Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

 

10149831_668870799815562_220293397877760

 

Nová terapie mořským šumem 
Jedná se o novou terapii poslechem mořského šumu:
s jednou mušlí na každém uchu. Prý je nádherně slyšet šplouchající oceán a 
člověk pociťuje klid......
Pomáhá to hlavně při bolestech hlavy a stresu.
Zatím to ješte neproplácí zdravotní pojišťovna, ale v budoucnu určitě 
bude!!!

Upraveno uživatelem George352
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kozlus, já vůbec nechápu co se na tom videu vlastně děje. Zpomalit to neumím a nedokážu pochytit tu manipulaci.

 

LOL Kanáre, nehledej v tom proboha nic komplikovanýho :-D Prostě ten zámek je tak dlouhej, že když ho pootočíš, tak tu závoru (v jejímž odšoupnutí by měl bránit) naprosto v pohodě odšoupneš a tím pádem si otevřeš.. Čili zámek je tam slušně řečeno na exkrement :-D

 

EDIT: George mě o pár desítek sekund předběhl, práce zpropadená :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

" Miláčku, musíme si určit nějaká pravidla, aby mezi námi nevznikaly krizové situace a měli jsme se stále rádi."
"Povídej, drahý."
"Miláčku, přijdu-li a budu mít kšilt čepice dopředu, je všechno v pořádku, miluji tě, v posteli všechno bude, prostě jsem O.K. Ovšem budu-li mít kšilt dozadu, nemluv na mě, v posteli nic nebude, prostě mě až do rána ignoruj. Rozumíš?"
"Ano, drahý a teď jenom já doplním pár věcí za sebe. Budu-li stát s rukama založenýma na prsou, je všechno v pořádku, teplou večeři dostaneš, v posteli všechno bude, prostě tě miluju. Ale budu-li stát s rukama v bok, tak je mi úplně u prdele, na který straně máš kšilt!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muž se ženou leží v posteli.Muž dostane strašnou žízeň, a protože leží u stěny,opatrně překračuje ženu a chce se jít napít.Ta si myslí, že se chce milovat a potichu říká "Počkej, malý ještě nespí."

Po 3 minutách muž znovu zkouší přelézt přes ženu,protože žízeň stupňuje.Žena :"Říkala jsem ti počkej, než malý usne!"

Muž ještě chvíli čeká, ale potom se rezolutně zvedne a jde rovnou do kuchyně.Chce se napít minerálky, ale žádnou nenajde a tak vytáhne z ledničky šampaňský.....

Žena slyší bouchnout špunt a křičí:"Co tam proboha děláš?"

A na to se z dětského pokoje ozve pětiletý syn:"Vidíš, nechtěla jsi mu dát, tak se zastřelil....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tutik: Nechci tady být za DinDina, ale je to o stránku zpátky :-D

 

EDIT: Myslím ten tank s rozsypanejma kolečkama :-D

Máš pravdu ! Pokaždé kontroluji, jestli to tu náhodou není a včera jsem byl nějaký líný .. tak jsem to nezkontroloval a ejhle. Moje chyba  :Smile_honoring:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

<a> Tak povídej, jak bylo na chatě?
<b> Ale jo, šlo to... Největší sranda byla večer, hráli jsme Česko.
<a> ojé, povídej :D
<b> Mamina měla otázku a odpovědí na ní bylo Kozákov. Ona si nemohla vzpomenout a tak jsem se jí snažila poradit a dala jsem si ruce na prsa. A táta se na mě tak pohrdavě podíval a říká:" Ne, Hrozinkovice to opravdu nejsou." :D

 

 

<a> co děláš?
<b> piju pivo
<a> plzeň?
<b> ne, cosi belgickýho
<a> vyfoť to
<b> http://***/
<a> co to máš za foťák???
<b> sem ho nemohl najít, tak sem tu flašku dal do scanneru

 

 

<Daník> A to jsem vám už říkal, jak mě postřelili?
<Alex> Cože? To jako fakt?
<Daník> No jo, na Silvestra. Jsme byli s Peťanem v nějakém klubu, pařili s moravákama do rána a nějak jsme se ocitli na Spartě, jak tam jsou ambasády. Trochu jsme pili, dělali docela bordel. Šli jsme právě okolo turecké ambasády a tam maj ozbrojenou ochranku. Tak si to k nám jeden zamířil a jako by sáhl pod kabát. Já se úplně vynervoval, nechtěl jsem mít problémy... tak říkám Peťanovi "zdrháme vole" a rozeběhl jsem se... Říkám si, co mi může udělat, že jo. No a najednou strašná rána, cítím prudkou bolest v hlavě, v ústech krev, před očima temno... Podlomili se mi kolena a spadl jsem na zem.
<Alex> Ty vole, tak to je hodně drsný... a Peťana ne?
<Peťan> Mě ne. My jsme totiž šli kolem těch ambasád, Dan už nějaké to promile v krvi. V jednu chvíli se zničehonic zastavil a civěl na týpka, co šel proti nám. Pak do mě strčil, prudce se rozeběhl a vrazil do veřejného osvětlení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvoní telefón. Mladý muž zodvihne slúchadlo a na druhom konci sa ozve:
Ahoj. Tu je Zuzka. Stretli sme sa pred štvrť rokom na jednom žúre.
Zuzka? Pred štvrť rokom?
Len si spomeň! Potom si ma viezol domov. Cestou sme zastavili a sklopil si sedadlá. Hovoril si mi, že som fajn baba a ...
Jasné, Zuzka! To som rád, že si zavolala. Ako sa máš?
Strašne. Som v tom a za desať minút si ľahnem pod vlak.
Ty si vážne fajn baba!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...