Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Guest DinDin_snr

LOL, hezky pěkně u klokanů. Řidiči svými auty blokují policejní radary… :-)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

dodatek

Kanár: tož baže že by se to mělo u nás začít také dělat. Ani nevíš, jak mne potěšilo, když jsem na valašsku uviděl do optiky radaru parádně zakopnutý krompáč! Bohužel jsem neměl s sebou foťák. V Polsku jsem viděl taky pěknou improvizaci — radar zaplácaný silnou vrstvou bláta. Je to v pořádku, znamená to, že mezi ovčany se najde ještě hodně občanů, kteří jsou schopni se vzepřít silničnímu fašismu…

 

Nedávno jsem vysekal kolegu z pokuty a bodů za jízdu 80 ve městě. Chytili ho městské opice. A kdy a kde? V jednu po půlnoci na rovné dvouproudové komunikaci, kde nebylo ani živáčka (měřili v protisměru, bez majáků přejeli dvojitou dělící čáru, aby ho na křižovatce (kde byla červená) dostihli, pyráta jednoho). A taky do zdůvodnění napsali, že tím ohrozil všechny potenciální účastníky silničního provozu, kteří předpokládali, že se bude dodržovat rychlost. No a jedním dechem (zřejmě aby se neodvolával) dodali, že mu tresty vyměřili na spodní hranici sazby, protože to bylo po půlnoci, na rovné dvouproudové komunikaci kde nikdo zrovna nejel ani nešel a že tím vlastně nikoho neohrozil a proto jsou naň tak hodní… :woot:

Rozstřelili jsme to v odvolání na kraji, právě na tímto prokázaném nenaplnění materiálního aspektu přestupku a té chybě, že úřad nevyslechl městské opice a případ vycházel jen ze spisu. Tím to kraj anuloval a vrátil to do bodu nula. To úřad natolik rozhodilo, že to nechal promlčet, zbabělci…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bychom měli začít dělat i u nás protože ti kriplové nikdy snad neměří tam, kde by se měřit mělo. Když jedu z domu dolů do města, tak je tu úzká a klikatá cesta lemovaná domy a místy bez chodníků po které jezdí docela často mlaďoši jako v rally. O kilometr níže už je silnice široká na skoro 4 pruhy, kdyby tam nějaké byly. Z jedné strany chodník a ze druhé potok se svodidly, takže tam nikdo nemůže chodit, leda by byl idiot. Jel jsem dolů a naměřili mi právě tam 58km/h a stálo mě to 500,-. Prý proto, že nemám ještě žádný záznam. Zeptal jsem se jich proč měří na takovém dlouhém a bezpečném místě a nejdou měřit o kilometr výš, kde nám mezi barákama dělají blbečkové závodní dráhu. Ta hovada policajtská vymaštěná měla tu drzost, že mi na to odpověděli, že tam jezdit nemohou protože na to nemají příděl paliva !!! :wallbash:  Nikdo mi nenamluví, že jejich stíhání silničních přestupků spočívá pouze v tom, že najdou místo, kde vyberou za hodinu tolik pokut, což by jim jinde trvalo celý den a mají práci hotovou. Ještě jsem neviděl, že by někoho pokutovali například za nebezpečné předjíždění a toho je tolik, že při hodinové jízdě se mi snad ještě nestalo, že bych toho nebyl svědkem a někdy i vícekrát. Přitom právě nebezpečné předjíždění je asi největší vrah na silnicích. Jenže to by se muselo jezdit a ne jenom někde stát na rovince a měřit a zastavovat důchodce, který veze dřevo na vozíku z jednoho konce vesnice na druhý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem u té dopravy, jedu si to čtyřicet na Petrské náměstí a na úplně nesmyslném místě (v křižovatce) mě předjel, respektive natlačil se přede mě drnohryz v Oktávce. Dojel jsem ho, že se jako zeptám na pár drobností ale když jsem viděl co má na okně, tak jsem se na to vykašlal. Ten idiot má dost starostí sám se sebou, jen doufám, že jeho dementní styl jízdy neodskáče někdo jiný než on.

 

(Omluvte zhoršenou kvalitu obrázku, je to několikrát zvětšeno, nemám jaksi na telefonu optický zoom)

 

aaddss.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...