Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

To, že je tank v základu k prdu je jasný. Ale tuhle jsem čučel do modulů peršana, co zkoumat dál a divím se, že s tím jde vůbec něco trefit  :-D

Konkrétně modul seřízení zbraně na a náměrný systém. Oba přidávají -41% k horizontálnímu rozptylu  :-o To je dohromady 82% vylepšení, tzn. pouze 18% šance trefit se tam kam mířím, pokud nejsou moduly vyzkoumané  :dry:

 

Jsem si to takhle nikdy nesečetl  :laugh: To vysvětluje spoustu haluz střel  :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už nevím, o čem ta hra vlastně je.....poslední tři dny mne neustále přesvědčuje, že hra rozhoduje o tom, co a jak bude......

 

Hraju spoustu her za Ger nebo Ru proti US a UK a hry na prd.....tak vezmu US.....a hry na prd.....

 

.....prostě dokonalá frustrace a absolutní nedůvěra v poctivost této hry (co se developerů týče)....

 

A aby toho nebylo málo, začal jsem zase hrát i čistě letecké bitvy a zjišťuju, že se letadla (stejný stroj) chovají jinak v pozemních bitvách a jinak v leteckých..... WTF??? !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A že RU nejsou megalomani.....tohle není normální......a je to poslední dny neustále....

 

http://imgcloud.cz/i/view/photo/9rzvpjcmjappmgtk/Schránka01.jpg

 

 

edit: 

Když jezdím s Tigerem I, jezdím proti T-44, IS-2... když jezdím s T-44, jezdím proti Tiger II, Jagdtiger (vše ostatní v sadě mám s nižším BR)......  nechápu.....

 

edit2: no, začal jsem jezdit Ru a Ru začali prohrávat......také nechápu...

 

edit3:

Už nevěřím, že neexistujou cheaty.......asi 3 minuty nepřetržitě střílející M19.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gaijin je snad opravdu zaujatý proti US....dnes to pokračuje (ještě jsem nevyhrál jedinou bitvu)....

zmzbuuybnouz9ijf.jpeg

 

Tak jo, beru Ru......

 

 

edit:

Hmmm...3,5 min a nic...to je neobvyklé....asi mi hra hledá ten nejdementnější tým..... :-D

 

edit2:

Hmmmm.......našla... po ujetí 200 m mne na ránu dal Tiger...

li3xkjd2ou0ljf0c.jpeg

 

edit3:

Tak už opravdu nevím, co si o té hře mám myslet, opět s Ru a opět prohra (dnes jen prohry)... kolmo z boku do Tigera I na 20 m se SU-152 HE a skoro nic....WTF?????

 

To asi nebude jen pech.....ta hra je opravdu shnilá, resp. její development.....

 

edit4: 

Co dodat....

ejkzdjyx7jyems2i.jpeg

 

Tak zkusím II Ger....

 

edit:5

Tak zase prohra.....ale aspoň jsem si konečně zahrál...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vytocenej do běla.s T-54 model 49.strelim na T10,kera je ke me krasne nastavena bokem,.mirim pod vez.trefim pas.dole.on otaci vez,couva  a trefuje me v plne rychlosti na kraj blatniku-vzadu na motoru.bum.exploze,munice vybouchla.at se dou bodnout

Zacina to bejt stejna losovacka ja Wotko.kaslu na top tiery,budu se bavit na pz4 a spol.max co vytahnu bude jednickovej tigr

a mozna je na čase to pověsit na hřebik tak jak wotko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, poslední dobou si nejlépe zahraju s touhle sestavou (začínám vždy s Pz.III M)

 

vmvl7assianzrosi.jpeg

 

Odpo jsem s AAA sundal všechny 4 enemy letadla, co vzlétla.... :-)

Koukám že ty nepřerozděluješ zkušenosti-body posádce? Že vidím zlaté hlavičky tankistů ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem prostě nepoučitelný BLB.Conqueror mě uchvátil jako pěkný tank,ale to je asi všechno.Jediné slušné na tom je je dělo ale prostě zavolejte Chocholouška,protože ztrácím nervy hraním s britským stromem.Někdy je opravdu pravzláštní  jak se chová munice.Střelím výbušný náboj na jeden tank a odnese to ten druhý co stojí vedle.  :wallbash:  :wallbash:  :wallbash:  :wallbash:  :wallbash:  :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to je za podělanou novinku? Dám do slotu tank (skoro ve fullu, jen jsem s ním nějakou dobu nejezdil) a při pokusu vstoupit do bitvy mi to oznámí Posádka nepřipravena.....WTF?

 

A proč mi najednou na Pz. III M chybí na levé straně představný pancíř?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to je za podělanou novinku? Dám do slotu tank (skoro ve fullu, jen jsem s ním nějakou dobu nejezdil) a při pokusu vstoupit do bitvy mi to oznámí Posádka nepřipravena.....WTF?

 

Zkus ↓↓

 

Tak stačilo proházet pořadí munice a valí to :thumbsup: , ikdyž jsem pak vrátil to původní. Jsem s tím dlouho nehrál, tak se asi dělali nějaký čachry s municí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...