Přejít na obsah

WT - Posádka obecně


Argo37

Recommended Posts

chápeš to zcela správně. Co je v záložce pro pilota platí jenom pro pilota a co je v záložce střelci platí pouze pro střelce. Proto se u jednomístných letadel nevyplatí přidělovat body do záložky pro střelce a je proto i vhodné mí vyhrazený slot pro bombardéry a letadla vybavená střelišti, protože u nich se zase nevyplatí přidělovat body primárně pilotovi. Snad jsem to napsal pochopitelně

 

Primárně ne, nicméně body do pilota na bomberu a střelce na stihačce jsou zpočátku docela "levná" cesta, jak se dostat k dostatečné úrovni na posádce, aby mohl člověk dát "kvalifikaci". Kdyby se to mělo nahánět jen na jednom slotu + pozemním personálu, tak to bude o dost "dražší" sranda ;-) Já osobně tam vždycky pár bodíků na ty bary naklikám, stojí to pár crew xp pointů a level posádky se tím slušně zvedne "za pár šupů" ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jasně, taky tam neškudlím každičkej bodík a když mi nějakej zbyde a nejde už přihodit kam bych chtěl tak to dám jinam....ale snažím se dodržovat to co jsem psal před tím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

já jsem si bodíky rozházel nejdřív do všeho abych co nejrychlejš mohl povýšit kvalifikaci, ale jaké bylo nemylé překvapení, když na mě baflo za povýšení 10000 expů (na Hurricane Mk II).  se zbláznili ne?!

Tak dnes už se toto vyplatí dokoupit na letadlo pouze v případě, pokud vím, že s ním budu létat dlouhodobě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem si bodíky rozházel nejdřív do všeho abych co nejrychlejš mohl povýšit kvalifikaci, ale jaké bylo nemylé překvapení, když na mě baflo za povýšení 10000 expů (na Hurricane Mk II).  se zbláznili ne?!

 

Tak dnes už se toto vyplatí dokoupit na letadlo pouze v případě, pokud vím, že s ním budu létat dlouhodobě.

Ani jednomu z vás nerozumím.... Jakých 10 000 expů.... za co??? 

Dokoupit co??

 

10 000 expů je nula nula nic....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Zdravím všechny letce:-)

 

hraju WT teprve pár dní s občas v tom trošku tápu, tak jsem se chtěl zeptat na následující k posádce: Dosáhl jsem za Brity hodnosti 6 a koupil si Spitire MkII. Jenže v těch slotech dole jak mám místo pro pět letadel jsem ty letadla měl pátý přes devátý, tak jsem si je chtěl srovnat z leva do prava od nejhoršího po nejlepší. Tudíž hérka úplně v levo a Spitfire MkII úplně v pravo. Tak jsem to tam nabouchal a už mi bylo nějaký divný, že to chce lvi za nějaký přeškolování posádek když jsem ty letadla přehazoval no a teď mám posádku toho úplně novýho Spitfire Mk II na úrovni 85 a to jsem s ním ani ještě neletěl:-) Chápu, že jsem je nějak "násilně" přeškolil, ale, že mi to vylítlo až na úroveň posádky 85, to je kotel. Můžete prosím tohle přeškolování někdo trošku popsat? Znamená to, že čím víc ty dobrý letadla budu cpát napravo, tím bude dražší přeškolení a tím pádem posádka na větší úrovni? Nebo jak tohle funguje pls? Jsem z toho nějak zmatenej jak Goro před tokiem z tohohle:-)

 

díky za help Knedlo:-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny letce:-)

 

hraju WT teprve pár dní s občas v tom trošku tápu, tak jsem se chtěl zeptat na následující k posádce: Dosáhl jsem za Brity hodnosti 6 a koupil si Spitire MkII. Jenže v těch slotech dole jak mám místo pro pět letadel jsem ty letadla měl pátý přes devátý, tak jsem si je chtěl srovnat z leva do prava od nejhoršího po nejlepší. Tudíž hérka úplně v levo a Spitfire MkII úplně v pravo. Tak jsem to tam nabouchal a už mi bylo nějaký divný, že to chce lvi za nějaký přeškolování posádek když jsem ty letadla přehazoval no a teď mám posádku toho úplně novýho Spitfire Mk II na úrovni 85 a to jsem s ním ani ještě neletěl:-) Chápu, že jsem je nějak "násilně" přeškolil, ale, že mi to vylítlo až na úroveň posádky 85, to je kotel. Můžete prosím tohle přeškolování někdo trošku popsat? Znamená to, že čím víc ty dobrý letadla budu cpát napravo, tím bude dražší přeškolení a tím pádem posádka na větší úrovni? Nebo jak tohle funguje pls? Jsem z toho nějak zmatenej jak Goro před tokiem z tohohle:-)

 

díky za help Knedlo:-)))

:Smile_teethhappy:  :Smile_teethhappy:  Ale věřím,že ti to nějaký pilot vysvětlí :Smile_veryhappy:  :Smile_veryhappy:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...Tak jsem to tam nabouchal a už mi bylo nějaký divný, že to chce lvi za nějaký přeškolování posádek když jsem ty letadla přehazoval no a teď mám posádku toho úplně novýho Spitfire Mk II na úrovni 85 a to jsem s ním ani ještě neletěl:-) Chápu, že jsem je nějak "násilně" přeškolil, ale, že mi to vylítlo až na úroveň posádky 85, to je kotel...

 

Ty ale přesunuješ jen letadla, posádka vždy zůstává ve svém slotu, proto jsi platil za přeškolení, jehož cena se odvíjí od ranku a typu letadla. A úroveň posádky je tak velká, jak moc se ti s ní daří a létáš, a nebo kolik do ní vrazíš orlů :pirate: a je opravdu jedno jestli je vpravo vlevo nebo uprostřed. :yes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Jasně že můžeš, a můžeš je mít klidně všechny :smile:  Ono k tomu stejně časem dojde, jak ti budou přibývat zkušenostní body tak je budeš cpát do všech vlastností.

Ze začátku je asi dobré si to nějak rozdělit, třeba první slot bude primárně stíhač a budeš cpát do zkušeností pilota , např tolerance proti přetížení a do pozemního personálu ,tam asi nejvíc rychlost nabíjení a pak opravy. Další slot může být pro bombardéry nebo bitevníky co mají zadního střelce a tam je důležitější expit ty střelce a pilot zas takové přetížení s těžkým ,,autobusem " nedosáhne ,a pak opět pozemní personál rychlost nabíjení aby si na nové pumy nečekal celou věčnost.

Samozřejmě ti nic nebrání pak u stíhací posádky dávat bodíky i do střelců ,jednak tím vzyšuješ hodnocení posádky a druhak může jedna posádka lítat klidně víc druhů letadel. Stejně tak posádka bombardéru se střelci na vysoké úrovni může dostat další bodíky pro pilota.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Já jsem z toho celej na větvi....

Tak ,že na stíhačoj mám "expit" jen pilota .

A na bombardérovu jen střelce ?

Ale jak je možné ,že u bombardéra se expy načítají i u pilota ? :O

A to sáme u síhačoj - kde se mi zase expy načítaj střelcoj .

Může mi to prosím někdo vysvětlit ?

Děkuji....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vysvětli mi to načítání... Pokud vím tak se prostě načítají expy a ty je pak přerozděluješ do skillu dle vlastní volby... Máš-li na mysli bonus do posádky při kvalifikaci expert a eso, tak tam je to dáno jednotným scriptem, který přidá body do určených skillů u všech letadel stejně bez ohledu na kategorii...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Borci, vzhledem k tomu, že ani Gaijin neumí přesně popsat, jak některé schopnosti fungují, rád bych se zeptal, co je to ta maximální úroveň opravy letadel? Původně jsem si myslel, že např. vezmu IL4 jakožto tier 6 a pokud nebudu mít skill oprav na 6, tak mi ho na letišti neopraví. Navíc maximální úroveň tohoto skillu je 20 a nej letadla jsou na tieru 20. Nicméně jsem zjistil, že takhle to nefunguje, protože skill jsem měl na 5 a přesto mi ho na letišti opravili. Tak jak je to? Dík za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Borci, vzhledem k tomu, že ani Gaijin neumí přesně popsat, jak některé schopnosti fungují, rád bych se zeptal, co je to ta maximální úroveň opravy letadel? Původně jsem si myslel, že např. vezmu IL4 jakožto tier 6 a pokud nebudu mít skill oprav na 6, tak mi ho na letišti neopraví. Navíc maximální úroveň tohoto skillu je 20 a nej letadla jsou na tieru 20. Nicméně jsem zjistil, že takhle to nefunguje, protože skill jsem měl na 5 a přesto mi ho na letišti opravili. Tak jak je to? Dík za odpověď.

 

kombinácia vlasnosti repair speed (tahať čo najvyššie) a repair ranku ( minimálne adekvátny ranku daného lietadla) ti zabezpečí najvyššiu rýchlosť (free) opravy.

Technici ti síce zadarmo opravia lietadlo aj v prípade ak máš nižší repair rank, ako rank aktuálne opravovaného lietadla, ale trvá to dlhšie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koucos : no počkej ,teď jsi trochu nespravedlivej.Místo aby jsi mathovi pleskl ,,plusko " za snahu ti odpovědět tak ho sprdneš. To ci ti napsal je jednak pravda a druhak to přímo souvisí.Když budeš mít rychlost oprav na max a opravárenské schopnosti menší než je rank opravovaného letounu tak stejně plnou rychlost nedosáhneš.Proto je dobré držet schopnosti opraváře na stejné nebo i vyšší úrovni.

Mám to osobně odzkoušené a je to docela slušný rozdíl.A funguje to nejen v hangáru ale i počas bitvy pokud dosedneš na letiště.Takže tak jak napsal matho.

 

No a s tou viditelností . . . nevím, mě osobně se to zdá jako pěkná hloupost že by zvyšování této dovednosti snižovalo viditelnost tvého letounu.Jak by to posádka dělala ? Umím si to představit třeba u tanků, jako že by uměla stále líp maskovat, ale letadlo ? to jako bude umět lítat tak aby se třeba neodrážely sluneční paprsky od překrytu kabiny ? (nadsázka )

 

Přišlo by mi spíš logičtější kdyby ty funkce viditelnost a ostražitost byly spojené jako je třeba preciznost a přesnost palby. Viditelností by jsi zvyšoval vzdálenost kam až dohlédneš a ostražitost by zvedala šanci v té vzdálenosti zahlédnout / zpozorovat /postřehnout nepřátelský letoun.To by mělo jakous logiku . . .

Ale to je jen takový můj dohad,je smutné že k takovým a dalším jiným věcem není žádné oficiální vyjádření / vysvětlení.

Pokud je tak se omlouvám a prosím o nasměrování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někde jsem četl (ale opravdu po mě nechtějte abych zpětně dohledával zdroj), že viditelnost ti zvyšuje dohled ve směru kterým se koukáš (výseč na radaru)... Ostražitost zvyšuje dohled mimo tuto výseč... (tzn třeba letadlo za tebou... ).... 

 

Při vší úctě k Zedovi a jeho práci se obávám, že toto má opravdu špatně... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj,i tahle možnost mě napadla, ženu sem abych to napsal a ono už to tu je :smile: . Aarone žiješ vůbec reálnej život mimo PC ? :biggrin:

Přesně jak píšeš, viditelnost určí kam až dohlédneš a ostražitost ti dá možnost všimnout si letounu mimo tvé přímé zorné pole .Třeba tím že se ti ukáže na celém radaru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny přítomné i nepřítomné.

 Měl bych informaci k tolikrát zde probírané otazce: Expit složku "Střelci" i na slotu, kde mám stihače?

 Osobně jsem se na toto ptal hráče jmenem Thulle a to je pro tuto hru GameMaster. Z jeho odpovědi vyplynulo (jak tu bylo už několikrát zprávně napsáno), že pro stihače nemá žádný přínos tuto složku expit. Zároveň však toto lze ale provádět v případě, že se na tento slot umisťují i bombardovací/bitevní letadla.

 Můj osobní názor na pokračování této problematiky stran expení slozky Piloti u bobarderů/bitevniků se však rozchází s většinou zde zveřejněných rad a názorů. JÁ EXPÍM i složku Piloti u bombardérů/bitevníků, protože tímto dosáhnu lepší ovladatelnosti těchto těžkých letadel. A myslím si, že nebudu sám, jelikož jsem viděl spoustu těžkých bombardérů manévrovat stejně jako stihače. Zhusta jsem to pozoroval v okamziku, kdy jsem se ocitl na konci dávky z jejich zbraní - v plamenech a na padáku.

 Uvádím pro úplnost, že toto pozorování je v modu Arkáda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...