Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Asi sis nevšiml, že tam máš, Veliteel, Střelce, Radistu, Nabíječe a  Řidiče, přičemž každej má speciální vlastnosti (střelec střílí, nabíječ nabíjí, velitel velí), co?

 

Pravděpodobně máš naboostovanýho prvního člena posádky a ostatní šulnul.

 

Pro začítek je dobrý dát rozumne každýmu základní důležitý vlastnosti (opravy, nabíjení u nabíječe, přesnost,u střelce, velení u velitele, a pak na oblíbenejch tankcích koupit "experta", kterej přidává 30 bodů ke každý naexpený schopnosti, pokud si psrávně pamatuju. To ale dělej jen u techiky, kterou jezdíš pravidelně a máš jí rád, na vyšších rancích je to dost drahý (a je na to potřeba dost velká úroveň posádky).

 

Doporučuju ti pečlivě si prohlídnout uživatelský rozhraní a možnosti úprav a expení posádek, není to tak intuitivní jako WoT a člověk snadno udělá pitomost.

 

Co se týče dohledu - nevím jak se to chová v plný simulaci u tanků, ale u letadel v HB platí, že pokud máš spotting naplno, má posádka mnohem větší dohled (čili se ti dřív začínají vykreslovat "tečky" na obloze) já letěl ve Stuce se zelenou posádkou a měl sem oblohu práznou, a kolega s naboostěnou Bf-110 už viděl enemáky, kteří mě svítili na minimapě HODNĚ daleko.

 

+30 Ti to nepřidá u každé naexpené vlastnosti, ale jen u konkrétních vlastností u každého člena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a jako výborná věc se osvědčilo lítat s prem letadlem který si dáte do stejnýho slotu jako tank a ty vylítaný body za posádku pak nedáváte do letadla ale právě do tankové posádky.Pokude hrajete RB nebo FRB víc slotu není stejně potřeba než jeden.Hra to umožnuje a třeba s D-13 se takhle expí dost rychle...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

+30 Ti to nepřidá u každé naexpené vlastnosti, ale jen u konkrétních vlastností u každého člena.

 

Myslel jsem to tak, že ti to přidá +30 do dovednosti, do který už si zainvestoval nějaký body (tj. do tý, kterou máš na nule, to nic nepřidá). Ono to podle všeho vypadá, že to přidá všude krom vitality a ostražitosti.

 

Zajímavé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslel jsem to tak, že ti to přidá +30 do dovednosti, do který už si zainvestoval nějaký body (tj. do tý, kterou máš na nule, to nic nepřidá). Ono to podle všeho vypadá, že to přidá všude krom vitality a ostražitosti.

 

Zajímavé.

já jsem to pochopil, ale i když máš u všech nějaký bod, tak Ti to přidá 30 jen do konkrétních vlastností.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, ako mozem prevratit na mysi ovladanie tanku -Y osu (nechce sa mi citat cele vlakno, urcite je to tam niekde napisane) v lietadlach je to OK ale v tankoch to nejde aj ked to v nastaveniach zapnem! som z toho na nervy lebo ked sa dam do WoT tak neviem kam mierim!!!!

 

dik za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jde o celé rozhraní, garáž apod. Tady WOTu může WT jen závidět.

Třeba kdyby mi neřekl kolega z čety jak se objevit na daném místě na mapě, tak to stále nechávám náhodě. Koho by napadlo rozkliknout nějakou malinkatou lištičku....navíc na některých mapách rozkliknout ani nejde, takže to člověk jednou zkusí a pak jde dál......

Jednoduchost....to Gj neumí.

 

 

EDIT: tož jsem si říkal že pustím nějaké orly abych našlapal i ostatní členy první posádky.....a ono mě najednou server nerozezná....nějaká odstávka serveru či co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jde o celé rozhraní, garáž apod. Tady WOTu může WT jen závidět.

Třeba kdyby mi neřekl kolega z čety jak se objevit na daném místě na mapě, tak to stále nechávám náhodě. Koho by napadlo rozkliknout nějakou malinkatou lištičku....navíc na některých mapách rozkliknout ani nejde, takže to člověk jednou zkusí a pak jde dál......

Jednoduchost....to Gj neumí.

A dobře dělá!!! Takoví jantaři, jak jsi ty nemají mít k PC vůbec přístup !!! Kup si Playstation a nebo radši Tamagoči a neotravuj :laugh: :laugh: :laugh: . Připomínáš mi ty lidi, kteří si koupili u mě v krámě počítač a na druhý den přiběhli naštvaní, že jsem jim k tomu nedal žádný návod... :laugh: :laugh: :laugh:

 

P.S. Mikrofon už ti krofá a nebo né? :wink:

 

P.S.S. Zajímavé je, že nad Panzergenerálem klidně budeš hodiny hloubat ale věnovat pár minut ovládání tanku, to né. :no:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a přitom vybrat si na mapách první respawn je dost důležité, mužu být první na capu nebo na svém oblíbeném místě a už to solit  :devil:

Takže by mohlo být napsané spawn 1-2 což sice je ale ne na mapě, takhle to jeden musí zkusit a zapamatovat si to kterej je kterej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a přitom vybrat si na mapách první respawn je dost důležité, mužu být první na capu nebo na svém oblíbeném místě a už to solit  :devil:

Takže by mohlo být napsané spawn 1-2 takhle to jeden musí zkusit a zapamatovat si to kterej je kterej...

To mě také sejří. Naštěstí jsou jen 2 mapy, kde to jde zatím přepínat ale později si to budu asi muset napsat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A dobře dělá!!! Takoví jantaři, jak jsi ty nemají mít k PC vůbec přístup !!! Kup si Playstation a nebo radši Tamagoči a neotravuj :laugh: :laugh: :laugh: . Připomínáš mi ty lidi, kteří si koupili u mě v krámě počítač a na druhý den přiběhli naštvaní, že jsem jim k tomu nedal žádný návod... :laugh: :laugh: :laugh:

 

... řekl "PC skilla" :-D intuitivní a přehledné ovládání je IMHO celkem důležité, páč jeho složitost může spoustu lidí odradit - bez ohledu na to, jestli to jsou nebo nejsou "jantaři"... koneckonců, "proč to dělat jednoduše, když to jde složitě", že ano ;-)

A věřím, že i ty by jsi intuitivní a přehledné ovládání ocenil... a ne že ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A dobře dělá!!! Takoví jantaři, jak jsi ty nemají mít k PC vůbec přístup !!! Kup si Playstation a nebo radši Tamagoči a neotravuj :laugh: :laugh: :laugh: . Připomínáš mi ty lidi, kteří si koupili u mě v krámě počítač a na druhý den přiběhli naštvaní, že jsem jim k tomu nedal žádný návod... :laugh: :laugh: :laugh:

 

P.S. Mikrofon už ti krofá a nebo né? :wink:

 

P.S.S. Zajímavé je, že nad Panzergenerálem klidně budeš hodiny hloubat ale věnovat pár minut ovládání tanku, to né. :no:

Kanáre, divil by ses, ale zdaleka Jantar na PC nejsem. Nemám na něj trpělivost, to ano, ale i jsem si sám PC stavěl. Sice před hóóódně dlouhou dobou, ale stavěl.

To, že má WT zbytečně tabulkově suché a složité menu je pravda. Chci přijít, normálně to prozkoumat a jít hrát. Nemám čas ani náladu tu koukat na videa, abych pochopil jak se co dělá. Nejen WOT tohle má o 100% lepší....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nerozumíte srandě? Kolik tam mám dát smajlíků, když 3 nestačí? :laugh:

Odhaduju, že ten interface se ještě hodně změní protože se už měnil několikrát za doby co byla jenom letadla.

Co pozoruju, tak Gaijin si docela hledí toho co jim posílají hráči za připomínky.

 

Švejku, když nejsi PCjantar, tak si už konečně nastav mikrofon protože bez toho s tebou četu hrát fakt nebudu a rád bych ale po té první hluché zkušenosti to fakt nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... řekl "PC skilla" :-D intuitivní a přehledné ovládání je IMHO celkem důležité, páč jeho složitost může spoustu lidí odradit - bez ohledu na to, jestli to jsou nebo nejsou "jantaři"... koneckonců, "proč to dělat jednoduše, když to jde složitě", že ano ;-)

A věřím, že i ty by jsi intuitivní a přehledné ovládání ocenil... a ne že ne.

Tak já dal Mamlasovi s jedním S :laugh:  plusko....svět se mění :laugh: .

Ale je to tak....já hrál ty nejtěžší strategie a to i na ovládání a obsah tabulek a nevím čeho ještě všeho. Jenže tam s tím človkě počítá a má dostatek času. Vždy šlo o tahovky....Ale u akční hry na to nemám vůbec náladu. A navíc na to díky tomu, že to je online, není čas. Hra se mi načte a já musím co nejrychleji zvolit počet munice a vyrazit, páč každé zdržení může tým stát cap. Pak tam hledej malinkatou lištičku dole...to je fakt na palici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nerozumíte srandě? Kolik tam mám dát smajlíků, když 3 nestačí? :laugh:

Odhaduju, že ten interface se ještě hodně změní protože se už měnil několikrát za doby co byla jenom letadla.

Co pozoruju, tak Gaijin si docela hledí toho co jim posílají hráči za připomínky.

Jo to je pravda. Celkem snima komunikuju ( díky ó veliký Google překladači :laugh: ) a dost je vše zajímá. To u WOT trvalo dost dlouho, ale teď už se taky snaží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nerozumíte srandě? Kolik tam mám dát smajlíků, když 3 nestačí? :laugh:

Odhaduju, že ten interface se ještě hodně změní protože se už měnil několikrát za doby co byla jenom letadla.

Co pozoruju, tak Gaijin si docela hledí toho co jim posílají hráči za připomínky.

 

Švejku, když nejsi PCjantar, tak si už konečně nastav mikrofon protože bez toho s tebou četu hrát fakt nebudu a rád bych ale po té první hluché zkušenosti to fakt nejde.

 

Hele, woe, když u tebe člověk nikdy neví ;-) ono i WG si IMHO dříve více hledělo připomínek hráčů... teďka na to celkem dlabou (respektive "optimalizují" hru pro co největší počet hráčů :-)). Dacani.

 

Tak já dal Mamlasovi s jedním S :laugh:  plusko....svět se mění :laugh: .

Ale je to tak....já hrál ty nejtěžší strategie a to i na ovládání a obsah tabulek a nevím čeho ještě všeho. Jenže tam s tím človkě počítá a má dostatek času. Vždy šlo o tahovky....Ale u akční hry na to nemám vůbec náladu. A navíc na to díky tomu, že to je online, není čas. Hra se mi načte a já musím co nejrychleji zvolit počet munice a vyrazit, páč každé zdržení může tým stát cap. Pak tam hledej malinkatou lištičku dole...to je fakt na palici.

 

Vidíš, a to jsi mě odtud vyháněl... já kvůli tomu probrečel nejednu noc a dokonce jsem jednou i přemýšlel, že si štípačkami ucvaknu prsty, abych zde už nemohl psát ;-):-D

 

Ten náš minulý "problém" byl IMHO trošku přestřelený... kua, jsme lidi a je asi zbytečné být kvůlivá "virtualitě" na nože... takže pokud jsem se tě minule nějak dotknul, tak promiň... já ti psal i SZ, ale máš plnou schránku, do které se už žádné psaníčko nevešlo ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten náš minulý "problém" byl IMHO trošku přestřelený... kua, jsme lidi a je asi zbytečné být kvůlivá "virtualitě" na nože... takže pokud jsem se tě minule nějak dotknul, tak promiň... já ti psal i SZ, ale máš plnou schránku, do které se už žádné psaníčko nevešlo ;-)

No, je to PCjantar, takže plná schránka je namístě :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem zažil něco co se ve WT jen tak nevidí. Spolupráci týmu. Byl jsem v Jungli na pláži v T34/85 a  dva Tygři na mě dotírali + Panter z poza šutru. Jeden  Tigr byl poškozený a druhý pořád vyjížděl a něco zkoušel. Klasicky nikdo nechtěl dostat první hit. Tak jsem je označil a požádal o pomoc. Odpověděly mi dvě IL2 u dělali krásnou obrátku nad pláži a šup na ně bomby. Pak ještě kanónama opruztovali  Pantera na kopci a psali mi že nic nevidí jak do něj střílí :) Tak jsem vyjel a jednu mu tam poslal.

Dva borci s IL2 v četě a hned to byla větší zábava.

Parádní hra, nakonec byly 4 kily a všechno Panteři.

Jeden na mě vyjel hurá stylem že mě asi ramne, těsně než mě málem trefil jsem mu ustřelil pás a stočilo ho to ke mě zády, pak už jen šupka do věže a tralala :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...