Přejít na obsah

War Thunder - letadla


Killere

Recommended Posts

Já myslím, že jsme si určitě nijak krevní tlak nezvedli  :wink:  Pravda je, že mě u Zeda ani tak nezaujaly takový ty tematický, jako co je to klapka a jak se přistává, ale spíš celkovej dojem z boje. Přehled, způsob jak a za jakých podmínek vstupuje do kontaktu a zase z něj mizí a znovu přehled, o pozicích, rozmístění, množství munice, volbě cíle podle situace a znovu přehled a z toho plynoucí lehkost, pohoda a hravost, žádná křeč a krucipísek. Celkem mi to pomohlo ze sebe setřást takovej ten začátečnickej "áha vidím letadlo, střílím, rudej tunel, střílím, hořím, padám, vůbec nevím co mě dostalo. Jak o tom ostatně hovořil kolega ratatawůů.. :thumbsup:  Nemůžu samozřejmě srovnat s kvalitou  Aj videí, takže už toho určitě nechám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože "všichni" hrajou za USA, největší problémy jsou s tím v RB/SB kde jdou proti sobě národy a není to namixovaný, takže čekáš na bitvu klidně 3-10min v závislosti na ranku a národu a pak jdeš klidně třeba jen 4v4... A navíc jsou to spamy B-17 kterých třeba čeká 40+ na bitvu, pak čekají F8F který hraje každej protože jsou OP a proti tomu nechce skoro nikdo hrát Němce a Brity. 

Když vezmu FW 190 D-9, tak se do bitvy dostanu skoro hned, ale za jakou cenu když mě to hodí proti spamu B-17 který mají 12.7mm kulomety účinnější než 20mm kanony, takže asi tak. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechrňte a koukněte na toho ,,psychouše " (myšleno obdivně ) , to co já považuju za dobře zahranou hru on dává tak nějak normálně :

 

 

Je to třetí video (po Bf 109F1 a F2 ) na které zrovna koukám a pod šest killů při vlastním přežití zatím nešel. Je mi jasné že si tam nedá hru co zlamí ale stejně se mi líbí ta lehkost s jakou ta éra vodí.Budu muset projet ty jeho videa všechna :-)

Za mě má palec hore . .. .

----------

Edit : tak nakonec 16 killů a 48 K stříbrnejch bez p.ú.  . . . .jdou na mě mdloby když se s ním srovnám,asi bych to měl odinstalovat a hrát třeba Maincraft :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na něj nikdo neútočí, protože si vybírá cíle mimo "houf" letadel. Já to jen nějak proklikal, ale neviděl jsem tam ani, že by se letadla proti němu snažili jít nějakej dogfight nebo něco jinýho, prostě tvrdě zaměřený na cíl a vše okolo je jim asi jedno.  :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechrňte a koukněte na toho ,,psychouše " (myšleno obdivně ) , to co já považuju za dobře zahranou hru on dává tak nějak normálně :

 

Je to třetí video (po Bf 109F1 a F2 ) na které zrovna koukám a pod šest killů při vlastním přežití zatím nešel. Je mi jasné že si tam nedá hru co zlamí ale stejně se mi líbí ta lehkost s jakou ta éra vodí.Budu muset projet ty jeho videa všechna :-)

Za mě má palec hore . .. .

----------

Edit : tak nakonec 16 killů a 48 K stříbrnejch bez p.ú.  . . . .jdou na mě mdloby když se s ním srovnám,asi bych to měl odinstalovat a hrát třeba Maincraft :-)

Na Fw 190 A5 tenhle styl úplně sedí lítat trochu stranou a střílet na samostatné letadla mimo houf červených.Zahrál to pěkně.Já sám jsem se zatím vyškrábal na 11 sestřelů.A není to o tom,že by letadlo bylo OP nebo tak něco jen prostě ví co si může s ním dovolit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanár : protože když se na to pozorně podíváš tak lítá vysoko kam se valná část arkádistů po prvním spuštění, pokud tedy po začátku vůbec stoupá , už nahoru nedrásá a drží se to všechno ve střední a nízké výšce.On si vyhlídne cíl a na něj se spustí, nasype ho a hned zas maže nahoru ,žádné velké zdržování s točením a tím ztrácením rychlosti. Většinou dřív než ho někdo pořádně zaregistruje tak je pryč. Koukal jsem na všechny jeho videa s němci a několikrát po něm někdo šel, head onu se vyhýbá ,lehce vystřelí proti útočníkovi a hned manévrem uniká ze směru. Žádné ,,držím to do poslední chvíle a on někdo z nás zdechne " (moje častá chyba ) .Párkrát ho tam někdo i pronásleduje ale právě proto že mastí tvrdé BnZ tak mu většinou rychlost stačí na ulétnutí z dosahu.

 

Jak lítá amíky,brity,rusy a japíky nevím ,na to jsem zatím nekoukal.

 

Mickhesh : Jo souhlasím,dejme tomu že arkáda je nejlehčí ,což je relativní ,někdo má v tom chaosu co se kolikrát rozjede potíže se orientovat a RB třeba lítá v pohodě ,ale to je celkem vedlejší,přesto že je to v arkádě tak je výsledek 16 :0 hodně hodně nadprůměrný. Já se v ní pohybuju pořád a výsledek 8 :0  mi spolehlivě stačí na to být nejlepší v týmu a někdy s náskokem (naposledy v pátek )   ,stane se nezřídka že vedu tabulku s pouhými čtyřmi  . .pěti sestřely. Běžné lze vidět podstatně nižší čísla a když už má někdo třeba 10 a víc tak je to zároveň několik smrtí. Já osobně považuju za lepší třeba svých 4 - 5 : 0 než nejlepší v týmu který dal deset kusů ale třikrát ,čtyřikrát při tom sám zdechnul.Prostě to vždy posuzuju poměrem kill : smrt.

 

nexro : přesně jak píšeš ,vybere si odpadlíka z houfu a po tom jde,i když v některých videiích to píchne i do chumlu ale díky své rychlosti nemá většinou nikdo moc času ho nasypat.

 

bopanzer : taky souhlas ,zvládá Fokáče parádně ,aspoň tedy na tom co je od něj k vidění. Já mám svůj osobák zatím 10 : 0 ,jednou jsme ho málem překonal ale enemák padnul s ,,koncovým hvizdem " a už mi to jedenáctý sestřel nezapočítalo.Ve hře to ještě vypsalo že ten a ten byl sestřelen mou maličkostí ale v konečném resumé po bitvě už nebyl. Trochu neskromě si myslím že na to že lítám ,,mikrobus " (Bf 110 ) to nebylo nejhorší :-)

 

Jinak přátelé, co kdyby , když někdo narazí na video dobře zahrané hry ať už AB,RB nebo simu ,nebo dokonce jestli někdo má svoje takové , se to sem občas postnulo a můžeme o tom podebatit, co bylo dobře co špatně . . .co vy na to ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

 Rádi bychom vám dnes ukázali nový mód, na kterém pracujeme. Tyto mise budou nesrovnatelně delší a díky tomu budete připojeni i v průběhu již probíhající bitvy. Test s hráči už přijde velmi brzy, ale stejně se s vámi chceme podělit o to, jak to bude fungovat.


 


V současnosti máme připraveny 4 mise z celkových 8 při představení tohoto módu. Zatím máme zajímavé výsledky s kombinací různých úkolů - např. při úkolu zničit nepřátelské jednotky se objeví další úkol, kde budete muset ochránit přátelské bombardéry směřující právě k těmto jednotkám.


 


Spoustu úkolů bude mít alternativní varianty. Například se objeví přátelská letadla pro pozemní útok a vy je budete mít za úkol ochránit tam a zpět nebo zničit pozemní jednotky sami. Některé mise budou podobné těm z již známých eventů nebo map, ale budu značně změněny. Např. nově průzkumná letadla poletí nad bojiště, odhalí pozici nepřátelských jednotek a poté poletí na letiště. V těchto misích se např. nestane to, že by podobné letadlo ničilo pozemní jednotky.


 


Úkoly v těchto misích nebudou pro oba týmy stejné. Průzkumná letadla se mohou objevit pouze u jednoho týmu - nebo naopak u obou. Pokud už se ale nějaký úkol objeví, bude mít podobný průběh - např. ochránit průzkumné letadlo nebo ho zničit nepřátelskému týmu.


 


 


 


muhehe jak to ze sem o tom tady nenasel ani zminku??mno kazdopadne zda se ze moje narky a prosby sou vyslyšeny!! :Smile_bajan2: kazdopadne RB aka HB cekaji velke zmeny,,,a pro me nejdulezitejsi dojde k odstraneni botu a mise budou "prodlouzeny" presneji bude se do nich pouze vstupovat takze konecne  odpadnou bitvy 5-10min a konec s nepřítelem v zamerovaci  :Smile_playing:


 


http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/160849-devblog-proudloužené-mise-a-připojení-v-průběhu/


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždy když někde čtu něčí vyjádření k něčemu a vidím tam ,,muhehe " tak mi naskočí něco buď o věku nebo  . . . . no nebudu to ventilovat.

 

Odpověď na tvou otázku je snadná, nikdo z modů si toho patrně nevšimnul,třeba proto že než se dostal k Netu tak to mohlo být přepsáno novějším příspěvkem.Myslím ve smyslu nahrazeno v přehledu sekcí.

Neviděl bych v tom žádnou senzaci, stávalo se že tady na foru byly informace které by jsi na oficiálním českém hledal marně a relativně často tady jiné byly dřív než na ofiku.A teoreticky by mi přišlo normální že to oficiální bude mít lepší přístup k novinkám.

No na druhou stranu ,vkládat sem může různé informace naprosto kdokoli aniž by musel být moderátor.Sám jsem to tak dělal relativně dlouho a až na základě toho mi pak bylo nabídnuto místo moda.

Takže abych to uzavřel,to jaké forum je dosti záleží i na uživatelých,buď můžu čekat kdo mi co předloží a nebo se sám aktivně zapojím,je to na každém jak se zařídí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždy když někde čtu něčí vyjádření k něčemu a vidím tam ,,muhehe " tak mi naskočí něco buď o věku nebo  . . . . no nebudu to ventilovat.

 

Odpověď na tvou otázku je snadná, nikdo z modů si toho patrně nevšimnul,třeba proto že než se dostal k Netu tak to mohlo být přepsáno novějším příspěvkem.Myslím ve smyslu nahrazeno v přehledu sekcí.

Neviděl bych v tom žádnou senzaci, stávalo se že tady na foru byly informace které by jsi na oficiálním českém hledal marně a relativně často tady jiné byly dřív než na ofiku.A teoreticky by mi přišlo normální že to oficiální bude mít lepší přístup k novinkám.

No na druhou stranu ,vkládat sem může různé informace naprosto kdokoli aniž by musel být moderátor.Sám jsem to tak dělal relativně dlouho a až na základě toho mi pak bylo nabídnuto místo moda.

Takže abych to uzavřel,to jaké forum je dosti záleží i na uživatelých,buď můžu čekat kdo mi co předloží a nebo se sám aktivně zapojím,je to na každém jak se zařídí.

aha no a co na to rikaš rotviku??ja si s toho sedl na zadek,,,,,,na tohle se fakt tesim ,,,,celou dobu si tu stěžuju ze je to moc kratky ze když startujem tak proc nas hra nenuti po misi pristat/to asi kvůli arkadnejsimu pojeti hry-pristavat je horsi nez vzletet/atd,,,a ted se zda ze sem byl vyslyšen,,,ou jak ja miluju tuhle hru:c)))a dYnamicke mise hmm,,,mlask,,mlask,,,,do bitev vstupovat a necekat ve fronte,,,,GENIALNI GAJINE!!!!jestli tohle dotahnes do konce slibuju ze ti neaky prachy taky hodim:c))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předpokládám že tě zklamu, já jsem až na velmi, velmi vzácné vyjímky hráč arkády tudíž to co se děje v R.B. jde tak nějak mimo mě.

Ovšem i tu arkádu hraju trochu jako R.B :-) (samozřejmě v určitých mezích daných právě typem hry ) třeba nepřítele nenaklikávám ale střílím podle dohadu,minimálně v první moment,dále . . .mojí prioritou je odlétat bitvu na prvním stroji.Tím se občas dostávám k přistání a opětovnému vzlétnutí do bitvy,takže i to si užiju. . . . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha no a co na to rikaš rotviku??ja si s toho sedl na zadek,,,,,,na tohle se fakt tesim ,,,,celou dobu si tu stěžuju ze je to moc kratky ze když startujem tak proc nas hra nenuti po misi pristat/to asi kvůli arkadnejsimu pojeti hry-pristavat je horsi nez vzletet/atd,,,a ted se zda ze sem byl vyslyšen,,,ou jak ja miluju tuhle hru:c)))a dYnamicke mise hmm,,,mlask,,mlask,,,,do bitev vstupovat a necekat ve fronte,,,,GENIALNI GAJINE!!!!jestli tohle dotahnes do konce slibuju ze ti neaky prachy taky hodim:c))))

Aby ses nedivil, až tě to bude házet do prohrané bitvy, kde pujdete 4 proti 15 to bude zábava :-D většinu změn v poslední době tak trochu podělali.

 

Plánované změny B.R letonů v arkádě :

http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/164299-planned-battle-rating-changes-for-aircraft-in-arcade/

 

Ani mě už nepřekvapuje které letouny šli nahoru a které dolu . . .

 

Tak to čumím, některý letadla to pěkně odnesou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aby ses nedivil, až tě to bude házet do prohrané bitvy, kde pujdete 4 proti 15 to bude zábava :-D většinu změn v poslední době tak trochu podělali.

 

 

Tak to čumím, některý letadla to pěkně odnesou.

prave kvůli lidem jako ses ty tahle hra hapruje,,,,ted ti reknu něco co asi nepobers:me nejde o to vyhravat ale smysluplne litat,vidím ze je bitva dopředu prohrana-fajn nehrnu se do boje,,,,a ja celkove  litam tak abych hlavne a v první rade tu bitvu prezil a nemusel tak cpát lowe do oprav kapis??-chcete arkádu bezte litat WoWp!!!!!,,,,,,,,uz ted muzu rict ze podle toho co sem vycet to vypada na pridani průzkumných letadel a ten kdo v nem bude sedet bude muset objevovat nepritele pro bombry a stihaci bombry protože v opacnym pripade nebude vydet ani cil ani ty zakladny a budou se dynamicky menit tj ze ta zakladna nebude vždy na stejnym miste,,,,,,za me je ten koncept kterej pripravujou MODRE z NEBE!!!!takze tahle hra ma naslapnuto hodne dopředu takze jestli uz ted cejtis problém s hratelnosti bez uz TED hrat něco jiného napr.:vybornej simulator z obdobi 2 WW Wings of Warplane!!!! :Smile_veryhappy: vis pro nas co to nehrajem jenom kvůli vítezství bude tohle spasou tomu ver:c))a hlavne diky tomuhle se vrati FRB aka SB,,,,tenhle mod ma bezet jak pro HB aka RB tak pro FRB aka SB ne pro ARKADU na to pozor!!!!takze tebe jako arkadistu tahle změna nijak nepotrapi tomu ver takze vlastne muzes zustat u WT ale jen u arkady!!!!,,,,,,,,

 

proc si skra AC hraci stezujou???tahle hra mela a ma bejt pro trochu jinačí skupinku lidi nezda se vam realita-však hrajete AC tak oco de??a porad je tu ten WoWp tak proc nehrajete ten???my chcem z WT simulaci ne ARKADU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tech je na trhu dost!!!!!a co me vůbec se vseho na tyhle hre stve je kratka doba boje vzlitnu a do 10min,je po vsem,,,,,,,,timhle modem tento nesvar odstrani a další velmi dulezita věc je ta ze diku tomuhle se uz nebude cekat ve fronte na bitvu/na vyssich tierech to je docela opruz/ale rovnou do ni vstoupíš-nelibi bez hrat WoWp-nelibi se vam ze je AAA moc presna-bezte hrat WoWp no a takhle bych mohl pokracovat este dlouho,,,,,,,,,,promin jestly sem te tim neak urazil ale fakt arkad je uz všude dost,,,,ted trochu odbocim ale když sem napr.vydel jak se pohybujou lode v predposlednim assassins creed black flag tak sem se rozhod ze tenhle zážitek si necham ujit,,,,,,proc??protože všechno supr flora fauna ale co ta realita lodi???to zrychleni plachetnic na uroven vodnich skutru me fakt dostalo a jen diky tomu sem si to nekoupil!!!!ja mam rad ve hrach realitu ne nesmysly zalozeny na chuti "deti"kapis??

 

 

waltere:no tak uz to snad bude lepsi,,,vydim i estly sem opravil tak snad to uz bude CAAAJK-----dik za upozorneni,pisu rychle,dlouho a moc velkej gramatik taky nejsem ale MILUJU LETADLA :Smile_teethhappy:

 

jedna z mnoha zmen :mapy-128km x 128km,,,hmm ja rikam rovnou 200km :Smile_playing:       http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/160849-devblog-proudlou%C5%BEen%C3%A9-mise-a-p%C5%99ipojen%C3%AD-v-pr%C5%AFb%C4%9Bhu/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prave kvůli lidem jako ses ty tahle hra hapruje,,,,ted ti reknu něco co asi nepobers:me nejde o to vyhravat ale smysluplne litat,vidím ze je bitva dopředu prohrana-fajn nehrnu se do boje,,,,a ja celkove  litam tak abych hlavne a v první rade tu bitvu prezil a nemusel tak cpát lowe do oprav kapis??-chcete arkádu bezte litat WoWp!!!!!,,,,,,,,uz ted muzu rict ze podle toho co sem vycet to vypada na pridani průzkumných letadel a ten kdo v nem bude sedet bude muset objevovat nepritele pro bombry a stihaci bombry protože v opacnym pripade nebude vydet ani cil ani ty zakladny a budou se dynamicky menit tj ze ta zakladna nebude vždy na stejnym miste,,,,,,za me je ten koncept kterej pripravujou MODRE z NEBE!!!!takze tahle hra ma naslapnuto hodne dopředu takze jestli uz ted cejtis problém s hratelnosti bez uz TED hrat něco jiného napr.:vybornej simulator z obdobi 2 WW Wings of Warplane!!!! :Smile_veryhappy: vis pro nas co to nehrajem jenom kvůli vítezství bude tohle spasou tomu ver:c))a hlavne diky tomuhle se vrati FRB aka SB,,,,tenhle mod ma bezet jak pro HB aka RB tak pro FRB aka SB ne pro ARKADU na to pozor!!!!takze tebe jako arkadistu tahle změna nijak nepotrapi tomu ver takze vlastne muzes zustat u WT ale jen u arkady!!!!,,,,,,,,

 

proc si skra AC hraci stezujou???tahle hra mela a ma bejt pro trochu jinačí skupinku lidi nezda se vam realita-však hrajete AC tak oco de??a porad je tu ten WoWp tak proc nehrajete ten???my chcem z WT simulaci ne ARKADU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tech je na trhu dost!!!!!a co me vůbec se vseho na tyhle hre stve je kratka doba boje vzlitnu a do 10min,je po vsem,,,,,,,,timhle modem tento nesvar odstrani a další velmi dulezita věc je ta ze diku tomuhle se uz nebude cekat ve fronte na bitvu/na vyssich tierech to je docela opruz/ale rovnou do ni vstoupíš-nelibi bez hrat WoWp-nelibi se vam ze je AAA moc presna-bezte hrat WoWp no a takhle bych mohl pokracovat este dlouho,,,,,,,,,,promin jestly sem te tim neak urazil ale fakt arkad je uz všude dost,,,,ted trochu odbocim ale když sem napr.vydel jak se pohybujou lode v predposlednim assassins creed black flag tak sem se rozhod ze tenhle zážitek si necham ujit,,,,,,proc??protože všechno supr flora fauna ale co ta realita lodi???to zrychleni plachetnic na uroven vodnich skutru me fakt dostalo a jen diky tomu sem si to nekoupil!!!!ja mam rad ve hrach realitu ne nesmysly zalozeny na chuti "deti"kapis??

 

 

waltere:no tak uz to snad bude lepsi,,,vydim i estly sem opravil tak snad to uz bude CAAAJK-----dik za upozorneni,pisu rychle,dlouho a moc velkej gramatik taky nejsem ale MILUJU LETADLA :Smile_teethhappy:

 

jedna z mnoha zmen :mapy-128km x 128km,,,hmm ja rikam rovnou 200km :Smile_playing:       http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/160849-devblog-proudlou%C5%BEen%C3%A9-mise-a-p%C5%99ipojen%C3%AD-v-pr%C5%AFb%C4%9Bhu/

Zkrátím svou reakci na minimum.Až všichni co hrají arkádu odejdou z WT tak dohraješ i ty své RB nebo SB (tedy pokud SB hraješ ).Pokud netušíš proč tak je další diskuse stejně zbytečná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tohle me vyrazilo dech,,,,,, https://www.youtube.com/watch?v=G2Qcrqk7810

 

 

 

rttw,,,to ja vim ale nechapu ty stiznosti AC hracu na realitu když hrajou arkádu,,,tot vse,,,a navíc si myslim ze by se klidne uživila bez AC hracu to by ale musela cílit na tu druhou stranu/ty co chtej sim/ a na me to spis pusobi ze gajin nevi co chce kapis??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když bych se měl opožděně vyjádřit k tomu klukovi s tou dobrou hrou jak se komentovala nahoře, řekl bych, že kromě toho co bylo všechno řečeno dost pomáhá, když člověk hraje typ mise převaha /jako on/ a hra je dlouho vyrovnaná. Na převaze v arkádě už vůbec nehrozí, že by se někdo pohyboval vysoko, protože to není celkem k ničemu, bombardéry taky musí na cíle pár set metrů nad zem, letadla najdete namačkaný na předem daným místě a malým prostoru, ráj pro takovýho šikovnýho dravce.. On vlastně hraje dost sobecky, ani v tíživým snu ho zřejmě nenapadlo kapovat nějaký letiště a ani nějak výrazně na krev nebrání.. naopak si skóre nadělal tak z poloviny na bombrech, který na převahách nehrajou zas tak velkou roli, vlastně si myslím, že tu hru ani moc neovlivnil .. No to je asi život, protože se v tom trochu vidím. Takhle dobrej asi nebudu, ale co si pamatuju, tak skoro všechny moje lepší výsledky /ztráta max jedno letadlo letadla a sestřelů 10 plus/ byly právě na převahách a právě při takovýmhle způsobu hraní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tohle me vyrazilo dech,,,,,, https://www.youtube.com/watch?v=G2Qcrqk7810

 

 

 

rttw,,,to ja vim ale nechapu ty stiznosti AC hracu na realitu když hrajou arkádu,,,tot vse,,,a navíc si myslim ze by se klidne uživila bez AC hracu to by ale musela cílit na tu druhou stranu/ty co chtej sim/ a na me to spis pusobi ze gajin nevi co chce kapis??

Nekapis, koukám že jsi objevil další výraz kterej teď máš pomalu všude ,ale to jsem odbočil hned v úvodu.

 

Je úplně buřtík co si myslíš ty,Gaijin je firma která má majitelům především vydělat peníze, pochybuju že jejich prioritou je někomu poskytovat bezplatně zábavu.No a jako taková potřebuje co nejmasovější základnu hráčů.Vždy bude víc těch ,,obyčejných " hráčů co si chtějí zalítat, čím jednodušeji tím lépe,vždy bude víc těch průměrných nebo dokonce podprůměrných co jsou rádi za arkádu než těch opravdu zapálených fandů a opravdových skillerů.

Jednoduchý vzorec  počet hráčů / výše výdělku si snad dosadíš sám.

 

Paavel : Asi máš pravdu že hraje ,,sobecky " ale ono je to dané už hrou samotnou ,prostě potřebou nějakého vydělávání a zkoumání.Je hezké když tým vyhraje ale i prohraná bitva ti může vydělat víc když v ní nastřílíš.Pokud nepotřebuješ nutně XP do výzkumu modulů nebo dalšího letounu tak tě zas tak moc do vítězství týmu nic netlačí.

Přiznám se že už dlouho lítám hodně podobně a hraju spíš ,,na sebe " ,jsem - li sobec pak budiž, dejme tomu. Zase na druhou stranu lovím hlavně bombry což kolikrát dělám sám a tím že je sundavám nepřímo chráním základny (nepřímo proto že to není mým cílem, mým cílem je něco napráskat ) a nepřímo podporuju tým.V jedné dnešní jsem sundal čtyři z pěti a náš tým vyhrál, v jiné jich měli sedm, stačil jsem jednoho ,ostatní naši byli někde dole a konec bitvy po třech minutách na vybombardované základny. . . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...