Přejít na obsah

2.Chlubárna - pochlubte se neúspěchy


Mantavirus

Recommended Posts

Dneska to byla na publicu síla...

Například tohle, prokhorovka, samý 8ky a bez artyn. Na levou stranu jsem jel já, KV5, SU122.44 tiger a Churchill, kterej hned spáchal harrakiri. Tiger se postavil do půli cesty a umřel hned jak o spotli, SU vydrželo asi o 10 sekund dýl. Génius v KV5 byl schovanej za mnou, takže nejen že jsem si musel vše naspotit sám, ale ještě jsem to musel i sám ustřílet a on mi 2 killy vyžral.

Zbytek jel směr vesnice a kopec, kde TOTÁLNĚ vychcípali (zabili 2 nepřátele). Neskutečný... ale prototype držák, 24 obdrženejch zásahů :Smile_Default: a kdyby mě pak nestříleli do boku, tak jsem to ustál.

35l4tg5.jpg

A nebo další...

Prohra na cap, capovala T29 s 90hp - jedinej tank, co enemy zbyl. Může za to Lowe a TigerP a samozřejmě artyny, který se koukali jak capuje. Nepřátelská KV4 měla obdrženejch snad 40 zásahů, nikdo nevěděl kam ho střílet... děs běs. Já jsem taky hloupě chcípnul, ale v tu chvíli jsme vedli o 3 tanky, tak jsem si řikal "to už daj" ...

ks176.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest BobSlocum

Tohle je poslední co sem dávám; jinak bych si musel založit vlastní vlákno - bohužel. Nevím, co dělám špatně, že pořád prohrávám.

shot068x.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je poslední co sem dávám; jinak bych si musel založit vlastní vlákno - bohužel. Nevím, co dělám špatně, že pořád prohrávám.

shot068x.jpg

Porážka

Bitva: Klidné pobřeží 3. února 2013 3:40:16

Vozidlo: T26E4 SuperPershing

Získáno zkušeností: 1 198

Získáno kreditů: 121 114

Úspěchy v bitvě: Ocelová zeď, Odstřelovač

 

Abych Tě uklidnil:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest DinDin_snr

waisiku, tomu nějak nerozumím.

V tom prvním screenu máš: PORÁŽKA, 65 223 stříbrných, 1002 zkušeností. No a vlevo dole v rozpisu pak 32 968 stříbrných (v prémiovém) a opět 1002 zkušeností.

Tož to mi nějak nesedí. Kdybys měl dvojnásobek (což tu ale nemáš napsané), pak 2 × 32 968 = 65 936, což by ti ani tak nesedělo na zobrazených 65 223. Takže se ptám — Photoshop a nebo chyba v Matrixu?

 

Edit: a nebo se dostává něco i za medaile?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...