Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Muž jel autem, které se mu porouchalo zrovna blízko kláštera. Zaklepal tam tedy vrata. Otevřel mu starý mnich. Muž mu vysvětlil, co se mu stalo a požádal o nocleh. Mnich ho milostivě uvedl do kláštera, hojně ho pohostil a dokonce mu opravil i to auto. Když se muž pokoušel usnout, zaslechl podivný zvuk. Ráno se mnicha na tento zvuk ptal, ale ten jen řekl: „To ti nemohu prozradit. Nejsi mnich." Muž byl sice zklamaný, ale poděkoval a šel svou cestou.
Po několika letech se tomu muži porouchalo auto před tím samým klášterem. Mnichové ho uvítali, pohostili a dokonce opravili auto. V noci uslyšel ten samý podivný zvuk, který už slyšel tenkrát před lety. Ráno se ptal, co to bylo za zvuk, ale mnichové odpověděli: „To ti nemůžeme prozradit. Nejsi mnich." „Dobrá, dobrá. Umírám zvědavostí. Jak se tedy stanu mnichem?" „Musíš procestovat svět a pak nám říct, kolik je na světě stébel trávy a kolik zrnek písku. Když to zjistíš, staneš se mnichem."
Muž se vydal splnit tento úkol. Vrátil se za čtyřicet pět let a v klášteru oznamoval: „Procestoval jsem svět a zjistil jsem, na co jste se ptali. Na světe je 145 236 284 232 stébel trávy a 231 281 219 999 129 382 zrnek písku." Mnichové odpověděli: „Blahopřejeme. Teď je z tebe mnich. Nyní ti ukážeme cestu k tomu zvuku." Přivedli ho k dřevěným dveřím a hlavní mnich řekl: „Ten zvuk je za těmito dveřmi" Muž vzal za kliku, ale dveře byly zamčené. Řekl tedy: „Mohu dostat klíč?" Mniši mu dali klíč a on odemkl dveře. Za dřevěnými dveřmi však byly ještě jedny – kamenné. Požádal o klíč k těmto kamenným dveřím. Mniši mu jej dali, on je odemkl a našel dveře vyrobené z rubínu. Požádal mnichy o klíč a když mu jej poskytli, našel další dveře ze safíru. Tak to pokračovalo přes smaragdové dveře, stříbrné dveře, topasové dveře a ametystové dveře. Konečně mniši řekli: „Tak toto je poslední klíč k posledním dveřím." Muž si oddychl, odemkl dveře, vzal za kliku a za těmito dveřmi celý ohromený našel příčinu toho divného zvuku. Ale tobě to nemůžu říct, protože nejsi mnich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Jo, je to moc dobrý obrázek s tou logickou úlohou. Docela hodně jsem se tomu zasmál. Ale pak jsem si uvědomil jednu drobnost, kterou ti to malinko pokazím.  :-)  Ta úloha má docela triviální řešení — sloupky jsou z bezpečnostních důvodů demontovatelné…

Tož se na mne nezlob, no… :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/95680-debata-o-cw-aktualny-vyvoj-situacie-na-mape/page__st__9060#top

 

Chvilku to dá, než to všechno po "Veliteli týmu Rozzyrovi" přelouskáte. Ale stojí to za to :woot:

Tak docela jsem si pocetl. Fakt to stoji za to, tyhle vicemene zabomysi valky. Ale aspon jsem nasel druhy duvod proc nechci do klanu (Prvni je ze jsem lama). Proti nikomu nic nemam, je to jen muj nazor. Omlouvam se za Spam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde jsou muslimové šťastni?
Muslimové dnes nejsou vůbec šťastní ve svých muslimských zemích.
Nejsou šťastni v Gaze.
Nejsou šťastni v Egyptě.
Nejsou šťastni v Libyi.
Nejsou šťastni v Maroku.
Nejsou šťastni v Íránu.
Nejsou šťastni v Iráku.
Nejsou šťastni v Jemenu.
Nejsou šťastni v Afghanistánu.
Nejsou šťastni v Pakistánu.
Nejsou šťastni v Sýrii.
Nejsou šťastni v Libanonu.
 

Jsou vůbec někde šťastni?
Ano, jsou šťastni v Austrálii.
Jsou šťastni ve Velké Británii.
Jsou šťastni v Kanadě.
Jsou šťastni v USA.
Jsou šťastni ve Francii.
Jsou šťastni v Německu.
Jsou šťastni v Itálii.
Jsou šťastni ve Švédsku.
Jsou šťastni v Dánsku.
Jsou šťastni v Norsku.

Ano, jsou šťastni i u nás.
Jsou převelice šťastni v každé nemuslimské zemi.

A koho obviňují?
Neobviňují islám.
Neobviňují své vůdce.
Neobviňují sebe.
Obviňují všechny země, ve kterých se cítí šťastni!
A chtějí je změnit (čti: „multikulturně obohatit“), aby byly takové, jako země, ze kterých přišli, protože tam byli nešťastní.

Nebo jsem tady snad něco pomotal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde jsou muslimové šťastni?

Muslimové dnes nejsou vůbec šťastní ve svých muslimských zemích.

Nejsou šťastni v Gaze.

Nejsou šťastni v Egyptě.

Nejsou šťastni v Libyi.

Nejsou šťastni v Maroku.

Nejsou šťastni v Íránu.

Nejsou šťastni v Iráku.

Nejsou šťastni v Jemenu.

Nejsou šťastni v Afghanistánu.

Nejsou šťastni v Pakistánu.

Nejsou šťastni v Sýrii.

Nejsou šťastni v Libanonu.

 

Jsou vůbec někde šťastni?

Ano, jsou šťastni v Austrálii.

Jsou šťastni ve Velké Británii.

Jsou šťastni v Kanadě.

Jsou šťastni v USA.

Jsou šťastni ve Francii.

Jsou šťastni v Německu.

Jsou šťastni v Itálii.

Jsou šťastni ve Švédsku.

Jsou šťastni v Dánsku.

Jsou šťastni v Norsku.

Ano, jsou šťastni i u nás.

Jsou převelice šťastni v každé nemuslimské zemi.

 

A koho obviňují?

Neobviňují islám.

Neobviňují své vůdce.

Neobviňují sebe.

Obviňují všechny země, ve kterých se cítí šťastni!

A chtějí je změnit (čti: „multikulturně obohatit“), aby byly takové, jako země, ze kterých přišli, protože tam byli nešťastní.

 

Nebo jsem tady snad něco pomotal?

super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...