Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Na české sodě je krásně vidět, kam jsme se v té demokracii posunuli za 10 let. Dneska už by nebylo možné něco takového odvysílat v televizi.  

No a za tohle by padl celý TV kanál :biggrin:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8zTRMeBoQB4

Upraveno uživatelem George352
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Bonebreakers

Na české sodě je krásně vidět, kam jsme se v té demokracii posunuli za 10 let. Dneska už by nebylo možné něco takového odvysílat v televizi.  

No otázka je spíše jestli to je nebo není správné, že něco takového by nebylo možné vysílat, zda to je ta demokracie nebo cenzurování toho co si má kdo myslet, navíc Česká soda byla parodie, takže za mně milý Koepke cenzuru nechci, tu jsem už zažil.

 

A protože je tohle o vtipech tak raději srandu než politiku.

Badass+Russian_0ec0d3_5010727.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Bonebreakers

Ano panové, tohle je to, co jsem si představoval, to je ta zbraň konečného řešení, a  v novém patchi 0.9 jim to ukážeme, dělal si srandu, prý Tomato players, táák tohle jim vymaže celý tým na jednu ránu, a možná ještě půlku dalšího na další mapě za kopcem. Potom další patche již nebudou třeba, tímhle se vyřeší všechny problémy.

nazi-tank-574662.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sejdou se tři generálové - Čech, Rus a Američan.

 

Začnou se hádat kdo má nejodvážnější armádu a tak vstoupí Ruský generál a povídá:" Vojín Šergejevič ke mně! Vlezete támhle na tu skálu a skočíte dolů dvojité salto! Odpoví: Ano pane! Vojín Sergejevič jde, skočí a rozmázne se dole jak sardinka.

Vstoupí Americký generál a povídá: Vojín Smith ke mě! vlezete na tu skálu a skočíte dolů trojité salto! Odpoví: Ano pane!
Vojín Smith skočí a zlomí si vaz.

Vstoupí Český generál a povídá: Vojín Pepik ke mně! Pujdete na tu skálu a skočíte dolů čtyři salta za sebou. Odpoví: Na to vám **** pane generál!
A generál povídá: To je odvaha!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ukrajinská armáda obdržela od Spojených států, slíbenou potravinovou pomoc.
Jak uvádí ministerstvo obrany Ukrajiny, dodáno bylo 330000 trvanlivých sad MRE. Jídlo bude brzy rozdělena do vojenských jednotek.
Jedna sada MRE (= jedno jídlo s přídělem na celý den) obsahuje:
Hlavní jídlo, příloha - rýže, kukuřice, ovoce nebo bramborová kaše, apod.
Cracker nebo chleba
Spread - arašídové máslo, džem nebo sýr
Dezert- sušenky nebo koláče
Bonbóny- M & Ms
Nápoje - nápoje Gatorade, jako jsou směsi, kakao, mléčné koktejly, káva, čaj
Hot Sauce, nebo koření
Samoohřev, Příslušenství - lžíce, zápalky, sušené mléko, cukr, sůl, žvýkačky, toaletní papír apod.

 

 

Hm, UA armadu asi ceka zbehnuti i te trosky vojaku, co do ted ma :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ukrajinská armáda obdržela od Spojených států, slíbenou potravinovou pomoc.

Jak uvádí ministerstvo obrany Ukrajiny, dodáno bylo 330000 trvanlivých sad MRE. Jídlo bude brzy rozdělena do vojenských jednotek.

Jedna sada MRE (= jedno jídlo s přídělem na celý den) obsahuje:

Hlavní jídlo, příloha - rýže, kukuřice, ovoce nebo bramborová kaše, apod.

Cracker nebo chleba

Spread - arašídové máslo, džem nebo sýr

Dezert- sušenky nebo koláče

Bonbóny- M & Ms

Nápoje - nápoje Gatorade, jako jsou směsi, kakao, mléčné koktejly, káva, čaj

Hot Sauce, nebo koření

Samoohřev, Příslušenství - lžíce, zápalky, sušené mléko, cukr, sůl, žvýkačky, toaletní papír apod.

 

 

Hm, UA armadu asi ceka zbehnuti i te trosky vojaku, co do ted ma :-D

Ono to neni zas tak špatný. Jen mi vždycky přišlo vtipný, když sem to viděl armyshopu a na těch MRE bylo napsáno, že je to majetek vlády USA a je zakázáno s tím obchodovat. Jo a M&Ms sem tam nikdy neměl. xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někde jsem četl, že našli konzervu masa ještě z války a že byla naprosto v pořádku. Vojenské konzervy jsou dělané jinak, než ty co koupíme v Kauflandu, tak bych z toho strach neměl. Už jenom ten plech byl pěkně silný proti civilním konzervám.

Na vyřazené ruské polární stanici našli amíci zapomenutou konzervu a hecli se a zkusili ji a prý byla fajn

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...