Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Nic ti nikdo už nesmázne....

A sakra :laugh: . Ale neva, začínám se do toho dostávat a ostudu snad už nědělám.

Po obědě jsem dal pár bitev. Abych nečekal tak mód arcády. Pod dva killouše jsem nešel a hned v první bitvě s PzIIIE jsem sundal JU87...na mě mrcha nalítávala tak jsem to zkusil :laugh: .

Ale musím více zabírat....killy nepomůžou, když enemáci zaberou vlajky....win je tak 50/50. Ovšem v četě...kucíí to musí být masíčko. Kdo che do čety? A jak se vůbec zakládá?

Poslední hru jsem si řekl, že počkám a za 3:50 jsem jel simulátor s PzIIIE. Kucíí.....to je žrádlo....malinko skoro ustříkávám :thumbsup: . Ano, kvůli času musím hrát spíše arkádu, ale až bude více lidí, nebo budu na vyšším ranku, tak jedu jen simulátor. První má bitva v simulátoru s tankem co penetruje a šup.

 

Vím, pro mazáky žádný zázrak, ale na první pořádnou bitvu v simulátoru.....jojo...téé hra pro mě :laugh: .

 

1401193844.jpeg1401193880.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Švejku , koukám , že zase začínáš od TDček :devil: , tak nějak doufám , že tady Ferda bude to samí jako v minulosti u WOT , kdy ferda byl pojem a né tdčko k smíchu co bylo naposled když jsem ho hrá ve wot ( 7měsíců ) :wink:  , jinak já zatím trénuju v arkádě , ale už dostávám ty odměry do ruky , je to dobrý na odhad , než když vlítneš do FRB jako já hned ze začátku a nic se nedá trefit , včera jsem jezdil arkádu a prohra za prohrou , pak jsem dal 4 hry FRB s 2 renkem a 4 výhry a byl jsem pokaždý v horní 5tce , takže spokojenost :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes som si všimol že niekoré tipy tanku panther nemajú gulomety :/ to ako aj v reále nemali gulomety? :wallbash: :wallbash: :wallbash:

 

 

 

gulomet v trupe nema len ausf D http://www.panzernet.net/panzernet/stranky/tanky/pz5.php 

 

EDIT: blbo som sa vyjadril... prva verzia panthera  gulomet v trupe ma, len je zakryty poklopom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oprava tolik mě stojí munice

 

už jsem na to koukal a skutečně se platí za výstřel, ale ne tolik kolik jsi psal. Tak to těch 1100SL za bitvu není ještě tolik, teď jsem platil s T-34/85 (D-5T) 910SL a výstřel stojí 70SL  :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už jsem na to koukal a skutečně se platí za výstřel, ale ne tolik kolik jsi psal. Tak to těch 1100SL za bitvu není ještě tolik, teď jsem platil s T-34/85 (D-5T) 910SL a výstřel stojí 70SL  :wink:

Aha no i tak než se rozhýbu s Tigerem II tak je lepší použít základní typ munice.Zase takové vzdálenosti to nejsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nenašiel by sa niekto taky ochotny aby mi vysvetlil syystem vyskumu? Mam T-28 (1. Rank) a nejde mi z neho dat skumat KV-1. Tento system sa mi zda strasne neprehladny... Za objasnenie budem vdacny :)

Mrkni na str.119 tohoto vlákna.

 

Edit: Na zopakování

Takže,zkoumání tanku změníš tím,že si rozklikneš výzkum a pak klikneš na vybraný tank a dáš research... Pokud je tank červený musíš nejprve vyzkoumat stroje daného ranku.Bohužel to nejde jet stylem "chci hrát TD tak pojedu JEN větev TD"je třeba odemknout skoro vše,ale je jedno s čím (až na zvýhodnění při postupu větví,kdy zkoumání následujícího tanku tankem předešlým poskytuje bonus k výzkumu.Čili budu-li zkoumat KV-2 s T-34 půjde mi to pomaleji než s KV-1 ZiS-5,protože před KV-2 je KV-1 ZiS-5 a ne T-34 či jiný tank).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Švejku , koukám , že zase začínáš od TDček :devil: , tak nějak doufám , že tady Ferda bude to samí jako v minulosti u WOT , kdy ferda byl pojem a né tdčko k smíchu co bylo naposled když jsem ho hrá ve wot ( 7měsíců ) :wink:  , jinak já zatím trénuju v arkádě , ale už dostávám ty odměry do ruky , je to dobrý na odhad , než když vlítneš do FRB jako já hned ze začátku a nic se nedá trefit , včera jsem jezdil arkádu a prohra za prohrou , pak jsem dal 4 hry FRB s 2 renkem a 4 výhry a byl jsem pokaždý v horní 5tce , takže spokojenost :wink:

Ne, ještě TDčko nemám. To tě zmátl ten Stug na obrázku, ale ten teprve expím. Ovšem bude dobrj, páč v jedné bitvě jsem do Stugu střílel s PzIIIE jak divej a než jsem ho dostal.....to trvalo týden. On pošle jednu a nazdar....

Arcádu taky jezdím, nejsem trpělivý na dlouhé čekání. Ale nedaří se mi v ní tak jako v reálu. Nebo spíš nedáří se mi vyhrávat....člověk si vždy něco dá, ale chce to četu. Hodně je to o obsazování a přemýšlení....sám něco obsadit.....lehký suicide. Ale v četě, kdy by jsem se navzájem kryli...to bude masíčko. Teď ovšem win ratio fakt neřeším, teprve se učím....jsem zelenáč i na zadku.

Ovšem neboj a zkus ten simulátor. Člověk musí hrát opatrněji, ale zas o tobě tak detailně nikdo neví....čék muže vymýšlet kulišárny. :laugh: V arcádě je to takové trochu chaos maso. Ale taky zábava...hlavně střílet letadla....díky ukázanemu předsazení je to celkem lehké...tedy s automatem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už jsem na to koukal a skutečně se platí za výstřel, ale ne tolik kolik jsi psal. Tak to těch 1100SL za bitvu není ještě tolik, teď jsem platil s T-34/85 (D-5T) 910SL a výstřel stojí 70SL  :wink:

Já taky raději naládoval do Pz38 "lepší" Ap s pene 58 než APCR s pene 77mm. Páč platit 5 nebo 50 penízků za střelu, to je rozdíl....Ale pár APCRjsem si tam už dal, páč penetrovat T50, to není sranda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sakra chlapci kdy daj do kupy ty staty?vam to nekomu funguje normalne,me se totiž tanky zapocitavaj do odletanych hodin ve stihacich??co to je za blbost??takových patchu a nic zatím,,,,docela me to stve sem si rikal když sem vydel tu rudou hlasku co je prej bug ze po tom wipu to bude cajk ale on je to prej bug a nic se mazat uz nebude,,,tak by me zajímalo jak ste na tom vy ostatní,,,,,diky za info vas minusovej rejpal:c))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já taky raději naládoval do Pz38 "lepší" Ap s pene 58 než APCR s pene 77mm. Páč platit 5 nebo 50 penízků za střelu, to je rozdíl....Ale pár APCRjsem si tam už dal, páč penetrovat T50, to není sranda.

 

cenu munice neřeším, nacpu tam to nejlepší možný a ještě se mi nestalo, že bych prodělal. I za porážku dostanu dost kreditů abych si i něco vydělal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kucíí potřebuji poradit. Jak je to s municí co se týká účinnosti? APCR projde lépe...logické, ale co poškození? Asi oproti AP mizérie co? Páč vždy, když dám tank na ránu, tak to je AP. APCR se mi to ještě nepovedlo. Poškodím, penetruju, ale na ránu nejde. Díky za info.

me se to zda presne tak jak pises. ja vozim APCR jen par kousku, kdyz neco potrebuju probit, na tankach co vezou malo munice (Hetzer) APCR nevozim vubec, radsi tam narvu full load AP ktery toho vic znici

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...