Přejít na obsah

WOT - Chlubárna - pochlubte se výsledky


Guest Reeki

Recommended Posts

dmg nic moc, ale hra to byla nádherná. Na začátku jsem si nechal hloupě artynou ubrat až na 230 hp a s tím jsem pak odjel celou hru. Tahle hra byla ukázkou toho, proč je XVM nepostradatelný. Ten Pips měl skoro 2100 eff, kdybych to o něm nevěděl, hrál bych úplně jinak a snažil se všechno odstřílet sám a nejspíš by jsme prohráli. Takhle jsem věděl že se můžu spolehnout a snažil jsem se hlavně spotit a střílet příležitostně. Je radost vidět ve hře člověka co u toho myslí, hledá si překvapivý pozice, ale pořád tak aby mě kryl... Artyny na obouch stranách hráli taky skvěle. Prostě parádní hra.

 

 

Kdyztam mas kluky s Tesla a Exnom,XVM je zbytecny,ti to umi snad vzdy :Smile-playing: Dneska jsem s dvema kluky z tesly v medcich plus me zbabele zalezlem s hellcatem v zadu drzeli na tej ruskej nove mape 7 enemaku v sachu ani si neprdli chudaci..doted nechapu jak je mohlo WG v rotach porazit :Smile-tongue:  :Smile-tongue: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyztam mas kluky s Tesla a Exnom,XVM je zbytecny,ti to umi snad vzdy :Smile-playing: Dneska jsem s dvema kluky z tesly v medcich plus me zbabele zalezlem s hellcatem v zadu drzeli na tej ruskej nove mape 7 enemaku v sachu ani si neprdli chudaci..doted nechapu jak je mohlo WG v rotach porazit :Smile-tongue:  :Smile-tongue:

 

tomu snad nevěříš... už hodněkrát jsem na publicu viděl, jak to uměj zlamařit a vždy na mě straně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pár dobrých výsledků :-)

 

Vítězství!
Dubový lesík 10.12.2013 19:07:42
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger
XP:: 5 498 ( x2) 184 245
Úspěchy v bitvě Válečník, Ocelová zeď, Mistr dělostřelec, Ostrostřelec

cca 6900 dmg

 

 

Vítězství!
Posvátné údolí 10.12.2013 17:53:20
KV-4
XP:: 3 246 ( x2) 71 623
Úspěchy v bitvě Ocelová zeď, Odstřelovač, Mistr dělostřelec, Ostrostřelec, Bratři ve zbrani, Vzorný tankista: "I. třídy"

cca 3000 dmg

 

 

Vítězství!
Rybářský přístav 10.12.2013 17:11:10
KV-4
XP:: 3 999 ( x3) 45 846

Úspěchy v bitvě Ocelová zeď, Odstřelovač, Mistr dělostřelec

to hlavní: obdržené potenciální dmg: 13 125 (56 zásahů)  :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po delší době se mohu snad pochlubit

 

bitva doslova - zařid si to sám.....

 

 Vítězství

Rybářský přístav 13.12.2013 19:11:06
 KV-1S
Získáno zkušeností:  5 886   (  x3) 

Získáno kreditů  61 575  
Úspěchy v bitvě Válečník, Odstřelovač, Poolova medaile

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...