Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Nedobral jsem se tu odpovědi jak to tada je? Byl nějak razantně zvýšený BR protože někdo remcal že jsou němci op? Minulý týden to bylo normální . Ve slotu mám jen pantera a ju-88. Teď mně to dalo do hry 6 vs 6 jako už tři poslední dny.To jako nikdo nehraje RB? U nás jen Pantery  jeden JPanter a konig naproti 2x is-2,  t44 a nějaká is-100.

Abslolutně nehratelné zase lost, už asi 20 v řadě takové losy, já to takhle odmítám hrát to je na nervy ... Vy to tak nemáte??? 

Rád bych se vyjádřil, ale takto vysoko ještě nejsem a ti co jsou a mohli by se vyjádřiti....tak se tu přou ale o takovou blbost, že bych jim na týden za trest vypnul proud. A měli by největši realitu ze všech :laugh: .

Jinak ty losty.....by mě mrdlo, když to vídím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem koukal více podrobně na Sověty......no....silně přemýšlím o dezerci :laugh: . Mají stroje jako blázen. Ta 34 - 85  s BR 4.7 jede 57km! Ten můj chrchel Háčko 39km.....přitom s PzIIIM či L se mi dařilo právě proto, že byl člověk včas tam kde měl být.....navíc 85 kanon nabijí o 1,2s rychleji než 75mm u Háčka....a pak ti následovnící...nebo IS3....sakra. Asi nejde vzít posádku od němců a fláknout jí k rusákům co? Taková celoposádková dezerce no... :laugh: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kucíí proč jste mi lhali? Prý počkej s T50 to skončí......čím jdeš výše jsou němci lepší a lepší....Ale v jiné hře ne?

Hrát s PzIVH je peklo. Teď jsem sundal jednu T34- 85 a poškodil ISko....nic jiného jsem nestihnul udělat, prostě jsem moc nezahrál. .....ale byl jsem třetí! Naši Tigři a Pantheři zdechli hned .....navíc Rusáci jsou díky rychlosti všude na kapu první a náckové je musí vyštípávat...což je 80% lost. No dám ještě pár her, ale asi se stáhnu na nižší BR. PzIIIL nebo M jsou super. Navíc to fakt lidi s němcema vůbec neumí...Tiger vedle mě 3x minul SU152, já ji trefil vždy, ale nic jsem jí pořadně neudělal. Oni snad neví co je nadsazení...ach jo...velké zklamání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem koukal více podrobně na Sověty......no....silně přemýšlím o dezerci :laugh: . Mají stroje jako blázen. Ta 34 - 85  s BR 4.7 jede 57km! Ten můj chrchel Háčko 39km.....přitom s PzIIIM či L se mi dařilo právě proto, že byl člověk včas tam kde měl být.....navíc 85 kanon nabijí o 1,2s rychleji než 75mm u Háčka....a pak ti následovnící...nebo IS3....sakra. Asi nejde vzít posádku od němců a fláknout jí k rusákům co? Taková celoposádková dezerce no... :laugh: .

Já myslím že ruské stroje tě nezklamou. Určitě si je vyzkoušej, já teda udělal chybu (chci IS-3 bo ta věž s 250mm pancířem mě dost láká bo např. IS-2 má jen 100mm a to je dost málo), že jsem začal heavy lajnou, což je asi nejhorší větev až po 4 rank (podle mě!). Ale T-34ky nejsou vůbec špatné a ruské TDčka taky ne. T-34-85 teda zatím nemám, ale jsem na ni zvědav to samé na SU-100. Tigry II není problém dávat čelně na jedničku.  :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rozhodně si nepřeju aby WT dopadl stejně...

 

 

Přání je fajn, ale co z toho.

WoT a WT mají ty nejzákladnější prvky společné. Jsou to hry a jsou dělané, aby z nich měl někdo zisk i přesto, že na počátku to nemusel být čistě prvotní důvod. Základní charakteristika je tedy daná a tím i určitý směr vývoje. Ten se bude nepatrně lišit jen v obecných rovinách. Zatím asi nejzásadnější rozdíl v těch hrách co se koncepce týká vidím v tom, že WoT drží většinovou hráčskou komunitu pohromadě a u WT se rozmělňuje do tří skupin. To jsou věci co se můžou za určitý čas změnit a jen čas ukáže, který model je lepší pro hráče a zároveň vlastníka hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska jsem dal četu s Charliem...a zrovna humus hry a hlavně mapy. Opět nezklamalo PC, dnes se automaticky instalovali nějaké aktualizace a výsledkem jsou z toho modré obrazovky smrti. Takže zas čekat na další aktualizaci, jestli to bude ok....už mě mé PC fakt nebaví.

První a poslední hry jsem měly luxusní...a vždy mi to zmodralo v půlce hry :Smile-angry: :Smile-angry: :Smile-angry: :Smile-angry: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Schválně jestli máme stejné pocity.... Také si myslíš, že je to jedno obrovské QQ??? :lol:

 

Na druhou stranu postrádám na ofiku někoho, kdo to usměrní a uvede na pravou míru. Moderátor má moderovat a ne jen dělat drába. Ale chápu, že moderátor nemůže moderovat, když o té hře nic neví.

 

viz. např OP T 34 a nakonec těsně před opravou z nich vyleze, že má věž buglou na cca 100mm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

viz. např OP T 34 a nakonec těsně před opravou z nich vyleze, že má věž buglou na cca 100mm.

 

Mno nevím, ale co zrovna na T34-85 (D-5T), které se tento problém týkal bylo OP?

 

 

Jinak pomocí T-44 vyexpen celý 4.rank, jde se expit T-54...

 

Edit: A v příštím updatu http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/150666-preliminary-patchnotes-14126x/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno nevím, ale co zrovna na T34-85 (D-5T), které se tento problém týkal bylo OP?

 

Tak pokud počítáš s tím, že má mít palici 90mm a ona má ve skutečnosti 180mm, tak je prostě díky tomut bugu ve výhodě(OP), stačí jen vystrčit palici a ty nemáš šanci ji prostřelit.

Prostě to ještě měla být, tak 2 roky CBT. Bohužel ten jejich znak mluví za vše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zatim odzkousena arkada. Hodnotim to spis negativne. Akcnost tomu teda nechybi.  To co se me nelibi je grafika. Za prve vypada celkove dost nekvalitne a za druhe coz je hlavni, tak se s ni podle me proste spatne hraje. Co s etyce samotneho prubehu bitek, tak je to jako nakej dominantion mod krizeny s capture the flag u nake velmi jednoduche 3d strilecky. Prvni hru jsem teda koukal jak puk, zjistoval ovladani a jak najit pritele a nepritele na mape, takze klasicky 3x ko a moudrej jsem z toho nebyl. Ale dalsi hry, uz jsme byl kupodivu nahore v hodnoceni, takze lamek tam musi hrat dost. Naka komunikace me tam prijde nemozna, pac celkove graficke provedeni vsech prvku v te hre me prijde tragicke. Vpravo nahore porad behaji nake nepodstatne udaje o tom kdo koho zabil apod. Teda jestli to nekdo dokaze sledovat a pri tom hrat, tak je dobry nebo podle me nesleduje hru. Je to opravdu nestastne umistene. ALe jak rikam, udaje k prdu, stejne tech tanku tam jsou 3 prdele, kdyz napocitam ty 3 zivoty pro lighty. MInimapa je urcite mene prehledna jak ve wot, ale da se to no... Ale proste si prijdu jako *****, co jede  bojovat nekam o vlajky, pak umre a jede tam znova. Taktika tam hledat nelze nebo neco hlubsiho podle me, pac jste nuceni  doject co nejrychleji nekam na vlajku, protoze to porad prideluje body a jak jsem rekl prehlednost mala a komunikace na chatu skoro vyloucena. Samozdrejme na vyssich tierech to muze byt jinak, ale tam ja nepojedu. Vyzkousim jeste spis tu simulaci, jak to tam vypada...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...