Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Po resetu tanků už do TDéček nejdu ani za nic !!! Nejde v tom nepřehledném terénu udržet od sebe T-44 a ani jiné tanky protože všechny jsou rychlejší, obratnější a mají věže. TDéčko je jen lovná zvěř. Když se někam zašiju, tak se většinou ničeho nedočkám protože jen na jedné mapě je dohled na větší dálku a na všech ostatních vidím akorát po první keř a nebo nějaký strom a tanky si dělají co se jim zachce

Tak já předpokládám, že mapy budou v budoucnu spíš otevřenější než třeba jungle a spol.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tento fakt se já modlím. Jinak to bude to samé jako WoTko. Už teď si říkám, kde sebrali tak fajnovou krajinu. Taky samej šutr, mulda. Ale nemá smysl se v tom patlat, je to zatím CBT, tak to tak beru a nestěžuji si na to. Snad ty tři mapy, které už mě teda nebaví budou jen na arkádu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řekl bych, že Kubáň a Kursk zůstanou i v HB a FRB. Možná ještě až přidají i Amíky a Japonce tak i ta Jungle. Ash River je čistě arkádová mapa i když u Gaijinu člověk nikdy neví jestli tam neudělají nějakou alternativní historii

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebudu zatím brát v potaz hru jako samotnou, ale popravdě rotace pouhých tří map už mě hodně znudila. Dám pět šest bitev a už se mi to nechce zapínat. 

 

A až udělají planinu, tak to bude odpovídat realitě. Kam bych se taky schovával. Tigři "stáli" na místě a stříleli do jedoucích T-34 a Kv1, které se jim snažili dostat na záda. Neříkám, že musí být úplná planina, ale když někdo nadává na členitost ve WoT a ve WT mu to vadit nebude, tak je buď padlý na hlavu, nebo si to neumím vysvětlit. Ale uvidíme, jaké mapy nakonec přibudou. Aspoň se má člověk na co těšit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebudu zatím brát v potaz hru jako samotnou, ale popravdě rotace pouhých tří map už mě hodně znudila. Dám pět šest bitev a už se mi to nechce zapínat. 

 

A až udělají planinu, tak to bude odpovídat realitě. Kam bych se taky schovával. Tigři "stáli" na místě a stříleli do jedoucích T-34 a Kv1, které se jim snažili dostat na záda. Neříkám, že musí být úplná planina, ale když někdo nadává na členitost ve WoT a ve WT mu to vadit nebude, tak je buď padlý na hlavu, nebo si to neumím vysvětlit. Ale uvidíme, jaké mapy nakonec přibudou. Aspoň se má člověk na co těšit.

 

Stěžovat si v CBT na nedostatek map je dost mimo, nemyslíš? Víš jak vypadal CBT letadel ve WT?? Jenom 2 národy, 2 mapy a ještě jsi si ani nemohl vybrat za jaký národ poletíš. Pouze si kliknul "bitva" a čekal co bude...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stěžovat si v CBT na nedostatek map je dost mimo, nemyslíš? Víš jak vypadal CBT letadel ve WT?? Jenom 2 národy, 2 mapy a ještě jsi si ani nemohl vybrat za jaký národ poletíš. Pouze si kliknul "bitva" a čekal co bude...

Nemyslím. Už je proto aby se vyzkoušela celková hratelnost. Mě je vcelku jedno jak vypadal test před X měsíci nebo roky. Říkám, že je to CBT a taky to tak beru. Tři mapy jsou pro mě nudné. Po odjetí cca 100 bitev mě to prostě netáhne, protože vím, že dostanu Ash River, Jungle, Kubáň. Nic se tam nedá vymyslet nového. Ale je to test. Snaží se to zbalancovat. Ok, já to tak beru. Odehraju si svých pět šest bitev a konec. Ale to přece není problém. Mnoho lidí to baví. Však to tak má být. A mají zase jiný názor. Třeba v arkádě je zvláštní, že se lepí křížek na horizont. Opět zvláštní věc, kterou už znám z jiné hry a tam je to chyba. Ale třeba to do OBT vychytají, že si toho nikdo nevšimne  :wink:. Hra má svou budoucnost. Má spoustu skvělých věcí. Ale pro jsou tři mapy málo. Tečka 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to pořád test Kanáre tak to ber s velkou rezervou :no: mě taky zaměřovač dělá někdy co chce mám zamířeno a najednou křížek je dole,ale tohle nijak neřeším.Já bych ferdu bral.Hodně pomáhá hrát stylem vyjet a zajet a stačí být za teréní vlnou nebo překážkou .

 

Ano, to by si někteří (speciálně pro Kanára - píšu to obecně, ne adresně na tebe) měli opakovat - je to test, beta, naším úkolem je v téhle fázi jim to pomoct otestovat, ideálně i reportovat chyby. Dělat závěry nad tím, jaká hra bude či nebude po releasu je dost předčasné. A pokud někdo z bugů má takovou hůrzu, že se pak vždycky v noci po herním večeru ve spánku počurá, tak by holt neměl hru v takto rané fázi hrát. Za mě dojmy zatím veskrze pozitivní, je jasné, že pár věcí by se tam změnit mohlo/mělo, ale to prostě (doufám) přijde časem.

 

EDIT: Ad mapy - máme tu základní typy map - skalnatou/členitou, pak "placatou", leč plnou vegetace (Jungle) a pak holou planinu (Kursk), myslím že v základu to pro otestování celkové hratelnosti zatím docela postačuje :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemyslím. Už je proto aby se vyzkoušela celková hratelnost. Mě je vcelku jedno jak vypadal test před X měsíci nebo roky. Říkám, že je to CBT a taky to tak beru. Tři mapy jsou pro mě nudné. Po odjetí cca 100 bitev mě to prostě netáhne, protože vím, že dostanu Ash River, Jungle, Kubáň. Nic se tam nedá vymyslet nového. Ale je to test. Snaží se to zbalancovat. Ok, já to tak beru. Odehraju si svých pět šest bitev a konec. Ale to přece není problém. Mnoho lidí to baví. Však to tak má být. A mají zase jiný názor. Třeba v arkádě je zvláštní, že se lepí křížek na horizont. Opět zvláštní věc, kterou už znám z jiné hry a tam je to chyba. Ale třeba to do OBT vychytají, že si toho nikdo nevšimne  :wink:. Hra má svou budoucnost. Má spoustu skvělých věcí. Ale pro jsou tři mapy málo. Tečka 

 

Na vyzkoušení celkové hratelnosti tyto mapy bohatě dostačují. CBT je určen k vyhledávání a odstraňování základních chyb ve hře. Základní chyba není to, že jsou tam jenom 4 mapy. Nevím co jsi čekal od CBT, ale asi víc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bigtome, to tady vážně nemůže napsat nikdo svůj názor, aby nebyl hned shozen? Já od toho neočekával naprosto NIC. Dostal jsem CBT, které je relativně dobře funkční. Ale pro mě jsou tři mapy málo. Je to můj názor. Tak mi ho nech a nepřesvědčuj mě, že tři mapy jsou OK. Prostě pro někoho ano, pro někoho ne. Takový Kanár si tady malinko postěžuje na nějaký fakt a je hned taky za blbce. Prostě o WT-GF nemá na tomto fóru smysl diskutovat. Jakýkoliv odlišný názor je špatně. Pokud to není dobré, je to špatně. Je mi to opravdu líto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jassone ty si tu vyjádřil svůj názor, že tři mapy jsou málo - OK, jenže je to CBT a víc těžko můžeš čekat. Ty tu hru nemáš HRÁT, ty máš TESTOVAT základní funkcionality - jestli se tanky nepropadaj do terénu, jestli se divně nechovaj jako celej, jestli ti nelítaj textury atp... na tohle sou tři mapy až až. Tohle mmch není že bych si nevážil tvého názoru - tohle je vysvětlení že ten názor se může zakládat na chybných předpokladech či očekáváních.

 

O testování širší hratelnosti (balanc map, techniky) bude až OBT, servery a komunikaci s klientem by už měli mít vychytanou z letadel a CBT, ale třebas se při vyšší zátěži ještě nějaká ta muška objeví.

 

Pokud jde o T-44, že je na houby věděli i Rusové, proto jí nikdy nezavedli (v širším měřítku).

 

Kanár - dávej si bacha na Ferdův motorovej prostor - je hned za řidičem a každá rána HE větší ráže do čelního plátu bude fatální, stejně jako zásah z převýšení do přední části trupu. Navíc - boční stěny superstruktury jsou sice silný, ale zásah z boku nevydržej. Pokud tě proráží dočelního 200mm plátu něco s papírovou penetrací 100, je to bug a na report.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, jenže co mám víc testovat, když všechny problémy, které se mi dějí s hrou, jako že zničeho nic mi poskočí tank, protože jsem narazil do něčeho, co tam nebylo. No byla tam skála pět metrů ode mě. Ale tento problém byl již postnutý. A mnoho ostatních věcí, co jsem získal, tak byly taky popsány. To už více nemá smysl přece psát, když je k tomu Topicu už dalších 50 těch samých postů. Já to tam klidně napíšu, ale myslím, že 51. příspěvek už nemá smysl. Nebo možná jo. A já hru hraju a zároveň testuju. Jak říkám, já od toho nic neočekával. Takže to tak i beru. Až narazím na problém, který nebude popsán, tak jim ho tam dám. Ale zatím jsem žádný nenašel, který by popsán nebyl  :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to jsem rád, že jsem tě potěšil a hra tě bude bavit i nadále. Určitě z toho bude mít radost i samotný Gaijin, že jsem tě neodradil, jelikož mé osobní problémy s počtem tří map v HB nemohou přeci odradit lidi, kteří mají daleko větší přínos pro komunitu WT-GF, než nějaký JassonSmith, který by vlastně neměl hru ani hrát, jelikož je tam k ničemu. Přeci jen když ho nebaví hrát a testovat tři mapy pořád dokola, měl by přepustit své místo někomu jinému a né plkat hlouposti. 

 

Ale hezky jsi mě pobavil k nedělnímu obědu. Doufám, že i tobě chutnalo s úsměvem na líci místo vystouplé žilky na čele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to jsem rád, že jsem tě potěšil a hra tě bude bavit i nadále. Určitě z toho bude mít radost i samotný Gaijin, že jsem tě neodradil, jelikož mé osobní problémy s počtem tří map v HB nemohou přeci odradit lidi, kteří mají daleko větší přínos pro komunitu WT-GF, než nějaký JassonSmith, který by vlastně neměl hru ani hrát, jelikož je tam k ničemu. Přeci jen když ho nebaví hrát a testovat tři mapy pořád dokola, měl by přepustit své místo někomu jinému a né plkat hlouposti. 

 

Ale hezky jsi mě pobavil k nedělnímu obědu. Doufám, že i tobě chutnalo s úsměvem na líci místo vystouplé žilky na čele.

chce to hlavne trpelivost, map urcite bude vic, ale Gaijin neni zas tak velky studio, jak treba Wargaming. nekdo treba nadava ze bug ve hre nechaji nekolik mesicu bez opravy, nebo ze maji spatny priority, ale ja myslim ze to neni tim ze by na to kaslali, jen si toho vzali moc naraz... tankova a letecka sekce na nekolika platformach zaroven.. kazdopadne mapy by mely pribyt docela brzo, nejaky vetsi (jako je Kursk) do RB a SB, co jsem se docetl na ofiko foru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...