Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Tak jsem absolvoval jednu bitvu v HB modu a to je hned o něčem jiným... hned 4 killy a lepší pocit ze hry :-) mno vypadá to o dost lépe a hraje se to dobře... v platůnu asi bude velká síla :-) bohužel mi hra padá na nedostatek video paměti... nějaké tipy o co hru očesat nejvíce aby to šlo co nejlépe ? :-) Stíny mám všechny na nule... vlastně i bojiště je konečně bojištěm, vyzkoušel jsem štuku a něco trefit není jednoduché... navíc AAA jsou více přesnější... prostě bitevní vřava :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak jestli něco neudělají s tím systémem, který nahrává spawnkillingu, tak potěš koště... v letadlech se sice nad enemáckým letištěm dá lítat taky, ale tam je to přece jen něco trochu jinýho... TAdy když se na spawn postaví SU-122 a kropí to, co se na tom spawnu objeví, to je pěkná chlívárna...

 

Jinak docela zábava, ale tohle mi dneska dost pilo krev... Nesnášel jsem to, nesnáším a nebudu snášet v jakékoliv hře, která nějaké "spawnování" má, je to *** a srabárna... Ale furt je to beta, tak doufám, že s tím hoši něco provedou, jestli ne, tak to bude dost průšvih... CoD nebo Wolf:ET s tankama fakt hrát nehodlám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Morte, šavle hore, v AB se to dá i když je to očistec. Taková Pz II je nesmrtelná. Bum, smázneš T-34-34 85, bum smázneš StuG IIIF a ale ta sviňa je za 1xp bo chladič, spojka...

Obrátil jsem tu mrchu bachorem hore a co myslíš? Bum výše uvedené...čekal bych na spodku slabší pancíř a top municí větší zlo 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrajte pouze real, to je parádní věc pro chlapy !!! :wink:

Souhlas, ale v tankách je zatím moc easy. Jednou jsem tam terorizoval Němce v T-34 1941 F-34 a dál jsem si 13 kousků a 3 asistence :) KV-1 je opravdu dost hnusná, jednou jsem s no stál na capu a kolem mě 6 tanků, prali to do mně ze všech stran, já skoro žádný poškození, i dělostřelectvo jsem přežil....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...