Přejít na obsah

Hledáte vysvětlení ? Ptejte se zde.


Kanár (NIHIL)

Recommended Posts

Tak si jezdím s E-50, celkem se daří, ženu to na 50% WR a najednou se dívám že prohrávám jak sviňa.

Čím to ? Damage dávám čím dál větší. Tank nejezdím od stocku, ze začátku mi chyběl pouze lepší motor. Bitev 167 kousků

Buď v klidu.. mě trvalo cca 450 bitev než jsem dostal T150 přes 50% w/l :-D byl to extrém ale stane se to... pokud hraješ dobře (a to hraješ) tak ono to půjde.. ;-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

W/L ratio určitě neovlivňuje náhoda víc než schopnosti. důkazem mi jsou desetitisíce lam s 45% a nižším W/L u kterejch je jistota, že zahrajou tragicky, že budou celou hru kempit na jednom místě, že nebudou při otáčení používat věž, po startu bitvy se budou motat, teamkilleři, atd..

stejným důkazem jsou mi hráči, který maj 57% a víc W/L, kteří hrajou na jiným levelu než hráči s 50% a na úplně jiným levelu než hráči s 45%. nikdo netvrdí, že by tací rozhodovali bitvu sami o sobě ale rozhodně 57% přispěje k výhře o kupu víc než 50% a vono se to potom v dlouhodobým měřítku projeví.W/L a EFR/WN7 ti víceméně řeknou to samý...

Ano náhoda má taky vliv ale ten jde v dlouhodobým měřítku limitně k nule(například u 10k bitev už ti W/L ratio prozradí hodně) zatímco u součtu bitev jednoho večera nebo třeba prvních sto bitev s jedním tankem může mít být velkej.

mluvím tu o normálních hráčích ne o někom, kdo to šuká druhejma tierama nebo houfnicema s goldama

 

certe: damage není jedinej ukazatel, někdy je lepší využít pohyblivosti a velkýho dohledu a trochu poskautit pro tým. podle mě ti to určitě poleze nahoru, E-50 je dobrý vozítko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ty jsi jediná osoba, kterou znám a která je ze svýho klanu tak na větvi, že si zahraje 20k bitev nahovno(pro X.tiery) jenom aby byli lídři spokojení...

jinými slovy, řekněme že jsi vyjímka, kterou neberu v potaz

určitě vozíš XVM, takže víš, že se sice vyjímky najdou ale u zbytku W/L a EFR/WN7 korespondujou

 

jinak cg, krásně ti to roste

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ty jsi jediná osoba, kterou znám a která je ze svýho klanu tak na větvi, že si zahraje 20k bitev nahovno(pro X.tiery) jenom aby byli lídři spokojení...

jinými slovy, řekněme že jsi vyjímka, kterou neberu v potaz

určitě vozíš XVM, takže víš, že se sice vyjímky najdou ale u zbytku W/L a EFR/WN7 korespondujou

 

jinak cg, krásně ti to roste

To nebylo kvůli lídrům ale kvůli tomu, že jsem chtěl hrát CW protože to je jiná liga, než ten bordelpublic. A podobných případů je docela hodně. Také je spousta hráčů s novým účtem, který mají jen proto aby měli lepší staty. Sice tuhle úchylku moc nechápu ale že jich je dost, to vím. Stačí, když se sem a tam koukneš na některého "borce" co má v garáži a kolik má bitev. Jistě je ale víc než 100% fakt, že kdo má W/L pod 50%, tak je to špatně a když ho má 45%, tak je to nějaký tydýt se kterým nelze počítat. Pro rychlou orientaci v bitvě stačí koukat na W/L a na EFR ale pro lepší obrázek o hráči je třeba ještě zkontrolovat jeho garáž a jeho průměrný tier + jeho průměrnou udělenou damage. Se koukni, jakou máš damage ty a jakou já. S EFR to poněkud nekoresponduje ale když si k tomu vezmeš průměrný tier, tak je to hned jasné. Ty 5,9 a já 7,8. Blbé je, že 80% hráčů ani neví, že nějaké statistiky existují a dokonce ani nekoukají na staty po bitvě, takže nemají ani šanci se nějak zlepšovat. Když už někdo začne poměřovat pindíky, tak je to nějaký kečup, který mi v bitvě napíše, že jsem lama protože on má W/L 55% a já jenom 52% a přitom ten tydýt ještě namá ani jednu desítku v garáži. :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

W/L ratio určitě neovlivňuje náhoda víc než schopnosti. důkazem mi jsou desetitisíce lam s 45% a nižším W/L u kterejch je jistota, že zahrajou tragicky, že budou celou hru kempit na jednom místě, že nebudou při otáčení používat věž, po startu bitvy se budou motat, teamkilleři, atd..

stejným důkazem jsou mi hráči, který maj 57% a víc W/L, kteří hrajou na jiným levelu než hráči s 50% a na úplně jiným levelu než hráči s 45%. nikdo netvrdí, že by tací rozhodovali bitvu sami o sobě ale rozhodně 57% přispěje k výhře o kupu víc než 50% a vono se to potom v dlouhodobým měřítku projeví.W/L a EFR/WN7 ti víceméně řeknou to samý...

Ano náhoda má taky vliv ale ten jde v dlouhodobým měřítku limitně k nule(například u 10k bitev už ti W/L ratio prozradí hodně) zatímco u součtu bitev jednoho večera nebo třeba prvních sto bitev s jedním tankem může mít být velkej.

mluvím tu o normálních hráčích ne o někom, kdo to šuká druhejma tierama

 

certe: damage není jedinej ukazatel, někdy je lepší využít pohyblivosti a velkýho dohledu a trochu poskautit pro tým. podle mě ti to určitě poleze nahoru, E-50 je dobrý vozítko

W/L něco napoví,to je pravda,ale je to podle mě jen berlička...jinak ti to o hrači neřekne vůbec nic...ja se pohybuju s W/L kolem 52-53% a nikdy se mě nedaří vyhoupnout výš (jezdim jen solo public)...velmi často mam nastříleno nejvíc damage,než kterýkoli hrač z našeho,nebo enemy týmu a stejně lost...člověk může být klidně superman,nastřilet 6 000 damage,ale pokud hra rozhodne,že prohrajete,tak prohrajete,nebo aspon mě to takhle přijde :Smile_trollface-3: ...pač mě to hodí do týmu naprostých lam,co jezdí skoutovat s artynama a heavyny kempujou na bazy...a na 9 tieru už se ta hra zas tak snadno ovlivnit neda že :Smile-bajan2:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

W/L něco napoví,to je pravda,ale je to podle mě jen berlička...jinak ti to o hrači neřekne vůbec nic...ja se pohybuju s W/L kolem 52-53% a nikdy se mě nedaří vyhoupnout výš (jezdim jen solo public)...velmi často mam nastříleno nejvíc damage,než kterýkoli hrač z našeho,nebo enemy týmu a stejně lost...člověk může být klidně superman,nastřilet 6 000 damage,ale pokud hra rozhodne,že prohrajete,tak prohrajete,nebo aspon mě to takhle přijde :Smile_trollface-3: ...pač mě to hodí do týmu naprostých lam,co jezdí skoutovat s artynama a heavyny kempujou na bazy...a na 9 tieru už se ta hra zas tak snadno ovlivnit neda že :Smile-bajan2:

Musíš to počítat na 1000 bitev a ne na pár stovek. A nad 53% se opravdu těžko dohrabeš bez toho aniž bys hrál převážně s vymazlenými a vlivnými tanky a určitě ne s tanky tieru 10.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš to počítat na 1000 bitev a ne na pár stovek. A nad 53% se opravdu těžko dohrabeš bez toho aniž bys hrál převážně s vymazlenými a vlivnými tanky a určitě ne s tanky tieru 10.

 

Hele to není úplně pravda. Na rychlo jsem expil IS-7 od ISka a převážně jsem jezdil sám. Když se koukneš u všech tanků od ISka, tak mám win cca 60% a více a to samý od T1heavy po T110E5 (to nemám ještě doexpený). Převážně tyto stroje jezdím sám a krom T29 a možná T32 to nejsou žádný extra vlivný stroje na svůj tier. Samo je to i o štěstí, ale prostě když nahraju s těmi tanky cca 1000 (dohromady), tak už to není jen náhoda......

 

To že u 10. tieru to nejde, to bohužel tak je v době kdy čeká na bitvu pořád 200 VIII. artyn...:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nebylo kvůli lídrům ale kvůli tomu, že jsem chtěl hrát CW protože to je jiná liga, než ten bordelpublic. A podobných případů je docela hodně. Také je spousta hráčů s novým účtem, který mají jen proto aby měli lepší staty. Sice tuhle úchylku moc nechápu ale že jich je dost, to vím. Stačí, když se sem a tam koukneš na některého "borce" co má v garáži a kolik má bitev. Jistě je ale víc než 100% fakt, že kdo má W/L pod 50%, tak je to špatně a když ho má 45%, tak je to nějaký tydýt se kterým nelze počítat. Pro rychlou orientaci v bitvě stačí koukat na W/L a na EFR ale pro lepší obrázek o hráči je třeba ještě zkontrolovat jeho garáž a jeho průměrný tier + jeho průměrnou udělenou damage. Se koukni, jakou máš damage ty a jakou já. S EFR to poněkud nekoresponduje ale když si k tomu vezmeš průměrný tier, tak je to hned jasné. Ty 5,9 a já 7,8. Blbé je, že 80% hráčů ani neví, že nějaké statistiky existují a dokonce ani nekoukají na staty po bitvě, takže nemají ani šanci se nějak zlepšovat. Když už někdo začne poměřovat pindíky, tak je to nějaký kečup, který mi v bitvě napíše, že jsem lama protože on má W/L 55% a já jenom 52% a přitom ten tydýt ještě namá ani jednu desítku v garáži. :Smile_trollface-3:

jj Kanáre s tím souhlasím

 

Arz3en: nj, když chytněš tým komplet plnej špatnejch hráčů, tak výhru opravdu nezařídíš ale může to díky tobě skončit třeba 6:15, zatímco pokud by na tvým místě byl horší hráč, bylo by to např. 3:15.

ten vliv na vítěznou bitvu se logicky projevuje u těsnějších bitev. co ty ještě dokážeš zvráttit svým vlivem ve vítězství, na to by slabší hráč nemusel stačit a byla by třeba těsná prohra...

 

funguje to tak i u nejvyšších tierů ale je to tam značně ztlumený artynama jak píše Bad_Boy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No k tomu poměru w/l......je obrovskej rozdíl v tom, jestli jezdíte solo na publiku, nebo jestli jste v klanu a jezdíte čety, roty,cw.....

Můj poměr w/l taky moc neodpovídá ostatním ukazatelům......je to prostě tím, že jezdím jen solo a vysoký tiery...a taky je to tím, že jsem v začátcích dost lamil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No k tomu poměru w/l......je obrovskej rozdíl v tom, jestli jezdíte solo na publiku, nebo jestli jste v klanu a jezdíte čety, roty,cw.....

Můj poměr w/l taky moc neodpovídá ostatním ukazatelům......je to prostě tím, že jezdím jen solo a vysoký tiery...a taky je to tím, že jsem v začátcích dost lamil...

S tím bych až zas tak nesouhlasil protože kečup a nebo žluťák moc parády v četě a nebo v rotě o stejných kvlitách nenadělá. Nedávno mě kámoš pozval do čety s tierem 8. On žlutý, další červený a já. I když je AT15 docela OP tank v rukou zkušeného, tak jsme měli losy většinou proti tierum 9 a 10, což dělá ta četa, to už je známá věc ale i když byl los dobrý, tak jsme toho moc nevyhráli. Když jedu sám, tak jsem na tom byl mnohem lépe. Pak mě pozval do jejich roty. I když jsem se snažil to organizovat podle našich fungujících BiA taktik, tak to byla katastrofa. Ptal jsem se jich, zda i vyhrávají. Prý občas jo.... :Smile_smile: . Celá rota červená, 2 žlutí a já. To prostě nefunguje. Pokud udělám četu desítkovou s výbornými hráči, takje to 60 až 70% W/L a když je to rota a třeba rota jenom tieru 8, nedej bože nižší, tak je to masakr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pak mě pozval do jejich roty. I když jsem se snažil to organizovat podle našich fungujících BiA taktik, tak to byla katastrofa. Ptal jsem se jich, zda i vyhrávají. Prý občas jo.... :Smile_smile: . Celá rota červená, 2 žlutí a já. To prostě nefunguje.

Kanáre, nesouhlas. Budu se opakovat z denního hlášení, ale jako ukázka stačí: rlThB.th.jpg

S klukama nějako jezdíme, ale pokaždý v trochu jiným složení lidí, ale tanky zůstávají. Taktiky valím prakticky stále stejný a upravuju dle situace. S takovými "stataři" jdou zahrát krásný bitvy a velmi často končíme 10:3,10:0 ... na obrázku včerejší rota, dvakrát jsme ty dobrý klanový hráče vyklepli tak, že zbyla půlka týmu (poprvý měli lepší složení). Jasně, trochu jde o to, že lidi malinko znáš, ale tady máš zásadní rozdíl ve statech. Svý dělá velení, ale většinu odpracují hráči. Když se klukům dá motivace a vhodná taktika, věřím, že lze dobrých výsledků dosáhnout i s cizími a podle statů horšími. Dobrý výsledek = více winů než proher. Chci si to někdy vyzkoušet random v rotách, když najdu někoho, kdo mi bude důvěřovat a nechá me to s nimi odjet.

Berte to prosím jako konstatování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanáre, nesouhlas. Budu se opakovat z denního hlášení, ale jako ukázka stačí: rlThB.th.jpg

S klukama nějako jezdíme, ale pokaždý v trochu jiným složení lidí, ale tanky zůstávají. Taktiky valím prakticky stále stejný a upravuju dle situace. S takovými "stataři" jdou zahrát krásný bitvy a velmi často končíme 10:3,10:0 ... na obrázku včerejší rota, dvakrát jsme ty dobrý klanový hráče vyklepli tak, že zbyla půlka týmu (poprvý měli lepší složení). Jasně, trochu jde o to, že lidi malinko znáš, ale tady máš zásadní rozdíl ve statech. Svý dělá velení, ale většinu odpracují hráči. Když se klukům dá motivace a vhodná taktika, věřím, že lze dobrých výsledků dosáhnout i s cizími a podle statů horšími. Dobrý výsledek = více winů než proher. Chci si to někdy vyzkoušet random v rotách, když najdu někoho, kdo mi bude důvěřovat a nechá me to s nimi odjet.

Berte to prosím jako konstatování.

A koho jste potkali, co vám to nalhali....jak říká baba v Mrazíkovi.... :Smile_trollface-3: . Jestliže potkávám s rotou kečupů roty zelené, modré a fialové, tak nemám šanci. Možná se to povede jednou ze sta bitev vyhrát ale to je nepodstatné. Hele, když se v BiA potkáme s rotou Pirátů a nebo HAMI, tak sem a tam vyhrajeme ale jedině tak, že se nám podaří je nějak občůrat. Jakmile se někde střetneme face to face, tak nás vyřídí jak buldozer kadibudku. Přitom na EFR jsme s nimi uplně nastejno ale tyhle klany mají 3 x týdně dvouhodinový tréning !!! Navíc ten příklad, který dáváš není zrovna uplně ideální sestava klanu ANV a hlavně, chtěl bych vidět, kolikrát se vám tohle podaří v jednom dnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to by mě zajímalo, jak vypadá 3 x týdně dvojhodinový trénink třeba u PTS :)))))))

 

Co vám to nalhali :))))))

U PTS nevím ale u jiných špičkových klanů to je praxe. Zjisti si a pak dělej závěry. Ono to totiž ani nijak jinak nejde docílit toho, že 10 tanků na volné ploše totálně rozstřílí stejných 10 tanků nepřítele při minimálních vlastních ztrátách. Je to uplně stejné, jako kdysi s CS a nebo COD. Sám jsem vstoupil do jednoho klanu, že to budu jako hrát na úrovni a do týdne jsem toho nechal protože to byl neustálý drill. To mě nebavilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že to psal někdo na našem klanovém chatu. Hele, mě je to jedno. Když si ty myslíš, že 10 hráčů se stejným EFR a technikou, jako jiných 10 hráčů na volné ploše dá 10 tanků se ztrátou 2 svých tanků a to pokaždé při takovém střetu a není to tréningem, tak si to mysli. Ostatní si udělají obrázek sami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že to psal někdo na našem klanovém chatu. Hele, mě je to jedno. Když si ty myslíš, že 10 hráčů se stejným EFR a technikou, jako jiných 10 hráčů na volné ploše dá 10 tanků se ztrátou 2 svých tanků a to pokaždé při takovém střetu a není to tréningem, tak si to mysli. Ostatní si udělají obrázek sami.

jedna bába na chatu povídala :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ee, tady s tím se nedá nesouhlasit :) Nejsem žadnej rotovej odborník, ale na to aby rota zvládla mapu, je třeba ji hrát 100-200x a ideálně v poměrně stabilní sestavě.. pak věřím že se začne stabilně sbírat ovoce.

Asi nečteš dost soustředěně o čem píšu. 10 tanků na volné ploše !!! Žádná mapa tu nehraje roli a ani žádná taktika. Nemáš se za co schovat a nemáš ani jak a kam nepřítele obejít. Prostě jenom po sobě střílíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...