Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

to nikde netvrdím, jenom tvrdím, že ve WoT je Tiger jebka ( má pouze hodně přesně dělo ale s nízkou dmg ale zase s rychlým přebíjením a má mraky weakspotů )

a že začínám mít podobný pocit i z Tigera ve WT

 

To že se mi Tiger líbí, tak to s tím nemá nic společného. Pokud by jsi sledoval situaci kolem WoT, tak většina lidí ( pokud nepočítám rusáky ), začalo hrát WoT aby mělo Tigera a kdo teď s tím hraje ?

 

Já nechci aby Tiger byl nejlepší, ani omylem, jenom si myslím že není tak kvalitní jak by asi měl bejt. 

 

Je to můj názor, ty jediné co můžeš udělat, je s tím nesouhlasit, ale to je tak celé...

 

WoT už nehraju asi půl roku, ztratil jsem o něm přehled, takže nezájem.

 

pravda je taková, že ve WT Tygra zlepšili, nejdou mu prostřelit čelní průzory jako dřív, což byla třeba pro medko na třetím ranku jedna z mála možností, jak ho čelně ohrozit, takže evidentní boost Tigra. přidají verzi E, která je lepší, to se dá brát taky jako boost. jediný co Tigrovi mohlo v poslední době uškodit, je americkej kanón 76mm, kterej s Tigrem nemá problém i na větší vzdálenost, ale proti tomu nemůžeš říct ani píp, protože nejde o nic nereálnýho, jinak všechno napovídá tomu, že tvý pocity jsou prostě mylný..

 

a že s tím můžu jenom nesouhlasit.. jak nesouhlasit? já můžu v pohodě argumentovat tím, co vidím ve hře, protože co tanky vylezly z closed bety jsem hrál nejvíc na třetím čtvrtým ranku, takže většinou proti Tigrům, tady nejde do řitě o názor ale o fakta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučuji ti zjisti, co znamená pokud někdo napíše: Je to můj názor, ty jediné co můžeš udělat, je s tím nesouhlasit, ale to je tak celé...

je to fráze používaná v určitých situacích...

 

argument co vidíš ve hře, je argument stejné váhy/hodnoty jako to co vidím ve hře já a přesto jsou naše názory rozdílné - viz moje zakončení kurzívou, proto bych tímto toto téma ukončil pokud jsi to nepochopil...

Jenom si příště odpusť ten sarkazmus a nebuď impertinentní...

 

PS: Věc ohledně vysněného tanku ve WoT není stará půl roku, ale roky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

reakce hodnoty prdu pod spacákem, jenom slovíčkaříš, když nemáš co říct ohledně současnýho stavu tygra ve hře, tak nereaguj vůbec. tys napsal, že podle tebe se z tygra stává stejná jebka jako ve WoT, ale už jsi nenapsal nic konkrétního, kdežto já napsal v reakci, že mu zlepšili čelní armor (weakspoty) a že přidají druhou, lepší verzi, tak kur.va kde je tvůj protiargument, proč je tady z tigera jebka? něco plácneš a pak napíšeš "tímhle bych to téma ukončil", nevím čím to chceš ukončit, když jsi nenapsal nic k věci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přečti si celou diskuzi. Než jsem stačil zareagovat, Kanár to sáhodlouze popsal a já pod jeho komentář napsal že to cítím stejně, co ty chceš po mě víc ? Já opravdu nemám náladu tu každému odpovídat a zvláště né člověku, který na mě zareaguje neslušně, to snad pochopíš ne ?

 

EDIT: je to stejné jako Charta 77, to jí každej měl extra napsat, nebo prostě stačilo se pod ní jenom podepsat ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok, o stránku zpět

 

Je to logické. Každý, kdo má tolik rozumu, že dokáže rozpoznat, jak jsou němci pomalí a neohrabaní, tak je nehraje a nebo jen málo.

 

já jak blbec hrál a expil abych měl Tigera a ten v WT je horší jak ten v WoT.

 

Neohrabanej, pomalej, divně se šteluje věž, hodně tanků mě dá na ránu, se všema předchozíma se mi snad hrál lépe...

 

"neohrabanej, pomalej" - no, v reálu to byl fakt hrozně agilní tank..

"hodně tanků mě dá na ránu" - každej jinej tank ve hře jde občas na ránu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je zajímavý, jak v některých situacích se "historičnost" hodí a v některých ne. Ale já se jí neoháním...

 

Netuším, proč vytahuješ prvotní naše dva příspěvky. Kanár napsal jeden, já na něj svým reagoval - nebudu začínat první příspěvek elaborátem.

 

Pak Kanár napsal detailnější popis problému, já se pod to podepsal - hm bohužel tohle ty už nekomentuješ ač jsem tě k tomuhle komentáři navedl když jsi tu psal že nenapíšu argument...

 

Hele nevím o co ti jde, pokud chceš vědět co mi vadí, přečti si příspěvek 4558, už jsem ti to psal jednou... Dál už s tebou nemíním ztrácet čas...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

šotku ty seš záhadnej jak hrad v Karpatech, jak mám asi vědět, kterej "začátek diskuse" jsi měl na mysli? jenom mlžíš, protože je ta vaše konspiračka je totální kravina

ok příspěvek 4558, aneb další kanárova pohádka

 

Neznám německý tank ve WT, který by dával soupeře na ránu pokud je trošku vzdálený. Je to spíš náhoda, když se to povede. 

stejně jako u jinejch národností s podobnou ráží a průrazností

 

Německé tanky mají šanci pouze ve smečce a to nedělají ani čety, natož pak jednotlivci.

to je chyba lidí co to hrajou, a ne tanků. že si někdo myslí že má nezničitel kus německý oceli a na mapě hraje sólo, je čistě chyba toho člověka

 

 Většinou zničím nepřítele s německým tankem tak v průměru na 4 zásahy a to je moc. To je WoT jaxfině :no:  

tohle je problém munice v týhle hře obecně, a ne toho, že by někdo znevýhodňovat Němce! kdybys vzal větší ráži, dejme tomu za Rusáky, tak máš ten samej problém, už se to na ofiku rešilo tisíckrát, to nemá co dělat s Německou technikou, ale s fukčností munice celkově

 

na zbytek toho postu nemám náladu reagovat, protože to jsou stejný tlachy jak předtím, navíc mě fakt nebaví tady dělat debila a jako jedinej psát trochu k věci. shrnuto, nemáte pravdu, můžete brečet dál, nebo počkat až podobnou hru budou dělat echt precizní Němci, třeba pak budete mít Tygra snů tyve

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

opravdu poslední protože jsi mě osočil...

 

kde píšu o tom, že se máš podívat na nějaký začátek diskuze ? Já ti jasně napsal když jsi po mě chtěl argumenty:

Přečti si celou diskuzi. Než jsem stačil zareagovat, Kanár to sáhodlouze popsal a já pod jeho komentář napsal že to cítím stejně ( v této větě je dost indícíí o jaký příspěvek šlo )

 

Ty pak vytáhneš první dva příspěvky a já ti na to napíšu, že nechápu proč je vytahuješ a jasně jsem ti naspal, že se jednalo o příspěvek 4558 a že jsem tě k tomu i navedl.

 

A ty teď napíšeš, že mlžím, jako sorry, ale napsal jsem to dost jasně, kde hledat moje argumenty...

 

PS: víš proč tě mám tak nějak na párku ? proč se hádat s někým kdo se neumí chovat a proč poslouchat argumenty někoho, kdo hodnotí hru aniž by jí hrál a viděl pouze 2 videa ? viz debata o WoWs :) Takový člověk pro mě ztratí důvěryhodnost a můžeš si tu ( pro mě ) plácat dá se říct co chceš a mít argumentů kolik chceš...

 

Přeji ti hezký zbytek dne a doufám, že toto zbytečné tlachání nyní ukončíme a rozejdeme se ještě relativně v dobrém...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zbytečny emoce....

apropo Bopanzer,včera tě zdravim ve hře cca 23-30.mapa polsko,sedels v nakym amikovy a pak v jpanterovy

Aha tak to jsem fakt opoměl :-)Já se přestal dívat na chat od té doby,když tam napíši ahoj tak nic no a vím,že je se mnou spousta českých hráčů. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zoltare, popisuju to v tom prvním a lépe v tom druhém dlouhém elaborátu. To, co jsi napsal ty s tím moc nesouvisí. Škoda, že se někde nedá vydolovat W/L němci vs rusáci. To bys jistě psal něco o tom, že němce hrají jenom troubelíni, kteří si myslí, že německý tank je nezničitelný, že? Ale můžeme si udělat přehled jen mezi sebou. Dejte sem každý W/L celkově spočítaný za rusáky a za němce a uvidíme. Akorát nevím podle jakého vzorce to počítat :no::Smile-hiding: Tak někdo poraďte co s čím sečíst a čím to pak vydělit a nebo znásobit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno to vypovídá jen o tom, že to umíš hrát za američany a už méně s němci a rusy... tyhle procenta nejsou tak důležitý... také tam mám pár tanků s úžasnejma procentama, ale co sem je hrál před tři čtvrtě rokem a od té doby se hra změnila natolik, že jim ty procenta klesaj a nebo stoupaj... a pak ten faktor map a modu domination, kdy němci nemusí být zrovna nejhorší, ale rupnou na cap... Můžeme si z toho něco odvodit, ale není to směrodatný... a tak trochu to vypovídá o tom, kdo vyhrál tu druhou že? :-D

 

p.s.- nějak ses mi nevyjádřil k té nepřesnosti Ruských děl na základě mého postovaného dokumentu odkazovaném na ofiko... to už se ti nehodí, ptž to tvojí rádoby konspiraci úplně zbořilo což? :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno to vypovídá jen o tom, že to umíš hrát za američany a už méně s němci a rusy... tyhle procenta nejsou tak důležitý... také tam mám pár tanků s úžasnejma procentama, ale co sem je hrál před tři čtvrtě rokem a od té doby se hra změnila natolik, že jim ty procenta klesaj a nebo stoupaj... a pak ten faktor map a modu domination, kdy němci nemusí být zrovna nejhorší, ale rupnou na cap... Můžeme si z toho něco odvodit, ale není to směrodatný... a tak trochu to vypovídá o tom, kdo vyhrál tu druhou že? :-D

 

p.s.- nějak ses mi nevyjádřil k té nepřesnosti Ruských děl na základě mého postovaného dokumentu odkazovaném na ofiko... to už se ti nehodí, ptž to tvojí rádoby konspiraci úplně zbořilo což? :-D

Najdi si prosím post 4574 a tam se k té přesnosti vyjadřuju.

A už 2 x jsem psal, že hraju se všemi tanky kromě T-54 stejně a to tak, že se snažím zůstat skrytý a střílet z velké vzdálenosti. Takže nelze tvrdit, že to s US tanky umím lépe než s jinými. U mého stylu hraní rozhoduje pouze pancíř a ničivá síla děla. Nebo chceš tvrdit, že s americkým tankem střílím lépe, než s německým, to snad ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a o čem je tahle konspirace? :-) Vezmi si třeba Buldoga... nemá armor kámo a budeš s ním ultra kempit... ptž na blízkko tě dají... max něco capneš... a má přesné dělo a dobrou pene... co z toho vyplývá? Nic... to je právě to že nic z toho nevyplývá... :-D Ty tanky maj svoje parametry a munice ničivý potenciál a tečka... proč v tom pořád někdo hledá něco, co tam není  a pokud vůbec, tak okrajově. Američani maj jenom pár dobrejch tanků a zábavnejch ještě méně... maj děla (ANO maj děla!!! a pancíř (ANO maj pancíř!!! ačkoli hitlerjugend ve škole říkali, že nemaj a že německý jsou nejlepší na světě... v tom bude ta potíž... proč by sakra nemohl kempit usa a nebo ruský tank? Jsou to heavy jako heavy... akorát nahraješ lejno občas... Takže buď řekni co myslíš těmi bláboly a nebo běž na ofiko mezi ostatní blázny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud vím, tak se tradovalo, že ruská optika je horší než německá a proto rusáci střílí méně přesně, ale zjistilo se, že to nebylo až tak pravda. Ovšem výroba dlouhé hlavně vyžaduje určité technologie a zkušenosti a to měli němci určitě zmáknuté poněkud lépe. Už jenom tím, že se hodně věcí vyrábělo u nás, že? :thumbsup: Optika může být špičková ale když je hlaveň méně kvalitní, tak to bude jistě horší přesnost. To, co se nastavilo ve WoT je věc čistě WoT a mě to nezajímá a nezajímají mě ani reálie protože je to hra. Nikde se nezmiňuju o tom, že něco bylo v reálu tak a ve hře je to jinak. Vždy píšu pouze o tom, že je důležitá určitá vyváženost.

 

Micko, já tady nebrečím, to jen ty máš utkvělou představu, že ten, kdo se vším nesouhlasí a hru nechválí, tak že brečí. A co jsem napsal navíc vůbec nepochopils protože si musíš furt mlet něco o brekotu a nad podstatou se ani na sekundu nezamyslíš. Bereš to jako hotovou věc, že co napíšu, to je hovadina a nemá cenu se tím zabývat.

 

Zkusím to napsat znovu a jinak aby to bylo snad všem jasné. Pokud němci a rusáci mají ve hře stejně přesná děla, o čemž pochybuju už jen z pohledu do zaměřovače, kde je stupnice u rusáků asi 2 x řidší, a nebo je stejně přesná nemají, tak je to ve výsledku mé teorie naprosto jedno. Popíšu situaci ve hře a prosím neplést si to s nějakou realitou !!!

 

Případ 1. stejně přesná děla.

Rusák má výbušnou složku a němec nemá. Efekt je každému jasný. Střílíme-li na vzdálenosti, kdy lze přesně a nikoliv náhodně trefovat moduly a hitpointy, pak má němec nevýhodu protože jeho střela nevybuchuje a neudělá takovou paseku, jako střela ruská. Střílíme-li na velkou vzdálenost, tak má němec zase nevýhodu ze stejného důvodu a možná má menší výhodu v tom, že na vzdálenost, kdy rusák už nepenetruje, tak němec ano. Ovšem mé zkušenosti tohle nepotvrzují.

 

Případ 2. nestejně přesná děla

Na menší vzdálenosti, kdy trefujeme moduly a hitpointy má němec výhodu přesnějšího zásahu ale jelikož nemá výbušnou složku v projektilu, tak se to s rusákem minimálně srovnává ale moje zkušenost je taková, že rusák prostě dá pecku skoro kamkoliv a je vymalováno protože tam má co vybuchnout. Střelba na velké vzdálenosti sice dovoluje přesnějšímu němci častěji trefit cíl a na vzdálenost, kde rusák už hitpoint nemůže trefit je na tom také lépe, ale jelikož nemá výbušnou složku, tak mu většinou moc neublíží. Rusák se sice 2 x netrefí ale jakmile se trefí, tak je zase vymalováno.

 

Uvažujeme-li, že jsou obě strany vyvážené, jak tvrdí Micka, tak jelikož já hraju na velké vzdálenosti, tak bych v obou případech měl mít s rusáky i němci přibližně stejné výsledy. Nevyváženost mých výsledků by mohlo dělat jedině hraní kontaktní a agresivní ale pokud stojím někde zašitý a snajpuju, tak je výsledek určen pouze přesností střelby, pevností pancíře a popřípadě nastavenou odolností tanku.

 

Jumbo má podkaliberní munici nastavenou tak, že po průstřelu nadělá mnohem víc škody, než munice německá a proto je s ním tak parádní hraní. Dle mého názoru by měla být i německá munice v tomto směru vylepšená tak, aby se ten rozdíl v uděleném poškození srovnal.

právě takovéhle elaboráty jsou na ofiku vítané... pokud to má něco do sebe tak se toho někdo chytne... ale ty se bojíš, že tě tam sežerou (jako na wot ofiku, kde jsi už ze sebe v historii toho blbce udělal...) suma sumárum, proč to říkáš tady asi 10ti lidem v lepším případě, na ofiku si to přečte více lidí... vždyť ty tady mrháš akorát potenciálem :-):-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Najdi si prosím post 4574 a tam se k té přesnosti vyjadřuju.

A už 2 x jsem psal, že hraju se všemi tanky kromě T-54 stejně a to tak, že se snažím zůstat skrytý a střílet z velké vzdálenosti. Takže nelze tvrdit, že to s US tanky umím lépe než s jinými. U mého stylu hraní rozhoduje pouze pancíř a ničivá síla děla. Nebo chceš tvrdit, že s americkým tankem střílím lépe, než s německým, to snad ne?

a nevím čemu říkáš výsledky... W/L u němců dost ovlivňuje mod domination... a různé ty capovací nesmysle... to ti klidně těch mínus dvacet % udělá a rusům jakožto rychlejším tankům kor nyní když mají kombinované s usa tanky, které mají rychlíky také je to znát prostě. Takže opět statistika o ničem... já co jsem nakopnul Tigera 2 po třečtvrtě roku tak sem s ním měl 40% winu a dnes jsem to vytáhl na 60%, takže poměry se rozhodně změnili... a pokud jsou bitvy ger proti čistě rus tak to má rusák dost těžké... Jediné co by rozhodovalo je počet killů s daným tankem a nebo nějaké měřitelné udělené poškození za poslední měsíc nebo dva... dříve se počítali do statů i killy AIček atd. a systém poškození byl jak prkno a munice moc nefungovala... ty staty to fakt není směrodatné... je tam rozdíl 20ti procent kvůli capovacím mapám... kde němci prohrajou, ačkoli kdyby byl čas, tak to tam vymlátěj... a s tigerem sem měl asi 20 her a 20 killů tuším a wins 40% a dnes za poslední týden čistě 39 bitev a 120 killů = cca 3 killy na bitvu a to mi neříkej, že tohle dokáže špatnej tank nebo technika nebo nefungující munice :Smile_trollface-3: a 58% wins, kde si všímám, že bych klidně těch 65-70 % bylo, ale kvůli capování není... Rozhodně se poměry zlepšili ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Micko!

Ne, já tam nejdu a to proto, protože mě tam posíláš a taky jsem tady doma.

Nemůžu za to, že nechápeš o čem píšu. Jestli chceš vést nějakou debatu, tak musíš argumentovat a nikoliv jen psát, jaké já pišu hovadiny a kde by ty mé hovadiny přivítali. Zatím jediné cos mi napsal k věci bylo to o tom, že proč by nemohl nějaký tank kempit, čímž jsi mi jen potvrdil, že ani netušíš o čem píšu protože já nic o tom, kdo má a nebo nemá kempit nepsal. Já psal pouze to, že JÁ kempím se vším s čím hraju, krom T-54.

Takže máš dvě možnosti. Buď budeš slušně protiargumentovat a nebo na mě nebudeš reagovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nevím čemu říkáš výsledky... W/L u němců dost ovlivňuje mod domination... a různé ty capovací nesmysle... to ti klidně těch mínus dvacet % udělá a rusům jakožto rychlejším tankům kor nyní když mají kombinované s usa tanky, které mají rychlíky také je to znát prostě. Takže opět statistika o ničem... já co jsem nakopnul Tigera 2 po třečtvrtě roku tak sem s ním měl 40% winu a dnes jsem to vytáhl na 60%, takže poměry se rozhodně změnili... a pokud jsou bitvy ger proti čistě rus tak to má rusák dost těžké... Jediné co by rozhodovalo je počet killů s daným tankem a nebo nějaké měřitelné udělené poškození za poslední měsíc nebo dva... dříve se počítali do statů i killy AIček atd. a systém poškození byl jak prkno a munice moc nefungovala... ty staty to fakt není směrodatné... je tam rozdíl 20ti procent kvůli capovacím mapám... kde němci prohrajou, ačkoli kdyby byl čas, tak to tam vymlátěj... a s tigerem sem měl asi 20 her a 20 killů tuším a wins 40% a dnes za poslední týden čistě 39 bitev a 120 killů = cca 3 killy na bitvu a to mi neříkej, že tohle dokáže špatnej tank nebo technika nebo nefungující munice :Smile_trollface-3: a 58% wins, kde si všímám, že bych klidně těch 65-70 % bylo, ale kvůli capování není... Rozhodně se poměry zlepšili ;-)

Ano, poměry se zlepšili ale capovací mise to zas zhoršily. Nicméně capování zhoršilo vyváženost a o té já stále píšu. S němcem se prostě na cap nestihneš dostat. A ta statistika nejde ničím okecat protože jde o výhry a nikoliv o to, jakým způsobem se k té výhře došlo a nebo v jakém druhu bitvy. Počet killů na počet výstřelů by byl moc dobrý údaj. Moje zkušenost je taková, že s německým tankem dám kill v průměru na cca 4 výstřely a s jinými je to méně. Jestli mají US tanky jeden skvělý tank, rusové mají 3 dobré tanky a němci mají 10 průměrných, tak to nelze považovat za vyváženou hru.

A abych nezapoměl, tak cca 70% bitev s němci a rusáky jsem hrál v době, kdy ještě nebyly US tanky a kdy ještě nebyly ty obsazovací mise !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jedinej ruskej tank do kterého střílím a kterej snad nemá žádné hit zony je t44... střílím do něj s Tig2... do něj to padá a nic... jediná chyba na tvé vyváženosti... já nechci aby to bylo vyvážené a nikdo to nechce... to by byl šílenej patvar... už to chápeš... to běž do wot a do AW... a kvůli podobným uřvánkům jako seš ty milej zlatej kanárku dávaj do hry Mause a přijde i Leopard... doufám, že ti to přijde dost realistické... z mého pohledu na hru je to jen dobře... jenom se hrozím, kam až tohle může zajít... tvůj bla bla údaj 4 střely na kill je zavádějící... ptž teď do mě střílelea is2 jak magor a nic :-P a já killuji i na jednu střelu... asi budu muset někdy nahodit video... aby ses něco naučil... jsi k smíchu a je mi jedno kde jsi doma... tady to rozhodně není... ty takovej kalibr se podceňuješ a měl bys jít na ofiko... mezi 80% uřvánků kam patříš... je ti tolik a neumíš si seřadit priority... to je smutné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...