Přejít na obsah

Pokec o hrách všeobecně


Aaron Goldstein

Recommended Posts

hoši nevíte jestli existuje nějaká prodejna s herníma periferiema kde by si člověk mohl vyzkoušet i herní volanty?

 

Pochybuju ze nejaka existuje v CR.....  Vzpominam na volant pro MIDI port (ktery dnes vlastne neexisuje), co mel analog plyn i brzdu po volantem a ne na zemi. To je nejlepsi reseni! Potvrzuji to vysleddky v RBR. Nohama clovek neni tak rychlej jako rukama.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

hoši nevíte jestli existuje nějaká prodejna s herníma periferiema kde by si člověk mohl vyzkoušet i herní volanty?

 

Třeba v Mironetu v Holešovicích mívají obvykle jeden dva volanty vystavený, zapojený (nedávno jsem tam chvíli blbnul s nějakýma "autíčkama", když jsem tam šel pro router) a jsou tam docela ochotní. Pokud už bys o nějakém uvažoval a chtěl ho před koupí zkusit, asi by ti ho zapojili. Ale pokud by to mělo být ve stylu "chci si jich ohmatat deset a nakonec nekoupím nic", tak by se asi tvářili trochu napruzeně ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak schvalne kdo to uhadne vsechno :-) nejdriv radsi nic nepiste at nekazite poznani ostatnich ne tak zkusenych paranu :laugh:

chci i presne jednotlive hry tzn nestaci treba doom ale doom 3 ;-)

 

 

jHWJ.jpgZyW7F.jpg

Dalo to pěkně zabrat. :-D

 

Empire Total War, Dead Space 3, Starcraft 2, Mafia 2,

War Thunder, Bioshock, Metro 2033 Redux, World of Tanks, Aliens vs Predator Chess set, S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat

Crysis, Call of Duty 4: Modern Warfare, Crysis 2, System Shock 2, S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky, Battlefield 3

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zítra vychází hra Rise of the Tomb Raider na PC. Na e-shopu Xzone je už hra v předprodeji a jako bonus je čeština pro předplatitele. Škoda, že samotná čeština vyjde asi až po měsíci od vydání hry. Já se na hru dost těším. Tomb Raider z roku 2013 byl super a nový díl je ještě lepší. Má GTX 970 už se pomalu připravuje, graficky je to opravdu skvost. :-D  

 

Srovnání graifky PC vs. Xbox One.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo taky se na novou Laru moc těším, a xzone ať jde doprdele jak si vždycky syslí tu češtinu pro sebe :-D to si to radši zahraju v angličtině

Pro mě to příjemný bonus navíc. Koupím a o nic se nemusím starat, z jejich stránek si češtinu stáhnu a hraju. Po nějaké době ji stejně uvolní pro všechny.  :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro všechny, to nevím teda, posledně pro mě chtěli registraci, když jsem si chtěl od nich stáhnout češtinu, která byla "pro všechny" (registrace = nákup jejich produktu). psal jsem jim a neodepsali. u toho Tomb Raidera nepíšou, jestli to je přes Steam nebo přes co. hrozně nesympatickej shop. 

 

vzpomínám si na jejich češtinu k L.A. Noire, to byl fakt majstrštyk, spousta věcí nepřeložená, další spousta věcí chyběla nebo byla přeložená úplně blbě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já kupoval GTA V a čeština je v pohodě. Navíc češtiny nevytváří samotný Xzone (ten je jen sponzor), ale nějaký specializovaný tým na češtiny. Tady čeština na GTA V, mají svůj web i stránky na FB, kde informovali snad co druhý den, jak na tom čeština je. Program má i svůj instalátor a čeština se tak dá aktivovat nebo deaktivovat jedním kliknutím. Tento tým dělá i češtinu pro nového Raidera a opět Xzone je jen sponzor. Jeden, dva měsíce bude exkluzivní pro tento shop a pak ji uvolní pro všechny. Projel sem netem ten L.A Noire a ta jejich čeština byla asi opravdu velmi tristní. Naštěstí, už jsou ty doby snad pryč a češtiny budou mít lepší. Navíc já jsem rád za každou češtinu a je mi fuk, kdo jí dělá a pro koho je exkluzivní. Pokud je udělaná dobře a bez chyb, tak je to ještě lepší a Xzone jako e-shop na PC hry můžu jedině doporučit.

 

http://gtav.lokalizace.net/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Tak. Ubisoft má u mě zatraceně velkej vrub. "Multiplayerový" The Crew je multiplayerový asi jako NFS Underground... jakožto majitel, který si hru celkem užíval jsem ji doporučil dalšímu. Vzal jsem ji v bundlu, tak jsem prodal klíč kámošovi. Jaké překvapení, když jsme se neviděli ani na mapě, ani v lobby místnostech na speciální závody. Dokonce při jakémkoli pokusu o spojení nám to laskavě házelo odkaz na zakoupení Wild run. Takže všechny recenze píšící o multiplayeru jsou strašně super, jen nikde neřeknou, že to bez DLC nešlo. DLC samozřejmě dvakrát tak drahý co hra. Naštěstí jsem to nekupoval kvůli mulťáku, ale dodrbali to teda luxusně. Nejen mikrotransakce, ale i tyhle prasečiny. Fuj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

....na druhou stranu si pak můžeš odpustit svoje věštby že to "chcípne v lednu 2016", protože působí trošku...směšně ;-)

 

 

 

pořád to působí směšně? :) za rok zavřou servery a pak si můžeš se hrou vytřít zadek, zvlášť když to není cross-platform

 

http://tinyurl.com/m3jcvkn

tohle není ani 2 roky stará zpráva. třeba Crysis 2 je pořád docela moderní hra, která ve svý době lákala lidi hlavně na multiplayer, EA si za ní pořád účtuje 20Euro a multiplayer si dneska už nezahraješ. narozdíl od Battlefrontu má ale Crysis 2 single player a taky určitou technickou úroveň, takže pořád má svojí cenu, kdežto Battlefront za 2 roky nebude nic. pořád bys teoreticky mohl argumentovat, že sis za těch 60 Euro zahrál dobrej multiplayer.. jenže nezahrál, protože i ten multiplayer v battlefrontu je kompletní ******.

 

co z toho vyplývá? žes akorát poslal 60 Eur molochu jménem Electronic Arts a dostal jsi za to tuhle parodii na hru, kterou za chvíli ani nebudeš moct hrát. nepůsobí to trochu ...směšně?  ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čeština do hry Rise of the Tomb Raider, kdo bude kupovat tuto hru, může se mu to hodit  :-)

 

FB: https://www.facebook.com/Rise-of-the-Tomb-Radier-%C4%8Cesky-751762551623551

web: http://rottr.lokalizace.net/

Dobré vědět. Chystám se na předplatné Score a tam k ročnímu dávají za mírný poplatek buď tohle, nebo Fallout 4, nebo Zaklínače 3, nebo tuším Dark Souls. Tak asi půjdu do Lary a pak se to bude hodit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Crysis 2 je pořád docela moderní hra, která ve svý době lákala lidi hlavně na multiplayer, EA si za ní pořád účtuje 20Euro a multiplayer si dneska už nezahraješ. 

MP si sice nezahraješ, ale v Maximum edici jí koupíš za 69,- Kč pro Origin a nebo za 83,- Kč pro Steam... (běžná cena, žádná slevová akce)

 

https://www.gamesale.cz/?250,crysis-2-maximum-edition

https://www.nakupher.cz/cs/crysis-2-maximum-edition-cz-steam-cd-key/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomu říkám support...

 

Včera vydal Blizzard patch 1.14a pro Diablo II (ano, skutečně pro dvojku z roku 2000). Co je jeho obsahem?

 

Z postu vývojářů:

Tento update je zaměřen na na chyby způsobené novými operačními systémy. Další dobrou zprávou je, že se konečně můžete zbavit starých Mac PowerPC. V patchi 1.14a je nový instalační program pro OSX.

Taktéž jsme zahájili práce na vylepšení detekce cheatů a hacků. Je před námi ještě hodně práce, ale každý den děláme pokrok.

Na světě je i dnes velká komunita okolo Diablo II. Děkujeme, že hrajete a zabíjíte (démony) s námi. Dnes začla éra, kdy Diablo II může běžet na moderních platformách, ale tímto naše práce nekončí. Dobrodruhové, nashle v Sanctuary.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...