Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Z mého Krkonošského deníčku

jelen-1.gif

(12. října) Přestěhoval jsem se do našeho nového domu v Krkonoších. Bože jak je tady krásně! Už se nemůžu dočkat až majestátné horské vrcholy pokryje čistý, jiskřivě bílý sníh!

 

(20. října) Krkonoše jsou tím nejkrásnějším místem na Zemi. Podnikli jsme malý výlet do okolí a při tom jsme zahlédli několik jelenů. Jak byli nádherní! Zdá se, že jelen je jedno z nejkrásnějších zvířat na Zemi.

(11. listopad) Brzy začne lovecká sezóna. Nechápu, jak někdo může zabít něco tak krásného jako je jelen. Doufám, že už konečně začne sněžit.

(2. prosince) Minulou noc krásně sněžilo. Probudil jsem se a vše bylo pod jiskřivou sněhovou pokrývkou. Kolem je vše jako na vánočním pohledu. Proházel jsem přístupovou cestu a uspořádali jsme rodinnou koulovačku. Potom projel kolem sněžný pluh a musel jsem znovu proházet přístupovou cestu. Prostě to tady miluju!

(12. prosince) Minulou noc připadl další bílý sníh. Sněžný pluh si zopakoval žertíks naší přístupovou cestou. Nevadí, během chvilky jsem ji znovu proházel.

(19. prosince) Další sníh napadl minulou noc. Kvůli zahrnuté přístupové cestě jsem se nedostal do práce. Byl jsem úplně vyčerpán prohazováním cesty. ********* sněhovej pluh!

(23. prosince) Včera napadlo ještě víc těch blbejch sraček. Mám na rukou puchýře od lopaty. Jsem přesvědčenej, že sněhový pluh čeká někde za rohem, dokud neproházím cestu. Hajzl jeden.

(25. prosince) Veselé Vánoce. Ještě víc toho zasranýho sněhu. Jestli dopadnu toho zasranýho zkurvysyna co řídí ten pluh, nakopu ho do prdele. Nechápu, proč prostě na tu zasranou silnici nepoužívají víc soli, která by ten sajrajt rozpustila.

(27. prosince) Zase napadlo víc těch bílejch sraček. Už tři dny jsem nevystrčil rypák, s výjimkou prohazování přístupové cesty, pokaždé když projel sněžný pluh. Nakonec i pluh uvízl v závěji a ten řidič měl odvahu přijít si vypůjčit mojí lopatu. Řekl jsem mu, že jsem jich už šest zlámal, když jsem prohazoval zahrnutou cestu a pak jsem do něj mlátil tou sedmou, až se dal na útěk.

(29. prosince) Konečně jsem se dostal z baráku. Odstranil jsem z auta celou kupu toho bílýho svinstva a vydal jsem se do obchodu pro nějaký jídlo. Při zpáteční cestě mi vběhl do cesty jelen a už se to nedalo ubrzdit. Mám na autě škodu za padesát tisíc. Ty ******** bestie by měli postřílet! Divím se, že je v sezóně lovci nevystříleli úplně všechny.

(12. března) Odvezl jsem auto do servisu ve městě. Člověk by nevěřil, jak může za jednu zimu zrezivět od té debilní soli, co s ní ty hovada sypou silnici.

(12. dubna) Odstěhoval jsme se zpátky do Prahy. Teď teprve vidím, jak je to nádherné město! Nechápu jak někdo může žít v takové prdeli, jako jsou Krkonoše!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest DinDin_snr

Zamiloval se chlapec do dívky, přiznal jí své city a dívka mu hned položila dvě otázky: „Máš dva Mercedesy?“

„Nemám“ odpověděl chlapec.

„Máš dvoupatrový dům?“

„Noo, ani ten nemám“ smutně odpověděl.

„Tak se tedy nemáme dál o čem bavit.“ chladně odvětila. Zlomený chlapec šel pro radu k otci. „Nevím co ti mám říct synu. Když jí tolik miluješ, můžeš nakonec prodat Bentley i Lamborghini a koupit místo nich dva Mercedesy, ale abychom bourali dvě patra domu kvůlil nějaké cuchtě, se mi už zdá poněkud hloupé.“

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Povídají si dva kamarádi:

Co jsi takovej smutnej ?

- Nevíš ? Karel umřel...

Co!? A jak?

- Tak přišel domů, lehnul si na gauč, zakouřil si a gauč začal hořet...

Uhořel?!

- Ne, ne ... stihnul ještě vyskočit oknem...

Tak se zabil tím skokem z okna?

- Ne, ne...předtím ještě stihl zavolat hasiče a ti roztáhli plachtu...

A...?

- Jak skočil, ta ho zpátky odrazila do toho jeho okna...

No do řiti! Takže přeci jen uhořel?!

- Ale ne, ne... chytil se rámu okna a skočil zas dolů...

Tak se polámal jak spadl dolů?!

- Ne, nepolámal... stáli tam ti hasiči s plachtou... spad do ní,

odrazilo ho to zas, ale na cestu...

Tak ho teda přejelo auto?!

- Nee... nic ho nepřejelo - jel akorát kamion a on se od jeho plachty

zas odrazil do toho svýho okna...

DO HáJE! TAK JAK UMŘEL???!!!

- No zastřelili ho protože už všechny sral....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Policajt vyzve mladou slečnu k tanci a ptá se jí: „Slečno, vy si taky myslíte, že jsou policajti blbí?“

„Ne, ale na hymnu jsem ještě netancovala…“

 

Tři kluci šli takhle jednou na malém městě ze školy. Brali to zadem po cestičkách a dvorcích. U jedné ohrady nakoukli dírou dovnitř a vidí, že se tam opaluje úplně nahatá ženská. Najednou Venca vykřikl a začal zdrhat domů tak rychle, že ti zbylí dva ho brzo ztratili z dohledu. Druhý den neřekl Venca o tomhle ani slovo, a tak po škole zamířili už najisto k oné ohradě. A zase po chvilce Venca s výkřikem prchl. No, třetí den už si kluci dali pozor a jak Venca zařval, skočili po něm, aby jim neutekl, a chtěli už nějaké vysvětlení. Tak Venca povídá:

„No, máma mě říkala, že jestli se někdy kouknu na nahatou ženskou, tak zkamením. No, a ucejtil jsem, že tak nějak odspoda už to začíná.“

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Angličtina pre začiatočníkov

Tri čarodejnice si pozerajú tri Swatch hodinky. Ktorá čarodejnica si pozerá ktoré Swatch hodinky?

Three witches watch three swatch watches. Which witch watch which swatch watch?

 

Angličtina pre pokročilých

Tri pohlavne poznemené čarodejnice si prezerajú tri gombíky zo Swatch hodiniek. Ktorá pohlavne pozmenená čarodejnica si prehliada ktorý gombík na Swatch hodinkách?

Three switched witches watch three Swatch watch switches. Which switched witch watch which Swatch watch switch?

 

Angličtina pre profíkov

Tri švajčiarské štetky čarodejnice, ktoré si prajú byť pohlavne pozmenené, prezerajú gombíky zo Swatch hodiniek. Ktorá švajčiarska štetka čarodejnica, ktorá si praje byť pohlavne pozmenená si praje pozerať sa na ktorý gombík zo Swatch hodiniek?

Three swiss witch-*******, which wished to be switched swisswitch-*******, wish to watch three swiss Swatch watch switches. Which swiss witch-***** which wishes to be a switched swiss witch-*****, wishes to watch which swiss Swatch watch switch?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...