Přejít na obsah

Pokec o hrách všeobecně


Aaron Goldstein

Recommended Posts

nejde o komentář, jde o tu hru (: grafika a příběh (: jinak Sterakdary točí re-fresh pro replay myslím (: kdo na něj kouká dýl, už to zná (: hodil sem tohle video kůli tomu že sem tu hru viděl u něj (:
ještě jedna hra mě napadá - The Forest, zná ji někdo? popřípadě má jí někdo, že by mi jí zdílnul na steamu? (:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://goldenjoysticks.greenmangaming.com/

EDIT: nevím do kdy přesně ta akce trvá, ale když to maj ještě na stránkách tak v tuhle chvíli asi ještě jo

Hm, to jsem si myslel. Jenomže když mi poslali (už dříve) mail s odkazem na hru, tak mě vyfakovali:

 

You just missed this one!

 

Thank for your interest, however, due to huge demand we’ve now run out of game codes!

Apologies that on this occasion you were unable to claim a free game from us. You can still earn great credit and codes for simply playing your Steam games with Playfire Rewards - play games, earn rewards.

 

EDIT: každopádně díky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to ti neporadím.. já teď docela dost hraju tahovky. Endless Legend, Age of Wonders a taky se těším až vyjde Civilizace Beyond Earth :) i když to ještě nevím jestli bude tak dobrý jak předchozí civilizace, vypadá to trochu zvláštně

 

jo a taky jsem si všiml že vyšel ten novej IL-2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trošku drahé.... :confused:

 

We proudly present you...

We, 1C Game Studios, are excited to announce that IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad is available digitally starting from today.

The game can be purchased in two editions, Standard and Premium, for the price of $59.99 and $99.99 correspondingly. For additional information on both editions please visit the store at www.il2sturmovik.com.

The game is available via Steam and official IL-2 Sturmovik web site. Retail versions in various languages will follow at a later date depending on local distributors.

Read more on our forum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DA: Origins mě lehce zklamalo. Tak nějak sem doufal, že se Bioware bude držet tý možnosti z ME, kdy si člověk moh dát druhý kolo s tou postavou, se kterou to zrovna dokončil. A ono ne. Lehce pruda. 

To jde v DLC Awackening(Probuzení), který není ani moc krátký a jde tam hrát s jakoukoliv postavou z Origins doblba. Přenesou se i peníze, zbraně a zbroje, co měla postava na konci. Možností tam je , až se mi to zdálo přeplácaný, kdykoliv lze i NPC postavám změnit vlastnosti i rozložení bodů. Zábava mě přišla s vylepšováním zbraní a zbrojí runami, který si člověk sám může vytvořit.

Za protistranu je DLC Kronika zplozenců.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recenze na Endless Legend co tu vychvaloval Zoltar tusim me navnadila: http://games.tiscali.cz/recenze/endless-legend-recenze-originalni-strategie-243609

zvláštní, že tomu dali takový skóre když Endless Space dali jen šestku, přičemž ty hry jsou si velice podobný, jen prostředí je jiný

 

mám tam odehráno už pár desítek hodin a z mýho pohledu je jediná chyba tý hry optimalizace. ze začátku se to nezdá, protože to vypadá dobře a běží to na slušný fps, ale pak když je v nějakým 200 tahu odkrytá celá mapa a člověk často zoomuje s kamerou, tak se to dost trhá. vynucenej triple buffering se nezdá že by fungoval. dál si to moc nerozumní s ATI kartama, ale v tomhle směru mi na jejich podpoře docela pomohli a ještě mi poslali nějakej pakl artworků jako omluvu .)

 

chvíli jsem si myslel že je to nejlepší strategie co jsem zkusil za hodně dlouhou dobu, pak mě ale stejně tak nadchlo Age of wonders 3, taky pecka. tam ale nemám odehráno tolik. je to taky fantasy strategie, ale hratelnostně je to trochu jinde.. v AoW jsou skvělý epický bitvy, EL je zas promáklejší po strategický stránce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jde v DLC Awackening(Probuzení), který není ani moc krátký a jde tam hrát s jakoukoliv postavou z Origins doblba. Přenesou se i peníze, zbraně a zbroje, co měla postava na konci. Možností tam je , až se mi to zdálo přeplácaný, kdykoliv lze i NPC postavám změnit vlastnosti i rozložení bodů. Zábava mě přišla s vylepšováním zbraní a zbrojí runami, který si člověk sám může vytvořit.

Za protistranu je DLC Kronika zplozenců.

Tak zplozenci. Já sem si řikal jak to asi překládali. Jo o DLC vim, ale stejně bych radši celou hru s původní postavou. Pro tu srandu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...