Přejít na obsah

Potkali se u Komarína aneb bojovníci, které známe


Scolo

Recommended Posts

Já jsem potkal na Perlovce Kathleen a hocana v artynách. Hra byla naprosto unikátně povedená. Bohužel jsem nestihl návrat na jejich záchranu. Ale jejich soustředěná palba do detracknutých protivníků byla ultimátní.

 

Zde replay, pokud by to někoho zajímalo. :-)

 

http://wotreplays.com/site/1180024#pearl_river-ludwa-object_140

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem potkal na Perlovce Kathleen a hocana v artynách. Hra byla naprosto unikátně povedená. Bohužel jsem nestihl návrat na jejich záchranu. Ale jejich soustředěná palba do detracknutých protivníků byla ultimátní.

 

Zde replay, pokud by to někoho zajímalo. :-)

 

http://wotreplays.com/site/1180024#pearl_river-ludwa-object_140

Zase nás moc nepřechval, kate možná, mě to lítalo jen ne tam, kam mířím, ale to už je u mě s tímhle ,,dělem,, klasa , jinak super hra :-) (y)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem potkal dawekilera,divočina jak pes,MM taky nepřál,ale úkol splněn,nastřílel jsem víc než on :thumbsup:

Edit:netuším,zda jsi něco napsal,mám vyplý chat(byl jsem prostě už moc sprostej na ten rudý odpad :woot: )

fd1e3bdc12cd8c560d4e71313aa6f06d.jpg

ja si ani nevsiml ze jsem hral s byvalym spoluhracem z klanu :-) njn MM az moc dobrej pro nas,ale kdyz nasi modri nezaberou dulezity bod tak to bylo v p... aspon teda pro me..proste na K5 musi byt nekdo vzdycky a ti kari se zastavi mezi barakama..pak me nekdo spotl a zezadu z K5 nasledovala serie vystrelu od borsiga atd.(ani nevim co tam vsechno bylo pac to nikdo ani nespotl) a behem 3s jsem mel 200hp...(mozna ze jsem mel zvolit jinaci misto)

 

Dawe píše, posledně, když jsem přijal četu, ještě s Musacim, tak psal. Lehce divoce  :laugh:

tak samo ze jsem je ocestoval i kdyz jsme vyhrali bitvu nejakyma sprostyma nadavkama..ja se proste neumim udrzet...(pozn.mene jsem nadaval jak jsem hral s kanarem-ten to resil za me :-) ) proste vim ze jsem nekdy pekne hovado a nekdy nadavam i neopravnene.. jak me to popadne tak me nejde zastavit..kolikrat si rikam ze s tim musim prestat a myslim ze uz prevazujou bitvy kde radeji nepisu.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem potkal na Perlovce Kathleen a hocana v artynách. Hra byla naprosto unikátně povedená. Bohužel jsem nestihl návrat na jejich záchranu. Ale jejich soustředěná palba do detracknutých protivníků byla ultimátní.

 

Zde replay, pokud by to někoho zajímalo. :-)

 

http://wotreplays.com/site/1180024#pearl_river-ludwa-object_140

 

jj ta byla dobrá :-) jedna z mála :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem měl tu čest potkat na Opatství Carrambu66. Seděl v E-75 a zase úplně hloupě s tím nejel, jeho naúhlouvaný čumák jsem s Centurionem 7/1 prostě nedal. Tak jsem stihl jen jednu ránu do jeho zad plus dorážku jeho spolubojovníka v četě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

není to tak dávno potkal sem HonzaBo nebo jak to má napsaný, neumí číst :-D já mu odpověděl na pozdrav a on se mě za chvíli zeptá proč se s ním nebavím :-D a pár dní zpátky sem potkal zvedáka, měl buldoka nebo jak to je, trefil sem ho, ale uhasil to dobytek jeden, sice sme prohráli ale on nakonec taky umřel z čehož sem měl hroznou radost :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno jsem měl tu čest si zahrát proti Zvedákovi. Jel v Jagtigrovi 88. Nějak plánovitě jsem po něm nešel ,ale než jsem se prokousal druhou stranou mapy ,tak už bylo po něm. Sice se snažil seč mohl,zůstal ve svém boji takřka osamocen.Další potvrzení staré pravdy.Ani těžká fialka bez podpory ostatních bitvu nevyhraje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já po zvedákovi taky úmyslně nešel, ale spotoval ve křoví a někdo ho rozsvítil, tak sem mu jí tam pustil, tomu sem prostě nemohl odolat :-D a ta pravda platí, sice nejsem fialka, ale mám poměrně dost modro u statů :-D a ani 6 nebo 7 k dmg mi nezaručuje výhru, nejhorší porážku co sem měl tak byla s 9500 dmg, ale to už zabíhám jinam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...