Přejít na obsah

War Thunder - letadla


Killere

Recommended Posts

Expiť ten americký tech tree je peklo.

Posledný stíhač na ranku 13., další až na ranku 20.

Toto je šialenstvo - posledných nahratých 7 milionov expov bez nového stíhača.

 

Ale podla dev tímu, jeden z najbližších updatov implementuje do US stromu Grumman F9F Panther. Jet, odhadom rank 18-19

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stejně ho nějak zmrví, tak jak to u amíků umí :Smile_trollface:

dělám si řiť, vypadá zajímavě. ještě Shooting Star na 17 rank a budu expit dál. zatím lítám s Corsairem C v HB a spokojenost, poslední bitva 5 killů, to je prostě vrah! zajímavý je, že jsem tam zachránil několika spoluhráčům zadek, ale když mě teklo do bot, tak nikde nikdo, vůbec nemá cenz klikat do chatu.. nechce někdo hrát letky? jsem průměrná, ale přizpůsobivá lama co lítá za všechny národy co se objeví v HB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stejně ho nějak zmrví, tak jak to u amíků umí :Smile_trollface:

dělám si řiť, vypadá zajímavě. ještě Shooting Star na 17 rank a budu expit dál. zatím lítám s Corsairem C v HB a spokojenost, poslední bitva 5 killů, to je prostě vrah! zajímavý je, že jsem tam zachránil několika spoluhráčům zadek, ale když mě teklo do bot, tak nikde nikdo, vůbec nemá cenz klikat do chatu.. nechce někdo hrát letky? jsem průměrná, ale přizpůsobivá lama co lítá za všechny národy co se objeví v HB

Vsak muzes litat s nama, neni problem. Jinak jsem dneska zacal litat full real a celkem me to chytlo, ale prodelal jsem s k4 asi 400k, jeste ze jsem milionar :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me se zase casto stava ze letim treba 800 s dorou a corsair je za chvili uz hned za mnou :facepalmic:

mě včera... letíme v rovině a corsair za mnou, dělám žabí skoky, přibližuje se, zkusím stoupání, přibližuje se, utočit ho nemohu... co mám asi tak sakra dělat :Smile-angry::Smile_teethhappy: konstantní rychlost 500-600 kmh a stejně tě dostane ptž za tebou letí půl mapy. Op jsou hlavně to Céčko... stoupá, motor má dobrý a guny taky, navíc točí jak blázen. Nejsem zastáncem slova OP, ale některým by se měli upravit letové vlastnosti...

edit... měl sem Dorku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hispano corsair je brutalni, jedina sance jak nebit sestrelen je bojovat ve vertikale, v horizontale nema snaci ani lavocka a po rovine to leti pres 600 takze ani neuletite, no a kdyz dozene doru tak je konec, nebo jeste taky jde vystoupat co nejvys a sestrelit tyhle monstra hned na zacatku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ofiku sa ludia podobne sťažovali na corsaire s tým, že sú OP, načo ostro reagovali amíci s tvrdením, že to boli aj v realite vynikajúce lietadlá a že HB tomu viac-menej zodpovedá

 

Hispano corsiar inak po rovine letí 600 akurát vtedy, ked sa do roviny vyrovná s rudkého klesania. Udrží to pár sekúnd.

A k tomu, že stíha 800 km za FW len tolko, že to je kritická hranica pre odlomenie krídla. Maximálka, kedy ešte môže držať pohromade. Stačí ale jeden manéver alebo zrýchliť doslova o pár km nad 800 km/h a bum, crash.

Fakt by so chcel vidiet corsair, ktorý doletí doru a drží sa za ňou v 800 km/h ....

 

Ale je inak zaujímavé sledovať reakcie časti prispievateľov s tým, ako sa mení súper Nemecka v HB - najskôr sú sovieti OP, potom sú corsaire OP, počítam, že keby mali nemci bojovať proti talianom, tak aj folgore by bolo OP

 

Aby som nebol OT, tak lietam F4 v americkom strome a moc mi teda nesadla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Matho: já myslím, že ty poznámky jsou oprávněné, de facto corsir může použít všechny taktiky a nikdo ho nedostane... což není zrovna košer na 12tý rank, Folglore bude dobrej až bude MM, to bude v HB super letoun. Co se týká sovětů, tak jsou OP maximálně LA5FN a verze 7, ty letadla odporují gravitačním zákonům a ještě Mig 15 samo sebou... pokud si stěžuji já, OP je jenom označení pro letadlo, které má nadhodnocené letové vlastnosti... což kupříkladu se u Němců říci nedá... zatím jsem si u Germánů nevšiml něčeho vybočujícího... ty letadla jsou totiž dost na nic, pokud se nelétají podle BnZ... takže tak... takže pokud je to jejich jediná možná taktika, kterou ti Corsair smaže, který on sám může bojovat nablízko... zajímavé, že se jednou odvolávají lidé na gameplay a posléze na historické reálie, podle toho jak se to hodí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OP je každé letadlo co letí proti mě a potřebovalo by nerf........ Jakmile do něj ale sednu já tak je pomalé, neobratné, málo vyzbrojené a potřebovalo by boost... :-)

To je mozna je jen tvuj pocit u me to takhle neni, letim proti la5 dostanu tezce za vyucenou, vyexpim to 2 killi na bitvu, to samy s corsairem ale 3 killi na bitvu dokonce, lavocky jsou tezce op, protoze popiraji fyzikalni zakony a kdyz me ma dostat la7 tak davam alt f4 protoze od tohodle se nenecham sestrelit, ale corsaira zamerne jsem nikde nenazval op protoze nemuzu posoudit jaky byl v realu takze to beru v pohode asi tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MIckhesh, ale to je dosť čudná poznámka, že ger lietadlá sú nanič, ak sa nelieta BnZ.

To je asi v podobnej rovine, ako keby som povedal, že ak si odmyslíme turrety a bomby, tak B-17 sú vlastne iba lietajúce truhly a sú v podstate k ničomu. Alebo ak si od jetov odmyslíme rýchlosť a výzbroj, tak sú vlastne shitácke lietadlá ....

 

Dakdo sa tu v minulosti sťažoval na nejaké "OP" ruské lietadlo s tým, že ani FW-190 ho nedokáže utočiť ... mi skoro vtedy zabehlo. A myslím si, že skôr tu je problém. Keď chcem hrať taktiku BnZ tak beriem Nemcov, alebo niektoré US lietadlá.

Ak chcem krútiť vezmem JAP alebo nejakých rusov.

 

Corsair nie je OP. Možno hispano verzia svojím nasadením v HB nekorešponduje s realitou, kde ich bolo nasadených dosť málo a v HB ich lieta dosť, ale s čím majú amíci lietať? V Buffale? V P-40? Alebo robiť cvičné terče v B-17?

Každý berie to najlepšie, čo má k dispozícií.

A chvalabohu za to, že hispano corsair v US strome je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

corsair byl v nízkejch vejškách schopnej letět 540 a ve vysokejch doknoce 630 samozřejmě bez klesání, stoupavost zhruba 14 metrů za sekundu. co jsem ho zkoušel ve WT tak to zhruba odpovídá, i když v těch vyšších výškách už trochu ztrácí dech, na druhou stranu je zase ryhlejší u hladiny, ale to je podle mě nedodělanym fyzickym modelem. Rozhodně ale není OP. pokud máte dost energie, klidně věřim že může letět pár minut i těch 590.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Matho: S němci se točit nedá, max sem tam s E3 a někdy F4 a jiné verze... jo dá, ale z 80% seš mrtvej ty a ne enemy, nemluvě ani o tom, když se do boje píchne ještě jiný enemy, to je konec rychlej.

O dalším letadle Buffalu se asi nemá cenu ani bavit :-) P40 je super, de facto se na někoho píchneš a dáš ho, pokud ti neuletí... a jsme u toho, pakliže je silný na blízko, neměl by být silný i na dálku, respektivě měl, ale ne jako v nynější podobě, že tě prostě dožene za každou cenu metr po metru a píchne se na tebe ještě 2 km daleko od tebe a letí za tebou přes celou mapu.

Není špatných letadel, jenom méně efektivních. S každým se dá zahrát, když se zvolí dobrá taktika... viz B17 minulí víkend :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...