Přejít na obsah

The Nihilists [ NIHIL ]


Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Včera jsem hrál s nějakým _K_A_Y_S_E_R_ a koukám, že má přes 2000 staty. Tak jsem mu napsal jesli by nechtěl k nám do klanu. Prý proč zrovna já se mě ptal. napsal jsem mu, že NIHIL je for fun klan, žádné CW ale každý musí mír vysoké staty. Večer to zapnu a už byl u nás. Tomu říkám fofr :wink:

 

tak toho jsem potkal v bitvě, říkám pozdravuj švejka a kanára....prej: tak ty bohužel neznám:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trošku mi ty podmínky zavání "elitářstvím",  ale jinak opravdu myšlenka zajímavá, hlavně ty nulové povinnosti.... :biggrin:  Kvalitní spoluhráči, kvalitní hry, kvalitní zábava.  :yes:

Jestli si chce dobrý hráč dobře zahrát a dobře se bavit, tak přece nejde mít v četě rudého bratra, ne? To by pak celá ta myšlenka našeho klanu byla nanic a klan by pak byl stejný, jako stovky jiných klanů, kde je jedinou podmínkou tier  8 a Teamspeak.... :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli si chce dobrý hráč dobře zahrát a dobře se bavit, tak přece nejde mít v četě rudého bratra, ne? To by pak celá ta myšlenka našeho klanu byla nanic a klan by pak byl stejný, jako stovky jiných klanů, kde je jedinou podmínkou tier  8 a Teamspeak.... :wink:

Ano, má to svoji logiku. :wink:  Aha, tak proto nejsem v klanu! Mám sice TS, ale nemám v garáži žádnou osmu..... :biggrin:

 

EDIT: kecám, mám IS6 , ale ta se nepočítá... :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Chlapi,jak vlastně poznáte kvalitního hráče když WR je vlastně záležitostí jestli se hraje sólo nebo v četách.Současně preferovaný WN8 parametr je absolutní ignorant scoutů,obránců,caperů a vlastně všech pomocných prací bez kterých by majitelé vysokých hodnot WN mohl tak akorát očkovat veverky v lese.Hodnota úspěšnosti jednotlivých tanků je vyloženě ovlivněna nalosováním týmů.( co z toho,když jsi na spodku tabulky,výsledek lepší než všichni v týmu a většina enemáků a přesto lost,lost,lost a staty letí dolů)

Co vlastně přesvědčí náboráře kvalitního klanu.Nemyslím tím styl z chatu na publicu "kdo chce do klanu ať se přihlásí po bitvě".

 

Ptám se zde bez jakýchkoliv škodlivých úmyslů,protože NIHIL považuji za kvalitní a mě docela sympatický klan.

 

WN atp se nově řeší v Hospůdce. Zvedak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi,jak vlastně poznáte kvalitního hráče když WR je vlastně záležitostí jestli se hraje sólo nebo v četách.Současně preferovaný WN8 parametr je absolutní ignorant scoutů,obránců,caperů a vlastně všech pomocných prací bez kterých by majitelé vysokých hodnot WN mohl tak akorát očkovat veverky v lese.Hodnota úspěšnosti jednotlivých tanků je vyloženě ovlivněna nalosováním týmů.( co z toho,když jsi na spodku tabulky,výsledek lepší než všichni v týmu a většina enemáků a přesto lost,lost,lost a staty letí dolů)

Co vlastně přesvědčí náboráře kvalitního klanu.Nemyslím tím styl z chatu na publicu "kdo chce do klanu ať se přihlásí po bitvě".

 

Ptám se zde bez jakýchkoliv škodlivých úmyslů,protože NIHIL považuji za kvalitní a mě docela sympatický klan.

 

WN atp se nově řeší v Hospůdce. Zvedak

 

S tímto výrokem si dovolím nesouhlasit. Právě WN8 nebere výhru jako prioritu, ale výkon hráče. Pokud tedy člověk dobře zahraje (ať už nastřílí, nasvítí, nebo odlákává pozornost určitých cílů) a tým stejně prohraje, tak WN8 je pořád vysoké. Pokud vyhraju i třeba díky dalším spoluhráčům v četě nebo v týmu, přestože zahraju tužku z různých důvodů (lagy, RNG, špatné rozhodování,...), tak WN8 výrazně klesne a zhoršuje staty.

Díky tomu právě čety dobrých hráčů snižují výrazné výkony osamělých lovců, protože si prostě cíle rozeberou a není tolik prostoru pro individuální výkon.

To hlavní co se díky těmto četám zlepšuje je winrate.

 

A i díky předchozímu tvrzení je WN8 dobré i pro výběr hráčů. WN8 se dá slušně "oje..at" založením nového účtu. To je věc, kterou ale zkušený hráč pozná na první pohled ze statistik hráče. Nicméně i tak ten hráč musí být zkušený, aby měl i na novém účtu výborný rating.

 

Pro mě je NIHIL zatím nejlepší klan pro hraní s dobrými hráči hned po BIA. (z klanů ve kterých jsem byl)

Zejména pro absenci klanovek, které se po měsících a letech stávají nudnou a časožroutskou povinností v CW klanu.

 

Nejvíce mě u NIHILu překvapila absence Teamspeaku, ale jak jsem se sám přesvědčil, tak to funguje výborně i bez něj.

(Pro mě trošičku zklamání, jelikož jsem si chtěl u hraní rozšiřovat obzory v angličtině..  :cool: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Mě taky. Neumím ani nic víc, tak se mu divím, že ho to tak bralo, že odešel :no:

Třeba mu vadilo právě přesně to, že nemohl napsat více. Yes, no, ok, sice stačí .. ale pokud člověk chce sdělit více anebo spoluhráč .. tak je pak v řiti bez gůgl translátoru  :laugh: Já jsem se v NIHIL seznámil s jedním polákem a více jsme psali, než že bysme hráli  :laugh: Těším se, až se do NIHILu vrátím, pokud to bude možné .. zatím na to však staty na novém účtu nejsou, ale pracuje se na tom  :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak. Vadilo mi, že si nemůžu pořádně pokecat. S yes, no , ok, left a rigt jsem se nespokojil :-)

 

Ale googletranslator jsem nepoužil ani jednou. Jenom bych na to potřeboval víc času a vzhledem k tomu, že bitvy v četě s NIHIL trvali vždy jen pár minut, tak jsem to nestíhal :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba mu vadilo právě přesně to, že nemohl napsat více. Yes, no, ok, sice stačí .. ale pokud člověk chce sdělit více anebo spoluhráč .. tak je pak v řiti bez gůgl translátoru  :laugh: Já jsem se v NIHIL seznámil s jedním polákem a více jsme psali, než že bysme hráli  :laugh: Těším se, až se do NIHILu vrátím, pokud to bude možné .. zatím na to však staty na novém účtu nejsou, ale pracuje se na tom  :thumbsup:

Nebyl to Szyki? :) Protože v dobách kdy jsme spolu hráli jsme to měli stejně  :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...