: ) – vstup do klanu.

 

Díky tomu má moje hraní jiný rozměr, je to mnohem pestřejší, zejména roty jsou super. Je prima vidět, jak tým šlape, žádné lemming trains, campení HT, aj. běžné nectnosti denně viděné na publicu. Samozřejmě, že občas prohrajeme, ale prostě protože soupeř je lepší a přehrál nás. Nebo nebyl lepší, ale zvolil pro danou chvíli lepší taktiku a přehrál nás. To beru, žádné skřípění zuby nad nemožností zvrátit prohu. Pro mne osobně je žážitkem hrat s borci typu Hanouji, švejka, Bobbyho, Dadyna, vidět jak hrají. Inspirující, rád se podívám a snad i něco přiučím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mě dokonalýho bulhara předevčírem s VK3601. Zezačátku mě to všechno lítalo mimo, ikdyž jsem měl tank celej v zaměřovači, pak jsem zezadu 5x zasebou dingnul T34-85 a až když jsem k němu přijel na 50 metrů vymanévroval jsem ho, tak šel na dvě rány do kytek. Pak jsem dvakrát dingnul tu trojkovou francouzkou artynu, jednou jsem dingnul z boku Hummela a zezadu jsem dal dva nulový zásahy M24. Pak jsme vyhráli. Druhá hra jsem zase trefil úplně všechno. Při rozjezdu z naší base jsem se uklikl a přes celou mapu jsem sundal na ránu SU152, Myslím si, že ani nestihla nabít a rozjet se. Pak jsem trefoval enemákům motory, bedny na maximální viditelnou vzdálenost a někdy jsem je ani neviděl. Dorážení je někdy taky sranda, kdy ho člověk sestřílí pod 10% a pak už si ani nešktrtne. Z enemáka je neprostřelitená záležitost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera to šlo celkem pěkně. Dokonce sem vatahl i Stodolu. :Smile_teethhappy:

Co se tyče Bulhara a vyjadření od WG tak asi takto (nepozorujeme neni bug) Prostě stát se může cokoliv a všechno je tak jak má být, ikdyž to nedává smysl. Před 14 dny sem posilal na support dotaz+záznam+obrázky ohledně 1 bitvy kdy jsem s JgpzE100 na 28m dingnul stojící Batmobil který stal téměř čelně. Střela trefila jeho pravý blatník, tam dingla a pak ho trochu škrábla na čelním pancíři. Odpověd: (Není důvod se znepokojovat. Neni to náznak žádné chyby. Vždy je zde určitá šance, že se střela smekne nebo nějak odrazí)

Ale mě by zajímalo proč je to možné. To nikdo neví. Jen Bulhar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda, dneska jsem udělal ukázkovou díru s Hellcatem do německýho VK3001P. Trochu jsem řidičovi zvětšil výhled a rozstřelil jeho hlavu, hláška byla krásná, odrazila se...pochybuju, že se tam dalo bavit o nějakým spaced armoru.

 

Taky mě dneska extrémně vytočilo děcko, co mě střelilo po tom, co jsem zabil M8A1, na který mířil a chystal se ho dorazit...ignore, report a díra k tomu. Bastard...

260HP dolů Leopardovi a platím 7000,- ... on mě vzal 70 a platil 300,-...

Nebýt toho blba, tak mě to VK3001p nedorazilo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dneska mi to s t29 nejde, zato KV-1 je denska stroj! už třikrát sem v podstatě sám vyřídil asi 4 enemáky včetně jejich KV-1 a jednou rozhod prohrávající bitvu. taky sem chyt ocelovku, protože ke mě přilítlo bt-7 (chudák) a vypálil do mě zásobní automatickýho kanónu. ani si neškrt...

kde sou ty dny kdy sem plakal že je starý KVčko pryč, pořád je to sakra vlivnej stroj kerej s tim rychlopalnym 85mm dělem umí zatopit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkončilo premko ,tak si týden jezdím tier 5 a 6 a je to balzám na nervy. Co si v bitvě zařídím nebo pokazím, to mám a věci, které jsem jen těžko rozdýchaval na tieru 10 si na těhle tierech v klidu omluvím s tím "však oni to ještě tolik neumí" :Smile_Default: . Vydělám i při prohře( bez PU), arty potkám většinou 1-2 a celkově hra odsýpá a je zábavná . Vřele doporučuji jako lázně proti znechucení na tieru 9-10 :Smile_Default: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vezmu Hellcat, Malinovka, klasickej mod. jako top tanky máme tři KV-1S, z čehož se jedna rozjela na smrt a zbylý dvě kempily u prvního šutru na bázi:

a0c0a4f7f3ed9a349914e98f46e4d431.jpg

 

totálně neschopný lamy, už dlouho jsem neviděl tak špatně někoho zahrát v top tanku. neskutečnej fail. já mít KV1S tak tam řádím jak tři černý ruce. tak jsem jim rozdal reporty za botování a čau. vždyť ty lidi nemaj nejmenšího tucha, na co podobnej tank je..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo málem bych zapomněl...trochu mimo téma, ale od doby kdy jedu spíše prcky do 5 třídy, tak neskutečně vydělávám.

Hry jsou totiž rychlejší než s topíky a tak po těch 10-30 000 čistého to jde hrozně rychle nahoru. Během 5 dnů jsem přidal 2,5milionu...už mám 29...fakt jsou prckové jak tucet ropných vrtů. :Smile_veryhappy::Smile-playing:

 

ZOLTAR: na tohle právě nemám nervy...když čéék vezme T40 nebo SU85 a je dole v lose.....pak musí koukat na ten zmar...to co popisuješ zažíváme všichni denně...

Pochlubím se, že už mažu staré lidi v ignor listu, páč ti stávající DALEKO předčí ty staré lamíky. Dřív jsem měl v ignoru lidi co mělo 0,5-0,6 killů za hru a win 48%...a samo, že musel nějak hrozně zalamit.

Teď? Tyhle lidi v týmu vítáááám. Páč aktuální adepti v ignoru mají třeba ze 700 her 84 killů....a není to řídký jev...jsou jich tuny. Pak stačí aby dva ze tří topíků byli tihle "skilleři" a je konec...

Popravdě si zanadávam jak špaček, ale vím, že stím nic nenadělám...aktuálně jsou horší věci kazící požitek ze hry...

Počet artyn a imbecilní módy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...naprosto věřim v manipulaci WG s hráčema s EFR a losem do hry (hlavně po zaplacení prem a pak následným vyprcháním, sám sem si to už mockrát osvědčil, protože si kupuju premko nárazově) a před bitvou hozenejma bulharskejma kostkama .... nesnášim hit ... Máme je! ... a za nula .... tyhle rány bez dmg rozhodujou bitvy a v tieru 6 apod. žádnej přednastavenej pancíř asi nebude, nebo Nemesis jo ?! 8) .. nevyjímaje to, že ruský, amerikánský a německý děla střílej úplně stejně podle nálady, tabulka parametrů .... netabulka .... ještě, že to není jem o hře, ale o lidech ... sem rád, že někam patřim .. 8)

 

EDIT: možná hity za nula, budou schurtzenama, co sem si stáhnul do skinů ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...naprosto věřim v manipulaci WG s hráčema s EFR a losem do hry (hlavně po zaplacení prem a pak následným vyprcháním, sám sem si to už mockrát osvědčil, protože si kupuju premko nárazově) a před bitvou hozenejma bulharskejma kostkama .... nesnášim hit ... Máme je! ... a za nula .... tyhle rány bez dmg rozhodujou bitvy a v tieru 6 apod. žádnej přednastavenej pancíř asi nebude, nebo Nemesis jo ?! 8) .. nevyjímaje to, že ruský, amerikánský a německý děla střílej úplně stejně podle nálady, tabulka parametrů .... netabulka .... ještě, že to není jem o hře, ale o lidech ... sem rád, že někam patřim .. 8)

 

EDIT: možná hity za nula, budou schurtzenama, co sem si stáhnul do skinů ...

Nevim na kterych vsech tankach to je a hlavne vubec nevim kde to maj vsichni, pokud vim ale tak to ma hooodne tanku, kdyz to implementovali tak v patch notes to meli napsany skoro u vsech tanku. Jinak to ze sis nainstaloval nejakej skin/model rozhodne neznamena ze ma nejaky novy hitzony.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je muj. nechapu proc bych se mel stydet??! je to hra? tak si hraju. nebo kdyz mas 10k+ bitev tak nesmis hrat lowtier?? tukytuk??

 

Lowtiery si muzes koupit i na svém stávajícím účtu..ale třeba tě rajcuje když se pak koukneš na EU stranky a vidíš,jakej seš s win ratem borec..nechapu tyhle lidi..ještě nahoď jaký máš rate..a bude..já mám na spoustě strojů rate 1600-1900..ale několik tisíc bitev mám se sroji,kde jsem měl sotva 900..a nezakládám nový účet,když chci malou hračku,pořídím si ji na stávajícím účtu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...