Přejít na obsah

WT - Posádka obecně


Argo37

Recommended Posts

Expit střelce u stihačů je opravdu napikaču ;-)

Co se slotů týče - já jsem osobně spíš pro jejich specializaci, expit to stylem "aaale co kdyby sem se zbláznil a dal sem jinej typ letadla" vede k tomu, že máš pak oba specy (pilot/střelci) jen na průměrné úrovni, přijde mi lepší tenhle přístup "co kdyby" radši moc neaplikovat... ale je to o vkusu každého soudruha...

 

Pokud jde o piloty v bombardérech/bitevnících - tam to oproti střelcům ve stihačce může mít efekt, nicméně zase - je to o tom, s jakými letadly chceš hlavně lítat a co s nimi dělat... Pokud chceš 95% času jen bombardovat a občas se ti přimotá do cesty letadlo, tak to asi moc smysl nemá. Pokud si chceš hrát na stihačku, tak zřejmě jo :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Expit střelce u stihačů je opravdu napikaču ;-)

Co se slotů týče - já jsem osobně spíš pro jejich specializaci, expit to stylem "aaale co kdyby sem se zbláznil a dal sem jinej typ letadla" vede k tomu, že máš pak oba specy (pilot/střelci) jen na průměrné úrovni, přijde mi lepší tenhle přístup "co kdyby" radši moc neaplikovat... ale je to o vkusu každého soudruha...

 

Pokud jde o piloty v bombardérech/bitevnících - tam to oproti střelcům ve stihačce může mít efekt, nicméně zase - je to o tom, s jakými letadly chceš hlavně lítat a co s nimi dělat... Pokud chceš 95% času jen bombardovat a občas se ti přimotá do cesty letadlo, tak to asi moc smysl nemá. Pokud si chceš hrát na stihačku, tak zřejmě jo :-D

 Samozřejmě, já jsem také pro specializaci slotů. Co se týká expení pilotů u bombardérů a bitevníků, tak bombardéry expit s rozumem, aby to zvedlo manevrování před stihači. U bitevníků expím o něco víc, jelikož létají níž a musí se vyhýbat překážkám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V každém případě prvořadá je pro mě záložka "pozemní personál"... Rychlost oprav a rychlost nabíjení - jejich důležitost asi nemusíme rozebírat (je rozdíl, jestli se kanón ři bomby dobíjí 50 sec a nebo dvacet)... Opravárenské možnosti by měli mít minimálně hodnotu ranku letounu na slotu, protože jedině tak je zaručena nejrychlejší oprava... Kdo používáte českou lokalizaci tak pozor... Poslední záložka "rychlost léčení" už není rychlost léčení ale údržba zbraní(i když stále není přejmenovaná) a určuje spolehlivost, odolnost proti přehřátí či zaseknutí (což si myslím je také velmi důležité)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja vim ze se strili pred nepritele, nejak to asi neumim vysvetlit.

asi takhle: v arkade se mi zameruje podstatne lepe nez v HD. a je to tim ze v arkade zamirim a mam skoro okamzite zamerovac tam, kde chci.

 ale v HD zamirim a musim cekat, nez se mi zamerovac srovna, tak jak potrebuji, protoze mi nedrzi ve smeru ale porad "plave" .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Dúfam, že to patrí sem. Hladal, som odpoveď, ale nenašiel som tak sa chcem spýtať, prečo nemôžem poslať posádku z prvých 2 slotov "NA DOVOLENOU".

 

Prečo to chcem?

 

  V niektorých prípadoch sa snažím lietať s rovnakým "Battle ratingom". Ak mám menej lietadiel s rovnakým BR než slotov posádky, pošlem niektoré sloty posádky "NA DOVOLENOU". Lenže, na prvých dvoch to nejde.

 

(Viem, že sa to dá prehodiť prostredníctvom ostatných slotov, ale tam sa platí za precvičenie na daný typ a tak by som mal dve posádky zbytočne precvičené na jeden typ - primárne ma zaujíma, prečo prvé dva sloty neumožňujú poslať posádku "na dovolenou")

 

Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tvou přímou otázku není žádná odpověď kterou by jsi asi chtěl slyšet.Prostě to vývojáři udělali tak že první tři posádky na dovolenou poslat nejdou.Pokud do těch slotů nemáš letoun s odpvídajícím BR a potřeboval by jsi je vyprázdnit (poslat na dovču ) v zájmu zachování BR tak se to dá řešit jedině tak že do nich osadíš letouny s menším BR a třeba i nižší érou s tím že je do bitvy prostě pak nevezmeš.Nezvýší ti BR u letounu s kterým primárně chceš letět a jinak ti může být fuk zda bude slot prázdný nebo v něm bude letoun který nepoužiješ. To hlavní aby jsi zachoval BR o maximální žádané výši to splní.Možná trochu kostrbatě vyjádřené ale snad je tomu rozumět co jsem chtěl říct :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Měl bych takovej prostinkej začátečnickej dotaz, ještě nemám vyzkoumanej žádnej bombardér, ale chtěl bych si na něj předpřipravit slot. Problém je že nevím, kolik střelců si mám na konkrétní bombardér předem vycvičit. Nebo spíš zaplatit jim výcvik :smile: .Takže - je u bombardérů počet střelců totožný s počtem střeleckých věží jak velí selský rozum, nebo je to jinak? Konkrétně mě zajímají Německé létající lopaty He 111 a Italská Sparviera.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl bych takovej prostinkej začátečnickej dotaz, ještě nemám vyzkoumanej žádnej bombardér, ale chtěl bych si na něj předpřipravit slot. Problém je že nevím, kolik střelců si mám na konkrétní bombardér předem vycvičit. Nebo spíš zaplatit jim výcvik :smile: .Takže - je u bombardérů počet střelců totožný s počtem střeleckých věží jak velí selský rozum, nebo je to jinak? Konkrétně mě zajímají Německé létající lopaty He 111 a Italská Sparviera.  

ale pozor je to dost zdlouhavý,,,ja osobne sem to resil GE a uz od prvního tieru mam všechny strelce potrebny na US,RU a Nemecky stehovaky,,,,,,pokud chces mit všechny strelce hned od zacatku není podle me jina cesta nez to zaplatit,,,poud budes všechno cpát do strelcu tak nebudes mit dobrej zbytek a to je na prd,stejne tak když to budes delat postupne,,,,na he 111 potrebujes 5 strelcu coz je ted to odhadnu ale asi tak 2000-3000 bodu XP coz je opravdu na dost dlouho a pak ve finále zjistis ze mas všechno ostatní takřka na nule,,,,,proste pokud chces mit strelce hned na 1tieru udelej to jako ja:c))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, taky jsem na to myslel. Když vidím, jakej je docala ranec už za prvního střelce a kolik tak jsem schopen udělat XP posádce se stíhačem i za povedenou bitvu s několika sestřely a zároveň vítězství, tak bych to asi pracně shromažďoval do dalších vánoc. A celkem se mi nechce prznit si statistiky lítáním s něčím, co se nebrání. Tak zainvestujem, co se dá dělat. Myslím, že mi to stojí za to. Díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Já můžu potvrdit aaronovo dojem. On je to spíš fakt.Pozoruju to víc než výmluvně u zadního střelce na Bf 110 C4 .Naplno vyexpený hituje velmi slušně, po zvednutí na experta už ledacos sundal a teď jako esu není vůbec radno mu lézt do rány.Škoda že není někde ve statistice údaj kolik toho sundají AI střelci,u toho mého by to bylo dosti zajímavé číslo.

Je to sice střelec z těžkého stíhače ale nejspíš rukoval u Gaijinu do stejného přijímače s těmi co pak šli sloužit na bombry :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...