Přejít na obsah

2.Chlubárna - pochlubte se neúspěchy


Mantavirus

Recommended Posts

Já to prostě nepochopím... Můžete mět super výkon, ale když ostatních 14 hráčů jsou imbecilové, tak vám nepomože ani archanděl gabriel.

 

bez PÚ

 

Porážka

Bitva: Himmelsdorf 1. ledna 2013 13:08:46

Vozidlo: T29

Získáno zkušeností: 832

Získáno kreditů: 33 523

Úspěchy v bitvě: Válečník, Odstřelovač

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milluji public, takové množství retardovaných lidí na jednom místě...

Za zmínku stojí četa dvou E-100, takové nooby aby pohledal, jednak nejeli spolu a jednak se každý motal nesmyslně tam a zpátky po mapě. Přitom na Himmlu se dá E-100 slušně využít

 

Porážka

Bitva: Himmelsdorf 3. ledna 2013 21:13:31

Vozidlo: T110E5

Získáno zkušeností: 870

Získáno kreditů: 56 301

Úspěchy v bitvě: Odstřelovač

d465d1026d870ad02c9605d04a3f94e3.jpgce57dbfbb067f7dab6b6e6372f76ea73.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím přesný název mapy ( je tam jezero - bažiny ), železniční most a na něm vlak. Říkal jsem si že pojedu kolem vlaku přes most. Nevšiml jsem si, že "podlaží" mostu není kompletně vyplněné a na koncích jsou něco jako pražce a mezi nima díry. No tak jsem tam uvízl, ani dozadu ani dopředu to nešlo. Radši jsem se odlogoval, když jsem viděl, jak se ze zadu blíží nepřátelský tank... abych to neviděl... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím přesný název mapy ( je tam jezero - bažiny ), železniční most a na něm vlak. Říkal jsem si že pojedu kolem vlaku přes most. Nevšiml jsem si, že "podlaží" mostu není kompletně vyplněné a na koncích jsou něco jako pražce a mezi nima díry. No tak jsem tam uvízl, ani dozadu ani dopředu to nešlo. Radši jsem se odlogoval, když jsem viděl, jak se ze zadu blíží nepřátelský tank... abych to neviděl... :)

Je to "Dubový lesík" a úplně stejná věc se mi taky jednou stala. A zrovna sem měl dobrej los...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Holt at se přetrhnu, ale víc už udělat neumím...A to jsem si musel to AMX sundat sám a pak toho JT-do boku z 20 metrů za 1029.. pak dead od jejich arty. protože naši spoteři až na kolegu z čety udělali****.. :facepalmic: :facepalmic:

shot042x.jpg

 

jo a koukněte na najetý kiláky-Artkdita z vrchí báze... sem tam lítal jak...

Edit- tady sou ty mrtvoly..

shot041u.jpg

Upraveno uživatelem Piratx_CZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opatství proti VII. tieru, já se shoval doprostřed a střílel na enemáky....bohužel tým už vychcípal.... Jo a top tank AMX nejdřív spamoval kde všude je nebezpečí a nakonec byl afk

 

Porážka

Bitva: Opatství 9. ledna 2013 0:28:48

Vozidlo: StuG III

Získáno zkušeností: 708

Získáno kreditů: 28 807

Úspěchy v bitvě: Obránce

41shot_023.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak! A teď budu ve všech bitvách nadávat do idiotů, retardů, motherfuckerů a je mi jedno jestli mě někdo nahlásí!

43shot_025.jpg

každýmu se při dnešní kvalitě spoluhráčů občas stane že je o hodně lepší než zbytek týmu proto je taky možný získat zlatý M ale určitě tě to neopravňuje k nadávání do motherf.. atd...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

každýmu se při dnešní kvalitě spoluhráčů občas stane že je o hodně lepší než zbytek týmu proto je taky možný získat zlatý M ale určitě tě to neopravňuje k nadávání do motherf.. atd...

Ok, tak budu psát "vy potomci prostitutek!".....lepší?

 

Jinak nehraji přes víkend, protože tam leze každý, dopoledne bývám ve škole, odpoledne nehraju protože tam leze každý. Hraji tedy v týdnu přes noc a tohle je výsledek? To mi teda poraď, kdy mám hrát...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak nehraji přes víkend, protože tam leze každý, dopoledne bývám ve škole, odpoledne nehraju protože tam leze každý. Hraji tedy v týdnu přes noc a tohle je výsledek? To mi teda poraď, kdy mám hrát...

 

Nejde o to kdy, ale s kým. Hrej čety/roty, pokecej si na Ts a vůbec nesleduj jak dopadá bitva pokud to je random. Pak tě bude WoT skutečně bavit. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...