Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Cože 3 minuty v arkádě? Tak to museli změnit, protože tolik to trvalo v RB, zatímco v AB jen asi 20s.

 

 

nahodou rusak isiel dobre... len nemecke PZ z gulometom to mozes strielat do aleluja a ajtak nic :)

 

 

No když byl nízký tier v testu posledně, tak 20mm byla na krátkou vzdálenost hodně nebezpečná zbraň. Při svý kadenci stačily 3-4 zásahy a většina nepřátel šla do šrotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já opravil celý tank za 40 sekund :D 
1. vítězná bitva s t-28 4 kousky + nezničitelná T60 které vydržela 2 minuty hořet a snesla ode mě  12 ran na vzdálenost 2 metrů a od PZ-III 5 ran asi bug ,ale body házel furt takže konečné skore 3800RP pro T-28 a 2950 do BT-7 takže je taky hotová.

P.S. je třeba četa protože jsem z 8 her 7x prohrál

Upraveno uživatelem fildak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 minuty jsem tam stál jak trubka a čekal...možnjá, že jsem měl něco udělat a trvalo by to méně....ale nepřišel jsem na to co

 

No buď máš tlačítko na opravu pásů nebo na opravu modulům a po jejich zmáčknutí už ti nezbývá než čekat :pirate:  Ale tři minuty, zkusim si ráno nechat ustřelit pás :biggrin:

 

nevite nekdo kdy bude otevrena beta ??

 

No ještě to nějaký ten měsíc potrvá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No buď máš tlačítko na opravu pásů nebo na opravu modulům a po jejich zmáčknutí už ti nezbývá než čekat :pirate:  Ale tři minuty, zkusim si ráno nechat ustřelit pás :biggrin:

 

 

 

máčknul jsem F8 a začala oprava trvající 3 min...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...