Přejít na obsah

Pokec o hrách všeobecně


Aaron Goldstein

Recommended Posts

Ok ok. A stojí to aspoň za koupi? :)

dle vkusu každého soudruha :D , pokud tě baví akční hry, kde se fakt nezastavíš a furt střílíš, běháš po zdech a skáčeš, do toho ti sem tam přiletí pomoct robotickej kámoš do kterýho můžeš vlizt, tak ano. Za mě je to zaposlední dobu jedna z nej stříleček u který jsem vypnul mozek a jen střílel a střílel. spíš se mrkni na youtube na nějký videa ať si trochu uděláš vlastní názor. :thumbsup:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dle vkusu každého soudruha :D , pokud tě baví akční hry, kde se fakt nezastavíš a furt střílíš, běháš po zdech a skáčeš, do toho ti sem tam přiletí pomoct robotickej kámoš do kterýho můžeš vlizt, tak ano. Za mě je to zaposlední dobu jedna z nej stříleček u který jsem vypnul mozek a jen střílel a střílel. spíš se mrkni na youtube na nějký videa ať si trochu uděláš vlastní názor. :thumbsup:

 

 

Koukal sem, ale znáš to, 100 lidí, 100 chutí, takže radši získám dost infa než za to něco utratím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O cem je ta ingress hra? Dnes jsem koukal na obrazky a tedy nepochopil jsem to :-)

Ingress je hra o dvou frakcích kde máš v reálném světe vytvořené virtuální portály. Portály obsazujes, spojujes a vytváříš pole. Samo máš ruzné lvl, je to na dlouhé psaní a to mě moc nejde :-D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted to Metro hraju a celkem zajimavy. Pouzivam tezkou brokovnicu a VSV s optikou. Ta optika je ale zasmudlana a obcas je houby videt :-D Ale asi nejlepsi v te kategorii. Ty kulickovy a sipkovy bouchacky si otestujte, me to nejak nechytlo.:)

Bohuzel se obcas vyskytne bug, kterej to pekne znechuti. V kapitole 4 bojujete na drezine, ale jak prijedete do jedne stanice, tak staci par kulek a bouchne vam to pod zadkem :-D Nahral jsem starsi save ze Zbrojnice, protoze jsem chtel jinak nakoupit a najednou to slo projet normalne. V dalsi casti zase na me spadne drezina, preziju, ale jsem vypadlej mimo obraz a nemuzu nic delat. Uvidim, co dal, az to rozchodim:)

 

Malem jsem zapomel:

Armory easy money

At the Armory level, after meeting Andrew the Blacksmith, you have access to ammo and two guns at his shack. You can pick them up, trade them at the weapon shop for a "Duplet" for a 100-200 bullets profit, giving you enough money to buy the best weapons available, a suit, and load up on ammo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem vcera zacal hrat Far Cry 4... mechanika vicemene stejna jako ve 3, pribyla technika: vznasedlo a virnik, ten je docela sikovnej. Grafika pekna, hratelnost dobra....

Cesky jen dialogy, legenda eng, ale je to preload verze, ofiko vyjde az v utery, tak uvidime.

Nicmene mi to zatim prijde jako kopie 3 v jinem prostredi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dostal FC4 k nové grafice. Tak jsem si to stáhnul ofiko + crack, abych si to zahrál už teď. V češtině mám všechno. Jinak jsem rád, že je to hodně podobný FC3. Však na co měnit něco, co perfektně funguje. Tady to jen vylepšili a jsem za to rád.

Osobně si myslim, že zbytečná honba za totalním překopání herních mechanismů u pokračování úspěšnejch her, zapříčinila jejich neúspěch. =D Ani nemusíme chodit daleko. Stačí se podívat na FC1 a FC2 =D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stačí se podívat na FC1 a FC2 =D

Diametrální rozdíl mezi FC1 a FC2 není dána tím, že by chtěl někdo něco překopávat, ale tím, že FC1 dělal Crytek... Pak začal pracovat na Crysis a Ubisoftu zůstala práva na Far Cry... A Tak se FC2 ujmulo studio Montreal Ubisoft... 

 

FC1 a FC2 jsou tedy dvě absolutně rozdílné hry, které spojuje jenom název... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dostal FC4 k nové grafice. Tak jsem si to stáhnul ofiko + crack, abych si to zahrál už teď. V češtině mám všechno. Jinak jsem rád, že je to hodně podobný FC3. Však na co měnit něco, co perfektně funguje. Tady to jen vylepšili a jsem za to rád.

Osobně si myslim, že zbytečná honba za totalním překopání herních mechanismů u pokračování úspěšnejch her, zapříčinila jejich neúspěch. =D Ani nemusíme chodit daleko. Stačí se podívat na FC1 a FC2 =D

jj to je fakt skvělej přístup. v tom případě ti doporučuju zůstat u Ubisoft her a nic jinýho nezkoušet, když ti to takhle vyhovuje, budeš mít jistotu že to u tebe bude vypadat a fungovat stejně jak 5 let stará hra nebo kopie co tvůj kámoš hraje na shitbox one.. FC2 je fakt výbornej příklad, nemám co dodat tyve..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je sice pravda, že Ubi dal vývoj FC2 na starosti jinejm vývojářům, ale to by nebyl takovej problem. Problem byl v tom, že i když měli všechny práva, tak stejně chtěli za každou cenu překopat hru od základu. A proto na FC2 hodně lidí nadávalo. 

PS: O vizuální stránce jsem nenapsal ani slovo. =D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dostal FC4 k nové grafice. Tak jsem si to stáhnul ofiko + crack, abych si to zahrál už teď. V češtině mám všechno. Jinak jsem rád, že je to hodně podobný FC3. Však na co měnit něco, co perfektně funguje. Tady to jen vylepšili a jsem za to rád.

Osobně si myslim, že zbytečná honba za totalním překopání herních mechanismů u pokračování úspěšnejch her, zapříčinila jejich neúspěch. =D Ani nemusíme chodit daleko. Stačí se podívat na FC1 a FC2 =D

To tedy nevim, co "ofiko" jsi stahnul. Zatim je vsude k dispozici jen preload verze (1.0), hra vychazi az v utery....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak stacilo pouzit update 1.3 a je z toho release...:-)

Nejak jsem se u toho zasekl. V soucasne dobe je to asi jedina FPS, ktera vystaci na mnoho hodin hrani...

CoD: Advanced Warfare jsem mel odehrane za nejakych 5 hodin...

...a FC4 je mnohem lepsi. Od soboty nic jineho nehraju a postup mam cca 20%...:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...