Přejít na obsah

2.Chlubárna - pochlubte se neúspěchy


Mantavirus

Recommended Posts

Chjo.. Tak jsem chtěl přidat jedno moje zalamení ale koukám že se to zvrhlo v topic o superkillerech a jejich neschopných týmech... Jenže to bych tu mezi váma vypadal jako lama a to bych se sem nehodil.. Tak to já půjdu do denního hlášení a vy si změňte název topicu na "Brečení - aneb neschopnost mého týmu" Pak se vrátím a dám sem každý den 5 postů (nebo i víc) pokud budete chtít...

 

To vspingu: tu -1 máš za "zběsilý pětiminutový klikání na minimapu do konce bitvy" takovýhle ...... po upozornění střílím, nebo reportuju!!! Kdo používá mapu a mozek tak to řeší i bez upozornění (pokud může) a kdo to přehlídnul tomu stačí 1,2 kliknutí.. zbytek tam nepojede ani kdybys je mlátil klackem. Tak se na to příště vy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chjo.. Tak jsem chtěl přidat jedno moje zalamení ale koukám že se to zvrhlo v topic o superkillerech a jejich neschopných týmech... Jenže to bych tu mezi váma vypadal jako lama a to bych se sem nehodil.. Tak to já půjdu do denního hlášení a vy si změňte název topicu na "Brečení - aneb neschopnost mého týmu" Pak se vrátím a dám sem každý den 5 postů (nebo i víc) pokud budete chtít...

 

To vspingu: tu -1 máš za "zběsilý pětiminutový klikání na minimapu do konce bitvy" takovýhle ...... po upozornění střílím, nebo reportuju!!! Kdo používá mapu a mozek tak to řeší i bez upozornění (pokud může) a kdo to přehlídnul tomu stačí 1,2 kliknutí.. zbytek tam nepojede ani kdybys je mlátil klackem. Tak se na to příště vy...

 

Přidej lamu....

 

Už končím, už mě nebaví "uploadovat" screeny.... :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když tady vidím všechny ty screeny po bitvě, tak první co dělám je, že v týmu poražených hledám sebe :-D

 

Neboj nedávám screen s výpisem jmen s příponou BIA, EAS, SV, HUGO, CZ.., aj., když je to porážka.... :Smile_blinky:

 

EDIT: jedině, když se jedná o utopence nebo AFK jako kolega Honzaj4 [CSD]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem neskutečně zalamil - a došlo mi to až když jsem šel spát. V jedné vyrovnané bitvě na letišti, ke konci hry nastala situace, že jsem já Typ-59 cca 25%HP za jedním rohem skály, na druhé straně M-103 2%HP a IS-8 8%HP. Asi minutu a půl jsme postupně vyjížděli a skovávali se, oni mne nemohli trefit, já sice jo, ale jen to dingalo. Ve hře už byl jen jeden náš Typ-59 a nějaký frantík - oba daleko od nás.

Bylo jasné, že já jsem od nich na ránu - na druhou stranu předtím v boji jsem použil goldovku a dost jsem jim ubral - a tak se enemáci asi báli, že je jsou na ránu taky. Já už ale všech 6ks goldovek co s sebou vozím spotřeboval. Tak jsem to já lama zkoušel stále jen AP a asi 3x nebo 4x jsem je postupně dingnul - stavěli se stále předkem. Byl to nervy a vůbec mi - troubovi nedošlo, že mám ještě HEAT!!! Taková začátečnická chyba!!! Takže jsem to mojí vinou projeli, protože za chvíli přijel ten frantík a smahl mne. Všem spoluhráčům se tímto omlouvám a slibuji, že vícekrát se to nestane. :Smile-tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Porážka

Bitva: Siegfriedova linie 16. novembra 2012 19:42:19

Vozidlo: StuG III

Získáno zkušeností: 645

Získáno kreditů: 23 383

Úspěchy v bitvě: Válečník, Obránce Ostal som sa proti 4 capovali,resetol som to zabil som všetkych na base okrem t25 a napokon som začal capovat lenže som už nemal naboje....takže neviem čo k tomu dodat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, tak první bitva po ránu suprová

jedu na svoji stranu a koukám, že nikdo nejede na druhou, tak to obrátím a poté co dojedu na pozici, tak koukám, že tady jsou najednou všichni, tak jedu zas na druhou, kde jsem následně popraven spoluhráčem, za to že nehraju týmově...

http://files.uloziste.com/f694ac6494782667/.

s tímhle končím, jakmile mě někdo šťouchne, střelí, cokoliv... tak už mu nikdy nedám šanci aby to udělal znovu. když můžou hrát ostatní vůči mě jako dobytci, tak já budu taky :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

**** na to.... :facepalmic:

 

Porážka

Bitva: Westfield 22. listopadu 2012 13:30:12

Vozidlo: M48A1

Získáno zkušeností: 448

Získáno kreditů: 37 041

 

 

Porážka

Bitva: Murovanka 22. listopadu 2012 13:40:11

Vozidlo: M48A1

Získáno zkušeností: 890

Získáno kreditů: 55 850

Úspěchy v bitvě: Válečník, Odstřelovač

 

 

Porážka

Bitva: Klidné pobřeží 22. listopadu 2012 13:48:12

Vozidlo: M48A1

Získáno zkušeností: 507

Získáno kreditů: 37 912

 

 

Remíza

Bitva: Dragon Ridge 22. listopadu 2012 14:02:29

Vozidlo: M48A1

Získáno zkušeností: 685

Získáno kreditů: 40 146

Úspěchy v bitvě: Odstřelovač

 

 

Porážka

Bitva: Prochorovka 22. listopadu 2012 14:19:27

Vozidlo: M48A1

Získáno zkušeností: 601

Získáno kreditů: 48 679

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Draw

Battle: Mountain Pass 23. listopadu 2012 11:47:46

Vehicle: Matilda Black Prince

Experience received: 255

Credits received: 9 984

Battle Achievements: Invader

 

Při tom 100%ním capu se mi chtělo brečet, když jsem viděl na minimapě naší artinu jak na ty capující KVčka jen tak kouká a nestřílí, ... :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechapu proc sem nektreri davaji svoje topguny atd..Ja kdyz udelam dobrej dmg nebo taky topguna a prohrajem tak se neda bohuzel nic delat.. ale znamena to ze jsem odehral velmi dobrou bitvu a ne ze to je totalni propadak..

 

Treba vcera ja jsem absolutne v jedne bitve selhal.. Uz nevim co to bylo za mapu ale jezdil jsem si se svou T34.. polovina byly X a to ostatni artyny neaky 9 a ja a jeste nekdo v 8..

Samozrejme jsem jel na svoje oblibeny mistecko kde muzu vklidu vystrkovat svoje delo z poza kopce.. Jelikoz jsem byl 8 tak si me artyny a nikdo nevsimal a X bojovali mezi sebou a jediny co jsem mohl delat tak vykouknout a naprat to tem X do boku.. a tak porad dokola a byl bych v ohromne vate..

Ale ja debil z nepochopitelnyho duvodu prejel prez horizon primo do nich a kdyz sem videl kolik jich je tak jsem na tym horizontu zastavil a behem vteriny jsem vybouchnul.. :facepalmic: :facepalmic: nas tym sice vyhral ale tohle povazuju za osobni debilitu :arta:

 

Potom jeste tymovej neuspech.. zase si jedu s T34 na oblibeny misto kde uprostred mapy snipuju most.. jelikoz jsem byl sam a proti me byla presila tak jsem si ani nedovolil vykouknout z poza skaly a jenom jsem cekal .. mezitim enemy tym totalne rozlozil ty nase neznalce do posledniho sroubku..a potom se prede me postavilo to desitkovy FR TD a jenom jsem potichu umrel :Smile_Default: skoncilo to myslim 6:15 :Smile_confused: Sice jsem sundal ferdu ale stacilo to myslim na 150 exp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle nejsou ani tak moje neúspěchy, jak spíš spoluhráčů...

 

Co víc mam jako udělat? Vystřílel jsem všechny náboje, rozdal nejvíc dmg ze hry a umřel jako poslední, enemy zbylo 7 tanků...

1198nzd.jpg

 

9 killů, enemy zbyli 3 artyny, ale nevadí, naše 2 hetzery kempí vedle respawnu a čekaj a čekaj... minuta do konce a čekaj... Nakonci jim zbyly 2 arty, jedna z nich poškozená, já v kruhu, jeden hetzer umřel v křoví kde byl celou dobu a druhej kempil pořád ... remíza

14uvsxs.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A další... dneska se nevyhrává s JPII :facepalmic:

 

 

Porážka

Bitva: Karélie 26. listopadu 2012 12:04:53

Vozidlo: Jagdpanther II

Získáno zkušeností: 1 080

Získáno kreditů: 49 264

Úspěchy v bitvě: Válečník

Marty neni už ti to blbý? Ještě pořád nemáte změněnej ten název topicu na "Brečení".. Takový screeny ti sem můžu dát 2-3 denně.. Co kdybys nám postnul něco kde jsi totálně zalamil i když tým hrál dobře?? Pls... ;-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...