Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Chlápek jde po ulici, když najednou vidí na dveřích kláštera ceduli: SEX s jeptiškou - 1500,- Říká si, že je to perfektní příležitost a že to nemůže prošvihnout. Otevře tedy dveře a jde chodbou. Zpoza dveří se ozývají vzdechy, vrzání a výkřiky. Na stěně jsou cedule, ať jde dál. Tak dojde na konec chodby, otevře poslední dveře a najednou zjistí, že vyšel ven z té budovy. Dveře se zavřou a zezadu je nápis: Právě s vámi vymrdala matka Tereza!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozrejme, ze tohle http://www.csfd.cz/film/15912-bitva-v-ardenach/galerie/?type=1 O tom novejsim jsem ani nevedel. Je fakt, ze tam ta technika byla celkove ponekud divocejsi :)

 

Edit: Dokonce sem to nasel na disku a je to asi M46 :-D

 

Ale tak zas na druhou stranu - krom pár hnidopichů co se v tom chtěj za každou cenu vrtat to myslím bylo každýmu jedno. Ale když někdo explicitně tvrdí, že v tom filmu byly KTčka, tak jsem se prostě ozvat musel ;-) Pamatuju se, že když jsem na ten film koukal dřív, taky mi to bylo dokonale jedno. Jeden čas to furt dávali na HBO, v podstatě jeden měsíc kdykoliv jsem přišel ze školy a pustil TV, tak tam tenhle film běžel. Já už ho pak viděl tolikrát, že jsem pak v závěru pomalu fandil Hesslerovi, aby to tentokrát dal a ty amíky v tom skladu paliva pobil :-)

 

Ale film to není špatnej ;-)

 

A tenhle kousek z toho prostě žeru :-D

 

Upozornění pro náckobijce: Nic a nikoho tím nepropaguju, prostě se mi jen líbí jedna písnička z filmu, nic víc v tom nehledejte ;-)

 

http://www.youtube.com/watch?v=awehbFe3P3U

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...