Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

A ty si fakt myslíš, že se ta rádoby vtipná historka která má pohoršit úroveň dnešní mládeže  nebo školství stala ? Nebo jen trolíš ? :-D

 

No hele, po tom, co jsem před pěti lety koukal na pořad k výročí 21. srpna 1968, jehož součástí byla i anketa "Proč si 21. srpen 1968 připomínáme a co se tehdy stalo?", už věřím asi naprosto všemu. Po tom, co tam bylo za odpovědi... Krampol v Nikdo není dokonalý by mohl jen šoupat nohama, co tam padalo za perly :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ženy jsou někdy tak nevděčné. Ráno jsem jí udělal snídani a místo "Děkuju." to bylo samé "Jak jsi se dostal do mého domu?!"

 

Řekl jsem jí : JE KONEC , MÁM TOHO DOST !! Vyjdu z baráku, slyším výstřel. Zastřelila se ? Vracím se , letím po schodech do obýváku.. Šampaňské otevřela ta svině !

 

Už rok se snažim v Lidlu koupit si oddělovač nákupu, ale ten vůl na pokladně ho vždycky vrátí zpátky.

 

Teplíčko:

a3YdWO5_460s.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akorát to má jeden zásadní rozdíl, který zabezpečí WoWP hromadu hráčů, která bude u WT chybět. A ten rozdíl se jmenuje HRATELNOST. Moc bych se divil, když by to tak nebylo. WT chce nabízet hru pro příležitostné hráče a lamky, hru pro vážnější zájemce a také hru pro naprosté fanatiky ve full real módu. Jenže ani jeden z těchto módů zatím neoslovuje tolik hráčů, jako blboučká arkáda ve WoWP. Podotýkám, že ZATÍM.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijde kachna do hospody a ptá se hostinského:
-Máš chleba?
-Nemám.
-Máš chleba?
-NEMÁM!
-Máš chleba?
-Nemám, jak ti to už mám vysvětlit?
-Máš chleba?
-Sakra, když jednou řeknu že nemám tak nemám!
-Máš chleba?
-Poslouchej, ještě jednou se mě zeptáš, jestli mám chleba, tak ti přibiju tvůj drzý zobák k tomuhle pultu!
...
-Máš hřebík?
-Nemám, proč?
-Máš chleba?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akorát to má jeden zásadní rozdíl, který zabezpečí WoWP hromadu hráčů, která bude u WT chybět. A ten rozdíl se jmenuje HRATELNOST. Moc bych se divil, když by to tak nebylo. WT chce nabízet hru pro příležitostné hráče a lamky, hru pro vážnější zájemce a také hru pro naprosté fanatiky ve full real módu. Jenže ani jeden z těchto módů zatím neoslovuje tolik hráčů, jako blboučká arkáda ve WoWP. Podotýkám, že ZATÍM.

ono to možná taky bude masivní reklamou od WG :)

neznát tohle forum, tak o tom nevím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To to se stalo kamošovi Termixovi takto to napsal do chatu:

 

No ty vole to nevymyslíš......... Jak potěšit manželku? Stačí jít večer na disco tam se upravit jak zákon káže, potom se nějak dopravit domu, důležité je zapomenout klíče od baráku. Pak stačí jen kámen a chtít ho hodit na střešní okno které je z druhé strany střechy a neodhadnout vejšku a směr a hodit kámen tak aby se ze střechy vrátil manželce na zadní okno u auta...... A dokonat to tím že se zbudí jak stará tak malá .... jinak ideální čas na takovou akci je 5:45 ,ještě na to čumím jak se ten kámen vrací a najednou je plesk bum a díra....... (ještě že je tam folie a okno se nevysypalo celé) No ty vole to nejde ani vymyslet :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...