Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Základní pohled v SB je jakoby z pohledu velitele tanku co sedí na věži + sniper pohled. Arty se zaměřuje úplně stejně jako v ostatních módech

 

EDIT: tady jsem udělal krátké video z testovací jízdy s Pantherem ausf A v SB

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem si vše pročetl.....začínám se tešit...ale už místo na test není co?

A jak je to s náročností HW? Rozjedu to vůbec na mém pekle?

 

Mám to na full/movie a FPS jedu okolo 45 WoT na full okolo 50. Ale včera jsem to kvůli hratelnost stáhl, trochu mě ta grafika žere oči.

 

Tak mám sice Ferdu ale na půl kilometru mě prošije IS-2 čelně naprosto v pohodě.... :ermm:

 

Ale ty bys ho neměl pustit na takovou vzdálenost. Na tom se mě právě líbí Kursk, němci se snaží odstřelovat a rusáci prorazit, žádný kličkování v horách.

 

Dík... má smysl se cpát rovnou do SB (což pokud chápu, je ekvivalent FRB z letadel, ne?), nebo by bylo lepší začít tím "prostředním" levelem?

 

Pojď do SB na rozdíl od letadel to není tak složitý a dá se to hrát v poho. V HB je jen odebranej křížek. Ale zase na naučení se odhadu vzdálenosti je to možná dobrý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zkusil tu SB, no zatím to moc nejde, odhad vzdálenosti bude skutečně nutno zlepšit... se Štugem A to bylo dost na bobra, než jsem trefil jednu T-34 tak mě to stálo půlku munice, nemluvě o tom, že to zmetkovi stejně udělalo prdlačku... Kupodivu to, že to není 3rd person, mi zatím činí asi uplně nejmenší problém ze všeho :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po resetu tanků už do TDéček nejdu ani za nic !!! Nejde v tom nepřehledném terénu udržet od sebe T-44 a ani jiné tanky protože všechny jsou rychlejší, obratnější a mají věže. TDéčko je jen lovná zvěř. Když se někam zašiju, tak se většinou ničeho nedočkám protože jen na jedné mapě je dohled na větší dálku a na všech ostatních vidím akorát po první keř a nebo nějaký strom a tanky si dělají co se jim zachce. A tohle už se mi stalo 2 x. Jak je to možné aby vznikla taková věc? Ten Ferda nevydrží vůbec nic. Každý zásah od T-44 a jiných rusáků stejného a vyššího ranku znamená okamžité zničení a nebo poškození, které vás vyřadí ze hry.

 

shot_2014_05_03_17_06_13.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mě také napadlo ale jak poznám, že mám něco poškozené? Jestli někdo umíte anglicky, tak prosím napište na ten jejich web, kde se hlásí chyby tyto věci:

 

1. není dobře rozeznat, které střelivo je nabito v hlavni

2. při nabíjení se pohybují všechny ikony u všech druhů střeliva, což je matoucí a měla by se pohybovat pouze ikona toho střeliva, které se zrovna nabíjí a ostatní ne

3. zoom má špatně nastavený zorný úhel a při jakémkoliv přiblížení je zorný úhel stále stejný což je nesmysl.

 

Psát jim, že ruské tanky jsou mnohem lepší a vyhrávají asi nemá cenu,  že? :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mě také napadlo ale jak poznám, že mám něco poškozené? Jestli někdo umíte anglicky, tak prosím napište na ten jejich web, kde se hlásí chyby tyto věci:

 

1. není dobře rozeznat, které střelivo je nabito v hlavni

2. při nabíjení se pohybují všechny ikony u všech druhů střeliva, což je matoucí a měla by se pohybovat pouze ikona toho střeliva, které se zrovna nabíjí a ostatní ne

3. zoom má špatně nastavený zorný úhel a při jakémkoliv přiblížení je zorný úhel stále stejný což je nesmysl.

 

Psát jim, že ruské tanky jsou mnohem lepší a vyhrávají asi nemá cenu,  že? :laugh:

reportovat bugy muzes i sam v CZ/SK sekci

http://forum.warthunder.com/index.php?/forum/298-n%C3%A1vrhy-a-hl%C3%A1%C5%A1en%C3%AD-chyb/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A v té sekci jsou i tanky? Nějak je nemůžu najít. Vidím tam jen chyby o letadlech.

to bude asi tim, ze to bud vsichni pisou anglicky primo to "ground forces" sekce, nebo tim ze NDA skoncilo teprve nedavno, tak tam jeste nikdo nic napsat nestihl. myslim ze predtim se o takovejch vecech nemohlo psat mimo uzavrenou sekci pro ground forces, ted uz to muzes psat vsude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SB na Kubáni 15 vs 15, 13 našich vyrazí (v tom 3 čety) ve vláčku na jednu cestu a postupně vychcípá...... a to jsme teprve v CBT.

 

nehrál jsi za rusáky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už mě ten Ferda pěkně štval a tak jsem to nechal být a začal lajnu s T-34 a řeknu vám, že to je uplně jiná liga. V pohodě se nastřílí i zničí mnohem víc, než v té německé lajně.

 

Já si teď Ferdu naopak užívám.

 

nehrál jsi za rusáky?

 

 

Nene, za Němce....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Termín je SoonTM TM TM.... 

 

a možná i dřív  :Smile_veryhappy:

 

Včera jsem se protestoval až k T-44 a to je prostě tragédie ten tank. Stejné dělo jako T-34/85 akorát už v bitvě potkává Tiger II, Ferdu a pod. Základní munice je peklo. Na 10m průbojnost 115mm což je k smíchu. Protože dostat se tak blízko k nepříteli je téměř nemožné i v SB. Po vyexpení lepší munice se průbojnost zvedne na 120mm na 10m což je opravdu pokrok  :facepalm:  Pak je tam ještě 3. druh munice (APCR) s průbojností 185mm na 10m což už je lepší, ale vyexpit jí bude velkej porod. Prostě tenhle tank je tam úplně k ničemu. Kdyby mu dali aspoň 100mm dělo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ferdu se mi daří ničit nejčastěji ze všech Německých tanků, ale musím se mu dostat z boku. Ještě jde dobře z boku JgPanther, ale tím to končí....třeba Tigra II z boku vůbec neprostřelím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...