Přejít na obsah

Pokec o hrách všeobecně


Aaron Goldstein

Recommended Posts

tahovky mě nikdy nebraly, odkojen 286 na 12 MhZ, tam těch her moc nebylo. Price of Persia, Formule a motorky, už v té době tanky :-D, Dune 2, Wolf, apod. Pamatuju Tajemství Oslího ostrova, kde sem v jedný části sháněl návod, a když mi bylo řečeno v krámu, že to číslo Excalibru nemaj, jsem odešle se slovy "já to dneska prostě dohraju" :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spicka byl xcom, ufo enemy unknown

 

Já myslím, že handrkovat se, jestli byl lepší BI nebo XCOM je trochu srovnávání jablek s hruškama. Jo, obojí bylo na tahy, ale víc bych se v tom asi nerejpal. BI2 byl ale bombastickej, to uznávám ;-) Asi nikdy nezapomenu na to, jak jsme s kámošem hráli nějakou námořní bitvu proti sobě snad dvě nebo tři hodiny... a dodneška si pamatuju některý kódy map z tý hry... ta námořní byla SKATZWA. Další co si pamatuju, byly (tuším) JOGRWAI, AMPORGE a BUFASWE :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zjistil, že od Orionu jsem měl nějakou starší verzi, inu opatřil jsem něco novějšího... je vidět, že ta hra se pořád vyvíjí, ale pořád k tomu nemůžu najít cestu jako k předchozím Orionům... asi se přes ty realtime boje nepřenesu... Zkoušel jsem i Stellaris - ten vypadá zajímavě, ale to bude chtít se trochu rozkoukat :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zjistil, že od Orionu jsem měl nějakou starší verzi, inu opatřil jsem něco novějšího... je vidět, že ta hra se pořád vyvíjí, ale pořád k tomu nemůžu najít cestu jako k předchozím Orionům... asi se přes ty realtime boje nepřenesu... Zkoušel jsem i Stellaris - ten vypadá zajímavě, ale to bude chtít se trochu rozkoukat :-D

Zacal sem prvni hru hrat o den pozdeji nez vysel denne mu veneuju nekolik hodin a stale hraju prvni hru a ucim se docela masakr  :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vynikající videorecenze na vynikající hru.  :-) Zatím jsem Dooma nedohrál, ale je to masakr a mega zábava, doporučuju všem si tuto hru zahrát. 

 

 

Doom 1,2 byl u me vyjimecny predevsim tim, ze potvory sly proti sobe - kdyz je clovek rozdrazdil. To bylo pak akorat ve Far Cry, mozna jeste jinde....

 

Tedy zasadni otazka: Plati toto i u Doom4?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém. Ve starym noťasu jsem měl naládovanýho Zaklínače III, ale krabicovku se čtyřma diskama. Spouštím to přes Gog (který to vyžadovalo). Ale teď, když jsem pořídil nové PC, tak se mi v Gogu po nalogování neobjevuje. Tak koukám na tu krabici a tam je napsáno, že licence platí jen pro jeden stroj a je nepřenosná. Nesetkali jste se s tím někdo? Pomůžou mi na supportu? Nebo by stačilo překopírovat adresáře ze starýho compu do novýho? Nebo co s tím? Sem zoufalej. Nebo zkusit novou instalaci z tý krabice?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém. Ve starym noťasu jsem měl naládovanýho Zaklínače III, ale krabicovku se čtyřma diskama. Spouštím to přes Gog (který to vyžadovalo). Ale teď, když jsem pořídil nové PC, tak se mi v Gogu po nalogování neobjevuje. Tak koukám na tu krabici a tam je napsáno, že licence platí jen pro jeden stroj a je nepřenosná. Nesetkali jste se s tím někdo? Pomůžou mi na supportu? Nebo by stačilo překopírovat adresáře ze starýho compu do novýho? Nebo co s tím? Sem zoufalej. Nebo zkusit novou instalaci z tý krabice?

 

Ja si myslim ze to ja jinym stroji nerozchodis. Urcite ti nebude stacit prekopirovat adresare.

Kolik stala licence na jeden stroj? (to jsou veci dneska.....)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si myslim ze to ja jinym stroji nerozchodis. Urcite ti nebude stacit prekopirovat adresare.

Kolik stala licence na jeden stroj? (to jsou veci dneska.....)

Dostal jsem to ke čtyřicátinám vloni v srpnu. To byla úplně žhavá novinka, tak bratru, za 1200 (jen tipuji). Bohužel se obávám, že všechno, co jsi psal je pravda. Zkusím tu podporu, ale je to levárna. Do budoucna jedině digitální distribuci.

A to jsem si ještě koupil grafiku do toho nového stroje. K tomu byl nový Tomb raider. Já to koupil 5.5. a ten kupon byl platný do 5.5. A zase smolík. To bylo zase od CZC. 

Končím, jdu si koupit trpaslíka. Do rána má tři metry :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Zaklínač vyřešen. Stačilo dát znovu instalaci z těch CD (poradili v JRC). Nevím, jestli to umožňuje GOG, nebo přímo ta krabicová verze Witchera, ale mám z toho velikou radost. Asi je to spíš ta verze Witchera, protože v JRC říkali, že všechny verze Zaklínače byli v tomhle hodně benevolentní.

 

 

Mějte se, já jdu hledat Ciri  :Smile-izmena:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zkoušeli jste někdo hru Darkest Dungeon? Je to docela masakr, sice taková "blbůstka", ale tuhle jsem v tom docela solidně hučel až do noci :-D

Nezkousel, ale kdyz rikas ze je to dobry tak mozna zkusim.

 

Me ted zaujala recenze na tuhle hru: Thea: The Awakening   http://store.steampowered.com/app/378720

Pry velmi originalni tahovka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skousel jsem a docela tezky, mam problem s boji ty sem moc nepobral ac sem se snazil  :-)

 

Tak uz mam par hodin odehrano (Thea: The Awakening   http://store.steampo....com/app/378720).

Ta hra je uzasne RPG mixnuty snad se vsim. Ty karetni souboje jednou snad pochopim :)

 

edit: uz nekolik dni nehraju nic jinyho, cekal jsem ze po prvotnim nadseni me to prejde - jenze ani nahodou! ta hra je opravdu pro HC RPG fanousky co holduji i survivalu, karetni souboje se daji nastesti i automatizovat (jeste porad jsem do nich poradne nepronikl), no uz dlouho tu nebylo nic tak originalniho!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Další hrou zdarma od Ubisoftu bude stealth akce Splinter Cell

 

Francouzský vydavatelský gigant Ubisoft si letos připomíná 30. výročí své existence a tak rozdává hry zdarma. Každý měsíc jednu. Jako první přišel na řadu Prince of Persia: The Sands of Time z roku 2003. Od 13. července si budeme moci stáhnout legendární stealth akci s tajným agentem Samem Fisherem.
 
Na aktivaci her, které Ubisoft rozdává, je zapotřebí mít účet na Uplay. Jakmile si titul jednou aktivujete, zůstane váš už navždy. Hry jsou ale k dispozici k samotné aktivaci jen po omezenou dobu 30 dnů.
 
Další gamesy, které si budeme moci stáhnout zdarma, Ubisoft samozřejmě nechce oznamovat předem. Tu srpnovou se dozvíme zhruba za měsíc.
 
Splinter Cell vyšel v roce 2002 a v průběhu svého života se dočkal celé řady dalších dílů. Tím zatím posledním byl Blacklist z roku 2013.
 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...