Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Guest DinDin_snr

Tož ale včíl nevím, esli si děláš srandu a nebo née? :geek:

aha, takže budeme to protahovat?

 

 

Ne nedělám si srandu, vážně žádnýho Macháčka neznám.

 — fakt vážně? To není možný.

 

No opravdu ne, prosímtě, kdo je ten Macháček?

—  Tý jo, to nééé, kucí von nezná Macháčka!

 

Kanáre, KDO JE TEN MACHÁČEK?!!!

— von si snad vážně dělá srandu!

 

asi o 50 postů později

 

TAK A DOST, VAROVÁNÍ ÜBERCENZORA, NECHTE TOHO, POSTY SE PŘESOUVAJÍ DO HOSPŮDKY, TAM SI ŘEŠTE MACHURKU

 

 

Jinými slovy — buď vysvětlíš a nebo fake, Kanáre.

Jinak posílal jsem link na ty japonský videa jednomu známému, co se vyučil na tesaře. No a odpověděl, že na to čuměl jak puk.

Zejména ho zaujalo následující video, což s tvou poznámkou, že tohle se dělá běžně i u nás, působí docela komicky…

Napsal mi, že tohle je fakt frajeřina, kterou nikde v Evropě ještě neviděl.

 

Ale vraťme se k meritu problému, kdo je tedy — v kontextu tamtoho vtipu — ten Macháček? Znovu opakuji, že žádného neznám…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha, takže budeme to protahovat?

 

 

Ne nedělám si srandu, vážně žádnýho Macháčka neznám.

 — fakt vážně? To není možný.

 

No opravdu ne, prosímtě, kdo je ten Macháček?

—  Tý jo, to nééé, kucí von nezná Macháčka!

 

Kanáre, KDO JE TEN MACHÁČEK?!!!

— von si snad vážně dělá srandu!

 

asi o 50 postů později

 

TAK A DOST, VAROVÁNÍ ÜBERCENZORA, NECHTE TOHO, POSTY SE PŘESOUVAJÍ DO HOSPŮDKY, TAM SI ŘEŠTE MACHURKU

 

 

Jinými slovy — buď vysvětlíš a nebo fake, Kanáre.

Jinak posílal jsem link na ty japonský videa jednomu známému, co se vyučil na tesaře. No a odpověděl, že na to čuměl jak puk.

Zejména ho zaujalo následující video, což s tvou poznámkou, že tohle se dělá běžně i u nás, působí docela komicky…

Napsal mi, že tohle je fakt frajeřina, kterou nikde v Evropě ještě neviděl.

 

Ale vraťme se k meritu problému, kdo je tedy — v kontextu tamtoho vtipu — ten Macháček? Znovu opakuji, že žádného neznám…

 

Já to řikám pořád že kucí japonští jsou blázni a smekám před nima neustále kloubouk :)

 

Jinak Kanár řekl a jeho slovo je svaté ne? :D Takže máš blbé známé a tečka :D

 

Jo a já znám Macháčka tak maximálně zpěváka, a jestli vůbec :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DinDin_snr, mám cenzurované příspěvky a tak se zde ukazují někdy i s dvoudenním zpožděním ale pro pěkný zmatek někdy stačí i pár minut.

Dělal jsem si jen srandu a navazoval na pointu toho vtipu = jak je možné, že TY neznáš Macháčka, když ho zná každý. To je celé.

Jen sranda. Macháček je naprosto nepodstatný a neexistující, resp. neexistující v těch zmiňovaných vlastnostech. Jiných Macháčků je jistě mraky. Například Jiří, který je děvkař. Ale jen ve filmu. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest DinDin_snr

Řidič uvízne v zácpě na hlavním příjezdu do Prahy. Všechno téměř stojí, auta popojíždí vždy jen o kousek a po dlouhých intervalech.

Najednou mu někdo zaklepe na okénko u auta. Řidič stáhne okénko a ptá se: „co se stalo?“

Muž venku povídá: „Teroristi unesli celou naši vládu a požadují výkupné 400 miliónů.

Vyhrožují, že je jinak večer polijí benzinem a zapálí.

Chodíme tedy od auta k autu a děláme celonárodní sbírku“

„No a kolik lidi tak dávají?“, ptá se řidič.

Muž odpoví: „zpravidla tak dva až tři litry benzínu, někteří dávají i plný pětilitrový kanystřík…“.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wykj.gif

Takhle sem bojoval jako mladík s kohoutem u nás doma (10 let mi bylo??? cca) a kohout byl zákeřňák... pravda... já ho neprovokoval, ale napadal nás zcela spontánně a podle nálady :-) Mno jednou jsme takhle běželi kolem baráku a než sem se stačil někam schovat, tak mi proklovl tepláky až do masa na stehně... tu jizva tam mám po zobáku do teď (drží se již 20 let) :Smile_trollface-3:  :yes:  :laugh: ... mno co vám mám povídat... kohout šel směr špalek, ale jinak to byl frajer :ermm:  :devil:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...