Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Hram za Nemcov a musím povedat že nemci nemajú moc silné tanky Rusi majú silnejšie tanky... :mad:

 

PS:Ale dúfam že to je len nejaká chyba lebo Rusi su fakt o mnoho silnejší ako Nemci... :wallbash:

co to žvatláš ? :D :D to máš z WOT ?

Určitě hraješ stylem mám němce jsou nezničitelná jedu rush?!

 

Dneska jsem udělal rank 2 a su-122 a je to nejzábavnější tank u rusů na ranku 2.(AB)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u všech, včera se mi to stalo i s Pz IV, někdy je výstřel i bez efektu, žádnej kouř, záblesk, zhoupnutí tanku..

občas se to stane taky ale ta střela tam jakoby je jen není vidět ani slyšet ,ale třeba kámoš dneska vystřelil 2 rány hned za sebou.Nebo včera jsem zničil 2 tanky na 1 ránu nebo dokonce jsem měl po výstřelu ihned nabito.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je pravda, že když mě to hodí s Pz 4 ausf F1 nebo podobným vozidlem který má houfnici nebo kánon malé ráže tak proti T-34 a T-50 na stejným ranku neudělám absolutně nic. Na bok těmhle tankům najedeš zřídka a i do boku vydrží strašně moc ať už střílíš heat, AP, APCR nebo jakoukoliv jinačí munici na tom ranku. Zatím co oni tě v pohodě zničí i na 500m bez problému na 1-3hity. Teďka jsem právě střílel do T-50 kterou jsem nemohl objet (měl jsem Pz 4 ausf. F1) a ať jsem tam dal APCB, HE nebo HEAT tak vysledek byl vždy stejnej, undamage nebo prorazila, ale prakticky nic neudělala, ať už jsem pálil do věže nebo do prurzoru nebo kamkoliv kde to mělo aspoň nějakou šanci... vystřelil jsem asi 7x a stejně mě v pohodě zničil a pak další tanky za mnou než ho zničila artyna... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proč by proti kemperům nemohla být fičurka??? Co je na tom špatného???

 

Za celý nightly a teď těch pár her na live mě arty ještě nikdy nezabila... A že se o to pokoušeli... Takže já v ní opravdu problém nevidím.... 

 

Je to jenom další, z celé řady nesmyslných whine.... 

 

Tak mě už několikrát zabila a i já ji úspěšně použil na zničení protivníka, proč se namáhat jet na decap, stačí tam hodit arty. Promě není problém arty jako taková, ale množství s jakým se používá a jak rychle nabíjí u T 50 strašně rychle(jiný LT nemám odzkoušený). Nikde netvrdím, že je to smrtonosná zbraň jen je to přehnaný.

 

tady souhlas s aaronem, jeste kdyz cloveku hra zahlasi, ze na nej nekdo zavolal artynu a ma dostatek casu se premistit i s pomalym tankem... pak je to jen neschopnost dotycnyho se prizpusobit

 

me se zda arty support dobrej spis na vyhnani nepritele z nejaky pozice nez primo na niceni tanku

Třeba na preventivní úder na spawn a nebo hned po rozjezdu na oblíbená místa, kde se zastavuje, prakticky dojedeš a už tě to chytne.

 

Kam na tyhle blbosti chodite? To by me opravdu zajimalo...

 

To je je lehký, většina nováčků jede za němce a ti co chtějí hrát tak za rusáky a tím pádem je větší statistická pravděpodobnost, že němci prohrají a jelikož se na I ranku potkávají hodně s T 50, tak potom vznikne OOOOOP tank.

Teď jsem se dívál a má BR 2,3 nezvedli to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ááá, tak se mně to stalo též... možná je to chyba grafického zobrazení, ale stalo se mně to asi poprvé za 15 bitev OBT. Mířím na tank a ten zmizí... vystřelím naslepo a zásah, druhá na slepo taky zásah a pak ho zničil spoluhráč, na čež se zobrazil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám za němce ztěžka 20% výher a o mě nelze tvrdit, že hraju stylem huráWoT protože i ve WoT hraju jako velice opatrný, takže něco na tom bude, že rusáci to válcují. Možná za ně hrají ti lepší hráči a když k tomu připočítám jejich rychlost díky které se nahrnou na respy a to, že jsou zelení a hůř k nalezení, tak to může být ono.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ááá, tak se mně to stalo též... možná je to chyba grafického zobrazení, ale stalo se mně to asi poprvé za 15 bitev OBT. Mířím na tank a ten zmizí... vystřelím naslepo a zásah, druhá na slepo taky zásah a pak ho zničil spoluhráč, na čež se zobrazil...

 

jj to miznutie mozem potvrdit, stalo sa mi to viackrat aj v sniper mode aj v pohlade z velitelskej veze. posledne ma kvoli tomu sfukla su 122, ked ju nevykreslilo asi na 70metrov :-D  len som videl dym z predchadzajuceho vystrelu ale tank nikde, tak som hrdo pokracoval dalej a bum.... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WT:GF se mi po dvou dnech testu hraje skvěle. Kupodivu se jedná o daleko více haluzovější hru než WOT. Pokud zasáhnu weak spot, tank jde na ránu. Ve WOT si hráč zhruba spočítá na kolik zásahů dokáže porazit nepřátelský tank, ve WT je to o náhodě.

Naštěstí šéfové Gaijinu měli rozum a nezabudovali do hry health bary (no nějaké malé tam asi jsou ?). Takže ti věčně ubrečení hráči WOT, co si stěžují na malý způsobený DMG mají smůlu :thumbsup: To se mi na hře líbí ze všeho nejvíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvrdit, že rusáci nejsou OP protože všichni hrají němce je nesmysl protože všichni hrají němce z důvodu toho, že předpokládají, že němci budou lepší, jak tomu i v reálu bylo. Předpokládají lepší pancíře a přesnější ěla s vyšší penetrací. A když nic z toho, tak už jen to, že německá tachnika je všeobecně tak nějak oblíbenější, hezčí a nebo zajímavější, jak kdo chce.

 

P.S. Nejde se rozhlížet bez toho aniž by se točila věž ?! Velitel přece koukal dokola a věž stála, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak si na to nemůžu zvyknout :ermm: , nic nevidím , ale všichni do mně pálej , když už něco trefím tak undamed :wallbash: , no nevím asi zůstanu u letadel a to jsem se na to tak těšil :sweat:

len trpezlivost pan kolega... bola by skoda zahodit tuto hru... takych multiplayer hier som zazil viac, kde som prve 2-3 tyzdne robil len navnadu, kym sa clovek do toho dostane :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

P.S. Nejde se rozhlížet bez toho aniž by se točila věž ?! Velitel přece koukal dokola a věž stála, ne?

 

ide to... v lietadlach to mas tiez... najdi si MOUSE LOOK ACTIVATION ... deafultne je to myslim "C" ale je to dost blbo spravene... ak drzis tu klavesu a otocis tankom, tak sa veza zacne otacat do povodneho smeru kam merala pred otocenim podvozku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hraje tady někdo TD lajnu za němce? Se stuga "první verze" jsem zatím nemocnej t-50 si nedá ani čelně kolikrát.

Celkově mi td přijde nejhorší na styl hraní nebo je to jen můj pocit... ?

 

nemcke TD som skusal v CBT, lepsie sa hra s medkami, dela maju +-rovnake, a ta pohyblivost a veza je neskutocna vyhoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...