Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Když je někdo línej dělat dvě zaměstnání, tak se nemůže divit, že nic nevydělá. Ale pracovitý člověk se u nás neztratí. Jen nevím, jak to všechno stíhá :-D

 

 

*Pracant Michal Hašek je:*
1. Poslanec Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. 
2. Člen volebního výboru sněmovny. 
3 Člen zemědělského výboru sněmovny. 
4.Člen Meziparlamentní skupinyČesko - Rakousko ve sněmovně. 
5. Člen Rady vlády pro záležitosti romské menšiny. 
6. Člen Rady vlády pro energetickou surovinovou strategii ČR. 
7. Hejtman a člen rady Jihomoravského kraje (JMK). 
8. Zastupitel Jihomoravského kraje Předseda Rady hospodářské a sociální dohody JMK  
9. Předseda Bezpečnostní rady JMK. 
10. Předseda poradního sboru hejtmana pro otázky koncepce zdravotnictví JMK. 
11. Předseda Asociace krajů České republiky 
12. Člen Komise Rady Asociace krajů ČR pro dopravu. 
13. Místopředseda Regionální rady regionu soudržnosti Jihovýchod. 
14. Člen monitorovacího výboru ROPNUTS 2 Jihovýchod 
15. První místopředseda (a člen ÚVV) ČSSD. 
16. Člen politického grémia ČSSD. 
17. Člen KVV ČSSD Jihomoravského kraje. 
18. Místopředseda OVV Brno-venkov ČSSD. 
19. Stínový ministr zemědělství avenkova ČR za ČSSD. 
20. Garant zemědělské ústřední odborné komise ČSSD. 
21. Předseda dozorčí rady akciové společnosti Cíl. 
22. Předseda Politické rady CENTROPE. 
23. Člen správní rady Masarykovy univerzity Brno. 
24. Člen správní rady VUT Brno. 
25. Člen správní rady Mendelovy univerzity v Brně 
26. Člen správní rady Veterinární afarmaceutické univerzity Brno. 
27. Člen Řídící komise se statusem rozhodovacím Moravian science centre Brno. 
28. Předseda valné hromady Jihomoravského inovačního centra. 
29. Předseda Dozorčí rady Vinařského fondu ČR = 
               = Čistá měsíční mzda celkem  : 3 545 550,- Kč
Pokud někdo víte ještě onějaké jeho další funkci, kterou jsem zapomněl uvést - prosím doplňte jí- děkuji.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedou dva policajti vesnicí a uviděj sedláka jak dojí krávu a ta kráva pije vodu z vědra. Jeden druhýmu povídá "ty vole to je super, pije to vodu, teče z toho mlíko, to si musíme pořídit" Tak jdou za sedlákem, krávu od něj koupěj, narvou jí do kufru a odvezou k rybníku. Jeden jí ponoří hlavu pod vodu, druhej jí zkouší podojit. Jenže ta kráva toho má plný trenky, dusí se a totálně posere toho co jí dojí..., no a ten ******** policajt řve na toho prvního: "dej jí hlavu vejš, nasává bahno!!!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest DinDin_snr

Tak Tonča a Hanča jsou konečně po dvou letech zpět. No a Lenča a Jarča jdou taky do toho…

Aneb — ti sluníčkáři se nepoučí a nepoučí…

3367523--reporterky-lenka-klicperova-vpr

„…Reportérky Lenka Klicperová a Jarmila Štuková odletí zítra do válkou postižené Sýrie a Iráku. Tři týdny tam budou dokumentovat, jak se žije lidem, které válka připravila o domov nebo rodinu.

Ode dneška také fungují dvě sbírková konta určená na pomoc lidem z Iráku a Sýrie. Založila je Charita České republiky.

Lenka Klicperová a Jarmila Štuková spolu neletí do Iráku poprvé. Ze zatím poslední cesty se vrátily loni na podzim. 

„Jedu do Iráku už popáté. Naposledy jsme tam s Lenkou byly v říjnu. Pracovaly jsme v uprchlických táborech i na frontě, takže tam máme spoustu kontaktů,“ říká Štuková a pokračuje: 

„Pro mě je Irák velmi srdcová záležitost a ráda se tam vracím. Vzhledem k tomu, co se tam teď kvůli Islámskému státu děje, je mi líto hlavně to, že se to podepisuje na nevinných lidech.“ 

Z cesty chtějí reportérky pravidelně posílat fotografie, osobní postřehy i reportáže. Podle Klicperové tak chtějí zajistit české veřejnosti informace o tom, co válka pro Irák a Sýrii znamená…“

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tu castku ti moc neverim:) Jinak lecky se ty organy sejdou tak treba 2 x do roka. Takze to zas takovy problem neni. Mandatu poslance se myslim vzdal. Ale tak v zasade souhlasim, ze bud emit dost trafik na prilepsenou, ale 3 a pul milionu ti vazne neverim :) Teda 3,5 z legalnich prijmu  :woot:

Já jsem jeho daňové přiznání neviděl, ani jsem to neověřoval. Přišlo mi to do mailu. Zdroj také neprozradím, protože tam nebyl. Jestli je to dohledatelné, nebo ne, to netuším a ani to nemám v úmyslu zjišťovat. Šoupl jsem to do odlehčeného vlákna na fóru. Pokud se jedná o mylné informace, tak jsem se pravděpodobně dopustil trestného činu.

 

Ale teď jenom takové moje zamyšlení z jiného soudku. 

Pracuji v potravinářství (konkrétně s masem) a přišla nám dodávka kuřecích jater. Normálka na paletě. Skladník to přebral, váha seděla. Po vyexpedování se nám ozvala jedna firma, že co jsme jim to poslali, že v tom kartonu mají kuřecí pařáty. My jim samozřejmě reklamaci uznali a sami to pak vyreklamovali u mrazíren. A teď začíná moje úvaha. Jak velkej problém by bylo z těch pár fotek vytvořit elaborát, jak se u nás vyrábí z čínských (nebo brazilských, podle toho, jestli by se ořízly fotka o ten ovál na kartonu) pařátů všechny masné výrobky. Nebo nějakej jinej nesmysl podloženej jen tou jednou fotkou. Chytrej bloger by to asi sesmolil za chvilku a celý národ by začal žít v přesvědčení, že ten Babiš (nebo někdo jiný) je ale hajzl, že neumí vyrábět z masa.

 

qoh8pt.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta otočná socha je sice celkem "opičárna", ale je to aspoň celkem zajímavý a ať mám k samotnému Quadriu třeba pár výhrad, musím uznat, že díky tomu se ten prostor trochu zkulturnil. Bohužel s tím jinak nedokázal nikdo nic udělat a tak před zahájením té stavby to byl plac s pár lavičkama, kde si dávali dostavení bezďáci se smažkama a normální člověk to tam radši rychle proběhl nebo úplně obešel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nedávno tu byla řeč o policii.. tak věřte že vás pošlou sedět na kus života, jen aby si zlepšili statistiku :) stačí bejt v blbej čas na blbým místě

http://www.reflex.cz/clanek/zpravy/63698/reportaz-mladik-byl-odsouzen-za-pokus-o-vrazdu-bez-jedineho-dukazu.html

Sry, ale kdo zná tuhle kauzu, tak ví. Za mě to udělal, byl PRAVOMOCNĚ odsouzen (odvolaní soud mu trest pouze o rok snížil, ale vinu potvrdil). Že si podá dovolání? Na to má právo :-) Jeho otec (mající korunky a funkci) se s tím nesmířil a pořád se snaží. Dokonce udělali i jeho webovou stránku o jeho kauze s dodatkem Pravda vítězí :-D A Reflex? Dávno už není tím, čím byl dříve...

 

Btw. Obžalobu podává a stát zastupuje státní zástupce, ne policie - takže pokud by si státní zástupce nevěřil a neměl nabito, tak to k soudu nejde... Pokud soudy nakonec uznají, že je zcela nevinen a pravomocně jej zprostí, tak svůj názor přehodnotím, ale teď si za tím stojím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

což nic nemění na faktu že sedí aniž by na něj měli jedinej důkaz. posadili ho aby si zlepšili čísla, to je celej fór, nezáleží na tom kdo je jeho fotr a na ostatních věcech, v tomhle státě tě pošlou sedět aby smetli složitej případ ze stolu, chápeš? možná názor přehodnotíš až se to stane tobě nebo někomu tobě blízkýmu, akorát pravděpodobně nebudeš mít dost peněz na to, abys to moh dávat takhle na světlo jak oni. že není Reflex to co byl dřív, to se říká o všem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

což nic nemění na faktu že sedí aniž by na něj měli jedinej důkaz. posadili ho aby si zlepšili čísla, to je celej fór, nezáleží na tom kdo je jeho fotr a na ostatních věcech, v tomhle státě tě pošlou sedět aby měli lepší čísla, chápeš? možná názor přehodnotíš až se to stane tobě nebo někomu tobě blízkýmu, akorát pravděpodobně nebudeš mít dost peněz na to, abys to moh dávat takhle na světlo jak oni. že není Reflex to co byl dřív, to se říká o všem.

Asi by bylo dobré někde si přečíst ty důkazy podle kterých byla žaloba podaná a následně dle čeho byl vynesen rozsudek. Nic takového není a nebo co? Jestli opravdu není, tak je to velice nebezpečný precedens.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...